<
Nokia Lumia 820 Viedtelefoni
 
Apple Viedtelefoni
 
LG P880 4x HD Viedtelefoni
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: MOBILIE
remonts 30/05/2013

Sakiet lūdzu cik izmaksā telefona ekrana stikliņš ,skārienjūtīgais ekrāns darbojās tikai plaisas stiklinā?)...

Atbild eksperts » Mix_
... 28/05/2013

LABDIEN , man ir SAMSUNG GALAXY S II tad ka , mēģinu zvanīt kādam rāda Mobīlais tīkls nav pieejams...

Atbild eksperts » Mix_
ERROR 27/05/2013

Problēma - telefons neslēdzas iekšā, rāda ka kļūda, un uz ekrāna android robotiņš. Domāju ka vainīga baterija, nomainīju -...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 

NEXT ziņas MOBILIE

 

TICKAPP PIEDĀVĀ EKSTRĒMAS IZJŪTAS (0) 15/04/2014

Sadarbībā ar “Look At Riga” TickApp ir izveidojis vienreizēju iespēju laimēt biļetes uz 5D kino - 3D attēls, kustības imitācijas, vēja brāzmas, ūdens šļaksti un vēl citi klātbūtnes efekti. Šāda tipa kino ir vienīgais ne vien Latvijā, bet, iespējams, arī visā pasaulē. TickApp aicina piedalīties 5D kino biļešu izlozē, lai izlauztos no pelēcīgās ikdienas un jautri pavadītu laiku kopā ar ģimeni un draugiem.

 

TickApp mobilā telefona aplikācija klienta karšu lietotājiem (0) 14/03/2014

TickApp - mobilā telefona aplikācijas klienta karšu lietotājiem - lietotāju skaits pēdējā mēneša laikā ir trīskāršojies. Lietotāji ar aplikācijas palīdzību izmanto klienta kartes un seko līdzi saviem iemīļotajiem uzņēmumiem. Ir arī palielinājies aplikācijā pieejamo uzņēmumu skaits, kā arī ir iespēja saņemt piedāvājumus no dažādākajām nozarēm.

 

Ievērojot tradīciju – Microsoft TechDay 2013 (0) 31/10/2013

Saskaņā ar pašu ieviesto tradīciju Microsoft 29. oktobrī jau trešo gadu kārtējā IT konferencē TechDay 2013 pulcēja ap 500 informācijas tehnoloģiju vadītāju, profesionāļu, programmatūras izstrādātāju, biznesa lēmumu pieņēmēju, partneru, studentu un citu interesentu.

 

Siltums ģimenē un mājā, kā arī citi surogātpasta izplatītāju solījumi 2013. gada septembrī (0) 29/10/2013

Kaspersky Lab turpina novērot pasaules surogātpasta daļas samazināšanos. 2013. gada septembrī uzņēmuma analītiķi ir reģistrējuši šī rādītāja pazemināšanos par 1,4% — tādējādi surogātpasta līmenis e-pasta datplūsmā bija 66,2%. Tajā pašā laikā nevēlamo sūtījumu skaita samazināšanās nenozīmē ļaundaru aktivitātes kritumu: viņi joprojām cenšas ekspluatēt kārtējās sezonas aktuālākos tematus un izvēlas jaunus ļaunprogrammatūru izplatīšanas aizsegus.

 

LG iepazīstina ar pasaulē pirmo viedtālruni ar vertikāli izliektu ekrānu (0) 29/10/2013

LG Electronics (LG) prezentējusi LG G Flex sejas veidolam pielāgoto viedtālruni ar izliektu ekrānu, tādējādi tam kļūstot par pirmo ierīci, kas viedtālruņu tirgū piedāvā šāda veida dizainu. G Flex ietver arī citu LG uzņēmumu patentētas inovācijas, kuras atspoguļos līdz šim nepieredzētā ekrāna un akumulatora izveidē. LG G Flex arī lepojas ar pilnīgi jaunām lietotāja funkcijām, kas izmanto izliektā ekrāna priekšrocības.

