JAUTĀ EKSPERTAM: DATORI
Ko darīt? 29/05/2013

Nopirku Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ,pēc mēneša pēkšņi izslēdzās un neslēdzās iekšā.Aizvedu lai salabotu ar garantiju,itkā visu salaboja,bet...

Atbild eksperts » Mix_
GoClever TAB R76.2 foto uzstādījumi 22/05/2013

Vai ir iespējams atrast lietošanas pamācību un uzstādījumus fotografēšanai? Fotografējot bildes sanāk šķibas un fragmentalas. )...

Atbild eksperts » Mix_
nevaru ruterim nomainit paroli 22/05/2013

Labvakar! Kad iegadajos ruteri tp link wr841n iegaju adrese 192.168.1.1 pieregistrejos , nomainiju paroli. nodega vecais pc. tagad gribeju ieiet...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 

Editor's Choice

Datori » Planšetdatori » Apple » iPad 2

Apple iPad 2 (0)

Kurš apgāzīs vezumu?   Galaxy Tab desmitcollu modeļa parādīšanās bija luga vairākos cēlienos – sākot ar planšetei optimizētas Android versijas parādīšanās gaidīšanu un turpinot ar atkārtotu Samsung inženieru sēšanos pie virtuālajiem rasēšanas dēļiem pēc tam, kad Apple pieteica iPad otro modeli un bija skaidrs, ka tābrīža versijā Samsung planšetei tirgū izredžu nebija daudz – tika dots uzdevums padarīt planšeti plānāku un jaudīgāku. Lai to panāktu, tika upurēta aizmugurējās kameras kvalitāte, plānotās 8 MP kameras vietā ievietotjot mazāk vietas aizņemošu 3 megapikseļu aci, kura spēj uzņemt 720p video. Jāteic, ka šāda izvēle ir loģiska un saprotama – katrs, kurš reiz paņēmis rokās planšeti, piekritīs, ka fotografēšanai un filmēšanai ierīce ar desmit collu diagonāli ir pārlieku liela, un galvenā kameru loma ierīcē ir videozvana nodrošināšana – priekšpuses 2MP kamera kalpo, lai rādītu planšetes saimnieku sarunas biedram/iem, bet aizmugurējā – lai vajadzības gadījumā parādītu to, ko redzat jūs. Galaxy Tab kameras ir labākas, nekā Apple iPad ievietotās, tiesa, videozvans (jo īpaši, ja izmantojam mobilo internetu) no tā neiegūst tik daudz, kā varētu vēlēties. Tā vai citādi, sākotnējo, 10,9 mm biezo Galaxy Tab 10.1 prototipu Samsung inženieriem izdevās padarīt jūtami plānāku – nieka 8,6mm, kas ir par 0,2 mm plānāks, nekā Apple iPad 2. Lai arī teikt, ka to var sajust, paņemot planšeti rokās, nozīmētu mazliet pārspīlēt, fakts paliek fakts. Uz diētas uzsēdinātā planšete ir arī vieglāka par āboļoto konkurentu – 595 g pret 613 g (WiFi modelim – 601 g). Tiesa, tas nāk uz alumīnija vietā izmantotas plastmasas rēķina, kas padara ierīci taktili lētāku un, domājams, arī neizturīgāku – ja paņemam Galaxy rokās un centrālajā daļā iespiežam starp īkšķi un rādītākpirkstu (nemaz ne stipri), saredzams, ka korpuss ieliecas un ekrāna stikls saskaras ar digitaizera vai kādu citu no slāņiem, uz mirkli parādot eļļainu nospiedumu, kurš izzūd, kolīdz atlaižam saspiedienu. Šobrīd par to ir pārāk agri spriest, taču, iespējams, tas var negatīvi ietekmēt planšetes ilgmūžību.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Datori » Monitori » Asus » VE228

ASUS VE228 (0)

