JAUTĀ EKSPERTAM: DATORI
Ko darīt? 29/05/2013

Nopirku Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ,pēc mēneša pēkšņi izslēdzās un neslēdzās iekšā.Aizvedu lai salabotu ar garantiju,itkā visu salaboja,bet...

Atbild eksperts » Mix_
GoClever TAB R76.2 foto uzstādījumi 22/05/2013

Vai ir iespējams atrast lietošanas pamācību un uzstādījumus fotografēšanai? Fotografējot bildes sanāk šķibas un fragmentalas. )...

Atbild eksperts » Mix_
nevaru ruterim nomainit paroli 22/05/2013

Labvakar! Kad iegadajos ruteri tp link wr841n iegaju adrese 192.168.1.1 pieregistrejos , nomainiju paroli. nodega vecais pc. tagad gribeju ieiet...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 

NEXT ziņas DATORI

 

A/s Capital prezentē planšetdatoru Capital T10 (0) 22/05/2014

Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmums A/s Capital paziņo par ienākšanu planšetdatoru tirgū, prezentējot 10.1’’ planšetdatoru ‘Capital T10’.

 

Šodien beidzas Windows XP ēra (0) 08/04/2014

Šķiet, reti kura operētājsistēma ir izpelnījusies tik daudz uzmanības un ir tik iecienīta lietotāju vidū kā Windows XP. Tās lietotāju īpatsvars pēc paziņojuma, ka 12 gadus, kopš izlaišanas, operētājsistēmas atbalsts tiks pārtraukts 2014. gada 8. aprīlī (šodien), no vairāk nekā 20% 2013. gada sākumā ir nokrities līdz apmēram 10-12% 2014. gada februārī.

 

Ievērojot tradīciju – Microsoft TechDay 2013 (0) 31/10/2013

Saskaņā ar pašu ieviesto tradīciju Microsoft 29. oktobrī jau trešo gadu kārtējā IT konferencē TechDay 2013 pulcēja ap 500 informācijas tehnoloģiju vadītāju, profesionāļu, programmatūras izstrādātāju, biznesa lēmumu pieņēmēju, partneru, studentu un citu interesentu.

 

Siltums ģimenē un mājā, kā arī citi surogātpasta izplatītāju solījumi 2013. gada septembrī (0) 29/10/2013

Kaspersky Lab turpina novērot pasaules surogātpasta daļas samazināšanos. 2013. gada septembrī uzņēmuma analītiķi ir reģistrējuši šī rādītāja pazemināšanos par 1,4% — tādējādi surogātpasta līmenis e-pasta datplūsmā bija 66,2%. Tajā pašā laikā nevēlamo sūtījumu skaita samazināšanās nenozīmē ļaundaru aktivitātes kritumu: viņi joprojām cenšas ekspluatēt kārtējās sezonas aktuālākos tematus un izvēlas jaunus ļaunprogrammatūru izplatīšanas aizsegus.

 

Labi aizmirsts vecais: daudzi lieli uzņēmumi ir pakļauti pērnajiem apdraudējumiem (0) 09/10/2013

Kaspersky Lab un privātā auditoruzņēmuma Outpost24 eksperti veica vairāku Eiropas organizāciju pārbaudi, lai atklātu nenovērstas ievainojamības un novērtētu vispārējo IT drošības līmeni. Analīzes rezultāti parādīja, ka, neraugoties uz «nulles dienas» uzbrukumu skaita pieaugumu, ļaundari joprojām plaši izmanto zināmas ievainojamības. Tas ir saprotams: vidēji uzņēmumiem aizsardzības «cauruma» aizvēršanai ir nepieciešams 60–70 dienu — pietiekami ilgs laiks, lai uzbrucējiem būtu iespēja to izmantot. Vēl pētījums atklāja, ka kibernoziedzniekiem nav katrā ziņā jāuzlauž pati drošības sistēma — pietiek koncentrēt uzmanību uz to pārvaldošajiem darbiniekiem.

 

Darbu sāk Microsoft programmēšanas skola (0) 07/10/2013

Šā gada 28. septembrī notika Microsoft programmēšanas skolas pirmā nodarbība. Mācībās bija aicināti pieteikties vispārizglītojošo skolu 7. līdz 9. klašu skolēni.

