Kas tas ir – Microsoft Office 2013 un Office 365? (video) Andrejs Juščenko stāsta par jaunajiem Microsoft produktiem
JAUTĀ EKSPERTAM: VIDEO
3D BluRay +3D projektors 15/01/2013

Labdien eksperti! Ir vēlme uztaisīt 3D kinozāli mājās,ar 3D BluRay atskaņotāju,3D videoprojektoru un 3D filmām.Jautājumi:1.Vai 3D filmās ir ierakstīta...

Atbild eksperts » Mix_
bluray vai HD? 23/06/2012

Kuram ir labāka atēla kvalitāte full/ultra HD vai blu-ray un ar ko tie atsķiras?)...

Atbild eksperts » Mix_
3d blu ray dvd 12/04/2012

ir interese par PHILIPS BDP-3282/05 3D BLU-RAY DVD PLAYER ,jo ir philips 55 led 7606/2 TV un ir vēlme...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 

Jautā ekspertam


 VIDEO
 Labdien eksperti! Ir vēlme uztaisīt 3D kinozāli mājās,ar 3D BluRay atskaņotāju,3D videoprojektoru un 3D filmām.Jautājumi:1.Vai 3D filmās ir ierakstīta bilde uz diviem celiņiem,lai būtu divas bildes ,jo cik zinu tad 3D veido no diviem kadriem.Un vai 3DBluRay atskaņotājam tad ir divi lāzeri kas nolasa katrs savu celiņu (attēlam)?.2. Vai 3D projektoriem tad ir divas matricas,divi projekcijas objektīvi, vai varbūt iebūvēti divi vienā korpusā? Jo skatījies esmu 3 D ,ko demonstrēja uz parasta balta ekrāna,bet ar diviem projektoriem.3. Uz kāda ekrāna tad var projicēt bildi,ar 3 D projektoru,uz parastu baltu,vai sudrabotu,alumīnija krāsas ekrānu? 4. Kādas brilles ir vajadzīgas? 5.Kādu projektoru vajag(3D),DLP vai der arī LCD? 6.Vai ir vēl kas vajadzīgs lai skatītos? Piebildīšu,ka doma man ir par Philips BDP-7500 3D BluRay atskaņotāju,bet par projektoriem jautājums,vai derēs projektori, piem.Benq,Acer XGA,WXGA 3D Ready........nu markas un modeļi tiek piedāvāti vairāki un cena laba.(300-400 Ls)Atvainojos par tik garu jautājumu.Ar cieņu,Māris) Lasīt »
Jautā: Māris
Atbild: Mix_

 Kuram ir labāka atēla kvalitāte full/ultra HD vai blu-ray un ar ko tie atsķiras?) Lasīt »
Jautā: Jēkabs Jenčs
Atbild: Mix_

 ir interese par PHILIPS BDP-3282/05 3D BLU-RAY DVD PLAYER ,jo ir philips 55 led 7606/2 TV un ir vēlme skatīties 3d .Varbūt ir kaut kas labāks no citu zīmoliem šajā cenu kategorijā un nav problēmu savienojumā ar minēto TV.Interesē tieši bildes un skaņas kvalitāte ) Lasīt »
Jautā: Edgars
Atbild: Mix_

 man irVP-D352 VIDEOKAMERA,vīrs saspaidīja pogas,tagad kad atver vaļā ir balts ekrāns,arī skatoties jau nofilmēto skaņa ir bildes nav,tikai balts ekrāns,ja varat palīdzat,kas tur ir saspaidīts.) Lasīt »
Jautā: BAIBA
Atbild: Mix_

 Labdien! Nesen iegādājos External HDD Verbatim Store n Go 750GB ar USB 3.0 un centos to pieslēgt pie mājas kinozāles, kurai ir USB ieeja. Diemžēl mana kinozāle uzrāda \"unsupported device\". HDD strādā FAT32 sistēmā, tā kā ar to nevajadzētu būt problēmām. Jāatzīst, ka mana Panasonic kinozāle ir samērā veca (2007.gada modelis) un iespējams, ka USB ieeja nespēj nolasīt tik lielus datu nesējus?!? Vai ir kāds risinājums? Varbūt kāds HDMI kabelis no HDD uz kinozāli? Vai arī vienīgais risinājums ir iegādāties jaunu DVD lasītāju? Cerot uz padomu, Mārtiņš) Lasīt »
Jautā: Mārtiņš
Atbild: Mix_

