JAUTĀ EKSPERTAM: AUTO-MOTO
auto pirksana Itālijā 07/09/2012

Velos pirkt auto Itālijā un vēlos uzzināt kā tas notiek Itālijā.Cik maksā pārrakstīšana un vai vēl kas vajadzīgs ja...

Atbild eksperts » Aldis Bite
Vispārējs viedoklis par Opel Vectra 1,7TD (1996.03.) 20/03/2012

Esmu iegādājies Opel Vectra 1,7TD (1996.03.)un gribu zināt kāds ir šī auto raksturojums kopumā, kādas varētu būt raksturīgākās problēmas...

Atbild eksperts » Aldis Bite
auto italija 08/03/2012

gribu pirkt auto italija un dzit uz latviju. cik sarežģīti tas ir un kas nepieciešams. kas ar tranzīta numuriem?...

Atbild eksperts » Aldis Bite
Uzdod savu jautājumu ekspertam »

Editor's Choice

Auto-Moto » Hečbeki » Ford » Ka

Ducis līdz virsotnei (0)

Ford Ka vispirms redzējām kino - 22. filmā Quantum of Solace par britu superaģentu 007 Džeimsu Bondu , bet dzīvē aplūkojām nedaudz vēlāk - Parīzes autošovā 2008. gada septembrī.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 

Austrumu inteliģences koeficents (0)

Pirms vairāk nekā pieciem gadiem Toyota Eiropas dizaina centrā Nicā sākās darbs pie īpaša mazauto, kas uz ielas aizņemtu iespējami maz vietas, taču tajā būru pietiekami ērti braukt vairāk nekā diviem pieaugušajiem. Tieši tad arī radās ideja radīt pilsētas mazauto, ko Eiropā jau 2009. gadā Toyota Motors Corporation varētu pārdot 80 000 eksemplāru.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 

Vēl pārliecinošāks Zoom-Zoom (0)

Pirmās paaudzes Mazda 3 kopš tās izlaišanas 2003. gadā pārdota vairāk nekā divi miljoni eksemplāru un ieguvusi 90 dažādu auto izdevumu balvu. Mazda 3 modernākajai versijai ir dinamiskākas plūdlīnijas, tā kļuvusi garāka par 45 mm un augstāka par 5mm, kā arī nedaudz platāka. Aerodinamikas koeficents Cd sedanam tagad ir 0,28, hečbekam Cd - 0,32. Jaunā hečebeka pamatvērtības ir ekspresīvs un dinamisks dizains, precīza, sportiska vadāmība, kā arī ļoti kvalitatīvs interjers. 2010. gada versija Latvijā paradīsies šā gada maijā, kad arī uzzināsim tās precīzas cenas, kas var nedaudz atšķirties no šeit uzrādītājām, kas iegūtas no reģionālā importētāja Inchcape Motors.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Auto-Moto » Hečbeki » VW » Golf VI

Bez liekas ārišķības (0)

  Lai lieki neaizvainotu visu iepriekšējo paaudžu Golf īpašniekus un neradītu tiem nevēlamus kompleksus, Volfsburgā jau kādu laiku izvēlas šī auto iepriekšējo paaudžu modeļu pielabošanu.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Auto-Moto » Hečbeki » Ford » Focus Trend 1.6 5MT

Kaktuss? Nē, jauns Focus! (0)

Ford Focus hečbeks, līdzīgi kā pārējie šī populārā modeļa tipi, veidots atbilstoši Zilā ovāla kinētiskajam dizainam, taču  pēc atjaunināšanas (feislifta) izmainīta tā virsbūve, kas to vizuāli padara līdzīgāku jaunajam Ford flagmanim Mondeo.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Auto-Moto » Hečbeki » VW » Golf V Comfortline 2.0 TDI 4Motion

Karalis ir apģērbts (0)

Golf tiek piedāvāts, sākot  ar 10,5 tūkstošiem latu, taču šodienas apstākļos tas nav maz, ja par šo naudu saņemta plika bāzīte, kas nozīmē ar roku  rullējamus stiklus, vāji skanošu radio un darba kvalitātes ziņā  lielisku, taču izskatā paprastu salonu, kā arī atmiņas par jaunību tik pazīstama 1,4 litru motora izskatā.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Auto-Moto » Hečbeki » Renault » Laguna III

Tieksme pēc lauru vainaga  (0)

Kopš 1994. gada janvāra jau pārdoti vairāk nekā 2,3 miljoni pirmo divu paaudžu modeļi Laguna. Pēc miljarda un 52 miljonu eiro tiešajām investīcijām un 32 mēnešu ilga izstrādes cikla franču vidējās klases mašīnas trešā paaudze tiek ražota Sandouville rūpnīcā Normandijā, ievērojot līdz šim nepieredzētus kvalitātes standartus.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Auto-Moto » Hečbeki » Subaru » Forester 2.0D

Mežzinis rāda klasi  (0)

Kopš 1997. gada ASV un Austrālijā populārais Forester trešās paaudzes debiju piedzīvoja 2007. gada 25. decembrī Japānā, bet Eiropas modelis – šā gada Ženēvas autošovā. Šogad Mežzinis savā arsenālā ieguvis jaunu 2,0 litru bokserdīzeli. Tagad Forester ir teicami degvielas taupības rādītāji un pārējiem šī testa dalībniekiem nesasniedzamas spējas bezceļā, tādēļ tas var konkurēt pat ar klasiskās konstrukcijas apvidus auto.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Auto-Moto » Hečbeki » Ford » Kuga

No dubļiem kunga krēslā  (0)

Aptuveni tāds varētu būt šīs sadaļas virsraksts, pārfrāzējot krievu sakāmvārdu Iz grjazi v kņazi, jo ažiotāžu, kādu radīja Ford Kuga, var uzskatīt gandrīz līdzīgu iPhone triumfam. Šābrīža Eiropas lielākajā auto tirgū, Krievijā, Kuga pasūtījuma rinda iztiepusies teju 12 mēnešu garumā.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Auto-Moto » Hečbeki » Toyota » Auris

Ar zelta spīdumu acīs (0)

Jau vairāk nekā gadu Corolla nozīmē tikai Japānā ražotu sedanu, savukārt trīs un piecu durvju hečbeka nosaukums ir Auris. Šī auto izstrādāts, lai apmierinātu konkurences izlutināto eiropiešu gaumi. Viens no iemesliem, kādēļ tika sperts tik radikāls solis, bija kritiski palielinājies vidēji statistiskais Corolla pircēju vecums. Pēdējās aptaujas rādīja, ka tas pieaudzis līdz 54, 2 gadiem. Toyota vairs nevēlējās ražot kompatklases auto Eiropas pensionāriem, bet gan pievērsties jaunākiem pircējiem.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums

«  1  »
JAUNĀKIE VIDEO
Daudzšķautņainais Premium (3)
2010-05-07
Skaties video
 

Tagad ar Lancer degungalu (0)
2010-05-07
Skaties video
 

Četru riteņu spēks (7)
2010-03-27
Skaties video
 

Ženēvas autošovam - 80. jubileja (0)
2010-03-18
Skaties video
 

Audzējot pašvērtējumu (0)
2010-03-11
Skaties video
 

PARTNERIPieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT AUTO-MOTO RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system