JAUTĀ EKSPERTAM: CITA ELEKTRONIKA
elektronika 27/12/2012

sveiki next.Priecīgus svētkus .Un jautajusm šāds kur palicis next žurnals ?veikalos skatos un neredzu jaunako next numuuru.)...

Atbild eksperts » Mix_
? 06/11/2012

Kadu variantu Google nexus 7 Jus ieteiktu?varbut gaidit uzlaboto versiju?kadi plusi un minusi shiem modeliem?Paldies.))...

Atbild eksperts » Mix_
garantija un remonts 22/10/2012

Labdien! Interesē vai minētā aparatūra tiek remontēta(ja tiek tad kur) pēc garantijas termiņa beigām.)...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 

First Look

Viedtālruņu draudzenes  (0)

Kad saplīsušas kārtējās budžeta klases austiņas, ir īstais laiks padomāt, vai nav vērts investēt dažus desmitus latu izstrādājumā, kas kalpos ilgāk un, godīgi sakot, arī skanēs labāk. Ja turklāt vēl ir kāda papildu odziņa, tad tā tikai nāk par labu šādai izvēlei. NEXT apskata austiņas Trust Urban Revolt Headset – Bazz, kas domātas ne tikai viedtālruņu lietotājiem.

Uz rakstu »
 
Cita elektronika » Audio » Apple » iPod Touch

Dzīvības attīstības novērošanas īpatnības ar iBaby monitor (0)

Kāmēr NASA sūtītais Curiosity robots pēta iespējamās dzīvības pēdas uz Marsa, pametam skatu un apkārt, ka – ak, tu brīnums – arī uz mūsu pašu Zemes atkal un atkal esam liecinieki dzīvības attīstībai, un ir īpašas ierīces, ar kurām to novērot :). Jā, tieši tā – NEXT testētāju rokās nonācis iHealth Lab ražotais iBaby monitor. Šoreiz, kā jau nopratāt, uzdevums prasa ko vairāk par prastu ierīces  ieslēgšanu un funkciju izpēti – lai nodrošinātu apskatam ticamības momentu, ir nepieciešams bērns… Par laimi, tepat, NEXT tuvās aprindās atrodas lielisks, testā iesaistīties gatavs bērns un ne mazāk lieliski un atsaucīgi vecāki – viss tālākais apskats ir balstīts uz viņu gūtajiem iespaidiem un novērojumiem. Tātad – kas īsti ir iBaby monitor? -Ja tā īsi, tad tā ir ar Apple iOS ierīces (iPad, iPhone, iPod touch) vai datora palīdzību darbināma novērošanas sistēma, kura, kā jau vairums ar bērniem saistīto produktu, ir paredzēta… vecāku ērtībai :).  Tā jau ir – bērna ienākšana tā pa īstam ļauj novērtēt retos un neparedzamos nosacītā miera brīžus, kurus vecāki var veltīti miegam paši sev. Iedomājieties, cik labi būtu tā vietā, lai, riskējot pamodināt mazuli brīkšķinātu durvis bērnistabā un klūpot pret pa zemi rosīgi izmētātajām bumbām un astoņkājiem, vienkārši paņemt rokās savu iPad un apskatīties, vai bērns guļ, vai nav nospārdījies u.tml.! Ķeramies klāt.

Uz rakstu »
 

Skanīgai vientulībai (2)

Mēs esam visai atšķirīgi savās prasībās pret mūzikas klausīšanās ierīcēm – ir ļaudis, kuri skaņas ierīcēs iegulda vairāk, nekā dažs labs savā automašīnā vai pat mājoklī, ir tādi, kam der jebkāda pīkstienu (vēlams, tomēr basu) izspiest spējīga pieclatu budžeta ierīce, un ir tādi, pa vidam, kas nebāzīs ausī neko lētāku par latiem divdesmit, bet arī nav gatavi 250+ latu sadedzināšanai uz mūzikas mūzas Eiterpes altāra.  Šoreiz NEXT lasītājiem piedāvāsim tieši šāda, vidēja cenas līmeņa, austiņu – Sennheiser CX 980 – apskatu. Jā, liks augstprātīgi pavīpsnāt High-end adeptiem un aizvainoti nicīgi nosprauslāt lētā gala cienītājiem, bet tiem, kam – lai viņš nolādēts – izteikts bass kā vienīgais austiņu derīguma zīmogs izraisa pamatotus mizantropijas uzplūdus un pārdomas par visa pastāvošā niecību, ļoti iespējams, ir uzmanības vērts apskata objekts.

