<
Nokia Lumia 820 Viedtelefoni
 
Apple Viedtelefoni
 
LG P880 4x HD Viedtelefoni
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: MOBILIE
remonts 30/05/2013

Sakiet lūdzu cik izmaksā telefona ekrana stikliņš ,skārienjūtīgais ekrāns darbojās tikai plaisas stiklinā?)...

Atbild eksperts » Mix_
... 28/05/2013

LABDIEN , man ir SAMSUNG GALAXY S II tad ka , mēģinu zvanīt kādam rāda Mobīlais tīkls nav pieejams...

Atbild eksperts » Mix_
ERROR 27/05/2013

Problēma - telefons neslēdzas iekšā, rāda ka kļūda, un uz ekrāna android robotiņš. Domāju ka vainīga baterija, nomainīju -...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 

NEXT testi MOBILIE

Visi »

MOBILIE

BlackBerry Torch
Apple iPhone 4

Raunds pa raundam: BlackBerry Torch (Bold 9800) pret iPhone 4

Lielā Viedtelefona Kārotāju arēna pilna ar skatītājiem – netērēsim lieki laiku un stādīsim priekšā šīsdienas sāncenšus – BlackBerry Torch (Bold 9800) un Apple iPhone4. Izvērstu dueļa teksta versiju ieraudzīsit NEXT Nr. 107 – next.lv ievietojam dueļa video materiālu.  Lūdzu, video:
Lasīt visu »


HTC
Samsung Galaxy S
Sony Ericsson Xperia X10

Augstākās klases viedtelefonu tests

Nav grūti iedomāties, ka, galvenokārt pateicoties tieši Apple iPhone, strauji palielinājusies viedtelefonu popularitāte ļoti daudzu lietotāju vidū. Tas uzskatāmi parāda, ka viedie sakaru rīki var piedāvāt vēl nepieredzētu brīvību un vienlaikus būt arī intuitīvi saprotami un vienkārši.
Lasīt visu »


HTC Touch Pro 2
LG Chocolate 2
Sony Ericsson XPERIA X2
Samsung Omnia i8000

Universālā navigācija – GPS telefonu tests

Agrāk viss bija sarežģīti – ja devāmies ceļojumā, ņēmām līdzi veselu tehnisko ierīču arsenālu. Skaidrs, ka vajadzēja fotoaparātu, lai iemūžinātu skaistākos mirkļus un skatus, kā arī, ja pēkšņi gadās kas interesants, ko gribētos uzfilmēt, nepieciešama bija videokamera. Ja plānojām izbraukt ar auto, ņēmām līdzi navigācijas ierīci, bet, vēloties izmantot internetu, nedrīkstējām aizmirst arī klēpjdatoru. Ja garajā ceļā gribējām īsināt laiku, klausoties mūziku, likām somā tik ērto MP3 spēlmani. Un kur nu vēl mobilais telefons! Bet tagad ir citādi, jo visas jau minētās un vēl daudzas citas funkcijas spēj veikt viena ierīce – viedtālrunis. Tajā iebūvēta gan foto, gan video kamera, kā arī pieejams bezvadu internets, spēles, mūzika un galu galā – arī GPS. NEXT šajā testā galvenokārt vērtēs tieši pēdējo funkciju, proti, cik labi viedtālrunis spēj kalpot kā pilnvērtīga navigācijas ierīce. Cīņā par uzvaru piedalās dažāda kaluma ierīces ar atšķirīgiem vadības principiem. Taču galvenais mērķis – pēc iespējas precīzāk noteikt savu atrašanās vietu un ātrāk nokļūt no punkta A līdz punkam B –  paliek nemainīgs. Atcerēsimies pirmos mēģinājumus tālruņos iekļaut GPS uztvērējus, kas bija mazjaudīgi un spēja identificēt tikai nelielu skaitu satelītu, tādēļ brīžiem bija jāpriecājas, ka tālrunis nosaka atrašanās vietu ar precizitāti līdz pilsētai. Šobrīd situācija ir krasi mainījusies. Kā paši pārliecinājāmies, piemēram, HTC Hero spēj noteikt atrašanās vietu ar precizitāti līdz metram, tādējādi praktiski zūd jēga lietot rokas GPS, ja nu vienīgi izturības dēļ. Mobilajiem tālruņiem pieejamas arī pilnvērtīgas navigācijas programmas ar balss paziņojumiem, kartēm, ko izstrādājuši tādi ražotāji kā TomTom, Garmin un citas navigācijas sfēras autoritātes. Tādējādi situācija ir mainījusies par labu viedtālruņiem, vinlaikus atstājot otrajā plānā parastās navigācijas ierīces. Testā pirmo apskatījām vienu no spēcīgākajiem HTC mobilajiem tālruņiem – Touch Pro 2 –, kam ir kvalitatīvs skārienjutīgais ekrāns un  liela izmēra QWERTY tastatūra. Tas ir lielisks darba zirgs, bet svarīgi, cik precīzi HTC pārstāvis darbosies NEXT izvēlētajā sacensību disciplīnā. Tam pretī stāsies trīs ne mazāk pamatīgas ierīces, kas katra izceļas ar ko īpašu. Piemēram, LG New Chocolate dizaina ziņā novērtēts ar vairākām prestižām balvām, un to droši var uzskatīt par labāko tālruni, ko kompānijai izdevies radīt. Sony Ericsson Xperia X2 pirms kāda laika bija gaidītākais jaunums viedtālruņu jomā. Arī tam ir pilna QWERTY tastatūra, 8 megapikseļu fotokamera. Kā pēdējo testā NEXT apskatīja Samsung Omnia saimes pārstāvi I8000 Omnia II, kam ir 3,7 collu AMOLED ekrāns ar 480 x 800 punktu izšķirtspēju, 800 MHz procesors un atsevišķa grafikas karte, tātad tas ir īsta spēkstacija. Taču to, kā šie lielas jaudas un izcila dizaina karaļi spēj aizstāt navigācijas ierīces, noskaidrojām testā.
Lasīt visu »