VIDEO  » DVD
 Kur varētu lejuplādēt NASH DIVX710DSS lietotāja un servisa instrukcijas? Paldies.) Lasīt »
Jautā: ojārs
Atbild: Mix_

 vai iegādājoties blu ray 3d atskaņotāju,piemēram Philips Philips 5000 series Blu-ray Disc/DVD player BDP5200 3D playback DivX Plus HD Net TV ir jāiegādājas TV USB adapteris Philips PTA01/00 lai iegūtu TV philips led 55 phl 7606 k savienojamību ar internetu net tv vai savienojamību ar datoru utt) Lasīt »
Jautā: Edgars
Atbild: Mix_

 Sveiki! Esmu iegadajies samsung ,,galaxy s ,, gribeju pieslegt savu mobilo pie televizora... Lai varetu paraidit no telefona uz televizora video.... Mekleju visados saitos... Ka isti darit. Pieslegt var ,bet vajadzigs ,,nokia ca-75u,, kabelis... Tas it ka butu sikums.... Problema ir.... Visos video ko petiju ... Noradits,,jaiet settingos,tad display,un tad ir .. Tv out funkcija. Cik mekleju savam .. Neko neatrodu. Varbut problema ir tadel,ka esmu panemis tele2 telefonu.! Varbut man janolade programa lai nomainitu sho settingu? Varat palidzet? paldies jau ieprieksh!) Lasīt »
Jautā: Rinalds
Atbild: Mix_

 Vai tuvakaja laika nav paredzeta kads 3D televizoru+3D majas kinozales komplekta apskats?Piem.LG 47LW980S+HG996TS :)) Lasīt »
Jautā: armands
Atbild: Mix_

 ir kamera un kasetēs safilmēts. nevaru atrast internetā driver priekš PC, lai noskatītos safilmēto kasetēs. adresi no kuras varētu lejuplādēt, vai speciālistu, kam ir šāds drivers? Samsung centrs nevar palidzet.)) Lasīt »
Jautā: maris
Atbild: 

VIDEO  » DVD
 Vai blue-ray diskiem ir labaka skanas kvalitate neka parastjiem dvd?Runa ir par muzikas ierakstiem(koncerti,videoklipi).) Lasīt »
Jautā: a
Atbild: Mix_

VIDEO  » HD  » Canon
 Ir doma iegādāties HDV videokameru Canon HV-40.Bija kādreiz Sony digital 8 kamera,nu kvalitāte nebija pārāk laba,un tagat gribas kaut ko ar augstāku kvalitātiFULL HD.Lasījis esmu ka daudzas lētās kameras, (ap 200 Ls.) kas filmē uz atmiņas kartēm,nekas nav,kaut gan rakstīts ka filmē FULL HD.Turklāt pie apstrādes prasa diezgan jaudīgu datoru,kas atkal palielina izdevumus.Bet manis izvēlētā kamera tomēr filmē gan uz parastajām mini DV kasetēm FULL HD,gan ari ir iespējams iegādāties HDV kasetes.Ko saka eksperti,par kameras attēla kvalitāti un datora jaudu pie šīs kameras? ) Lasīt »
Jautā: Artūrs
Atbild: Mix_

VIDEO  » HD
 Vispirms paldies par atbildi,kuru sapratu.Bet vēl nedaudz...Mājas video montāžas programmā,pēc samontēšanas,nobeigumā ir...Make movie,tad disc type,un tad var izvēlēties,DVD-70 min,HDDVD-24 min,AVCHD-35 min,Blu-ray disc-47 min.Tas uz 4,7 matricas.Tad es saprotu,ka man būtu jāizvēlas HDDVD vai AVCHD.Un jāskatās vai disku atskaņotājs atbalsta.Vai tā ir?) Lasīt »
Jautā: Māris
Atbild: Mix_