 

Labi aizmirsts vecais: daudzi lieli uzņēmumi ir pakļauti pērnajiem apdraudējumiem (0) 09/10/2013

Kaspersky Lab un privātā auditoruzņēmuma Outpost24 eksperti veica vairāku Eiropas organizāciju pārbaudi, lai atklātu nenovērstas ievainojamības un novērtētu vispārējo IT drošības līmeni. Analīzes rezultāti parādīja, ka, neraugoties uz «nulles dienas» uzbrukumu skaita pieaugumu, ļaundari joprojām plaši izmanto zināmas ievainojamības. Tas ir saprotams: vidēji uzņēmumiem aizsardzības «cauruma» aizvēršanai ir nepieciešams 60–70 dienu — pietiekami ilgs laiks, lai uzbrucējiem būtu iespēja to izmantot. Vēl pētījums atklāja, ka kibernoziedzniekiem nav katrā ziņā jāuzlauž pati drošības sistēma — pietiek koncentrēt uzmanību uz to pārvaldošajiem darbiniekiem.

 

Tuvāk melnajam caurumam: Kaspersky Lab izpētījis bieži sastopamo mūķu pakotni BlackHole (0) 11/09/2013

Leģitīmu programmu ievainojamības ir viens no uzbrucēju vidū populārākajiem lietotāju ierīču un korporatīvo tīklu inficēšanas veidiem. Kaspersky Lab statistikas dati liecina, ka visbiežāk datoriem uzbrūk mūķi, kas izmanto Java ievainojamības. Turklāt kibernoziedznieki parasti iesaista nevis vienu mūķi, bet veselus šādu ļaunprogrammatūru komplektus — mūķu pakotnes. Kaspersky Lab eksperti rūpīgi izpētīja vienu no šiem komplektiem — plaši izplatīto BlackHole, noskaidrojot gan datora inficēšanas procesu ar šo mūķu pakotni, gan arī aizsardzības mehānismus pret to un tai līdzīgām kaitīgajām programmām, kas izmanto programmnodrošinājuma ievainojamības.

 

Saglabājam savu digitālo mantojumu (0) 16/07/2013

Visticamāk, ikvienam interneta lietotājam tīmeklī ir daudz vairāk vērtīgu aktīvu, nekā viņam šķiet. Tie ietver gan e-pastu, gan sociālo tīklu kontus, gan internetbanku, gan digitālās multivides kolekcijas (filmas, mūziku, fotogrāfijas) un pat iemiesojumus spēļu serveros un ceļotāja uzkrāto jūdžu skaitītāju. Visai šai bagātībai ir vajadzīga savlaicīga aprūpe un aizsardzība. Kaspersky Lab eksperti dod padomus, kā to vislabāk izdarīt.

 

Pamatu pamats: kā drošības politikas var glābt uzņēmumu no kibernoziedzniekiem (0) 10/07/2013

Uzņēmuma datora neatbilstīga izmantošana tagad ne vien samazina darba ražīgumu un rada netiešus finansiālus zaudējumus organizācijai, bet pirmām kārtām šajā gadījumā tiek apdraudēta korporatīvā tīkla drošība un konfidenciālās informācijas saglabātība. Saziņa sociālajos tīklos vai tūlītējās ziņojumapmaiņas programmās, izklaides vietņu apmeklēšana, datņu lejupielāde no torentiem un failu koplietošanas vietnēm — visas šīs darbinieka aktivitātes padara viņa datoru neaizsargātu, jo šos resursus hakeri visbiežāk izmanto, lai iekļūtu korporatīvajos tīklos, īstenojot mērķuzbrukumus. Kaspersky Lab eksperti ir izanalizējuši bieži sastopamās korporatīvo tīklu inficēšanas metodes un stāsta, kā pretoties šīm briesmām.

