JAUTĀ EKSPERTAM: SADZĪVES TEHNIKA
Elektriskā tējkanna 17/12/2012

Sveiki! Gribēju zināt, vai arī elektriskajām ūdens vārāmajām tējkannām ir norādīta elektroenerģijas klase, līdzīgi kā tas ir citai sadzīves...

Atbild eksperts » Mix_
satrauc! 31/07/2012

liels sudraba krasa ar radijumiem uz durvim,kas rada ka viss ir norma,bet satraukumu rada tas ka ledusskapja abi sani...

Atbild eksperts » Mix_
plaisas 05/12/2011

tagad pamaniju plaisas ledusskapja iekspuse,un tas nav no durvju puses.garantija nu jau gadu ka beigusies.ko man tagad darit?vai varu...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 

NEXT ziņas SADZĪVES TEHNIKA

 

IFA 2013 preses konference: Jirgens Boinijs par notikumiem elektronikas tirgū (video) (0) 15/05/2013

Viena no lietām, kuru ar prieku un interesi gaidām katrā IFA preses konferencē, ir GFK Patērētāju Elektronikas un izvēles pētnieka (Global Director Consumer Electronics, Consumer Choices, GfK Retail & Technology) Jirgena Boinija stāstījums par notikušo un vgaidāmo plašpatēriņa elektronikas tirgū un mūsu – šīs elektronikas lietotāju vēlmēm un noskaņojumu dažādos pasaules nostūros.

 

Latvenergo izstrādā Baltijā pirmo mobilo aplikāciju elektroenerģijas uzskaitei (0) 26/03/2013

AS „Latvenergo” ir pirmā energokompānija Baltijā, kas izstrādājusi elektroenerģijas patēriņa uzskaites aplikāciju. Mobilā aplikācija ļauj fiksēt un nosūtīt skaitītāja rādītājus, sekot individuālā patēriņa apjomam vairāku mēnešu garumā. Aplikācija nodrošina iespēju ātri pieteikt bojājumus elektrotīklā, kā arī sazināties ar klientu apkalpošanas centru.

 

Panasonic jaunā mikroviļņu krāsns piedāvā ātru, efektīvu un universālu ēdienu gatavošanu (0) 13/02/2013

Balstoties uz savu pusgadsimtu ilgo pieredzi mikroviļņu krāšņu ražošanā, Panasonic paziņo, ka izlaiž Eiropas tirgum domātu jaunu kompaktu kombinētu mikroviļņu krāsni NN-DF383B, kas būs nopērkama 2013. gada maijā.

 

Samsung Electronics publisko 2012. gada ceturtā ceturkšņa finanšu rezultātus (0) 28/01/2013

Samsung Electronics publiskojis savus 2012. gada ceturtā ceturkšņa finanšu rezultātus – šajā laika periodā kompānijas ieņēmumu apjoms sasniedzis 56,06 triljonus Dienvidkorejas vonu (52,45 miljardus ASV dolāru), kas ir par 7% vairāk nekā iepriekšējā ceturksnī. Samsung Electronics konsolidētā pamatražošanas peļņa ceturtajā ceturksnī sasniegusi 8,84 triljonus vonu (8,27 miljardus ASV dolāru), kas ir par 10% vairāk nekā iepriekšējā ceturksnī. Savukārt kompānijas konsolidētā tīrā peļņa gadu noslēdzošajā ceturksnī ir 7,04 triljoni vonu (6,59 miljardi ASV dolāru).

 

TechChill Baltics konference norisināsies 12. februārī Palladium koncertzālē (0) 18/01/2013

12. februārī koncertzālē Palladium norisināsies starptautiskā tehnoloģiju un startup konference TechChill Baltics. Pēc pagājušā gada pārpildītās un augstu vērtētās TechCrunch konferences, jau otro gadu vērsim durvis tehnoloģiju un jaundibināto uzņēmumu (startup) pārstāvjiem. Pieredzējuši uzņēmēji, pārdrošas jauno uzņēmēju idejas un vakara noslēgums ar TechHub Riga jubilejas svinībām un garšīgu Latvijas alu - tie ir iespaidi, kas šo konferenci padarīs patiešām neaizmirstamu.