VIDEO  » HD
 Jautājums ekspertam par video filmēšanu ar foto kameru Nikon D3100.Lasīju,ka nepārtraukta filmēšana nevar būt ilgāk par 10 min.to arī man nevajadzēs.Bet kā rīkoties ,kā filmēt pa 10,pa 7 un tamlīdzīgi sekundēm? Vai ir jāievēro kādi starplaiki,obligātas pauzes,lai nesabojātu matricu? Jo kopīgais uzfilmētais materiāls jau sanāks vairāk par 10 min.Un otrs jautājums:safilmētais materiāls būs FULL HD,datorā iedabūšu ar USB,apstrādāšu,par datora jaudām puslīdz ir skaidrs,bet kādās matricās ir jāraksta samontētais materiāls ,vai ar parasto DVD rakstāmo parastajās matricās,vai būs vajadzīgs BluRay rakstāmais? Un lai es varētu skatīties HD kvalitātē,noteikti vajadzēs BluRay atskaņotāju,un attiecīgu TV? Paskaidrojiet tā vairāk,visu pēc kārtas.) Lasīt »
Jautā: Māris
Atbild: Mix_

 Velos iegadaties 2.1 majas kinozali(piem.Panasonic SC-BTT262 2.1 3D Blu-ray vai ko tamlidzigu),ko Jus ieteiktu cenu kategorija lidz 350 ls,noteikti ar blue-ray 3d un iespejami labu attelu un muzikas atskanosanu.Paldies. ) Lasīt »
Jautā: armand
Atbild: Mix_

VIDEO  » HD  » Sony
 Labdien. Manai v-kamerai DCR-SR72 defekts ieslēgšanas pogā ,pēc ieslēgšanas pati izslēdzas ,vai to var labot ,mainīt ,cik tas varētu maksāt?Paldies!) Lasīt »
Jautā: AINARS
Atbild: Mix_

VIDEO  » HD
 Labdien, atkal vēlos lūgt padomu. Iepriekš devāt padomu par fotokameru Olympus Though, kuru pēc jūsu ieteikuma iegādājos un esmu ļoti apmierināts, bet šoreiz jautājums būs par videokameru. Vēlos iegādāties arī videokameru un nosacījumi iepriekšējie, lai būtu piemērota visdažādākajām dzīves situācijām - medībām, makšķerēšanai aktīvai spnrtošanai/ vienvārdsakot/ lai nebaidās no mitru5a, putekļiem, triecienjem, būtu kimp`ta pēcizmēriem nu un protams ieraksta kvalitāte arī nav mazsvarīga. Lūdzu iesakiet kādu ražotāju un varbūt arī konkrētu modeli. Iepriekš pateicos, Juris.) Lasīt »
Jautā: Juris
Atbild: Mix_

VIDEO  » HD  » Sony
 Vēlreiz jautājums.Vai videokvalitāte būs vienādi augsta,skatoties gala rezultātu,ja tas būs filmēts ar HD kameru uz kartes un HDV kameru uz kasetes.Piemēram Sony HDR-CX130E,Panasonic HDC-TM80,un HDV kameras ar kaseti Canon Legria-HV40(30),Sony HDR-HC9(7,5).Nu tas ir ,vai es skatīšos vienlīdz labas kvalitātes bildi.) Lasīt »
Jautā: Oskars
Atbild: Mix_

VIDEO  » HD  » Panasonic
  Labdien cienījamo ekspert.Te atkal es ,Oskars,un jautājums par kvalitāti. Ir filmas iekš DVD un BluRay diskiem.Kvalitātes ir atšķirīgas .Dažām BluRay filmām esmu manījis sākumā uzrakstīts 1080i.Tos diskus var atskaņot tikai ar BluRay atskaņotājiem,un kvalitāte ir daudz reiz labāka par parastajiem DVD. Tātad,ja videokamera filmē HD kvalitātē,1080i,un lai safilmēto dabūtu datorā ir domāts USB ,tad sanāk,ka no v.kameras USB tāpat kā no HDMI nāk ārā augstas kvalitātes HD signāls.Par datora jaudām skaidrs.Bet tad beigu daļā,kad materiāls ir samontēts,iekš kādiem diskiem,un ar kādu rakstīklu, ir jāraksta samontētā filma,lai varētu baudīt video HD kvalitātē uz atbilstoša TV? Cik saprotu,tad ar BluRay rakstīklu raksta BluRay matricās,bet ar parasto DVD rakstīklu var ierakstīt HD arī parastās DVD matricās,tikai mazāk. Un jāatskaņo tad disks būs vienalg uz BluRay pleijeri,jo parastais DVD pleijeris tak HD kvalitātē ierakstītus diskus neņem. Izskaidrojiet,kā tas viss notiek lūdzu.) Lasīt »
Jautā: Oskars
Atbild: Mix_