 

Gards kumoss: katrs piektais pikšķerēšanas uzbrukums ir vērsts pret bankām (0) 02/07/2013

Katrs piektais no 2012. gada maija līdz 2013. gada aprīlim reģistrētais pikšķerēšanas uzbrukums bija vērsts pret bankām un finanšu iestādēm. Tādējādi kopumā 20,64% visu pikšķerēšanas uzbrukumu šajā laikposmā piedzīvoja finanšu tīmekļa resursi. Pie šāda atzinuma nonāca Kaspersky Lab speciālisti, pamatojoties uz mākoņpakalpojuma Kaspersky Security Network datiem veiktā pētījuma «Pikšķerēšanas draudu evolūcija» gaitā.

 

Starta laikā nogāžas nesējraķete ar navigācijas pavadoņiem (video) (0) 02/07/2013

Viena lieta – katastrofas Holivudas grāvējos, bet pavisam cita – reālajā dzīvē. Šorīt 5:38 pēc Latvijas laika starta laikā zaudējusi vadību un apm. 1 km no starta vietas Baikonūras kosmodromā nogāzusies Krievijas nesējraķete Proton-M.

 

Stīva Džobsa monetizācija un Microsoft loterija — lasiet maija surogātpasta apskatā (0) 21/06/2013

Saskaņā ar Kaspersky Lab aprēķiniem surogātpasta īpatsvars kopējā pasaules e-pasta plūsmā maijā bija 69,7%, kas ir par 2,5% mazāk nekā aprīlī. Salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi nedaudz pieaudzis pikšķerēšanas vēstuļu īpatsvars, bet vēstuļu ar kaitīgiem pielikumiem daļa palielinājusies par 0,4%, kopumā veidojot 2,8% no visiem elektroniskajiem paziņojumiem.

 

Piecas zvaigznes: Kaspersky Internet Security 2013 saņēmis augstāko apbalvojumu MRG Effitas testā (0) 17/06/2013

Kaspersky Lab vadošajam risinājumam mājas lietotāju aizsardzībai Kaspersky Internet Security 2013 ir piešķirts augstākais «pieczvaigžņu» apbalvojums testā Real World Protection Test, ko 2013. gada pirmajā ceturksnī veica neatkarīgais pētniecības uzņēmums MRG Effitas. Programma sekmīgi atklāja un bloķēja 100% ekspertu piedāvāto apdraudējumu, uzrādot vienu no labākajiem testa rezultātiem.

 

Sony 2013.gada BRAVIA televizori nopērkami Latvijā (0) 17/06/2013

Pēc jaunās TV sērijas izziņošanas CES izstādē 2013.gada janvārī, Sony paziņo par to, ka jaunie BRAVIA® HD televizoru modeļi nu nopērkami Latvijas veikalos. Jaunie LED televizoru modeļi ir izstrādāti skatītājiem, kas meklē TV ar augstas izšķirtspējas izklaides iespējām. Televizoru W sērija piedāvā unikālu Sony tehnoloģiju un satura pakalpojumu apvienojumu, nodrošinot reālistisku attēla kvalitāti un “iegremdējošu” skaņu. Televizori ir nopērkami Sony Centros un labākajos elektronikas veikalos visā Latvijā, to cenas – sākot no Ls 375.

 

Viedtālrunis HTC One par dizainu un inovācijām saņem starptautisku „Computex Taipei” zelta medaļu (0) 06/06/2013

Kompānija HTC kā pasaules līderis mobilo ierīču inovācijās un dizainā ir ieguvusi starptautisku atzinību par jaunāko viedtālruni HTC One. Pēc Pasaules mobilo tehnoloģiju kongresā iegūtās GSMA balvas par labāko jauno mobilo tālruni, ierīci vai planšetdatoru, jūnija sākumā gada tālrunis HTC One ir saņēmis arī „Computex Taipei 2013” zelta medaļu par dizainu un inovācijām.