Protams, arī monitora izmērs ir noteicošais mūsu izvēlē. Atcerieties kaut vai tos laikus, kad bojājām acis pie 15 collu ekrāna un tas likās pilnīgi normāli un ierasti. Tad sākās 17 collu ēra, un visi paziņas, kuriem bija šāda izmēra monitori, pulcēja pie sevis draugus uz kino vakariem. Turklāt vēl nesen ekrāna standartizmērs bija 4:3, bet tagad jau mēs visi būsim pārgājuši uz jauno standartu, tā saucamo widescreen (16:9), kā arī to izmēri jau ir kļuvuši teju vai kosmiski - 22 collas ir jaunās 19. Šoreiz NEXT aplūkoti divu diezgan iecienītu labu monitoru ražotāju modeļi - Nīderlandes uzņēmuma Philips monitors 225BL2 un Taivānas ražotāja ASUS VE228.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 

Apple iPad 3G 16GB (0)

Tā vien liekas, ka ar iPad neviens vairs nav jāiepazīstina, gan NEXT žurnālā, gan citviet noteikti ir lasīti daudzi un dažādi ierīces apskati, kurus īsumā apkopojot, varam teikt, ka iPad ir izdevies produkts, un to pārliecinoši pierāda arī tas, ka Apple izdodas pārdot katru saražoto iPad – līdz iPad 2 atnākšanai tie bija 15 miljoni ierīču, un valstīs, kur sākusies iPad 2 tirdzniecība, tā norisinās pat vēl augstākā tempā un apjomos.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Datori » Monitori » Acer » S221 HQL

Acer S221 HQL (0)

NB! Šoreiz abus produktus autors apskatījis vienlaikus, aprakstot, tāpēc raksta struktūra un izvietojums Next.lv atšķiras no ierastā.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Datori » Netbuki » Samsung » N150 Plus

Vienkārši Samsung (0)

Samsung ražotais tīmekļdators N150 Plus pārdošanā tika izlaists pagājušā gada vidū. Tātad pagājis jau pietiekmi ilgs laiks, it sevišķi šobrīd, kad tehnikas attīstība ir tik strauja, taču tas joprojām ir aktuāls un nemaz nav sliktāks par modeļiem, kas parādās tirgū tikai šobrīd.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Datori » Netbuki » Compaq » Mini 311c-1010EN

Muskuļotais mazulis (0)

Atšķirībā no konkurentiem Compaq datoriņu 311c-1010EN uz priekšu dzen Windows XP operētājsistēma. Tas izceļas arī ar Nvidia Ion grafisko procesoru, kas mazajai pulvera mucai piešauj vēl vairāk asuma.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Datori » Netbuki » Samsung » N220

Dienvidkorejas pundurītis (0)

Testa mazākais dalībnieks - 10 collu Samsung N220 - izceļas ar glītu, kompaktu un atjautīgu korpusu, kā arī draudzīgu cenu. Raudzīsim, kā tam veiksies cīņā ar lielākajiem konkurentiem.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Datori » Monitori » Samsung » P2370HD

Stiklā tērptā majestāte (0)

Samsung monitora funkcijas neaprobežojas tikai ar iespēju to pieslēgt datora videokartei. To var izmantot arī kā pilnvērtīgu televizoru, jo tam ir analogās un digitālās televīzijas kabeļu pieslēgvietas, kas padara to par bīstamu pretinieku pārējiem testa dalībniekiem, kam šāda papildaprīkojuma nav.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Datori » Monitori » Acer » H233H

Izdevīgais darījums (0)

Kā pirmo testa dalībnieku apskatījām Acer ražoto monitoru, kas ir likumsakarīgi, jo šī zīmola ražotās ierīces ir populāras Latvijas tirgū, pateicoties to augstai kvalitātei un demokrātiskai cenai.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Datori » Klēpjdatori » HP » HDX16

Mazais tīģeris (0)

HP HDX16 ir mazākais no testētajien portatīvajiem datoriem, kas patiesībā tik mazs nemaz nav. Tam ir 16 collu liels augstas izšķirtspējas ekrāns un nedaudz lielāks korpuss, kā arī samērā pievilcīga cena un pieklājīga jauda, kas, vērtējot kopumā,  to padara par visai saprātīgu izvēli.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums

«  1 | 2 | 3  »
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

Sasniedz karjeras virsotnes! (4)
2010-01-23
Skaties video
 

Microsoft elastīgas sievietes stingrajās rokās (1)
2009-12-10
Skaties video
 

PARTNERIPieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT DATORI RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system