VIDEO  » HD  » Panasonic  » HDC-TM300
 Labdien.Ne par šo kameru jautāt gribu,to ierakstīju tapēc ka neatradu par ko jautāšu.Jautāt gribu par Panasonic DCM-TM60.Ir man Panasonic NV-GS300,ar 3CCD,bet kaut kā negribas vairs ar kasetēm ņemties.Un gribas ari labāku kvalitāti.Tāpēc jautājums par TM-60.Pastāstiet kas ir man vajadzīgs,bez kameras,lai gala rezultātā būtu iespējas baudīt HD video.Esmu dzirdējis tikai to ka vajadzēs diezgan jaudīgu datoru pie video apstrādes.Bet pārejais,tveršana (capture)datorā,apstrāde,un ieraksts diskā,un skatīšanās,man īsti nav skaidrs.Darbojies esmu tik ar kasetēm mini DV.Un vēl.Ebay,ā tiek tirgotas lētas ,un kā rakstīts FULL HD 1920x1080 kameras.Piemēram Praktica u.c. Vai tas ir nopietni? Bet pamat jautājums par TM-60,jo šai ir pieņemama cena 320-350 Ls.un filmē HD. Bet varbūt varat ieteikt pavisam citu variantu.Un vēl,ko sakat par spoguļkameru video,Nikon D-3100,Canon 1100D.Ar patiesu cieņu. ) Lasīt »
Jautā: Oskars
Atbild: Mix_

 Būtu priecīgs uzzināt cienijamā NEXT domas par OPPO BDP-95 Blu-ray Player? Patīk tas, ka tas līdzās daudzām funkcijām it kā atskaņo lossles audio failus. Vai kāds tirgo OPPO LV? Cieņā) Lasīt »
Jautā: Jānis
Atbild: Mix_

VIDEO  » HD  » Sanyo  » VPC-CA9EX, VPC-WH1EX
 Braukšu uz Sarkano jūru un vēlos iegādāties zemūdens + foto videokameru (vēlams HD), bet cenai arī būtu nozīme. Esmu lietojusi zemūdens ar masku fotogrāfēšanai un video fragmentiem fotokameru Canon D10.Sanāca labi, pat video. Esmu māksliniece. Man ir vairāki fotoaparāti, bet nav videokameras. Gribu zināt: cik kvalitatīvas photogrāfijas un video sanāk ar videokameru Sanyo vpc-wh1ex ? Vai snorkelēšanai pietiktu arī vpc-ca9ex ? Cik maksā viena un otra kamera un kur Rīgā to var iegādāties? Vienu reizi izmantošu to zemūdens filmēšanai, bet pēc tam gribu lai tā man kalpotu kvalitatīvai HD filmēšanai un fotogrāfēšanai ceļojot. Varbūt Jūs varētu ieteikt kādu citu videokameru ar līdzīgām funkcijām, bet lētāku? Liels paldies, Ilona) Lasīt »
Jautā: Ilona
Atbild: Mix_

VIDEO  » HD  » Panasonic
 Sveicināti! Kur var iegādāties instrukciju video kamerai Panasonic HDC-SD700,vēlams latviešu vai krievu valodā.) Lasīt »
Jautā: Māris
Atbild: Mix_