 

Kontrolēt nedrīkst aizliegt: Kaspersky Lab par bērnu aizsardzību tīmeklī (0) 03/06/2013

Vasaras sākums. Skolēniem sākas garās brīvdienas. Kamēr vecāki ir aizņemti darbā, bērni pavada vairāk laika savā nodabā nekā parasti. Daudzi no viņiem būs biežāk sastopami ne vien uz ielas, bet arī internetā, taču tīmeklī viņiem uzglūn ne mazāk briesmu. Dažādi apdraudējumi – no banāliem vīrusiem līdz visīstākajai krāpšanai, nemaz nerunājot par bērniem nepiemērotu saturu – var nopietni kaitēt bērnam un varbūt pat visai ģimenei. Sagaidot Bērnu aizsardzības dienu, Kaspersky Lab stāsta par briesmām, kas apdraud jaunos lietotājus, un veidiem, kā no tām aizsargāties.

 

Stabilitāte — meistarības pazīme: Kaspersky Internet Security 2013 atkal ir labāko vidū, testējot re (0) 30/05/2013

Kaspersky Lab aizsardzības risinājums mājas lietotājiem Kaspersky Internet Security 2013 atkal ir uzdevumu augstumos. Programma prata atvairīt absolūto vairākumu (99,8%) kaitīgo uzbrukumu pārbaudījuma Real-World Protection Test ietvaros, ko 2013. gada aprīlī veica autoritatīvā Austrijas organizācija AV-Comparatives.

 

ZZ Čempionāta 2013 fināls pulcēs 5000 skolēnu no visas Latvijas (0) 30/05/2013

Sestdien, 1. jūnijā, Arēnā Rīga notiks Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu ZZ Čempionāts 2013 lielais fināls, kurā sacentīsies visā čempionāta vēsturē lielākais dalībnieku skaits - ap 5000 skolēnu no visas Latvijas. Finālsacensību laikā pie Arēnas Rīga ikvienam interesentam būs pieejama plaša izklaides programma, kuras ietvaros varēs piedalīties dažādās sporta un ģimenes aktivitātēs, kā arī baudīt Latvijā populāru mūziķu priekšnesumus. Zelta Zivtiņa sadarbībā ar jauniešu organizāciju Avantis ZZ Čempionātu rīko jau septīto gadu.

 

Kaspersky Lab pirmais nozarē saņēmis apbalvojumu par «balto» sarakstu tehnoloģiju (0) 17/05/2013

Kaspersky Lab informē, ka tehnoloģija Dynamic Whitelist, kas ir iekļauta vairākos uzņēmuma izstrādājumos un nodrošina datora aizsardzību, izmantojot uzticamas programmatūras datubāzes, saskaņā ar neatkarīgās ekspertu organizācijas AV-Test testēšanas rezultātiem ir saņēmusi sertifikātu Approved Whitelisting Service.

 

65% uzņēmumu riskē zaudēt datus, neregulāri instalējot programmatūras atjauninājumus (0) 15/05/2013

Tikai 35% uzņēmumu pasaulē izmanto programmnodrošinājuma atjauninājumu automātisko instalēšanu. Šādu secinājumu izdarījuši Kaspersky Lab un neatkarīgās aģentūras B2B International eksperti kopīgajā pētījumā[1], kas tika veikts 2012. gada beigās. Tādējādi lielākā daļa organizāciju (65%) ik dienu riskē ar savas korporatīvās informācijas drošību, nepiešķirot pienācīgu nozīmi savlaicīgai programmatūras atjaunināšanai.

 

Surogātpasts 2013. gada I ceturksnī: viss jaunais ir labi aizmirsts vecais (0) 02/05/2013

2013. gada pirmajā ceturksnī Kaspersky Lab analītiķi novērojuši nelielu (+0,53%) nevēlamo sūtījumu apjoma pieaugumu pasaules e-pasta datplūsmā. Tādējādi kopējais surogātpasta īpatsvars bija 66,5%. Nedaudz kāpis arī kaitīgo pielikumu līmenis surogātpastā — pēc pirmajiem trim mēnešiem šis rādītājs ir 3,3%. Savukārt pikšķerēšanas vēstuļu īpatsvars ir ievērojami — 4,25 reizes — samazinājies un veidoja 0,004%.

