JAUTĀ EKSPERTAM
remonts 30/05/2013

Sakiet lūdzu cik izmaksā telefona ekrana stikliņš ,skārienjūtīgais ekrāns darbojās tikai plaisas stiklinā?)...

Atbild eksperts » Mix_
Ko darīt? 29/05/2013

Nopirku Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ,pēc mēneša pēkšņi izslēdzās un neslēdzās iekšā.Aizvedu lai salabotu ar garantiju,itkā visu salaboja,bet...

Atbild eksperts » Mix_
... 28/05/2013

LABDIEN , man ir SAMSUNG GALAXY S II tad ka , mēģinu zvanīt kādam rāda Mobīlais tīkls nav pieejams...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 

Editor's Choice

Datori » Planšetdatori » Apple » iPad 2

Apple iPad 2 (0)

Kurš apgāzīs vezumu?   Galaxy Tab desmitcollu modeļa parādīšanās bija luga vairākos cēlienos – sākot ar planšetei optimizētas Android versijas parādīšanās gaidīšanu un turpinot ar atkārtotu Samsung inženieru sēšanos pie virtuālajiem rasēšanas dēļiem pēc tam, kad Apple pieteica iPad otro modeli un bija skaidrs, ka tābrīža versijā Samsung planšetei tirgū izredžu nebija daudz – tika dots uzdevums padarīt planšeti plānāku un jaudīgāku. Lai to panāktu, tika upurēta aizmugurējās kameras kvalitāte, plānotās 8 MP kameras vietā ievietotjot mazāk vietas aizņemošu 3 megapikseļu aci, kura spēj uzņemt 720p video. Jāteic, ka šāda izvēle ir loģiska un saprotama – katrs, kurš reiz paņēmis rokās planšeti, piekritīs, ka fotografēšanai un filmēšanai ierīce ar desmit collu diagonāli ir pārlieku liela, un galvenā kameru loma ierīcē ir videozvana nodrošināšana – priekšpuses 2MP kamera kalpo, lai rādītu planšetes saimnieku sarunas biedram/iem, bet aizmugurējā – lai vajadzības gadījumā parādītu to, ko redzat jūs. Galaxy Tab kameras ir labākas, nekā Apple iPad ievietotās, tiesa, videozvans (jo īpaši, ja izmantojam mobilo internetu) no tā neiegūst tik daudz, kā varētu vēlēties. Tā vai citādi, sākotnējo, 10,9 mm biezo Galaxy Tab 10.1 prototipu Samsung inženieriem izdevās padarīt jūtami plānāku – nieka 8,6mm, kas ir par 0,2 mm plānāks, nekā Apple iPad 2. Lai arī teikt, ka to var sajust, paņemot planšeti rokās, nozīmētu mazliet pārspīlēt, fakts paliek fakts. Uz diētas uzsēdinātā planšete ir arī vieglāka par āboļoto konkurentu – 595 g pret 613 g (WiFi modelim – 601 g). Tiesa, tas nāk uz alumīnija vietā izmantotas plastmasas rēķina, kas padara ierīci taktili lētāku un, domājams, arī neizturīgāku – ja paņemam Galaxy rokās un centrālajā daļā iespiežam starp īkšķi un rādītākpirkstu (nemaz ne stipri), saredzams, ka korpuss ieliecas un ekrāna stikls saskaras ar digitaizera vai kādu citu no slāņiem, uz mirkli parādot eļļainu nospiedumu, kurš izzūd, kolīdz atlaižam saspiedienu. Šobrīd par to ir pārāk agri spriest, taču, iespējams, tas var negatīvi ietekmēt planšetes ilgmūžību.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Datori » Monitori » Asus » VE228

ASUS VE228 (0)

Protams, arī monitora izmērs ir noteicošais mūsu izvēlē. Atcerieties kaut vai tos laikus, kad bojājām acis pie 15 collu ekrāna un tas likās pilnīgi normāli un ierasti. Tad sākās 17 collu ēra, un visi paziņas, kuriem bija šāda izmēra monitori, pulcēja pie sevis draugus uz kino vakariem. Turklāt vēl nesen ekrāna standartizmērs bija 4:3, bet tagad jau mēs visi būsim pārgājuši uz jauno standartu, tā saucamo widescreen (16:9), kā arī to izmēri jau ir kļuvuši teju vai kosmiski - 22 collas ir jaunās 19. Šoreiz NEXT aplūkoti divu diezgan iecienītu labu monitoru ražotāju modeļi - Nīderlandes uzņēmuma Philips monitors 225BL2 un Taivānas ražotāja ASUS VE228.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 

Apple iPad 3G 16GB (0)

Tā vien liekas, ka ar iPad neviens vairs nav jāiepazīstina, gan NEXT žurnālā, gan citviet noteikti ir lasīti daudzi un dažādi ierīces apskati, kurus īsumā apkopojot, varam teikt, ka iPad ir izdevies produkts, un to pārliecinoši pierāda arī tas, ka Apple izdodas pārdot katru saražoto iPad – līdz iPad 2 atnākšanai tie bija 15 miljoni ierīču, un valstīs, kur sākusies iPad 2 tirdzniecība, tā norisinās pat vēl augstākā tempā un apjomos.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Datori » Monitori » Acer » S221 HQL

Acer S221 HQL (0)

