JAUTĀ EKSPERTAM: VIDEO
3D BluRay +3D projektors 15/01/2013

Labdien eksperti! Ir vēlme uztaisīt 3D kinozāli mājās,ar 3D BluRay atskaņotāju,3D videoprojektoru un 3D filmām.Jautājumi:1.Vai 3D filmās ir ierakstīta...

Atbild eksperts » Mix_
bluray vai HD? 23/06/2012

Kuram ir labāka atēla kvalitāte full/ultra HD vai blu-ray un ar ko tie atsķiras?)...

Atbild eksperts » Mix_
3d blu ray dvd 12/04/2012

ir interese par PHILIPS BDP-3282/05 3D BLU-RAY DVD PLAYER ,jo ir philips 55 led 7606/2 TV un ir vēlme...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
PLUSI
Izturīgs korpuss.
Tālvadības pults.
Viedtālruņa aplikācija.
Plašas stiprināšanas iespējas.
MĪNUSI
Nav ārējā lādētāja.
Sarežģītas izvēlnes.
Jaunākajiem modeļiem nabadzīga komplektācija.
TEHNISKIE PARAMETRI
Hero3 Silver aptuvenā cena: 349 EUR 
Aptuvenā cena: 449 EUR 
Izmēri un svars: 117 x 67 x 39 mm; 74 g (136 g ar korpusu) 
Ekrāns: teksta displejs, nav viziera (ir opcija). 
Sensors: 4000 x 3000, 12 Mpix, 1/ 2,5", CMOS 
Video: līdz 4k (15 fps), ar monoskaņu. 
Atmiņa: microSD 
Pieslēgumi: USB 2.0, Wi-Fi. 
RAŽOTĀJA MĀJAS LAPA
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Raitis Misa | 28/03/2014
Balso: ***** (1)

GoPro HERO3 un HERO3+ - Dinamiskai dzīvei (207)

GoPro HERO3+

Kompānijas GoPro un tās HERO sērijas kameru nosaukums zināms ikvienam, kuru kaut nedaudz interesē foto un video. Apskatām uzreiz trīs HERO kameras – HERO3 Black un Silver, kā arī HERO3+ Black.

Pirmie iespaidi

HERO3 sērijas kameras ir jūtami mazākas (plānākas) par savām vecākajām māsām. Šobrīd iespējams iegādāties arī uzlaboto HERO3+ modifikāciju, kuru izdevās arī apskatīt. Izmēra ziņā tā neatšķiras no HERO3 kameras.

Visas kameras ir izveidotas kā nelieli paralelogrami ar objektīvu, kas ir vienīgais būtiskais izvirzījums to virsmā. Vadības pogas ir trīs – slēdža poga, ieslēgšanas poga un bezvadu tīkla ieslēgšanas/izslēgšanas poga. Kameru paredzēts lietot, to ievietojot caurspīdīgas plastmasas korpusā, un tieši tādā komplektācijā to visbiežāk arī attēlo presē u.c. Korpuss izveidots tā, lai aizmugures vāku tam varētu nomainīt. Apskatam tika iedoti divi vāki (šķiet, tieši tik arī ir). Viens no tiem nav hermētisks, jo paredzēts kameras lietošanai normālos apstākļos un tad, kad kustības ātrums ir mazāks par 100 jūdzēm stundā (160 km/h). Ja kustības ātrums ir lielāks vai kameru grasāties iegremdēt ūdenī, jāizmanto otrs vāks, kas kameras korpusu noslēdz hermētiski. Visas trīs vadības pogas iespējams nospiest arī tad, kad kamera ievietota korpusā.

Kameras Black komplektācijā ir arī tālvadības pults, kas komunikācijai izmanto bezvadu tīklu. Pults ļauj veikt visas tās pašas darbības, ko iespējams izdarīt ar pašu kameru, ieskaitot arī slēdža pogas un režīmu pārslēgšanas pogas funkcijas. Arī nelielais melnbaltais ekrāniņš pultī ir tieši tāds pats kā kamerai.

Jāpiebilst, ka režīmu pārslēgšanas un iestatījumu nomainīšanas apgūšana nav īpaši intuitīva. Paies zināms laiks, lai to apgūtu, taču tādā gadījumā, ja ir lietotas citas foto vai video kameras, iestatījumos konceptuālu atšķirību nav. Kad apgūtas iestatīšanas iespējas, to veikšana vairs nešķiet grūta, taču ātri pārslēgt, piemēram, video izšķirtspēju, gan tāpat nevarēs – būs vien jāpaspaida pogas.

Traucē arī fakts, ka kamerai nav nekāda skatu meklētāja, lai gan tā paredzēta lietošanai tādos apstākļos, kad ļoti bieži nemaz nav laika domāt par to, kāds būs kadrējums. Ja precīzai kadrēšanai laika tomēr pietiek, iespējams izmantot viedtālruņa aplikāciju, kas spēj komunicēt ar kameru, izmantojot viedtālruņa un kameras Wi-Fi savienojumu.

Lietojot šo aplikāciju, iespējams ne tikai daudz vieglāk kā ar pulti vai pašā kamerā iestatīt uzņemšanas parametrus, bet arī tuvu reāllaikam izmantot viedtālruni kā skatu meklētāju. Tad arī precīza kadrēšana vairs nebūs sarežģīts uzdevums.