LG BL40
Samsung Omnia II
Sony Ericsson Satio

Pozitīvo pārmaiņu laiks

Kamēr ārā termometra stabiņš noslīdējis zem nulles grādiem, tālruņu ražotāju cīņa par patērētāju uzmanību turpinās ar nerimstošu sparu. Tirgus mērķtiecīgi virzās uz priekšu, un tā galvenais dzinējspēks ir tehnoloģiskais progress un vēlme atklāt jaunas, vēl neaizsniegtas virsotnes. Ir grūti iedomāties citu portatīvu ierīci, kuru ikdienā izmantotu tikpat bieži kā mobilo tālruni, tāpēc tieši sakaru rīki ir pieejami tik plašā sortimentā, sākot ar vienkāršiem saziņas rīkiem un beidzot ar īpaši kompaktiem datoriem ar iebūvētu zvanīšanas funkciju. Laikam ejot, patērētāji kļūst mērķtiecīgāki - palielinās gan viņu vēlme ieguldīt lielus līdzekļus savos pirkumos, gan arī pieaug prasības pret sakaru rīkiem. Šis lūzuma punkts, ko pastiprināja patērētāju pirktspējas samazināšanās un augstā konkurence, ieviesa arī pozitīvas pārmaiņas. Laikā, kad šķiet, ka visas iespējamās kombinācijas jau ir izmēģinātas, ražotāji tomēr pamanās uzmeklēt jaunus ceļus, kā saglabāt esošos zīmola piekritējus un iegūt jaunus. Rezultātā rodas vēl neredzētas klases ierīces. Jaunākā NEXT testa dalībnieki ir lielisks šīs tendences pierādījums. Sony Ericsson Satio ir kompānijas pirmais ar Symbian operētājsistēmu aprīkotais viedtālrunis. Bet vai tas izpelnīsies pietiekamu patērētāju uzmanību, lai kļūtu par kompānijas nākamo augstās klases platformu? Vai Samsung Omnia II spēs piesaistīt jaunus lietotājus Windows Mobile platformai? Tikmēr LG uzņēmies vēl lielāku risku, apvienojot stila ierīci ar viedtālruņa cienīgām funkcijām. Cik veiksmīga izrādīsies ražotāju individuālā pieeja, radot jaunu unikālu mobilo tālruni? Katram ir savs neatkārtojams raksturs un šarms, ar kuru būs sevi vēl jāpierāda gan šā testa ietvaros, gan arī veikalu skatlogos.
Lasīt visu »