VIDEO  » HD  » Panasonic
 Sveiki jautājums gaužām vienkāršs, bet tai pat laikā sarežģīts,kura kamera varētu būt līdzvērtīga Panasonic HDC-SD600 jo šo kameru vairs nevar nopirkt mani interesē tādas lietas kā normāla video kvalitāte slikta apgaismojuma apstākļos un OIS. ) Lasīt »
Jautā: Ivars
Atbild: Mix_

VIDEO  » HD
 Gribu iegādāties HD videokameru un nevaru izdarīt izvēli, jo kā tās strādā un lietošanas ērtums nav pieejams. Runa ir par modeļiem 1. variants Sony HDR-XR550VE, Panasonic HDC-HS700 un 2. variants Sony HDR-XR350VE, Panasonic HDC-TM700. Sony ir pagājušā gada EISA godalgas ieguvēja un Panasonic šī gada EISA godalgas ieguvēja. Man vairāk interesē, kura no šīm kamerām ir vislabākā filmētāja, kuras safilmēto materiālu ir vieglāk apstrādāt un kuršs ražotājs vairāk dod kameru izstrādei ? Lūdzu dodat atbildi, vai veiciet salīdzinošo testu publikāciju! Vēršos pie Jums, jo nevaru izdarīt izvēli starp Panasonic vai Sony, abu firmu veikalos slavē katrs savu zīmolu kā labāko, bet man interesē, kura tiešām veic vislabāk savus filmēšanas pienākumus, foto f-ja nav svarīga.)) Lasīt »
Jautā: Jānis
Atbild: Mix_

VIDEO  » HD
 Labdien! Esmu ūdenstūrists. Pagāšgad divas reizes biju ārpus Latvijas laivu pārgājienā. Upes straujas, un krācēm bagātas. Notiekošais tika iemūžināts, fotogrāfijās, un video. Bet visa uzņemšana tika veikta no krasta, un, lai arī bildes ir skaistas, gribētos atspoguļot iespaidus no upes puses. Šogad esmu ieplānojis arī divus braucienus, vienu pavasarī, bet otru vasaras beigās (Kazahstānā,3-4kategorija). Piedzīvojums varētu būt neaizmirstams, un tieši tādēļ gribētu šīs emocijas atvest arī mājiniekiem. Nu jau kādu laiku ložņāju pa netu, bet,liekas jo tālāk, jo lielākās auzās... Respektīvi, sākotnēji bija doma atrast kompaktu full hd videokameru, kas būtu ūdens, vai vis maz mitruma izturīga, piestiprināma pie ķiveres, un ar labu ekrāna stabilizāciju. Var jau būt, ka vēlos, ko nereālu, bet cik saprotu 24mb/s būtu vispār lieiski, :) Manā gadījumā ekstras ir liekas, jo interesantākajos momentos ir jāairē un rokas ir aizņemtas. Esmu uzgājis dažus šķietami pieņemamus modeļus: DRIFT HD170; GO PRO HD HERO; VholdR ContourHD, bet gribētu saņemt profesionālu vidokli, par tiem, vai arī, varat ieteit kok citu, Jūsu prāt piemērotāku. Veiksmīgu dienu vēlot, Arvo.) Lasīt »
Jautā: Arvo
Atbild: Mix_

VIDEO  » HD  » Sony
 Esmu noskatījis kameru Sony HDR-XR350 un gribētu palasīt Jūsu viedokli vai šī kamera savā klasē ir laba? Patīk iegādāties mantas labas un ērtas lietošanā, tāpēc pats nonācu pie šā modeļa, diemžēl trūkst info par salīdzinājumiem ar citām kamerām. Kamera vajadzīga mājas video filmēšanai un materiālus glabāšu cietajos diskos. Dodat lūdzu savus ieteikumus! Ar cieņu, Jānis.) Lasīt »
Jautā: Jānis
Atbild: Mix_

 Sveicināti Vēršos pēc padoma! Vēlētos iegādāties videokameru,kas safilmēto saglabā atmiņas kartē,zibatmiņā! Cena + - LS 175! Filmēts tiks autorallijs! Gribu,lai videokamera būtu saderīga ar Mac OS X,jo plānoju apstrādāt ar iMovie! Paldies) Lasīt »
Jautā: Reinis
Atbild: Mix_

