<
Nokia Lumia 820 Viedtelefoni
 
Apple Viedtelefoni
 
LG P880 4x HD Viedtelefoni
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: MOBILIE
remonts 30/05/2013

Sakiet lūdzu cik izmaksā telefona ekrana stikliņš ,skārienjūtīgais ekrāns darbojās tikai plaisas stiklinā?)...

Atbild eksperts » Mix_
... 28/05/2013

LABDIEN , man ir SAMSUNG GALAXY S II tad ka , mēģinu zvanīt kādam rāda Mobīlais tīkls nav pieejams...

Atbild eksperts » Mix_
ERROR 27/05/2013

Problēma - telefons neslēdzas iekšā, rāda ka kļūda, un uz ekrāna android robotiņš. Domāju ka vainīga baterija, nomainīju -...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 

Editor's Choice

Mobilie » Viedtelefoni » Apple » iPhone 4

Dosjē: Apple iPhone 4 (0)

Dzimis 2010. gada jūnijā ASV, Apple Inc. ģimenē, kura mitinās Kupertino pilsētā, netālu no San Francisko, Kalifornijā kopš, no IT un mobilo tehnoloģiju skatapunkta teju vai aizvēsturiskā, 1976. gada. Ģimene savos pirmsākumos darbojās datortehnikas un programmatūras jomā, dodot pasaulei Macintosh datorus, kuri iesākumā guvuši vadošās pozīcijas personālo datoru tirgū, tās pazaudēja izkliedētā produktu portfeļa un salīdzinoši augstās cenas dēļ, kolīdz tirgu pārpludināja lēti un funkcionalitātē arvien tuvāk nākoši PC. Rezultātā deviņdesmito gadu nobeigumā kompānija atradās praktiski uz bankrota sliekšņa, kad 1997. gadā kompānijas toreizējais CEO Džils Amelio aicināja atpakaļ kompānijā tās līdzdibinātāju, 1985. gadā kompānijas iekšējo ķīviņu un atšķirīgā redzējuma dēļ no tās padzīto Stīvu Džobsu.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 

Dosjē: BlackBerry Torch (viņš arī Bold 9800) (0)

Dzimis 2010. gada augustā Kanādā, Research In Motion (RIM) ģimenē, kura mitinās Vaterlo pilsētā (Ontario) kopš 1996. gada. Senču slavas taka sākās ar divvirzienu peidžeri BlackBerry 850 tālajā 1999. gadā, bet telefonam Torch priekšgājēji sāka līdzināties 2002. gadā, pie tam, tas nebija nekāds pacel-un-noliec-klausuli tipa telefons, bet gan viedtelefons ar QWERTY tastatūru un e-pasta un ziņapmaiņas risinājumu!

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Mobilie » Viedtelefoni » Samsung » Galaxy S

Nopietns pretendents (1)

Lai iegūtu konkurētspējīgu flagmani viedtelefonu klāstā, Samsung uzdevums bija samērā vienkāršs: apvienot savus tehnoloģiskos sasniegumus ar plašu rezonansi viedtelefonu lietotāju vidū gūstošo operētājsistēmu Android. Iegūtais rezultāts ir ne tikai sajūtams, bet arī acīm tīkams. Samsung, izstrādājot Galaxy S, strikti ievērojis šī korejiešu ražotāja senu tradīciju savu telefonu izveidē izmantot glancētu melnu plastmasu. Tā, protams, izskatās ļoti eleganti, taču tikai līdz brīdim, kad visu telefonu nenovēršami noklāj ļoti uzkrītoši pirkstu nospiedumi. Un gludās plastmasas korpuss turklāt būtiski palielina risku, ka apjomīgā ierīce var izslīdēt no rokām. Daudz lielāku uzticību raisa ar rūdītu stiklu pārklātais viedtelefona priekšējais panelis, ko pa perimetru ietver metālisks rāmītis.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 

Ieraudzīt un iekārot (1)

