JAUTĀ EKSPERTAM: AUTO-MOTO
auto pirksana Itālijā 07/09/2012

Velos pirkt auto Itālijā un vēlos uzzināt kā tas notiek Itālijā.Cik maksā pārrakstīšana un vai vēl kas vajadzīgs ja...

Atbild eksperts » Aldis Bite
Vispārējs viedoklis par Opel Vectra 1,7TD (1996.03.) 20/03/2012

Esmu iegādājies Opel Vectra 1,7TD (1996.03.)un gribu zināt kāds ir šī auto raksturojums kopumā, kādas varētu būt raksturīgākās problēmas...

Atbild eksperts » Aldis Bite
auto italija 08/03/2012

gribu pirkt auto italija un dzit uz latviju. cik sarežģīti tas ir un kas nepieciešams. kas ar tranzīta numuriem?...

Atbild eksperts » Aldis Bite
Uzdod savu jautājumu ekspertam »

TESTA METODIKA
Atceroties stereotipus, Latviju uzskatām par sedanu zemi, kur arī otrreizējā tirgū lietoti Opel Astra, Audi A4, VW Passat vai Golf ir retāk sastopami nekā šo ražotāju un arī konkurentu auto ar sedana vai hečbeka tipa virsbūvēm. Gluži citādi tas ir netālajā Somijā un citās Skandināvijas valstīs, kur iedzīvotāji aktīvi piekopj tā saukto zaļo filozofiju un vairāk laika velta aktīvai atpūtai dabā. Interesanti, ka tieši Eiropā ražotie universāli ilgstoši noteikuši toni šajā segmentā. Parasti līdera pozīcijā ir vācu autoražotāju trīsvienība VW Golf, Opel Astra un Ford Focus. Tiem par stabilāko pretinieku tiek uzskatīts Renault Megane Grandtour. Šajā testā labi pazīstamos pretiniekus VW Golf 6 Variant un Renault Grandtour vēlamies salīdzināt ar jaunpienācējiem tirgū Seat Exeo un Peugeot 308SW. Renault Megane Grandtour. Trešās paaudzes Megane universāls kļuvis teju par ietilpīgāko šajā segmentā. Jaunākais franču auto izstrādāts tik pārliecinoši un kvalitatīvi, ka pat krīzes apstākļos izplatītājs nespēj piegādāt Latvijai paredzēto skaitu Grandtour, uzskatot, ka vispirms jāapmierina pircēju vēlmes Rietum ... Testa metodika » 

TESTA KRITĒRIJI
Dizains 10%
Vadītāja vieta 20%
Salona komforts 25%
Gaitas īpašības 25%
Cena 20%
Aldis BITE | 20/02/10

Zināšanu avots - pieredze! (1)

Ja pat relativitātes teorijas tēvs Alberts Einšteins uzskata, ka pieredze ir visa pamatā, nav jābrīnās, ka ne tikai briti, bet arī mēs visi Vecajā pasaulē dzīvojošie nemīlam mainīt ieradumus. Eiropieši savā būtībā ir konservatīvi ļaudis, kas nevēlas atteikties no kompaktklases universāliem pat laikā, kad tirgu iekaro kompaktie miniveni vai krosoveri. Konstruktīvi universāli ir aptuveni 4,5 metrus gari auto ar riteņu bāzi standartā no 2,6 metriem un bagāžnieku no 400 litriem, kurš, nolaižot aizmugurējos sēdekļiem paplašināms līdz pat 1,6 kubikmetrus lielai koferu telpai.

Renault Megane Grandtour
 
Redakcijas vērtējums
Megane  Grandtour

Elegants, bet zagļiem neinteresants

Līdzīgi kā augstākās klases modeļu universāliem, arī Megane Grandtour ir dinamisks siluets un pievilcīgs aizmugurējās daļas dizains. Turklāt 4,56 metrus garais Megane ģimenes pārstāvis pircējus vilina ar funkcionālu salonu un 524 litru lielu bagāžas nodalījumu, ko vajadzības gadījumā var palielināt līdz 1595 litriem. Renault kompaktklases universālam ir par 62 mm garāka bāze (tagad 2702 mm) nekā modernākajam Megane hečbekam.

Uz rakstu »

Megane Grandtour kļuvis tik kvalitatīvs, ka nav nekāda iemesla to kritizēt.
Volkswagen Golf VI Variant
 
Redakcijas vērtējums
Golf  VI Variant

Izstieptais līderis

Atcerēsimies, ka Golf Variant pazīstam tikai kopš 1993. gada, kad tirgū debitēja Golf MK3 Variant. Atšķirībā no priekštečiem, kurus ražoja trīs kontinentos, pēdējo divu paaudžu garie Golfi tiek izlaisti tikai Meksikā. Pēc trīs un piecu durvju sestās paaudzes VW Golf, kā arī Golf Plus iznākšanas, lai apmierinātu pieprasījumu, ražotājs paātrināja jaunākā Variant ražošanu. Gluži tāpat kā iepriekšējais MK5 paaudzes universāls, arī šis tiek ražots Pueblo rūpnīcā Meksikā.

Uz rakstu »
Golf TSI sērijas dzinēji tehniski ir 21. gadsimta motorbūves avangards.
 
 1  |  2  | Secinājumi

JAUNĀKIE VIDEO
Daudzšķautņainais Premium (3)
2010-05-07
Skaties video
 

Tagad ar Lancer degungalu (0)
2010-05-07
Skaties video
 

Četru riteņu spēks (7)
2010-03-27
Skaties video
 

Ženēvas autošovam - 80. jubileja (0)
2010-03-18
Skaties video
 

Audzējot pašvērtējumu (0)
2010-03-11
Skaties video
 

PARTNERIPieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT AUTO-MOTO RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system