 

Samsung prezentē GALAXY Tab 3 planšetdatoru (0) 02/05/2013

Samsung Electronics papildinājis planšetdatoru klāstu ar jaudīgo 7 collu GALAXY Tab 3, kas nodrošina augstāku veiktspēju un produktivitāti, strādājot ar multimediju saturu. Latvijā jaunais planšetdators tirdzniecībā nonāks maija beigās, un 3G versijas aptuvenā cena būs 269 lati, savukārt WiFi versija maksās aptuveni 169 latus.

 

Kaspersky Lab nostiprina virtuālo vižu aizsardzību, izmantojot mākoņtehnoloģijas un pretielaušanās s (0) 26/04/2013

Kaspersky Lab ir laidis klajā atjaunināto risinājumu Kaspersky Security for Virtualization uz VMware tehnoloģijām balstītas uzņēmumu virtuālās infrastruktūras aizsardzībai. Integrācija ar tehnoloģiju VMware vCloud Networking and Security ļauj jaunajai versijai nodrošināt papildu iespējas atklāt ielaušanos tīklā un efektīvi aizsargāt pret to.

 

HTC paziņojums par „Nokia” prasību pret „STM” (0) 25/04/2013

Pamatojoties uz dažādām maldinošām ziņām par neseno „Nokia” prasību pret „STM”, kas ir HTC detaļu piegādātājs Nīderlandē, HTC vēlas precizēt izskanējušo informāciju ar konkrētiem, situāciju raksturojošiem faktiem.

 

Kaspersky Lab un Ferrari: no sponsorēšanas līdz pilnīgai sadarbībai informācijas drošības jomā (0) 24/04/2013

Kaspersky Lab, kas trīs gadus ir komandas Scuderia Ferrari oficiālais sponsors Formula 1 sacensībās, informē, ka visā pasaulē pazīstamais autoražotājs ir izvēlējies tā tehnoloģijas un risinājumus savas IT infrastruktūras aizsardzībai. Šādu līgumu uz pieciem gadiem abu uzņēmumu vadītāji parakstīja 2013. gada aprīlī.

 

Aizsardzības risinājumu sarežģītība – galvenā IT drošības problēma (0) 23/04/2013

Saskaņā ar neatkarīgās tirgus izpētes kompānijas IDC datiem 41% uzņēmumu pasaulē ir pārliecināti, ka pieaugošā aizsardzības risinājumu sarežģītība 2013. gadā kļūs par vienu no galvenajām IT drošības problēmām. Par to liecina informācijas drošības tirgus аnalīzes rezultāti, ko IDC veica 2012. gada beigās pēc Kaspersky Lab pasūtījuma pirms jaunās korporatīvo izstrādājumu sērijas Kaspersky Security for Business izlaišanas.

 

TomTom nāk klajā ar virkni jaunu ierīču un risinājumu (0) 18/04/2013

Vakar (17.04.) Amsterdamā notika TomTom jauno produktu prezentācija.om

 

Bērniem ir pieejams pieaugušo interneta saturs (0) 16/04/2013

Izanalizējot bērnu programmu meklēšanu populārajā vietnē YouTube, Kaspersky Lab noskaidroja, ka jaunie skatītāji atrodas bīstami tuvu materiāliem ar nevēlamu saturu.

 

Spotify ir pieejams Latvijā (0) 16/04/2013

Pasaules vadošais mūzikas straumēšanas serviss “Spotify” ar prieku paziņo, ka no šīs dienas ir pieejams arī Latvijā.