 

Bērni radīs digitālu gidu zinātnes centram Zinoo (0) 21/11/2012

Sestdien, 24. novembrī, Cēsīs notiks Samsung jauno tehnoloģiju radošā darbnīca „Iemācies un radi!”, kuras ietvaros bērni no Valmieras SOS bērnu ciemata zinātnes centrā Zinoo veidos unikālu digitālo gidu par centra ekspozīciju. Ar šo pasākumu aizsākas Samsung atbalsta programma SOS bērnu ciematiem Latvijā, kurai finansējums tika sakrāts Iedvesmas skrējienā Hope Relay aizvadītajā vasarā.

 

Philips inovāciju priekšpusdiena  (1) 07/11/2012

Esot klāt mediju pārstāvjiem un diplomētam psihologam, Philips 6. novembrī iepazīstināja ar inovatīviem produktiem, kas paredzēti plaša patēriņa tirgum.

 

Swedbank atklāj digitālu platformu - uzņēmumu tīklu Business Network (0) 01/11/2012

Swedbank šodien prezentēja Latvijā izstrādātu digitālu platformu - uzņēmumu tīklu Business Network. Business Network līdz šim nebijušā veidā apvieno klientu attiecību vadības sistēmu (CRM) un sociālās tīklošanas funkcionalitāti, kā arī citas iespējas. Uzņēmumu tīkls Business Network būs pieejams no 12.novembra un nodrošinās iespēju dibināt kontaktus ar visiem uzņēmumiem, kuri ir Swedbank klienti un kuri būs reģistrējušies šajā tīklā. Izmantojot šo iespēju, katram uzņēmējam paveras iespēja satikt vairāk nekā 75 000 citu uzņēmumu no visas Latvijas.

 

POINT iepazīstina ar jauniem risinājumiem elektronisko maksājumu jomā (0) 29/08/2012

„Point Transaction Systems”, piedāvās jaunus risinājumus elektronisko maksājumu jomā – VX Evolution.

 

IFA 2012: Panasonic iepazīstinās ar jaunākajām audio un video tehnolģijām (0) 23/08/2012

Sagaidot šā gada IFA (Funkausstellung 2012) izstādi, Panasonic gatavojas iepazīstināt ar jaunāko AV tehnoloģiju, enerģijas risinājumiem, kā arī – pirmo reizi IFA izstādē – ar moderno sadzīves tehniku.

 

Viedspuldze – mainām spožumu un krāsu ar viedtelefonu (video) (3) 20/08/2012

Kā smejies, dzīvojam laikā, kad visas ierīces kļūst arvien "gudrākas" – sākot ar internetam pieslēgtu ledusskapi, gudro māju un, kā nupat izrādījies – pat spuldzi ar Bluetooth 4.0 savienojumu un iespēju mainīt izstarotās gaismas krāsu un spožumu ar viedtelefona palīdzību.

 

Pārvērt savu ledusskapi…labsirdīgā briesmonī (video) (0) 18/08/2012

Saki, ko gribi, bet ar ledusskapjiem un citu "balto" tehniku ir tāpat, kā ar printeriem datorpasaulē – savu uzvedumu veic, bet kā interjera objekts, nu, tā ne visai – nekā interesanta…

 

LIKTA un LTRK: E-adresei jābūt funkcionālai un ērti lietojamai (0) 17/08/2012

Domājot par e-vides attīstību, nepieciešams izveidot funkcionālu un iedzīvotājiem ērti lietojamu elektronisko adresi. Pašreiz izstrādātā „Oficiālās elektroniskās adreses koncepcija” to nenodrošina, tādēļ Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) iesniegušas priekšlikumus Iekšlietu ministrijas izstrādātās koncepcijas uzlabošanai.

 

Inovatīvi Gustavsberg santehnikas produkti enerģijas taupīšanai (0) 17/08/2012

Skandināvijas vannas istabas produktu ražotājs Gustavsberg pirmo reizi izstrādājis santehnikas produktus, kas ļauj ietaupīt līdz pat 40% no ūdens uzsildīšanai nepieciešamās siltumenerģijas, tādējādi saudzējot ne vien dabasgāzes resursu patēriņu, bet arī radot iespēju samazināt iedzīvotāju izmaksas par silto ūdeni.

 

Jauns ar cilvēka spēku darbināma helikoptera lidojuma ilguma rekords (video) (1) 14/08/2012

Merīlendas Universitātes (ASV) entuziastiem izdevies uzstādīt jaunu lidojuma ilguma rekordu ar cilvēka muskuļu spēku darbināmiem helikopteriem – 49,9 sekundes.