Uz rakstu »
 

Ideālais gultas biedrs (2)

Jau pēc saspringtas darba dienas, nemaz nerunājot par saspringtu darba nedēļu, gribas tikai un vienīgi atpūsties. Kļūstot pieaugušākam, aizvien biežāk jāizvēlas – izklaidēties vai tomēr izgulēties? Logitech, izlaižot jauno dokstaciju S400i, piedāvā apvienot abas šī lieliskās iespējas, ja vien ar izklaidēšanos saprot ne tikai traku dancošanu klubos, kas bieži vien nogurdina vēl vairāk, bet arī mājas ballītes vai klusus vakarus uz dīvāna ar labu grāmatu un vēl labāku mūziku fonā.

Uz rakstu »
 
Cita elektronika » Audio » Pioneer » STZ-D10Z-R

Muzikālā hantele (0)

Šķiet, gandrīz visiem ir zināma sajūta, kad, piemēram, skatoties kādu filmu par dejotājiem, kļūst mazliet tā kā žēl, ka bērnībā tika pamests deju pulciņš vai vidusskolā tomēr nesaņēmies noorganizēt savu rokgrupu, tāpēc, kautrēdamies no plašākas publikas, lielākā daļa no mums dzied tikai dušā un dejo automašīnā, īsinot laiku sastrēgumos, kad radio skan tikai pašas iemīļotākās dziesmas. Pavasarī līdz ar saules atgriešanos arī mūs atkal vilina nepiepildītie bērnības sapņi. Un mūzikas ierīce Pioneer STZ – D10Z-R (to nevar viennozīmīgi nosaukt tikai par atskaņotāju) šo sajūtu tikai pastiprina. 

Uz rakstu »
 
Cita elektronika » Audio » Sony » CMT-G1iP

SONY klasika (0)

Sony nesen izlaidis četras jaunas Hi-Fi klases mikrosistēmas, kas izskata ziņā ir analogas, bet ar atšķirīgu funkcionalitāti. Jums atliek vienīgi izlemt, vai vēlaties piemaksāt par DAB radio un Wi-Fi savienojamību, vai palikt pie gluži vienkāršas audio sistēmas ar USB atskaņošanas iespēju. NEXT apskata pēdējo.

Uz rakstu »
 
Cita elektronika » Audio » Pioneer » X-SMC5-K

Mūzikas kombains ne tikai ābolu ievākšanai  (1)

Mēs dzīvojam dažādu knubiņu ielenkumā – teju katram mājās ir vairāki datori, mobilie telefoni, kur nu vēl planšetes un citi brīnumi. Katrā no šīm ierīcēm tiek glabāts arī multimediju saturs un visam klāt vēl interneta labumi. Kā lai visu šo lērumu ērti izbauda vienā vietā? Nē, šoreiz nerunāsim par samērā dārgiem un komplicētiem multimediju serveru risinājumiem, bet gan par multimediju centru mobilā telefona cenā – Pioneer X-SMC5-K.

Uz rakstu »
 

Uzsvars uz skaņas kvalitāti (0)

Tobrīd, kad NEXT saņēma uzaicinājumu apmeklēt Philips skaņas izpētes un pilnveidošanas centru beļģu mazpilsētā Lēvenā, kas atrodas nieka 40 km no Briseles, sākām sīkāk pētīt Latvijas vidējā iedzīvotāja zināšanas un stereotipus  par Eiropā pazīstamo kompāniju ar holandiešu saknēm.

Uz rakstu »
 
Cita elektronika » Audio » Rotel » RCX 1500

Roku rokā ar progresu (0)

Nu jau vairākus gadus grūti iedomāties kādu sevi cienošu lielo aparatūras ražotāju, kurš nebūtu radījis vairāk vai mazāk pilnvērtīgu viss vienā mūzikas atskaņošanas sistēmu. Tāpat jau vairākus gadus ir pilnīgi neiedomājami uzskatīt, ka šādi aparāti nav vērā ņemami. 

Uz rakstu »
 
Cita elektronika » Audio » Logitech » Surround System Z906

Un šovs pieder tev (0)

Tie ir seši un spēj pacelt mājas jumtu. Tieši tāda ir jaunā Logitech akustiskā sistēma Z906, kas kvalitatīvi spēj atskaņot jebkuru skņdarbu ikviena dzīvesvietā. Spēcīgi, skaļi, un skaļi un spēcīgi, nekas cits nenāk prātā, raksturojot šo mājas akustisko sistēmu. Ja rodas problēmas ar kaimiņiem, piedāvājiet paklausīties.

Uz rakstu »

«  1 | 2 | 3 | 4 | 5  »
JAUNĀKIE VIDEO
Drīzumā: NEXT dodas neceļos ar Garmin un JS GPS karti (1)
2010-12-02
Skaties video
 

Ar vēlmi palīdzēt citiem (0)
2009-12-10
Skaties video
 

Sony Centram jauns vadītājs (8)
2009-10-09
Skaties video
 

VIDEO: Tēma: spēles (0)
2009-06-15
Skaties video
 

PARTNERIPieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT CITA ELEKTRONIKA RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system