VIDEO  » Blu-ray  » Panasonic  » DMP-BD80
 Vai uz sii apparaata varees skatiities dvd diskus ar 5 regiona kodu.) Lasīt »
Jautā: Ivars
Atbild: Mix_

 Ko darīt tādā gadījumā, ja pieslēdzot videokameru (canon Legria fs200)pie datora, dators atpazīst bildes, bet video neatpazīst (mod formāts),kamera prasa, lai pieslēdz pie adaptera?) Lasīt »
Jautā: martins
Atbild: Mix_

VIDEO  » HD  » Samsung  » SC-HMX20C
 vai Latvij1ā jau ir iespejams iegādāties Samsung SC-HMX20C un cik tā maksā) Lasīt »
Jautā: Ēvalds
Atbild: 

 Interese modēli iznemot firmu Kiss. Paldies.) Lasīt »
Jautā: Oleg
Atbild: Mix_

VIDEO  » HD
 Interesē iegādaties atskaņotāju, kurš spēj spēlēt visu veidu video failus un noteikti full hd kvalitātē. Noskatījis esmu WD TV HD LIVE, varbūt var ieteikt ko līdzīgu, bet iespējams labāku. Iespējams ar opciju failus atskaņot no NAS.)) Lasīt »
Jautā: Aleks
Atbild: Mix_

VIDEO  » HD
 Labdien, vēlējos pajautāt vai HDTV-T900 video kameru ir iespējams kaut kur iegādāties Latvijā? Vai pasūtīt caur veikalu,vai kur citur? http://www.next.lv/ItemDetail.php?ItemId=1773&Type=NewsEvents) Lasīt »
Jautā: Juris
Atbild: Mix_

VIDEO  » Blu-ray  » LG
 Labdien ! Gribētu zināt,kādi vēl ir DVD Blu-ray rakstītaji, bez tiem, kas ir domāti datoram ? Ar cieņu Anatolijs. ) Lasīt »
Jautā: Anatolijs
Atbild: 

 kura no video kamerām nodrošina augstu-labu kvalitāti video un foto) Lasīt »
Jautā: Intars
Atbild: Inga KARLINSKA

VIDEO  » Blu-ray  » LG  » BD370
 Vai atskano MKV (Matroska)? Lasīt »
Jautā: Valdis
Atbild: Inga KARLINSKA

 kur var nopirkt jauno nash divx kur ir spēles un mikrafons u.t.t. kuros latvijas lielveikalos? Lasīt »
Jautā: ernests
Atbild: Inga KARLINSKA

 kuros Latvijas lielveikalos var nopirkt nash DIVX710dss? Lasīt »
Jautā: Ernests
Atbild: Inga KARLINSKA

 Sveicināti! Vēlētos uzzināt NEXT viedokli par universālu atskaņotāja izvēli - blu ray, SACD, CD utt. Respektīvi, kas ir piedāvājumā un ko izvēlēties attiecīgos cenu segmentos. Cieņā, Jānis Ps. Būtu jauki, ja jūs palīdzētu ieviest skaidrību sajukumā,kas valda ap LED tv (laikam pateicoties samsung), t.i., ka tie vien ir tie paši LCD tehnloģijas televizori. Savādāk vēl dažam sajucis ir ar OLED. Lasīt »
Jautā: Jānis
Atbild: Inga KARLINSKA

VIDEO  » HD  » Pure Digital Technologies  » UltraSD, UltraHD
 Labdien! Vēlētos uzzināt vai pure digital technologies produkts flip ultra hd jau ir pieejams Latvija, un ja ir, tad kur? Jau iepriekš paldies! Ar cieņu Laima Lasīt »
Jautā: Laima
Atbild: Inga KARLINSKA

 
 
JAUNĀKIE VIDEO
IFA live: Panasonic HDC-SDT750 video apskats (4)
2010-09-06
Skaties video
 

Sony Centram jauns vadītājs (8)
2009-10-09
Skaties video
 

Portretu meistars (0)
2009-04-06
Skaties video
 

PARTNERILietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 7383499. Fakss: (371) 7383099. E-mail: info@sk.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA

Orphus system