JAUTĀ EKSPERTAM: VIDEO
3D BluRay +3D projektors 15/01/2013

Labdien eksperti! Ir vēlme uztaisīt 3D kinozāli mājās,ar 3D BluRay atskaņotāju,3D videoprojektoru un 3D filmām.Jautājumi:1.Vai 3D filmās ir ierakstīta...

Atbild eksperts » Mix_
bluray vai HD? 23/06/2012

Kuram ir labāka atēla kvalitāte full/ultra HD vai blu-ray un ar ko tie atsķiras?)...

Atbild eksperts » Mix_
3d blu ray dvd 12/04/2012

ir interese par PHILIPS BDP-3282/05 3D BLU-RAY DVD PLAYER ,jo ir philips 55 led 7606/2 TV un ir vēlme...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 

TESTA METODIKA
Testa četrinieks ir videokameras, kas kā datu nesējus izmanto zibatmiņu, cieto disku un/vai atmiņas kartes, turklāt tās visas filmēšanu veic Full HD izšķirtspējā. Tādēļ bija svarīgi noskaidrot, ko tās spēj, kā arī izpētīt, cik ērti ar tām ir darboties. Nenoliedzami, ka pats svarīgākais ir videokameras uzņemtā materiāla kvalitāte. Tādēļ kā būtiskākais testā tika vērtēta attēla kvalitāte, un par šo kritēriju testa dalībniekiem pienākas 35% no kopvērtējuma. Taču, kas būtu labas kvalitātes filmēšana, ja darboties ar videokameru būtu tikpat sarežģīti, kā radīt jaunu velosipēdu. Lietošanas ērtums kopvērtējumam dos 20%. Tikpat būtiska mums likās arī funkcionalitāte, jo ir labi, ja videokamera spēj arī fotografēt, kā arī piedāvāt plašas iespējas lietotāja eksperimentiem.  Varbūt, ka videokamera nav tā ierīce, kur ļoti svarīgs ir tās izskats, tomēr ir labāk, ja rokās iegulst kaut kas pievilcīgs, nevis kurpju kastes līdzinieks. Par dizainu testējamie nopelnīs vēl 15% no kopvērtējuma. Visbeidzot - cena, jo ir būtiska ir cenas un kvalitātes attiecība. Par šo kritēriju dosim atlikušos 10% n ... Testa metodika » 

TESTA KRITĒRIJI
Attēlu kvalitāte 35%
Lietošanas ērtums 20%
Funkcionalitāte 20%
Dizains 15%
Cena 10%
Rihards ONZULS | 16/11/09

Saglabā mirkli kustībā! (3)

Viena lieta, ja plauktā vai datora cietajā diskā krājas fotogrāfijas no tiem momentiem, kurus nekādi negribas pazaudēt no atmiņas krātuvēm, bet pavisam cita - ja uz to visu var lūkoties kā uz aizraujošu filmu režisora veikumu. Ir tik jauki vēsos vakaros iekārtoties pie televizora un kopā ar tuvajiem cilvēkiem atdzīvināt atmiņā kādreiz notikušo, bet, lai to īstenotu, nepieciešams ne tikai tālrādis, bet arī kvalitatīva videokamera. Kādreiz videokameru varēja uzskatīt par izklaides rīku ļoti turīgiem cilvēkiem, taču mūsdienās tā jau kļuvusi par tikpat ierastu lietu kā veiktspējīgs fotoaparāts. Attīstoties tehnoloģijām, uzlabojumus piedzīvojušas arī videokameras, un ieraksti kasetēs vai DVD diskos jau ir noiets etaps, turklāt arī kvalitātes latiņa uzlikta jaunā līmenī, un ir brīži, kad liekas - formās nelielās ierīces neko daudz no savām profesionālajām radiniecēm neatpaliek. Tādēļ NEXT šoreiz nolēmis paskatīties, ko šobrīd piedāvā vadošie videokameru ražotāji, mēģinot noskaidrot, kurš no izvēlētā četrinieka plūks uzvaras laurus - Canon Legria HF20, JVC Everio GZ-HD320BE, Panasonic HDC-TM300 vai Sony HDR-CX505VE.

Canon Legria HF20
 
Redakcijas vērtējums
Legria HF20

Durvis uz neparasto pasauli

Canon sevi jau ir labi pierādījis fotokameru segmentā, taču arī videokameru ražošanas jomā tas nedomā piekāpties. Legria HF20 ar plašajām iespējām un labo attēla kvalitāti ir tām skaidrs pierādījums.

Uz rakstu »

Lai arī Legria HF20 nav tas lētākais pirkums, tā ir katra iztērētā santīma vērta
JVC Everio GZ-HD320BE
 
Redakcijas vērtējums
Everio GZ-HD320BE

Miniatūra ar zilo zīmi

Daudziem zīmols JVC saistās ar mūzikas atskaņotājiem, jo tie bija teju vai vieni no pirmajiem, kas pēc neatkarības iegūšanas Latvijā ienesa jaunākās tehnoloģijas elpu. Taču kompānija jau ilgu laiku pievērsusies arī videokamerām, kas izceļas ar pievilcīgu dizainu un arī uzteicamām iespējām.

Uz rakstu »
Vidusmēra lietotājs priecāsies par JVC kameras mazajiem izmēriem un pievilcīgo izskatu
 
 1  |  2  | Secinājumi

JAUNĀKIE VIDEO
IFA live: Panasonic HDC-SDT750 video apskats (4)
2010-09-06
Skaties video
 

Sony Centram jauns vadītājs (8)
2009-10-09
Skaties video
 

Portretu meistars (0)
2009-04-06
Skaties video
 

PARTNERIPieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT VIDEO RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system