Sony Ericsson W760
Nokia 5530 XpressMusic
Samsung S5600

Mūzikai un sakariem

Kādreiz, kad Sony Ericsson prezentēja pirmos Walkman sērijas tālruņus, kas nodrošināja ne vien standarta sakarus un izklaides iespējas, bet arī kvalitatīvu mūziku, īpašu mūzikas atskaņošanas programmatūru un lieliskas austiņas, tos iegādājoties, bija jāšķiras no paprāvas naudas summas, bet šobrīd mūzikas atskaņošanai domāti tālruņi pieejami visās cenu kategorijās. Augusta numurā apskatījām multimediju gigantus, kas piedāvā praktiski visu, ko vien pārnēsājama digitālā ierīce spēj, šoreiz pievērsīsimies daudz pieejamākam tālruņu segmentam - vidējai klasei -, kur, tāpat kā citas klasēs, mūzikas tālruņi jau sen nav ar uguni jāmeklē. Agrāk Sony Ericsson ar saviem Walkman tālruņiem valdīja mūzikas tālruņu tirgū un pārējie bija tikai sīkas zivteles. Lieliskās in-ear austiņas, Walkman programmatūra un ierastais zīmols tika uzskatīti par īstu veiksmes formulu, ka cilvēkiem šķita īstā mobilās mūzikas definīcija. Bet šobrīd situācija ir mainījusies un tirgū ienākuši citi ļoti spēcīgi spēlētāji, kas spēj piedāvāt līdzvērtīgus tālruņus, un bieži vien - pat spēcīgākus. Rūpīgi apskatot tirgus piedāvājumu, NEXT izvēlējās trīs vidējās klases tālruņus, kuru cenas ir ap 140 - 150 latiem. Protams, pirmais testa dalībnieks ir Walkman klana pārstāvis Sony Ericsson W760, kura iepakojumā ievietots ne vien telefons, bet arī kāds pārsteigums. Par to gan vēlāk. Nākamais modelis nācis no somu giganta Nokia ražotnēm un ir populārā 5800 XpressMusic jaunākais brālis Nokia 5530 XpressMusic. Tātad tas pats skārienjutīgais ekrāns, gandrīz tas pats dizains, vienīgi atšķiras dažas nianses un ir zemāka cena. Kā pēdējais, bet noteikti ne kā mazāk nozīmīgs tālrunis testā startē Samsung S5600. Tam arī izveidots skārienjutīgs ekrāns un 3,5 mm austiņu pāreja, turklāt tas spēj līdzvērtīgi sacensties ar ierasti populārākiem konkurentiem.
Lasīt visu »


Sony Ericsson W995
LG KM900 Arena
Nokia N97
Samsung I8910HD

Vadošie multimediju telefonu risinājumi

Šajā NEXT numurā apskatītos multimediju telefonu testa dalībniekus varētu nosaukt arī par atbilstošā segmenta līderiem, tātad ierīcēm, kas visspilgtāk atspoguļo konkrētās kompānijas jaunākos sasniegumus un uzskatāmi iezīmē attīstības tendences tuvākajā nākotnē.
Lasīt visu »


Nokia 7510 Supernova
Samsung S5200
Sony Ericsson W508

Sievietei sievietes gados

Pēc satraukuma pilnā pavasara, kad līdz ar dabu pamodās arī vēderu kutinošie tauriņi, kas rada nemieru, pienākusi vasara - īstais brīdis atvaļinājumiem un sevis parādīšanai. Daiļā dzimuma pārstāves jau noteikti iepriekš parūpējušās par lieku ziemas riepu sadedzināšanu un skapi papildinājušas ar seksīgi pievilcīgām modes lietiņām, bet nedrīkst aizmirst arī par aksesuāriem. Par vienu no tādiem var būt stilīgs mobilais tālrunis. Var jau teikt, ka mobilais tālrunis kļuvis par tik ikdienišķu lietu, ka neviens tam vairs nepievērš uzmanību, taču tas nenozīmē, ka drīkstam lietot sakaru rīku, kam nolupusi krāsa vai arī kas atgādina kaut ko arhaisku. Galvenais taču ir gudri iegādāties atbilstošu telefonu, tad izdosies nošaut divus zaķus vienlaikus - iegūt stilīgu aksesuāru un vēl atlicināt naudu, piemēram, pievilcīga topiņa iegādei. NEXT testā savas prasmes parādīja Nokia 7510 Supernova, Samsung S5200 un Sony Ericsson W508. Lai gan katram no tiem ir savs raksturs un iespējas, tomēr būtisku uzmanību pievērsām arī testa dalībnieku izskatam, jo viens no to galvenajiem uzdevumiem ir izcelt saimnieci.
Lasīt visu »


Tele2 Huawei E180
Triatel Cmotech CNU-680 CDMA EV-DO Rev A
LMT Huawei E220
Bite Vodafone K3715

Internets tiem, kuri vienmēr kustībā

Daudziem no mums internets ir kļuvis par tikpat svarīgu ikdienas sastāvdaļu kā, piemēram, mobilie balss sakari, bet noteikti atradīsies arī tādi, kuri varētu teikt, ka internets viņiem pat ir svarīgāks par iespēju kādam vienkārši piezvanīt. Tāpēc paralēli tīmekļa pieslēgumam darbā un mājās daudziem noteikti varētu noderēt iespēja tikt pie interneta rīkiem, arī esot kustībā. Tādēļ šajā NEXT numurā apskatīti četri mobilā interneta modemi un pieslēgumi.
Lasīt visu »