 

Kaspersky Lab atklājis valsts mēroga banku trojieti (0) 13/08/2012

Kaspersky Lab Tuvajos Austrumos ir atklājis vēl vienu sarežģītu kaitīgo programmatūru, kuru eksperti pieskaita kiberieroču klasei. Jaunais trojietis, kas nosaukts vācu matemātiķa Johana Kārļa Frīdriha Gausa vārdā, izceļas ar to, ka papildus citām spiegošanas funkcijām tā mērķis ir zagt inficēto datoru lietotāju finanšu informāciju. Gauss slepeni nosūta uz vadības serveriem pārlūkprogrammā ievadītās vai saglabātās paroles, sīkdatnes, kā arī informāciju par inficētās sistēmas konfigurāciju.

 

Austiņas… KAĶIEM (video) (0) 09/08/2012

Teikšu, kā ir – austiņas kaķiem patiešām eksistē. Tikai tās maksā dārgāk, nekā citas rotaļlietas, ko esat pirkuši jūsu mīlulim – 1000 USD (pie mums tas būtu ap Ls 675)…

 

Mykoob kļūst par starptautiski atzītu zīmolu Pioneers un Blackbox vēstnešiem Latvijā (1) 09/08/2012

Starptautiskais tehnoloģiju ideju konkurss Pioneers Festival un inovatīvu uzņēmumu atbalsta programma Blackbox Connect izvēlējušies savu vēstnesi Latvijā, kas jauniem un ambicioziem mūsu valsts uzņēmējiem ar labām IT idejām pavērs daudz lielākas iespējas tikt pamanītiem starptautiskos konkursos. Jāmin, ka par abu biznesa akseleratoru vēstnešiem Latvijā izvēlēti Mykoob pārstāvji.

 

Nokia izlaiž LUMIA nagu laku (video) (0) 03/08/2012

Nokia izlaiž LUMIA nagu laku. Jābrīnās, kā agrāk neviens to nav izdarījis – skaidra lieta, ka mobilais telefons, jo īpaši, rozā krāsā, ir ne vien saziņas līdzeklis, bet arī aksesuārs.

 

Sixt TCO: ne vienmēr izdevīgi iegādāties auto ar augstāku pārdošanas cenu un zemāku degvielas patēri (0) 31/07/2012

Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas dati liecina, ka 2012. gada jūlijā visvairāk pārdotākās ekonomiskās klases automašīnas ir Fiat Punto (26) un Škoda Fabia (24). Neskatoties uz to, ka Fiat Punto pārdošanas cena ir par 1501,24 LVL bez PVN augstāka nekā Škoda Fabia, arī Fiat Punto TCO jeb auto dzīves cikla izmaksas ir par 0,75 LVL/mēnesī lielākas, salīdzinot ar Škoda Fabia.

 

Renault Noslēdz partnerību ar LG elektromobīļu attīstībai (0) 31/07/2012

Renault atkārtoti apstiprina savas ambīcijas būt pārstāvētam visā elektromobīļu vērtību ķēdē, sākot no tehniskās arhitektūras līdz pat motoriem un baterijām.

 

Qualcomm un Renault sadarbosies bezvadu elektromobīļu uzlādes tehnoloģiju jomā (0) 26/07/2012

Qualcomm Incorporated un Renault paziņoja par saprašanās memorandu saistībā ar sadarbību par WEVC Londonas izmēģinājuma un sagatavošanās darbiem, lai veiktu Qualcomm Halo WEVC tehnoloģiju integrāciju Renault automašīnās. Renault pievienosies arī Londonas izmēģinājumu vadības komitejai.

 

Skipijs – robots, kas aizmetīs akmeni jūsu vietā (video) (0) 12/07/2012

Kurš gan no mums nav metis ūdenī plakanus oļus tā, lai tie palektos pēc iespējas vairāk reižu? - Aidaho štatā, pie gleznaina ezeriņa, asprātīgi laudis ir uzstādījuši Skipiju – robotu, kurš ļauj pilsētas smacībā nīkstošajiem pilsētniekiem mest oļus gleznainā Sanīvalejas (Aidaho, ASV) ezeriņā.

