JAUTĀ EKSPERTAM: AUTO-MOTO
auto pirksana Itālijā 07/09/2012

Velos pirkt auto Itālijā un vēlos uzzināt kā tas notiek Itālijā.Cik maksā pārrakstīšana un vai vēl kas vajadzīgs ja...

Atbild eksperts » Aldis Bite
Vispārējs viedoklis par Opel Vectra 1,7TD (1996.03.) 20/03/2012

Esmu iegādājies Opel Vectra 1,7TD (1996.03.)un gribu zināt kāds ir šī auto raksturojums kopumā, kādas varētu būt raksturīgākās problēmas...

Atbild eksperts » Aldis Bite
auto italija 08/03/2012

gribu pirkt auto italija un dzit uz latviju. cik sarežģīti tas ir un kas nepieciešams. kas ar tranzīta numuriem?...

Atbild eksperts » Aldis Bite
Uzdod savu jautājumu ekspertam »

Editor's Choice

Auto-Moto » Krosoveri » Mitsubishi » ASX 1,8DID Intense Plus 4WD

Mitsubishi ASX 1,8DID Intense Plus 4WD (0)

Mitsubishi ASX Japānā zināms kā RVR un savā dzimtenē tiek izgatavots kopš 1991. gada. Pirmajās divās paaudzēs RVR bija kompaktais minivens, kuru Eiropā atpazina kā Mitsubishi Space Runner, bet ASV – Mitsubishi Expo LRV. Šobrīd par ASX  šo krosoveru dēvē Eiropā un Austrālijā, bet Jaunajā pasaulē to sauc par Mitsubishi Outlander Sport. Tas nav nekāds brīnums, jo abi krosoveri (ASX un Outlander) patiesībā atšķiras vien izmēru un motoru ziņā.  Dizaina autors ir Akinori Nakaniši (Akinori Nakanishi), kurš veidoja Galant un ConceptX dizainu, kas vēlāk pārtapa par moderno Lancer, proti, to, kas aizsāka jauno Mitsubishi korporatīvo stilu ar trapeces formas radiatora režģi un auto priekšpusē integrētu bamperu, kā arī jaunākajos Colt un Lancer piemītošajiem  niknu ērgļu acu galveno starmešu saktieniem. Mašīna izveidota uz  Concept cX bāzes, kuru 2007. gadā demonstrēja Frankfurtes un Tokijas izstādēs. Sērijveida ASX prezentēja 2010. gada Ženēvas autoizstādē.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Auto-Moto » Krosoveri » Volvo » XC60D5 Summum Geartronic 6AT

Gaisa jaucējs (0)

Beidzot viss nostājies savās vietās – tagad arī kompakto krosoveru saimē dominē vācu auto! Taču situācija nav tik viennozīmīga, jo šajā klasē ir vairāki gaisa jaucēji un līdera lauru tīkotāji no ģeogrāfiski atšķirīgām vietām. Volvo XC60 apvienota minivena ietilpība un sportiskas kupejas pievilcība. Tas izveidots uz EUCD jeb Volvo P24 platformas, uz kuras izgatavo arī vairākus Ford Motors Co. modeļus, otrās paaudzes Land Rover Freelander un Ford Kuga. Šis SUV radīts cilvēkiem, kam svarīga ir atpazīstamība un modernas tehnoloģijas viņiem piederošajā spēkratā.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Auto-Moto » Krosoveri » Audi » Audi Q5

Jaunākais no trijotnes (0)

Pērn Pekinas autošovā Audi prezentēja jauns krosoveru, kam tuvākajos gados jākļūst ar vienu no galvenajiem spēlētājiem Premium klases krosoveru segmentā. Mūsuprāt, gaumīgā dizaina auto tikt pie nepastrīdamiem uzvarētāja lauriem jebkurā testā bez konfrontācijas ar pretiniekiem traucē tikai viens apstāklis – tam trūkst spilgtas individualitātes. Taču, ja nepieciešams Audi, kas līdzīgs pārējiem modeļiem, bet spēj izbraukt dubļus labāk nekā biznesa klases sedani vai ģimenes,  Q5 ir vispiemērotākais.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums

«  1  »
JAUNĀKIE VIDEO
Daudzšķautņainais Premium (3)
2010-05-07
Skaties video
 

Tagad ar Lancer degungalu (0)
2010-05-07
Skaties video
 

Četru riteņu spēks (7)
2010-03-27
Skaties video
 

Ženēvas autošovam - 80. jubileja (0)
2010-03-18
Skaties video
 

Audzējot pašvērtējumu (0)
2010-03-11
Skaties video
 

PARTNERIPieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT AUTO-MOTO RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system