 

Tuvāk melnajam caurumam: Kaspersky Lab izpētījis bieži sastopamo mūķu pakotni BlackHole (0) 11/09/2013

Leģitīmu programmu ievainojamības ir viens no uzbrucēju vidū populārākajiem lietotāju ierīču un korporatīvo tīklu inficēšanas veidiem. Kaspersky Lab statistikas dati liecina, ka visbiežāk datoriem uzbrūk mūķi, kas izmanto Java ievainojamības. Turklāt kibernoziedznieki parasti iesaista nevis vienu mūķi, bet veselus šādu ļaunprogrammatūru komplektus — mūķu pakotnes. Kaspersky Lab eksperti rūpīgi izpētīja vienu no šiem komplektiem — plaši izplatīto BlackHole, noskaidrojot gan datora inficēšanas procesu ar šo mūķu pakotni, gan arī aizsardzības mehānismus pret to un tai līdzīgām kaitīgajām programmām, kas izmanto programmnodrošinājuma ievainojamības.

 

Saglabājam savu digitālo mantojumu (0) 16/07/2013

Visticamāk, ikvienam interneta lietotājam tīmeklī ir daudz vairāk vērtīgu aktīvu, nekā viņam šķiet. Tie ietver gan e-pastu, gan sociālo tīklu kontus, gan internetbanku, gan digitālās multivides kolekcijas (filmas, mūziku, fotogrāfijas) un pat iemiesojumus spēļu serveros un ceļotāja uzkrāto jūdžu skaitītāju. Visai šai bagātībai ir vajadzīga savlaicīga aprūpe un aizsardzība. Kaspersky Lab eksperti dod padomus, kā to vislabāk izdarīt.

 

Pamatu pamats: kā drošības politikas var glābt uzņēmumu no kibernoziedzniekiem (0) 10/07/2013

Uzņēmuma datora neatbilstīga izmantošana tagad ne vien samazina darba ražīgumu un rada netiešus finansiālus zaudējumus organizācijai, bet pirmām kārtām šajā gadījumā tiek apdraudēta korporatīvā tīkla drošība un konfidenciālās informācijas saglabātība. Saziņa sociālajos tīklos vai tūlītējās ziņojumapmaiņas programmās, izklaides vietņu apmeklēšana, datņu lejupielāde no torentiem un failu koplietošanas vietnēm — visas šīs darbinieka aktivitātes padara viņa datoru neaizsargātu, jo šos resursus hakeri visbiežāk izmanto, lai iekļūtu korporatīvajos tīklos, īstenojot mērķuzbrukumus. Kaspersky Lab eksperti ir izanalizējuši bieži sastopamās korporatīvo tīklu inficēšanas metodes un stāsta, kā pretoties šīm briesmām.

 

Gards kumoss: katrs piektais pikšķerēšanas uzbrukums ir vērsts pret bankām (0) 02/07/2013

Katrs piektais no 2012. gada maija līdz 2013. gada aprīlim reģistrētais pikšķerēšanas uzbrukums bija vērsts pret bankām un finanšu iestādēm. Tādējādi kopumā 20,64% visu pikšķerēšanas uzbrukumu šajā laikposmā piedzīvoja finanšu tīmekļa resursi. Pie šāda atzinuma nonāca Kaspersky Lab speciālisti, pamatojoties uz mākoņpakalpojuma Kaspersky Security Network datiem veiktā pētījuma «Pikšķerēšanas draudu evolūcija» gaitā.

 

Stīva Džobsa monetizācija un Microsoft loterija — lasiet maija surogātpasta apskatā (0) 21/06/2013

Saskaņā ar Kaspersky Lab aprēķiniem surogātpasta īpatsvars kopējā pasaules e-pasta plūsmā maijā bija 69,7%, kas ir par 2,5% mazāk nekā aprīlī. Salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi nedaudz pieaudzis pikšķerēšanas vēstuļu īpatsvars, bet vēstuļu ar kaitīgiem pielikumiem daļa palielinājusies par 0,4%, kopumā veidojot 2,8% no visiem elektroniskajiem paziņojumiem.

 

Trāpīt ābolam: Kaspersky Lab ir uzskaitījis galvenos Mac apdraudējumus (0) 18/06/2013

Jaunā, kompleksā risinājuma Mac datoru aizsardzībai izlaišanas priekšvakarā Kaspersky Lab ir izveidojis šai platformai visaktuālāko apdraudējumu sarakstu. Pēdējos divos gados uzņēmuma speciālisti ir konstatējuši ievērojamu tieši operētājsistēmai Mac OS X domātu kaitīgo programmu skaita pieaugumu. Saistībā ar to atbilstošā antivīrusu parakstu datubāze Kaspersky Lab aizsardzības izstrādājumos ir palielinājusies vairāk nekā sešas reizes, tādējādi pilnīgi sagraujot mītu par «ābola» platformas neievainojamību.