 

Garmin nāk klajā ar Fenix GPS pulksteni (2) 11/07/2012

Garmin nākusi klajā ar īpaši smagiem lietošanas apstākļiem paredzētu GPS pulksteni Fenix.

 

Stīvens Hokings par Higsa bozonu un zaudētajiem 100 dolāriem (video) (0) 05/07/2012

Britu telekompānijas BBC intervijā ar populāro fiziķi Stīvenu Hokingu viņš ne vien izsaka savu redzējumu uz Higsa bozona atklāšanas nozīmi modernajā fizikā, bet arī atklāj to, ka līdz ar CERN pētnieku paziņojumu ir zaudējis derībās 100 USD.

 

Samsung saņēmis septiņus IDEA dizaina apbalvojumus (0) 05/07/2012

Samsung Electronics starptautiskajā dizaina izcilības konkursā International Design Excellence Awards (IDEA) uzņēmumu kategorijā saņēmis visvairāk apbalvojumu - četras zelta, divas sudraba un vienu bronzas godalgu.

 

Robotzemūdene parastam cilvēkam (video) (1) 04/07/2012

Protams, mēs visi esam dzirdējuši un redzējuši Džeimsa Kamerūna dziļjūras izpētes robotu veikumu lielbudžeta filmās. Pavisam cits ir stāsts, ja līdzīgu uzdevumu vēlamies paveikt "parasta cilvēka" budžeta ietvaros.

 

CERN pētnieki apstiprina Higsa bozona eksistenci (video) (0) 04/07/2012

Veicot ilgstošus eksperimentus ar Lielā Hadronu Paātrinātāja (LHC) palīdzību, CERN fiziķi ir apstiprinājuši, ka Higsa bozons - elementārdaliņa, kas piešķir objektiem masu, eksistē.

 

Mobilais Veselības aprūpes centrs laiž klajā pirmo mobilo aplikāciju ziedošanai (0) 03/07/2012

Šodien, 3.jūlijā Mobilais veselības aprūpes centrs (MVAC) laiž klajā Latvijā pirmo mobilo aplikāciju iPhone un Android platformām, ar kuras palīdzību būs iespējams ziedot bērnu veselības aprūpei. Šī unikālā aplikācija izveidota par godu MVAC divu gadu jubilejai. Šo divu gadu laikā MVAC ir palīdzējis vairāk nekā 4300 bērniem dažādos Latvijas reģionos, veicis vairāk nekā 35 000 km, pabijis vairāk nekā 60 Latvijas vietās. Mobilo aplikāciju izveidoja aģentūra 77Agency, kuras ieguldījums šīs aplikācijas izveidē ir gandrīz 50 000 eiro.

 

Samsung klientiem Latvijā tehniskais atbalsts pieejams arī interneta vietnē Facebook (0) 27/06/2012

Samsung Electronics saviem klientiem Latvijā radījis jaunu tehniskā atbalsta aplikāciju sociālo tīklu vidē. Tagad ikvienam interneta vietnes Facebook lietotājam ir iespēja tiešsaistē ātri un ērti saņemt pieredzējušu ekspertu atbildes uz interesējošiem jautājumiem par Samsung produktiem.

 

Elektroautobuss, kurš spēj traukties 240 km/h (video)! (0) 26/06/2012

Zināms, ar 240 km/h ātrumu spēj braukt tikai retais vieglais auto, un doma par šāda ātruma sabiedrisko transporta līdzekli parasti asociējas ar ātrvilcieniem Japānā, Ķīnā un citviet. Izrādās, ka iespējams arī šāds… autobuss!

 

Apstiprināti divi projekti satiksmes drošības uzlabojumiem Rīgā (0) 21/06/2012

Satiksmes ministrija (SM) ir apstiprinājusi divus Rīgas domes (RD) iesniegtos projektus Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) aktivitātē „Satiksmes drošības uzlabojumi Rīgā”.