Viedtālruņu aplikācija nodrošina arī iespēju priekšskatīt uzņemtos attēlus un attālināti vadīt kameru. Papildu ērtība ir iespēja uzņemtos attēlus uzreiz (on the spot) publicēt kā bildes sociālajos tīklos vai koplietot citādāk. Jaunums aplikācijas funkcionalitātē ir iespēja atjaunināt kameras programmatūru bezvadu režīmā.

HERO3 lietotāji bieži sūdzas par to, ka kameras akumulators ātri izlādējas. Ražotājs to ņēmis vērā, izlaižot HERO3+ modifikāciju, kuras akumulatora ietilpība palielināta no HERO3 sērijas 1050mAh līdz 1180mAh. Tas kopā ar citiem uzlabojumiem nodrošina pat par 30% ilgāku darbības laiku.

Vēl būtiski atšķiras HERO3+ uzlabotais objektīvs, kura gaismasspēja ir f/2.8. Ar to uzņemtie attēli ir asāki par tiem, kas uzņemti ar HERO3 sērijas kamerām.

Video

GoPro kameras apgādātas ar sensoru, kura malu attiecība ir 4:3, taču tās spēj uzņemt arī platformāta video. Tas tiek panākts, apgriežot kadra malas.  HERO3+ modifikācijai gan ir tā sauktais SuperView režīms, kad tiek uzņemts kadrs ar malu attiecību 4:3 un pēc tam digitāli izstiepts līdz 16:9. Iegūtais rezultāts gan nav uzskatāms par kvalitatīvi izmantojamu.

Video iespējams uzņemt septiņās izšķirtspējās: WVGA, 720p, 960p, 1080p, 1440p, 2.7k un 4k (izņemot Silver, kurai maksimālā izšķirtspēja ir Full HD). Tiesa, 4k video PAL režīmā tiek uzņemts tikai ar 12 kadriem sekundē ātrumu (NTSC tas ir 15 kadru/s).

Uzņemtie video ir kvalitatīvi tikai tad, ja ir labi apgaismojuma apstākļi. Pat HERO3+, kurai ir speciāls režīms uzņemšanai sliktos gaismas apstākļos, tomēr nespēja uzņemt augstas kvalitātes video, kad bija maz gaismas. Tiesa, attēls tomēr bija kvalitatīvāks nekā ar abām HERO3 uzņemtie.

Foto

Kameras uzņem maksimāli 12 Mpix attēlus (HERO3 Silver – 11 Mpix). Iespējams izvēlēties arī zemāku izšķirtspēju. Uzņemtie attēli ir kvalitatīvi, bet atkal tikai tad, ja pietiek gaismas. Fotografējot krēslā, ieteicams uzņemt ļoti daudz attēlu un censties kameru turēt pēc iespējas mierīgi, jo tiek izmantots ilgs ekspozīcijas laiks, tādēļ attēli ir izplūduši. Tātad labas bildes var iegūt tikai labā apgaismojumā.

Uzņemt iespējams trīs režīmos: standarta, kad tiek uzņemts viens kadrs, attēlu sērijas vai attēlu virknes režīmā ar noteiktu uzņemšanas intervālu. Attēlu sēriju iespējams uzņemt maksimāli līdz 30 kadriem sekundē (Silver – maksimums 10 kadru 2 sekundēs). Ir arī režīmi, kad tiek uzņemts mazāks skaits attēlu vai uzņemšanas laiks ir ilgāks.

Norādot konkrētu intervālu, pēc izvēles var uzņemt daudz attēlu (kamēr piepildās atmiņas karte) ar uzņemšanas intervālu 0,5, 1, 2, 5, 10, 30 vai 60 sekundes. Ātrākos režīmus lietojot, obligāts nosacījums ir izmantot atmiņas karti Class 10.

GoPro Hero3 Black Edition video veikums

GoPro Hero3 Silver Edition video veikums

GoPro Hero3+ Black Edition video veikums

GoPro Hero3 Black Edition foto veikums


Created with Admarket's flickrSLiDR.

GoPro Hero3 Silver Edition foto veikums


Created with Admarket's flickrSLiDR.

GoPro Hero3+ Black Edition foto veikums


Created with Admarket's flickrSLiDR.
Secinājumi
GoPro kameras noteikti ir populārākās kameras, kādas pieejamas dažādu piedzīvojumu iemūžināšanai. To izstrādātāji ir ieguldījuši daudz resursu, lai uzlabotu kameru veiktspēju un ergonomiku. Ja meklējat šāda tipa kameru sev, tad ilgām pārdomām nevajadzētu būt – jāizvēlas vien piemērotākais modelis. Šajā ziņā jāatzīst, ka lielu daļu vajadzību labi apmierinās pat sērijas vājākā White Edition kamera, kas gan uzņem tikai 5 Mpix attēlus.
 

Līdzīgi produkti // VIDEO » HD
VIDEO » HD
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
IFA live: Panasonic HDC-SDT750 video apskats (4)
2010-09-06
Skaties video
 

Sony Centram jauns vadītājs (8)
2009-10-09
Skaties video
 

Portretu meistars (0)
2009-04-06
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: VIDEO
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT VIDEO RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system