 

Piecas zvaigznes: Kaspersky Internet Security 2013 saņēmis augstāko apbalvojumu MRG Effitas testā (0) 17/06/2013

Kaspersky Lab vadošajam risinājumam mājas lietotāju aizsardzībai Kaspersky Internet Security 2013 ir piešķirts augstākais «pieczvaigžņu» apbalvojums testā Real World Protection Test, ko 2013. gada pirmajā ceturksnī veica neatkarīgais pētniecības uzņēmums MRG Effitas. Programma sekmīgi atklāja un bloķēja 100% ekspertu piedāvāto apdraudējumu, uzrādot vienu no labākajiem testa rezultātiem.

 

Samsung gatavs iekarot planšetdatoru tirgu ar jauno GALAXY Tab 3 8.0 (0) 07/06/2013

Samsung Electronics prezentējis jaunāko GALAXY Tab 3 sērijas planšetdatoru ar 8 collu ekrānu, kas tirdzniecībā Latvijā nonāks šī gada jūlija beigās. Līdzīgi kā agrāk prezentētais 7 collu planšetdatora modelis, arī jaunā GALAXY Tab 3 sērijas ierīce piedāvā lietotājiem plašas iespējas skatīties, klausīties, radīt un koplietot sev nozīmīgu saturu. Sērfojot tīmeklī vai lasot grāmatas ceļā uz darbu, GALAXY Tab 3 8.0 ir aprīkots ar plašām satura iespējām un ergonomisku dizainu, padarot tā lietošanu maksimāli ērtu un baudāmu.

 

Skārdnieks, drēbnieks, zaldāts, spiegs: Kaspersky Lab atklājis jaunu kiberspiegošanas tīklu NetTrave (0) 06/06/2013

Kaspersky Lab informē, ka atklāts jauns kiberspiegošanas tīkls, kas ieguvis nosaukumu NetTraveler un ir skāris vairāk nekā 350 datorsistēmu 40 valstīs. Uzbrukumam bija pakļautas valsts un privātās struktūras, tostarp valdības iestādes, vēstniecības, zinātniskās pētniecības centri, militārās organizācijas, naftas un gāzes nozares uzņēmumi, kā arī politiskie aktīvisti. Krievija ir nonākusi visvairāk cietušo valstu vidū, ieņemot otro vietu to zemju sarakstā, kas ir piedzīvojušas visjūtamākās operācijas NetTraveler sekas.

 

Sony iepazīstina ar pasaulē vieglāko skārienjūtīgā ekrāna Ultrabook™ datoru  (0) 06/06/2013

Sony nākusi klajā ar pasaulē vieglāko skārienjūtīgā ekrāna Ultrabook™ datoru – VAIO ® Pro

 

Epicor prezentē jaunākās paaudzes Epicor ERP risinājumu studentiem Somijā  (0) 03/06/2013

Epicor Software Corporation, kas ir vadošais biznesa vadības programmatūru piegādātājs ražošanas, vairumtirdzniecības, mazumtirdzniecības un pakalpojumu uzņēmumiem, paziņo, ka, viesojoties Metropolia Lietišķo zinātņu universitātē, Vantā (Vantaa), Somijā, nākotnes biznesa programmatūras lietotājus iepazīstināja ar jaunākās paaudzes uzņēmuma resursu plānošanas (ERP) risinājumu Epicor ERP.

 

Kontrolēt nedrīkst aizliegt: Kaspersky Lab par bērnu aizsardzību tīmeklī (0) 03/06/2013

Vasaras sākums. Skolēniem sākas garās brīvdienas. Kamēr vecāki ir aizņemti darbā, bērni pavada vairāk laika savā nodabā nekā parasti. Daudzi no viņiem būs biežāk sastopami ne vien uz ielas, bet arī internetā, taču tīmeklī viņiem uzglūn ne mazāk briesmu. Dažādi apdraudējumi – no banāliem vīrusiem līdz visīstākajai krāpšanai, nemaz nerunājot par bērniem nepiemērotu saturu – var nopietni kaitēt bērnam un varbūt pat visai ģimenei. Sagaidot Bērnu aizsardzības dienu, Kaspersky Lab stāsta par briesmām, kas apdraud jaunos lietotājus, un veidiem, kā no tām aizsargāties.

