JAUTĀ EKSPERTAM: CITA ELEKTRONIKA
elektronika 27/12/2012

sveiki next.Priecīgus svētkus .Un jautajusm šāds kur palicis next žurnals ?veikalos skatos un neredzu jaunako next numuuru.)...

Atbild eksperts » Mix_
? 06/11/2012

Kadu variantu Google nexus 7 Jus ieteiktu?varbut gaidit uzlaboto versiju?kadi plusi un minusi shiem modeliem?Paldies.))...

Atbild eksperts » Mix_
garantija un remonts 22/10/2012

Labdien! Interesē vai minētā aparatūra tiek remontēta(ja tiek tad kur) pēc garantijas termiņa beigām.)...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 

Editor's Choice

Cita elektronika » GPS » TomTom » Go 750

TomTom Go 750 (1)

Tie, kuri kaut reizi ir interesējušies par navigācijas sistēmām, noteikti ir dzirdējuši nosaukumu TomTom. Un kā nu nē – šis zīmols tā precīzā darba un plašo iespēju dēļ ir iecienīts daudzās zemēs, ieskaitot arī Latviju. Tādēļ vēl jo interesantāk bija palūkoties, ko spēj jaunākais šā ražotāja modelis. Pēc iepakojuma atvēršanas un ierīces ieslēgšanas uzreiz kļūst skaidrs, ka ražotājs īpaši rūpīgi padomājis par navigatora lietošanas ērtumu. Un ne jau runa ir par tā izmēriem, formām un tamlīdzīgām lietām, bet gan par TomTom 750 izvēlni – tā ir pārskatāma, saprotama (tam palīdz arī daudziem paskaidrojumi), turklāt korekta arī gramatikas ziņā. Arī ar priekšā teicēju latviešu valodā problēmu nav – to nodrošina latvietis vārdā Ivars.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Cita elektronika » Audio » Sony » STR-DN1000

Budžeta Hi-Fi (1)

Sony vienmēr ir atšķīries no citiem ražotājiem, piedāvājot produktus, kas savā cenu kategorijā nodrošina kaut ko vairāk nekā konkurenti. Arī testētais resīvers pārsteidza ar plašu funkcionalitāti un neparasto cenas un kvalitātes attiecību.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Cita elektronika » Audio » Pioneer » VSX-1019AH

Paliekot uz viļņa (1)

Pioneer ir aprīkots ar USB pieslēgvietu uz priekšējā paneļa. Bez dažādām portatīvām ierīcēm tā lieliski noderēs arī iPhone pieslēgšanai, jo 1019AH ir pat sertificēts darbam ar šo ierīci, kas dāvā virkni vērtīgu priekšrocību iPhone lietotājiem.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Cita elektronika » GPS » TomTom » Go 730

Žanra klasika (0)

Ja navigatorus ražotu komponisti, tad TomTom noteikti būtu līdzīgs Mocartam. Vismaz Latvijas tirgū šis ražotājs ir ļoti iemīļots, un ne velti, jo arī NEXT pieredze rāda, ka TomTom ierīces ir ļoti uzticamas. Interesanti, ko īsti spēj Go sērijas 730. modelis.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Cita elektronika » GPS » Garmin » Nuvi 255

Mazais censonis (0)

Garmin Nuvi 255 ir pati mazākā un lētākā navigācijas ierīce no visām NEXT testā apskatītajām. Noskaidrosim, vai šis nelielais navigators spēj konkurēt ar tā izmēros lielākajiem platekrāna radiniekiem.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Cita elektronika » Home Entertainment » Yamaha » MCR-E810/NX-E800

Lai spēks ir ar tevi! (0)

Pēdējā testētā sistēma šajā parādē ir Yamaha MCR-E810/NX-E800 - nopietna paskata ierīce ar iespadīgiem gabarītiem. Tās skrāpētā alumīnija priekšējais panelis patīkami kontrastē ar spīdīgi klaviermelnajiem sāniem un skandām.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 

Stilu sajaukums ar lampiņu sirdī (0)

Par Philips MCD-908 ārējo izskatu varētu rakstīt vēl un vēl, jo komplekts sastāv no trim blokiem - akustiskās sistēmas, DVD atskaņotāja un lampu pastiprinātāja. Vērtējot tikai pēc ārējā izskata, stilistiski saderīgi ir tikai pastiprinātājs un atskaņotājs.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Cita elektronika » Mini DVD » Sony » DVP-FX720

Vīrs un vārds (0)

Šķiet, ka elektronikas jomā Sony varētu būt šī testa dalībnieku skaļākais vārds. Taču to, cik kvalitatīvs un labs ir produkts, nosaka ne tikai zīmols, bet arī katrs konkrētais modelis, jo tie ir atšķirīgi. Interesanti, ko spēj Sony vizuāli vienkāršais DVD atskaņotājs?

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Cita elektronika » Mini DVD » Philips » DVD PET735

Stilīgais klasiķis (0)

Philips ir viens no tiem ražotājiem, kuri stilū vienmēr uzskatījuši par ļoti būtisku savu ražojumu izstrādē. Arī baltajos toņos ieturētais PET735 vismaz ārēji ir nevainojams. Un tajā iebūvēta kāda ļoti interesanta funkcija, ar kādu lielākā daļa tā konkurentu nevar lepoties Kāda? To atklājām testā.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Cita elektronika » GPS » TomTom » GO920

Erudītais takuzinis (0)

TomTom autonavigācijas ierīces zina ikviens auto vadītājs, kas interesējas par šo tēmu. Pateicoties to draudzīgajam lietotāja interfeisam, latviešu valodas atbalstam un atjauninātajai mūsu teritorijas kartei, TomTom navigācijas ierīces ir vienas no pirmajām, kas piesaista pircēju uzmanību autoveikalu plauktos. NEXT testēja nesen jaunu veidolu ieguvušo TomTom flagmani GO920.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums

«  1 | 2  »
JAUNĀKIE VIDEO
Drīzumā: NEXT dodas neceļos ar Garmin un JS GPS karti (1)
2010-12-02
Skaties video
 

Ar vēlmi palīdzēt citiem (0)
2009-12-10
Skaties video
 

Sony Centram jauns vadītājs (8)
2009-10-09
Skaties video
 

VIDEO: Tēma: spēles (0)
2009-06-15
Skaties video
 

PARTNERIPieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT CITA ELEKTRONIKA RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system