NB! Šoreiz abus produktus autors apskatījis vienlaikus, aprakstot, tāpēc raksta struktūra un izvietojums Next.lv atšķiras no ierastā.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Datori » Netbuki » Samsung » N150 Plus

Vienkārši Samsung (0)

Samsung ražotais tīmekļdators N150 Plus pārdošanā tika izlaists pagājušā gada vidū. Tātad pagājis jau pietiekmi ilgs laiks, it sevišķi šobrīd, kad tehnikas attīstība ir tik strauja, taču tas joprojām ir aktuāls un nemaz nav sliktāks par modeļiem, kas parādās tirgū tikai šobrīd.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Auto-Moto » Krosoveri » Mitsubishi » ASX 1,8DID Intense Plus 4WD

Mitsubishi ASX 1,8DID Intense Plus 4WD (0)

Mitsubishi ASX Japānā zināms kā RVR un savā dzimtenē tiek izgatavots kopš 1991. gada. Pirmajās divās paaudzēs RVR bija kompaktais minivens, kuru Eiropā atpazina kā Mitsubishi Space Runner, bet ASV – Mitsubishi Expo LRV. Šobrīd par ASX  šo krosoveru dēvē Eiropā un Austrālijā, bet Jaunajā pasaulē to sauc par Mitsubishi Outlander Sport. Tas nav nekāds brīnums, jo abi krosoveri (ASX un Outlander) patiesībā atšķiras vien izmēru un motoru ziņā.  Dizaina autors ir Akinori Nakaniši (Akinori Nakanishi), kurš veidoja Galant un ConceptX dizainu, kas vēlāk pārtapa par moderno Lancer, proti, to, kas aizsāka jauno Mitsubishi korporatīvo stilu ar trapeces formas radiatora režģi un auto priekšpusē integrētu bamperu, kā arī jaunākajos Colt un Lancer piemītošajiem  niknu ērgļu acu galveno starmešu saktieniem. Mašīna izveidota uz  Concept cX bāzes, kuru 2007. gadā demonstrēja Frankfurtes un Tokijas izstādēs. Sērijveida ASX prezentēja 2010. gada Ženēvas autoizstādē.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
Mobilie » Viedtelefoni » Apple » iPhone 4

Dosjē: Apple iPhone 4 (0)

Dzimis 2010. gada jūnijā ASV, Apple Inc. ģimenē, kura mitinās Kupertino pilsētā, netālu no San Francisko, Kalifornijā kopš, no IT un mobilo tehnoloģiju skatapunkta teju vai aizvēsturiskā, 1976. gada. Ģimene savos pirmsākumos darbojās datortehnikas un programmatūras jomā, dodot pasaulei Macintosh datorus, kuri iesākumā guvuši vadošās pozīcijas personālo datoru tirgū, tās pazaudēja izkliedētā produktu portfeļa un salīdzinoši augstās cenas dēļ, kolīdz tirgu pārpludināja lēti un funkcionalitātē arvien tuvāk nākoši PC. Rezultātā deviņdesmito gadu nobeigumā kompānija atradās praktiski uz bankrota sliekšņa, kad 1997. gadā kompānijas toreizējais CEO Džils Amelio aicināja atpakaļ kompānijā tās līdzdibinātāju, 1985. gadā kompānijas iekšējo ķīviņu un atšķirīgā redzējuma dēļ no tās padzīto Stīvu Džobsu.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 

Dosjē: BlackBerry Torch (viņš arī Bold 9800) (0)

Dzimis 2010. gada augustā Kanādā, Research In Motion (RIM) ģimenē, kura mitinās Vaterlo pilsētā (Ontario) kopš 1996. gada. Senču slavas taka sākās ar divvirzienu peidžeri BlackBerry 850 tālajā 1999. gadā, bet telefonam Torch priekšgājēji sāka līdzināties 2002. gadā, pie tam, tas nebija nekāds pacel-un-noliec-klausuli tipa telefons, bet gan viedtelefons ar QWERTY tastatūru un e-pasta un ziņapmaiņas risinājumu!

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
TV » LCD » LG » 55LX9500

Televizors ar 400 Hz tehnoloģiju (0)

Kaut arī divreiz jaudīgāks par iepriekšējiem LG FULL LED televizoriem, tomēr šis ar D3 funkciju aprīkotais aparāts joprojām ir satriecoši plāns – tikai 3 cm! Tas ir LG 3D televizoru sērijas flagmanis, par ko liecina ta lieliskais dizains un nevainojamā funkcionalitāte.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums
 
TV » LCD » Samsung » UE46C8000

3D – patīkams papildinājums (0)

Lai gan par īsto modes kliedzienu šobrīd varētu nosaukt Samsung 9. sērijas televizorus, arī 8. sērija būtiski neatpaliek. Tā piedāvā ne tikai lieliskas kvalitātes 3D attēlu, bet arī jaunas interneta lietošanas iespējas tieši televizorā.

Uz rakstu »
Redakcijas vērtējums

«  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10  »
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Drīzumā: NEXT dodas neceļos ar Garmin un JS GPS karti (1)
2010-12-02
Skaties video
 

Raunds pa raundam: BlackBerry Torch (Bold 9800) pret iPhone 4 (20)
2010-11-29
Skaties video
 

DUELIS: iPhone 4 VS BlackBerry Torch (Bold 9800) - drīzumā (10)
2010-11-24
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

PARTNERIPieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system