 

Stabilitāte — meistarības pazīme: Kaspersky Internet Security 2013 atkal ir labāko vidū, testējot re (0) 30/05/2013

Kaspersky Lab aizsardzības risinājums mājas lietotājiem Kaspersky Internet Security 2013 atkal ir uzdevumu augstumos. Programma prata atvairīt absolūto vairākumu (99,8%) kaitīgo uzbrukumu pārbaudījuma Real-World Protection Test ietvaros, ko 2013. gada aprīlī veica autoritatīvā Austrijas organizācija AV-Comparatives.

 

Kaspersky Lab pirmais nozarē saņēmis apbalvojumu par «balto» sarakstu tehnoloģiju (0) 17/05/2013

Kaspersky Lab informē, ka tehnoloģija Dynamic Whitelist, kas ir iekļauta vairākos uzņēmuma izstrādājumos un nodrošina datora aizsardzību, izmantojot uzticamas programmatūras datubāzes, saskaņā ar neatkarīgās ekspertu organizācijas AV-Test testēšanas rezultātiem ir saņēmusi sertifikātu Approved Whitelisting Service.

 

65% uzņēmumu riskē zaudēt datus, neregulāri instalējot programmatūras atjauninājumus (0) 15/05/2013

Tikai 35% uzņēmumu pasaulē izmanto programmnodrošinājuma atjauninājumu automātisko instalēšanu. Šādu secinājumu izdarījuši Kaspersky Lab un neatkarīgās aģentūras B2B International eksperti kopīgajā pētījumā[1], kas tika veikts 2012. gada beigās. Tādējādi lielākā daļa organizāciju (65%) ik dienu riskē ar savas korporatīvās informācijas drošību, nepiešķirot pienācīgu nozīmi savlaicīgai programmatūras atjaunināšanai.

 

IFA 2013 preses konference: Jirgens Boinijs par notikumiem elektronikas tirgū (video) (0) 15/05/2013

Viena no lietām, kuru ar prieku un interesi gaidām katrā IFA preses konferencē, ir GFK Patērētāju Elektronikas un izvēles pētnieka (Global Director Consumer Electronics, Consumer Choices, GfK Retail & Technology) Jirgena Boinija stāstījums par notikušo un vgaidāmo plašpatēriņa elektronikas tirgū un mūsu – šīs elektronikas lietotāju vēlmēm un noskaņojumu dažādos pasaules nostūros.

 

Autoservisu portāli nākotnē kļūs populāri  (0) 09/05/2013

„Šobrīd internets ir ienācis arī autoservisu pakalpojumu tirgū, jau tuvākajā nākotnē mēs automobiļa remontu, līdzīgi kā aviobiļetes, rezervēsim internetā. Tiek prognozēts, ka autoservisu pakalpojumu portāli nākotnē kļūs arvien populārāki un ieņems nozīmīgu lomu ap 115 miljardus eiro lielajā Eiropas automobiļu pēcpārdošanas tirgū”, prognozēs dalās Wolk after sales experts GmbH konsultants Krišjānis Āboltiņš.

 

Surogātpasts 2013. gada I ceturksnī: viss jaunais ir labi aizmirsts vecais (0) 02/05/2013

2013. gada pirmajā ceturksnī Kaspersky Lab analītiķi novērojuši nelielu (+0,53%) nevēlamo sūtījumu apjoma pieaugumu pasaules e-pasta datplūsmā. Tādējādi kopējais surogātpasta īpatsvars bija 66,5%. Nedaudz kāpis arī kaitīgo pielikumu līmenis surogātpastā — pēc pirmajiem trim mēnešiem šis rādītājs ir 3,3%. Savukārt pikšķerēšanas vēstuļu īpatsvars ir ievērojami — 4,25 reizes — samazinājies un veidoja 0,004%.

 

Samsung prezentē GALAXY Tab 3 planšetdatoru (0) 02/05/2013

Samsung Electronics papildinājis planšetdatoru klāstu ar jaudīgo 7 collu GALAXY Tab 3, kas nodrošina augstāku veiktspēju un produktivitāti, strādājot ar multimediju saturu. Latvijā jaunais planšetdators tirdzniecībā nonāks maija beigās, un 3G versijas aptuvenā cena būs 269 lati, savukārt WiFi versija maksās aptuveni 169 latus.