General Mobile DST 11
Nokia 6600
Samsung M7500 Emporio Armani
Sony Ericsson T700

Gudri tērēt arī jāmāk

Izrādās, ka ne vienmēr jēdzieni lēts un labs ir nesavienojami lielumi, jo ražotāji saprot ekonomisko situāciju un cenšas par maksimāli zemāku cenu piedāvāt arī pilnībā pieņemamas kvalitātes produktus. Šoreiz NEXT apskata pievilcīga dizaina mobilos tālruņus, kuru galvenie plusi ir demokrātiska cena un pietiekami plašs dažādu iespēju klāsts. Par spīti globālajai krīzei, cilvēki joprojām vēlas iegādāties izskatīgus un funkcionālus sakaru rīkus, neliedzot sev sen kārotu pirkumu. Vienīgi šādā situācijā tomēr jāapsver, kā maksimāli gudri iztērēt savā rīcībā esošos līdzekļus.
Lasīt visu »


HP iPAQ 914c Business Messenger
Asus M930
Nokia E71
Samsung i780
HTC Touch Pro

Komunikatoru megatests

Rudens un līdz ar to arī aktīvais darba periods pēc vasaras atpūtas pirms kāda laika jau sācies. Tāpēc, ja vēl neesat paspējuši, ir īstais brīdis apsvērt arī spēcīga un noderīga darbarīka, kas var palīdzēt ātrāk samazināt ikdienas rūpes, iegādi. NEXT piedāvā piecu supergudro mobilo telefonu jeb komunikatoru testu. Varbūt starp tiem katrs lasītājs atradīs sev piemēroto sabiedroto.
Lasīt visu »


LG KF510
Nokia 7900 Prism
Samsung SGH-L310
Sony Ericsson Z770

Skaistums izglābs pasauli

Nav viegli atrast kaut vienu daiļā dzimuma pārstāvi, kam nepatiktu vizuāli pievilcīgas un interesantas lietas. Sievietes parasti tā vietā, lai pieņemtu praktisku robustumu, izvēlas ko tādu, kas liek sajūsmā ietrīsēties viņu sirdīm un, kas nav mazsvarīgi, pievērš arī apkārtējo uzmanību.
Lasīt visu »


Nokia N82
LG KF755 Secret
Sony Ericsson G900
Nokia N95

Mobilā fotogrāfija tuvplānā

Aizvien vairāk cilvēku iespēju fotografēt ar mobilo telefonu uzskata par ikdienišķu un normālu parādību. Protams, netrūkst arī tādu, kas netlaidīgi atgādina, ka tiek aizmirsta telefona primārā misija – saziņa. Taču – kāpēc gan neizmantot mūsdienu tehnoloģiskās iespējas un, ja pēkšņi vajadzīgs, neuzņemt interesantu kadru? Ar telefonu to iespējams izdarīt daudz vienkāršāk, jo tas mums parasti ir līdzi, ļaujot nofotografēt to, ko bieži vien neizdotos izdarīt ar klasisko fotokameru tās nepiejamības dēļ konkrētā brīdī. NEXT piedāvā četru mobilo telefonu ar kvalitatīvām fotokamerām testu.
Lasīt visu »


Huawei E220
SkyLink AnyDATA ADU-500A
Huawei E220
Huawei Vodafone E272

Neierobežotā rīcības brīvība

E-pasts, internetbanka un saziņa internetā, tiešsaistes programmas un ātra piekļuve vienmēr nepieciešamajai informācijai ir tikai pāris iespēju, kādēļ cilvēki ikdienā izmanto internetu. Mēs sērfojam tīklā, esot mājās, darba vietā, kafejnīcā un benzīna uzpildes stacijā, kur ir Wi-Fi uzlīme, taču ir ļaudis, kam arī ar to ir par maz, jo viņu darba specifika prasa tiešsaistē būt vienmēr. Mūsuprāt, mobilais internets ir ērtākais veids, kā to realizēt efektīvāk, tāpēc šoreiz piedāvājam mobilā interneta modemu testa apskatu.
Lasīt visu »


 • 
JAUNĀKIE VIDEO
Raunds pa raundam: BlackBerry Torch (Bold 9800) pret iPhone 4 (20)
2010-11-29
Skaties video
 

DUELIS: iPhone 4 VS BlackBerry Torch (Bold 9800) - drīzumā (10)
2010-11-24
Skaties video
 

iPhone 4 BŪS (7)
2010-07-09
Skaties video
 

Fērbijs? Nē, Corby! (6)
2009-10-16
Skaties video
 

Mūzikas ģēnijs (3)
2009-08-10
Skaties video
 

PARTNERIPieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT MOBILIE RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system