HTC ir Taivānā bāzēta kompānija, kas vēl nesen bija plašāk pazīstama tikai Windows Mobile cienītāju vidū, bet, pateicoties Android strauji augošajai popularitātei, ir kļuvusi par ievērojamu spēlētāju augstākās klases veidtelefonu tirgū. Kamēr Windows Phone 7 Series frontē valda neskaidrība, HTC nolēma nopietnāk pievērsties tieši operētājsistēmai Android, izlaižot flagmani HTC Desire. HTC Desire tā atturīgi lietišķā izskata dēļ nepretendē uz izteiktām novitātēm dizainā, tādēļ tas patīk lietotājiem ar dažādām gaumēm. No materiāliem tā uzbūvē galvenokārt izmantota samtaina tā saucamā soft touch plastmasa, kas nodrošina drošu saķeri ar lietotāja pirkstiem un nenosmērējas tik ātri kā citu viedtelefonu izveidē plaši izmantotā glancētā plastmasa. Kopumā vērtējot, jāteic, ka HTC viedtelefona korpuss ir monolīts un atbilst šī aparāta cenai.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Mobilie » Stila » LG » Chocolate 2

Skaistumkonkursu karalis – LG BL40 New Chocolate (1)

LG viedtālrunim ir iespaidīgi liels ekrāns un ļoti pievilcīgs dizains, par kuru kompānija saņēmusi vairākas balvas. Bet apskatīsim, vai tā  pievilcīgā āriene slēpj arī vienlīdz plašas funkcionālās iespējas.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Mobilie » Viedtelefoni » HTC » Touch Pro 2

Universālais kareivis – HTC Touch Pro 2 (1)

Vispirms apskatīsim HTC izstrādāto Touch Pro 2, kas izceļas ar plašu funkciju klāstu, QWERTY tastatūru, atlokāmu ekrānu, glītu dizainu un augstu tā izstrādē izmantoto materiālu kvalitāti. To, cik labi tas spēj aprēķināt maršrutu līdz izvēlētajam galamērķim un noteikt lietotāja atrašanās vietu, noskaidrojām praksē.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 

Sekojot tradīcijām (0)

Samsung Omnia II varētu uzskatīt par savdabīgu mēģinājumu padarīt Windows Mobile platformu pievilcīgāku plašākam patērētāju lokam, jo nevar noliegt, ka neizbēgamais cunami ar Android un iPhone priekšgalā ir drauds, kuru ignorēt nozīmētu ciest nopietnus zaudējumus.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 

Šokolādes vilinājums (0)

LG BL40 Chocolate izmanto savu ārējo šarmu, unikālo formu un funkcionālu daudzveidību, lai izrautos konkurentu priekšā. Taču tas ne tikai prot piesaistīt skatienus no malas, bet arī apmierināt visas lietotāja vajadzības, kādas vien var sniegt moderns sakaru rīks.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Mobilie » Multimediju telefoni » Nokia » 5530 XpressMusic

Bestsellera mazais brālis (0)

Nokia ar savu plaša patēriņa skārienjutīgā ekrāna tālruni 5800 XpressMusic plašāku publiku iepazīstināja jau pirms kāda laiciņa, bet modelis 5530 XpressMusic ir tā mazākais brālis ar pavisam nedaudzām izmaiņām, toties par samērā zemu cenu. Lūkosim, kā tas spēj stāties pretī konkurentiem.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 

Klasiķis stilīgā ietērpā (0)

Šodien, kad skārienjutīgais ekrāns ir gandrīz vai standarts, Sony Ericsson spītīgi pieturas pie klasisko korpusu koncepcijas. Jā, tās modeļu klāstā ir arī ar skārienjutīgiem ekrāniem, taču tie noteikti nav daudz. Arī W760 ir klasisks tālrunis ar atbīdāmu korpusu. Toties tā komplektācijā iekļauts pārnēsājams skaļrunis. Tiešām interesanti!

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums

«  1 | 2 | 3  »
JAUNĀKIE VIDEO
Raunds pa raundam: BlackBerry Torch (Bold 9800) pret iPhone 4 (20)
2010-11-29
Skaties video
 

DUELIS: iPhone 4 VS BlackBerry Torch (Bold 9800) - drīzumā (10)
2010-11-24
Skaties video
 

iPhone 4 BŪS (7)
2010-07-09
Skaties video
 

Fērbijs? Nē, Corby! (6)
2009-10-16
Skaties video
 

Mūzikas ģēnijs (3)
2009-08-10
Skaties video
 

PARTNERIPieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT MOBILIE RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system