 

Kaspersky Lab nostiprina virtuālo vižu aizsardzību, izmantojot mākoņtehnoloģijas un pretielaušanās s (0) 26/04/2013

Kaspersky Lab ir laidis klajā atjaunināto risinājumu Kaspersky Security for Virtualization uz VMware tehnoloģijām balstītas uzņēmumu virtuālās infrastruktūras aizsardzībai. Integrācija ar tehnoloģiju VMware vCloud Networking and Security ļauj jaunajai versijai nodrošināt papildu iespējas atklāt ielaušanos tīklā un efektīvi aizsargāt pret to.

 

Kaspersky Lab un Ferrari: no sponsorēšanas līdz pilnīgai sadarbībai informācijas drošības jomā (0) 24/04/2013

Kaspersky Lab, kas trīs gadus ir komandas Scuderia Ferrari oficiālais sponsors Formula 1 sacensībās, informē, ka visā pasaulē pazīstamais autoražotājs ir izvēlējies tā tehnoloģijas un risinājumus savas IT infrastruktūras aizsardzībai. Šādu līgumu uz pieciem gadiem abu uzņēmumu vadītāji parakstīja 2013. gada aprīlī.

 

Aizsardzības risinājumu sarežģītība – galvenā IT drošības problēma (0) 23/04/2013

Saskaņā ar neatkarīgās tirgus izpētes kompānijas IDC datiem 41% uzņēmumu pasaulē ir pārliecināti, ka pieaugošā aizsardzības risinājumu sarežģītība 2013. gadā kļūs par vienu no galvenajām IT drošības problēmām. Par to liecina informācijas drošības tirgus аnalīzes rezultāti, ko IDC veica 2012. gada beigās pēc Kaspersky Lab pasūtījuma pirms jaunās korporatīvo izstrādājumu sērijas Kaspersky Security for Business izlaišanas.

 

Cisco: globālā tīmekļa potenciāls – virs 14 miljardiem dolāru (0) 23/04/2013

Globālā tīmekļa attīstības potenciāls novērtēts uz 14 400 miljardiem ASV dolāru, ar šādu ziņojumu nākuši klajā pasaulē vadošie informācijas tehnoloģiju eksperti. Viens no šāda apgalvojuma iemesliem - 99 procenti pasaules informācijas vēl nav pieejama internetā. Pieprasījums pēc interneta pieejamības strauji pieaug, bet dažādu avotu datu pievienošana globālajam tīmeklim pieprasa jaunus tehnoloģiskos risinājumus.

 

TomTom nāk klajā ar virkni jaunu ierīču un risinājumu (0) 18/04/2013

Vakar (17.04.) Amsterdamā notika TomTom jauno produktu prezentācija.om

 

Bērniem ir pieejams pieaugušo interneta saturs (0) 16/04/2013

Izanalizējot bērnu programmu meklēšanu populārajā vietnē YouTube, Kaspersky Lab noskaidroja, ka jaunie skatītāji atrodas bīstami tuvu materiāliem ar nevēlamu saturu.

 

Spotify ir pieejams Latvijā (0) 16/04/2013

Pasaules vadošais mūzikas straumēšanas serviss “Spotify” ar prieku paziņo, ka no šīs dienas ir pieejams arī Latvijā.

 

Pavasara epidēmijas Skype: nekļūstiet par ķīlnieku krāpniecībai ar Bitcoin (0) 09/04/2013

Kaspersky Lab eksperti Skype ir konstatējuši divas kaitīgas kampaņas, kas uzņem apgriezienus: abos gadījumos ļaundari ar sociālās inženierijas paņēmieniem pievilina lietotājus noklikšķināt uz kaitīgas saites, apsolot interesantu foto vai video saturu. Kaitīgo saišu izplatīšanai tiek izmantoti zagti vai speciāli izveidoti Skype konti, un iespējams, ka vienas kampaņas galīgais mērķis ir krāpnieciska virtuālās valūtas Bitcoin ģenerēšana.

 

Jaunais Kaspersky PURE 3.0: pastiprināta tiešsaistes maksājumu aizsardzība un papildu mākoņfunkcijas (0) 08/04/2013

Kaspersky Lab informē, ka ir izlaista mājas lietotājiem domātā izstrādājuma atjauninātā versija ar visaugstākā līmeņa aizsardzību pret informācijas apdraudējumiem — Kaspersky PURE 3.0. Šogad risinājums ir papildināts ar pastiprinātu elektronisko maksājumu aizsardzību, kā arī mākoņa «Paroļu pārvaldnieku» un datu rezerves kopēšanu tiešsaistes glabātavā. Turklāt Kaspersky PURE 3.0 nodrošina plašas iespējas šifrēt datus, centralizēti vadīt visus mājas datorus no viena datora, kā arī iestatīt «Vecāku kontroles» funkcijas.

