<
Nokia Lumia 820 Viedtelefoni
 
Apple Viedtelefoni
 
LG P880 4x HD Viedtelefoni
 
Apple Viedtelefoni
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: MOBILIE
remonts 30/05/2013

Sakiet lūdzu cik izmaksā telefona ekrana stikliņš ,skārienjūtīgais ekrāns darbojās tikai plaisas stiklinā?)...

Atbild eksperts » Mix_
... 28/05/2013

LABDIEN , man ir SAMSUNG GALAXY S II tad ka , mēģinu zvanīt kādam rāda Mobīlais tīkls nav pieejams...

Atbild eksperts » Mix_
ERROR 27/05/2013

Problēma - telefons neslēdzas iekšā, rāda ka kļūda, un uz ekrāna android robotiņš. Domāju ka vainīga baterija, nomainīju -...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 

NEXT testi MOBILIE

Visi »

MOBILIE

BlackBerry Torch
Apple iPhone 4

Raunds pa raundam: BlackBerry Torch (Bold 9800) pret iPhone 4

Lielā Viedtelefona Kārotāju arēna pilna ar skatītājiem – netērēsim lieki laiku un stādīsim priekšā šīsdienas sāncenšus – BlackBerry Torch (Bold 9800) un Apple iPhone4. Izvērstu dueļa teksta versiju ieraudzīsit NEXT Nr. 107 – next.lv ievietojam dueļa video materiālu.  Lūdzu, video:
Lasīt visu »


HTC
Samsung Galaxy S
Sony Ericsson Xperia X10

Augstākās klases viedtelefonu tests

Nav grūti iedomāties, ka, galvenokārt pateicoties tieši Apple iPhone, strauji palielinājusies viedtelefonu popularitāte ļoti daudzu lietotāju vidū. Tas uzskatāmi parāda, ka viedie sakaru rīki var piedāvāt vēl nepieredzētu brīvību un vienlaikus būt arī intuitīvi saprotami un vienkārši.
Lasīt visu »


HTC Touch Pro 2
LG Chocolate 2
Sony Ericsson XPERIA X2
Samsung Omnia i8000

Universālā navigācija – GPS telefonu tests

Agrāk viss bija sarežģīti – ja devāmies ceļojumā, ņēmām līdzi veselu tehnisko ierīču arsenālu. Skaidrs, ka vajadzēja fotoaparātu, lai iemūžinātu skaistākos mirkļus un skatus, kā arī, ja pēkšņi gadās kas interesants, ko gribētos uzfilmēt, nepieciešama bija videokamera. Ja plānojām izbraukt ar auto, ņēmām līdzi navigācijas ierīci, bet, vēloties izmantot internetu, nedrīkstējām aizmirst arī klēpjdatoru. Ja garajā ceļā gribējām īsināt laiku, klausoties mūziku, likām somā tik ērto MP3 spēlmani. Un kur nu vēl mobilais telefons! Bet tagad ir citādi, jo visas jau minētās un vēl daudzas citas funkcijas spēj veikt viena ierīce – viedtālrunis. Tajā iebūvēta gan foto, gan video kamera, kā arī pieejams bezvadu internets, spēles, mūzika un galu galā – arī GPS. NEXT šajā testā galvenokārt vērtēs tieši pēdējo funkciju, proti, cik labi viedtālrunis spēj kalpot kā pilnvērtīga navigācijas ierīce. Cīņā par uzvaru piedalās dažāda kaluma ierīces ar atšķirīgiem vadības principiem. Taču galvenais mērķis – pēc iespējas precīzāk noteikt savu atrašanās vietu un ātrāk nokļūt no punkta A līdz punkam B –  paliek nemainīgs. Atcerēsimies pirmos mēģinājumus tālruņos iekļaut GPS uztvērējus, kas bija mazjaudīgi un spēja identificēt tikai nelielu skaitu satelītu, tādēļ brīžiem bija jāpriecājas, ka tālrunis nosaka atrašanās vietu ar precizitāti līdz pilsētai. Šobrīd situācija ir krasi mainījusies. Kā paši pārliecinājāmies, piemēram, HTC Hero spēj noteikt atrašanās vietu ar precizitāti līdz metram, tādējādi praktiski zūd jēga lietot rokas GPS, ja nu vienīgi izturības dēļ. Mobilajiem tālruņiem pieejamas arī pilnvērtīgas navigācijas programmas ar balss paziņojumiem, kartēm, ko izstrādājuši tādi ražotāji kā TomTom, Garmin un citas navigācijas sfēras autoritātes. Tādējādi situācija ir mainījusies par labu viedtālruņiem, vinlaikus atstājot otrajā plānā parastās navigācijas ierīces. Testā pirmo apskatījām vienu no spēcīgākajiem HTC mobilajiem tālruņiem – Touch Pro 2 –, kam ir kvalitatīvs skārienjutīgais ekrāns un  liela izmēra QWERTY tastatūra. Tas ir lielisks darba zirgs, bet svarīgi, cik precīzi HTC pārstāvis darbosies NEXT izvēlētajā sacensību disciplīnā. Tam pretī stāsies trīs ne mazāk pamatīgas ierīces, kas katra izceļas ar ko īpašu. Piemēram, LG New Chocolate dizaina ziņā novērtēts ar vairākām prestižām balvām, un to droši var uzskatīt par labāko tālruni, ko kompānijai izdevies radīt. Sony Ericsson Xperia X2 pirms kāda laika bija gaidītākais jaunums viedtālruņu jomā. Arī tam ir pilna QWERTY tastatūra, 8 megapikseļu fotokamera. Kā pēdējo testā NEXT apskatīja Samsung Omnia saimes pārstāvi I8000 Omnia II, kam ir 3,7 collu AMOLED ekrāns ar 480 x 800 punktu izšķirtspēju, 800 MHz procesors un atsevišķa grafikas karte, tātad tas ir īsta spēkstacija. Taču to, kā šie lielas jaudas un izcila dizaina karaļi spēj aizstāt navigācijas ierīces, noskaidrojām testā.
Lasīt visu »


 • 
JAUNĀKIE VIDEO
Raunds pa raundam: BlackBerry Torch (Bold 9800) pret iPhone 4 (20)
2010-11-29
Skaties video
 

DUELIS: iPhone 4 VS BlackBerry Torch (Bold 9800) - drīzumā (10)
2010-11-24
Skaties video
 

iPhone 4 BŪS (7)
2010-07-09
Skaties video
 

Fērbijs? Nē, Corby! (6)
2009-10-16
Skaties video
 

Mūzikas ģēnijs (3)
2009-08-10
Skaties video
 

PARTNERIPieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT MOBILIE RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system