 

Jaunie Canon tīkla skeneri nodrošina integrāciju ar biznesa lietojumprogrammām reāllaikā (0) 20/06/2012

Canon Europe iepazīstinājusi ar diviem īpaši kompaktiem tīkla skeneriem — Canon imageFORMULA ScanFront 300e un 300eP, kuru darbību nodrošina programmatūra eCopy ShareScan, kas paredzēta sarežģītu dokumentu apstrādei. Izmantojot optisko rakstzīmju atpazīšanu (OCR), datus no skenētā dokumenta var iegūt skenēšanas brīdī, tādējādi tos var reāllaikā apstiprināt un integrēt esošajās biznesa lietojumprogrammās. Programmatūra eCopy ShareScan ļauj arī ērti atvērt rediģējamus dokumentus tādās programmās kā Microsoft Word vai Excel, kā arī biznesa informācijas sistēmās, tostarp SharePoint, OpenText DM, EMC Documentum un iManage Worksite.

 

Ieraksti ar kameru kramplauzi – pat tumsā! (0) 14/06/2012

Mobotix ir nācis klajā ar izturīgās un populārās videonovērošanas kameras D14 jaunu versiju. Jaunā videonovērošanas kamera D14D apgādāta ar diviem objektīviem, kas papildina viens otru dienas gaismas vai tumsas apstākļos. Šis modelis nodrošina labāku attēla kvalitāti nepietiekama apgaismojuma apstākļos, jo tajā iebūvēts īpaši pielāgots infrasarkanais sensoru. Turklāt kamera darīs saimniekam zināmu, ja kāds mēģinās to sabojāt.

 

Starptautiskā Dzelzceļu sadarbības organizācija tiekas Baku (0) 11/06/2012

Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku aizvadīta ikgadējā Dzelzceļu sadarbības organizācijas (OSŽD) ministru sanāksmes 40. sesija. Valstu delegāciju tikšanās notika no 5. – 8. jūnijam, kurā Latvijas delegāciju vadīja Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis.

 

Samsung – jauns CEO  (0) 07/06/2012

Vienam no pasaules lielākajiem elektronikas (un ne tikai) ražotājiem – korejiešu kompānijai Samsung – ir nomainījusies vadība.

 

ETSI apstiprina nano SIM standartu (papildināts ar Nokia komentāru) (0) 01/06/2012

ETSI (Eiropas Telekomunikāciju Standartu Institūts) šodien Japānā apstiprinājis nākamās paaudzes SIM kartes standartu.

 

Canon papildina profesionālo zinātnisko kalkulatoru klāstu (0) 30/05/2012

Canon papildinājusi savu iecienīto kalkulatoru klāstu ar diviem plāniem, uzlabotiem zinātnisko kalkulatoru modeļiem – X MARK I Pro un F-789SGA. Abi modeļi ir ideāli piemēroti gan studentiem, gan profesionāļiem. Kalkulatoros ir iestrādātas daudzas īpašas funkcijas, lai tie kalpotu kā uzticams matemātikas resurss, strādājot birojā vai mācību telpā.

 

Uzsāk auto virsbūvju remonta servisu sertifikāciju (1) 28/05/2012

Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācija (LPAA) pēc vairāku gadu ilgas dokumentu izstrādes un saskaņošanas ar valsts iestādēm, uzsāk virsbūvju remonta uzņēmumu (VRU) sertifikāciju. Sertifikācijas koncepcija paredz 3 dažādus atbilstības līmeņus - A, B un C. VRU tiks sertificēti, neatkarīgiem auditoriem vērtējot to uzņēmējdarbības rādītāju atbilstību LPAA izstrādātajiem sertifikācijas audita kritērijiem, pievēršot pastiprinātu uzmanību visām pakalpojuma kvalitāti nodrošinošo procesu daļām – telpu un klientu apkalpošanas kvalitātei, pielietotajām remonta tehnoloģijām un materiāliem, izmantotajām ierīcēm un tehniskajam aprīkojumam, IT sistēmām, uzņēmuma personāla kvalifikācijai.

 

Kā top Dyson putekļu sūcēji? (video) (0) 24/05/2012

Laiki, kad putekļu sūcējs bija tikai korpusā iespundēts elektromotors ar propelleri un putekļu maisu "trakta" galā, ir neatgriezeniski pagājuši – šodien putekļu sūcēji ir arī sava veida dizaina priekšmeti, nemaz nerunājot par viltīgajām tajos izmantotajām tehnoloģijām.

 • Nākamie »
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Drīzumā: NEXT dodas neceļos ar Garmin un JS GPS karti (1)
2010-12-02
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

IFA live: Panasonic HDC-SDT750 video apskats (4)
2010-09-06
Skaties video
 

PARTNERIPieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT SADZĪVES TEHNIKA RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system