 

Nedēļas skaitlis: 35% uzņēmumu nerūpējas par korporatīvo datu šifrēšanu (0) 05/04/2013

Saskaņā ar Kaspersky Lab sadarbībā ar uzņēmumu B2B International 2012. gada beigās veiktā starptautiskā pētījuma datiem[1] ievērojama daļa uzņēmumu nevelta pietiekami daudz uzmanības korporatīvās informācijas aizsardzībai, piemēram, 35% uzņēmumu visā pasaulē neizmanto svarīgo datu šifrēšanas tehnoloģiju.

 

Kaspersky Lab sāk Mother-SCADA aizsardzības izstrādi (0) 03/04/2013

Kaspersky Lab informē, ka pabeigts izšķiroši svarīgu datorsistēmu drošības problēmu pētījums, un publicē pirmos rezultātus. Kā jau bija gaidāms, digitālās pasaules «sāpīgākie» punkti nav nedz mājas datori, planšetdatori un mobilie tālruņi, nedz uzņēmumu tīkli. Uzņēmuma eksperti noskaidroja, ka visvairāk ir jābaidās no datoruzbrukumiem telekomunikācijām (internets, mobilie tīkli) un TP AVS (tehnoloģisko procesu automatizētajām vadības sistēmām).

 

Pētījums: Latvijas iedzīvotāji būtu gatavi atteikties no saldumiem, alkohola un kultūras pasākumiem, (0) 26/03/2013

Marta vidū veiktā aptauja liecina, ka katrs piektais Latvijas iedzīvotājs būtu gatavs atteikties no kāda kaitīgā ieraduma, piemēram, alkohola vai saldumu patēriņa, lai iegūtu iespēju lietot bezmaksas Wi-Fi. Gandrīz desmitā daļa iedzīvotāju vērtē bezmaksas Wi-Fi piekļuvi augstāk par pusdienām un kino, teātra vai koncerta apmeklējumu. Apzinoties interneta pieejamības nozīmi informācijas sabiedrības laikmetā, Lattelecom nāk klajā ar iniciatīvu, atverot bezmaksas Wi-Fi vietas, ja konkrēto punktu pieprasīs vismaz 100 interneta lietotāju.

 

Pavērts ceļš mobilajiem draudiem: vairums uzņēmumu nepietiekami aizsargā darbinieku viedtālruņus un  (0) 25/03/2013

Nedaudz vairāk par ceturto daļu uzņēmumu visā pasaulē (28%) savos korporatīvajos tīklos ir pilnīgi ieviesuši specializētos mobilo ierīču aizsardzības un pārvaldības rīkus (Mobile Device Management). Šādu neiepriecinošu secinājumu ir izdarījuši Kaspersky Lab eksperti, balstoties uz kopīgi ar uzņēmumu B2B International 2012. gada beigās veiktā starptautiskā pētījuma[1] datiem. Mazāk nekā trešdaļa pasaules uzņēmumu (32%) izmanto atsevišķu drošības politiku viedtālruņiem un planšetdatoriem.

 

Surogātpasts 2013. gada februārī: «atelpa» beigusies? (0) 20/03/2013

Pēc pēdējos mēnešos novērotā ilgstošā apsīkuma surogātpasta izplatītāji atkal dodas uzbrukumā. Saskaņā ar Kaspersky Lab apkopoto informāciju februārī liekpasta īpatsvars e-pasta plūsmā ir palielinājies par gandrīz 13% un sasniedzis 71%.

 

Logitech izlaiž jaunus produktus datorspēlēm (0) 20/03/2013

Šodien Logitech izziņoja jauno Logitech® G sēriju, kas atspoguļo uzņēmuma jauno pieeju datorspēļu produktiem. Jaunajā sērijā ir pārstrādātas sešas pircēju vidū iecienītas datorpeles un tastatūras, kā arī divas jaunas austiņas.

 • Nākamie »
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

Sasniedz karjeras virsotnes! (4)
2010-01-23
Skaties video
 

Microsoft elastīgas sievietes stingrajās rokās (1)
2009-12-10
Skaties video
 

PARTNERIPieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT DATORI RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system