 

Jaunais Kaspersky PURE 3.0: pastiprināta tiešsaistes maksājumu aizsardzība un papildu mākoņfunkcijas (0) 08/04/2013

Kaspersky Lab informē, ka ir izlaista mājas lietotājiem domātā izstrādājuma atjauninātā versija ar visaugstākā līmeņa aizsardzību pret informācijas apdraudējumiem — Kaspersky PURE 3.0. Šogad risinājums ir papildināts ar pastiprinātu elektronisko maksājumu aizsardzību, kā arī mākoņa «Paroļu pārvaldnieku» un datu rezerves kopēšanu tiešsaistes glabātavā. Turklāt Kaspersky PURE 3.0 nodrošina plašas iespējas šifrēt datus, centralizēti vadīt visus mājas datorus no viena datora, kā arī iestatīt «Vecāku kontroles» funkcijas.

 

Nexus 4 – no aprīļa vidus arī Latvijā  (0) 03/04/2013

Nexus zīmola viedtālrunis, ko kopīgi izstrādājuši LG Electronics (LG) un Google, no aprīļa vidū būs pieejam arī Latvijas veikalos. Nexus 4 - LG augstākās klases tehnoloģiju un izsmalcināta dizaina kombinācija apvienojumā ar iecienītākajām Google aplikācijām un līdz šim ātrāko un labāko AndroidTM versiju - guvis atzinību gan no nozares ekspertiem, gan lietotājiem visā pasaulē.

 

Latvenergo izstrādā Baltijā pirmo mobilo aplikāciju elektroenerģijas uzskaitei (0) 26/03/2013

AS „Latvenergo” ir pirmā energokompānija Baltijā, kas izstrādājusi elektroenerģijas patēriņa uzskaites aplikāciju. Mobilā aplikācija ļauj fiksēt un nosūtīt skaitītāja rādītājus, sekot individuālā patēriņa apjomam vairāku mēnešu garumā. Aplikācija nodrošina iespēju ātri pieteikt bojājumus elektrotīklā, kā arī sazināties ar klientu apkalpošanas centru.

 

Pavērts ceļš mobilajiem draudiem: vairums uzņēmumu nepietiekami aizsargā darbinieku viedtālruņus un  (0) 25/03/2013

Nedaudz vairāk par ceturto daļu uzņēmumu visā pasaulē (28%) savos korporatīvajos tīklos ir pilnīgi ieviesuši specializētos mobilo ierīču aizsardzības un pārvaldības rīkus (Mobile Device Management). Šādu neiepriecinošu secinājumu ir izdarījuši Kaspersky Lab eksperti, balstoties uz kopīgi ar uzņēmumu B2B International 2012. gada beigās veiktā starptautiskā pētījuma[1] datiem. Mazāk nekā trešdaļa pasaules uzņēmumu (32%) izmanto atsevišķu drošības politiku viedtālruņiem un planšetdatoriem.

 

Surogātpasts 2013. gada februārī: «atelpa» beigusies? (0) 20/03/2013

Pēc pēdējos mēnešos novērotā ilgstošā apsīkuma surogātpasta izplatītāji atkal dodas uzbrukumā. Saskaņā ar Kaspersky Lab apkopoto informāciju februārī liekpasta īpatsvars e-pasta plūsmā ir palielinājies par gandrīz 13% un sasniedzis 71%.

 

LMT attīstīs satura un IT pakalpojumus (0) 20/03/2013

Latvijas Mobilais Telefons (LMT) saskata plašas attīstības iespējas interneta satura pakalpojumu tirgū, tāpēc papildu esošajiem biznesa virzieniem turpmāk darbosies arī kā medijs un informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums. Uzsākot nākamo uzņēmuma attīstības posmu, ir veikti nopietni priekšdarbi un izstrādāta jauna LMT identitāte.

 

Kaspersky Lab risinājums atzīts par labāko maziem un vidējiem uzņēmumiem (0) 12/03/2013

Kaspersky Lab ir ieguvis prestižo apbalvojumu Excellence Award 2013, ko britu žurnāls SC Magazine piešķir par līderpozīciju un nozīmīgiem sasniegumiem informācijas drošības jomā. Izstrādājums Kaspersky Endpoint Security 8 for Windows uzvarēja kategorijā «Labākais risinājums mazu un vidēju uzņēmumu aizsardzībai». Uzvarētāju apbalvošana notika 16. ikgadējā SC Magazine Awards U. S. ceremonijā, kas norisinājās RSA starptautiskās konferences ietvaros Sanfrancisko.

 

“Tele2”: Latvijā planšetdatorus lieto vairāk nekā 70 000 iedzīvotāju (0) 12/03/2013

Pēc mobilā sakaru operatora “Tele2” aplēsēm Latvijā planšetdatoru lietotāju skaits varētu būt vairāk nekā 70 000, tādējādi tuvojoties 4% no iedzīvotāju skaita. Planšetdatoru lietotāju skaits īpaši pieauga pērn decembrī dažādu svētku akciju iespaidā. Kopumā 2012.gada 4.ceturksnī “Tele2” klientu apkalpošanas centros planšetdatoru pārdošana palielinājās par 59%, salīdzinot ar to pašu periodu 2011.gadā*.

 

Aptuveni 80% uzņēmumu paredz izmantojamo IT ierīču skaita pieaugumu (0) 11/03/2013

Pēdējos gados uzņēmumos ir novērojama tendence efektīvāk izmantot resursus. Tiek optimizēts IT nodaļu darbs, un administratori ir spiesti savu parasto pienākumu izpildi apvienot ar piedalīšanos neskaitāmos projektos. Taču vienlaikus nepārtraukti pieaug uzņēmumos izmantojamo IT ierīču skaits. Papildus tradicionālajiem galddatoriem arvien vairāk darbinieku izmanto mobilās ierīces: tīmekļa klēpjdatorus, viedtālruņus, planšetdatorus u. tml. Šādā situācijā lielākā daļa uzņēmumu raizējas par to, kā pārvaldīt visus procesus.

 

Kaspersky Lab iestājas starptautiskajā mobilā satura nozares asociācijā (0) 05/03/2013

Kaspersky Lab ir kļuvis par starptautiskās mobilā satura un komercijas asociācijas MEF biedru. Uzņēmums paziņoja par iestāšanos šajā organizācijā lielākās starptautiskās mobilo tehnoloģiju izstādes Mobile World Congress 2013 ietvaros MEF preses īssaietā, kas bija veltīts drošības un konfidencialitātes jautājumiem mobilajā vidē. Dalība MEF ļaus Kaspersky Lab ciešāk mijiedarboties ar pasaules vadošajiem mobilā tirgus spēlētājiem un veicināt šīs nozares attīstību.

 

Pēdējais bastions: šifrēšanai datu aizsardzības nolūkā sāk uzticēties arvien vairāk uzņēmumu (0) 27/02/2013

Uzņēmuma B2B International 2012. gadā1 veiktās aptaujas dati liecina, ka šifrēšana ir kļuvusi par piekto populārāko informācijas aizsardzības tehnoloģiju. Šis fakts apstiprina, ka pieaug IT speciālistu interese par šo drošības rīku: vēl pirms gada šifrēšana tik tikko spēja iekļūt pieprasītāko tehnoloģisko risinājumu pirmajā desmitniekā. Turklāt aptaujas dalībnieki norādīja, ka viņi grasās aktīvi attīstīt un izmantot šifrēšanas tehnoloģijas. Vēl lielāku uzmanību IT dienesti gatavojas veltīt tikai aizsardzībai pret kaitīgajām programmatūrām.

 • Nākamie »
JAUNĀKIE VIDEO
Raunds pa raundam: BlackBerry Torch (Bold 9800) pret iPhone 4 (20)
2010-11-29
Skaties video
 

DUELIS: iPhone 4 VS BlackBerry Torch (Bold 9800) - drīzumā (10)
2010-11-24
Skaties video
 

iPhone 4 BŪS (7)
2010-07-09
Skaties video
 

Fērbijs? Nē, Corby! (6)
2009-10-16
Skaties video
 

Mūzikas ģēnijs (3)
2009-08-10
Skaties video
 

PARTNERIPieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT MOBILIE RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system