<
Western Digital TV Live Home Entertainment
 
Samsung UE46ES8000S Home Entertainment
 
Pioneer STZ-D10Z-R Home Entertainment
 
Sony BDV-L800M Home Entertainment
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: CITA ELEKTRONIKA
elektronika 27/12/2012

sveiki next.Priecīgus svētkus .Un jautajusm šāds kur palicis next žurnals ?veikalos skatos un neredzu jaunako next numuuru.)...

Atbild eksperts » Mix_
? 06/11/2012

Kadu variantu Google nexus 7 Jus ieteiktu?varbut gaidit uzlaboto versiju?kadi plusi un minusi shiem modeliem?Paldies.))...

Atbild eksperts » Mix_
garantija un remonts 22/10/2012

Labdien! Interesē vai minētā aparatūra tiek remontēta(ja tiek tad kur) pēc garantijas termiņa beigām.)...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
PLUSI
Atskaņo visus video un audio, ko atradām
Plašas pievienošanas iespējas
MĪNUSI
Ir grūtības ar Wi-Fi izmantošanu
TEHNISKIE PARAMETRI
Pieslēgumi Ethernet, USB 2.0, HDMI, kompozītsignāla A/ V, Wi-Fi, optiskais audio 
Atbalstītie formāti Video - AVI (Xvid, AVC, MPEG1/ 2/ 4), MPG/ MPEG, VOB, MKV (h.264, x.264, AVC, MPEG1/ 2/ 4, VC-1), TS/ TP/ M2T (MPEG1/ 2/ 4, AVC, VC-1), MP4/ MOV (MPEG4, h.264), M2TS, WMV9, FLV (h.264), Foto - JPEG, GIF, TIF/ TIFF, BMP, PNG, Audio - MP3, WAV/ PCM/ LPCM, WMA, AAC, FLAC 
Aptuvenā cena 75 Ls 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Raitis Misa | 19/10/2012
Balso: ***** (3)

Mājas TV pavēlnieks (207)

Western Digital  TV Live

Moderns mēdiju atskaņotājs jau kādu laiku vairs nebūt nav stipri liela kaste, kurā noteikti ir vieta gan kompaktdisku lasītājam, gan dažbrīd pat video kasetēm. Tagad mēdiju atskaņotāji ir nelielas kastītes, kas, protams, pieļauj, ka tām pieslēdz dažādus USB datu nesējus, bet arvien biežāk par normu kļūst arī dažādas tīklošanas iespējas. Next apskata WD TV Live – Western Digital radītu mēdiju atskaņotāju.

Iepazīstamies

Šķietami necilu izmēru iepakojumā atrodam vēl necilāku izmēru mēdiju spēlētāju (12,5 x 10 x 3 cm). Iepakojumā vēl ir tālvadības pults un baterijas tās barošanai, kompozītsignāla kabelis, barošanas bloks un īsa instrukcija.

Toties iespējas, ko ražotājs sola, ir plašas. Lietotājam tiek solīts, ka tas varēs skatīties video, fotogrāfijas un klausīties mūziku. Iekārta spēj atskaņot „praktiski jebkura formāta” video līdz pat Full HD (1080p) izšķirtspējā.

Atskaņojamo mēdiju ievadei iespējams izmantot Wi-Fi un Ethernet tīklošanas iespējas, un divus USB 2.0 portus. Arī video un audio signāla izvades iespējas ir plašas. Iekārtai ir gan HDMI un kompozītizeja, gan arī optiskā audio izeja.

Uzturēto formātu saraksts ir plašs un ietver gan AVI, gan MPG un TS dažādos kodējumos, gan arī citus (visus plaši lietotos) video formātus. Lietotājs var WD TV Live izmanto arī bilžu skatīšanai JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG formātos. Ir arī plašs audio formātu atbalsts, kas ietver gan MP3, WAV, WMA un citus, gan arī Dolby un DTS.

Var teikt, ka WD TV Live lietotājam citu mēdiju atskaņošanas iekārtu diez vai vajag, ja vien tā tiešām nodrošina solīto.

Sākam skatīties un klausīties

Pirmais iespējamais mēdiju datņu avots ir USB iekārtas. Ir iespējams izmantot gan zibatmiņas iekārtas, gan arī dažādus USB ārējos diskus. Diemžēl USB DVD iekārta, kas bija mūsu rīcībā atpazīta netika, bet tas nav pārsteigums, jo tā tomēr nav uzskatāma par standarta datu nesēju, kas tiktu plaši izmantots ikdienā, kaut arī nenoliedzami būtu noderīga iespēja, ka DVD iekārta tomēr būtu pieslēdzama. Citi mēdiji, ko izdodas pieslēgt lasās un visi datņu formāti, kādus izdevās krājumos atrast iekārtai tiešām bija „pa zobam”.

Tās ir labas ziņas lietotājam, jo praksē itin bieži nākas saskarties ar dažādām iekārtām, kurām ir tādi vai citādi ierobežojumi attiecībā uz formātiem, ko tās spēj atskaņot. Uz WD TV Live tas neattiecas.

Ja jau problēmas nerodas ar dažādiem formātiem, ceram, ka arī tīklošanas iespējas būs realizētas bez problēmām. Diemžēl pieslēgties tīklam ir sarežģītāk, nekā varētu vēlēties.

Mēģinām pieslēgties pieejamajam Wi-Fi. Izvēloties auto pievienošanās iespēju, izvēloties maršrutētāju un ievadot tā paroli, pieslēgties neizdodas. Mēģinām tīkla parametrus (IP adresi u.c.) ievadīt manuāli, jo tāda iespēja ir paredzēta. Diemžēl pieslēgties neizdodas arī šādi.

Ja neizdodas izmantot bezvadu tīkla jaukumus, ir jau vēl iespēja pieslēgties tīklam, izmantojot Ethernet kabeli. Pieejama vadu tīkla pieslēgšanās dialogā, un mēģinām automātiski atrast pieejamos tīkla resursus. Tas tiešam izdodas un varam izmantot visus pieejamos tīkla resursus. Gan lokālos tīkla diskus, gan arī iekārtas Interneta iespējas, piemēram, YouTube video. Nepatīkami ir tas, ka nav iespējas ievadīt konkrētu tīkla mapes adresi (ierastais formāts - \\mans_serveris\share). Tas īpaši aktuāli ir tad ja vēlaties pieslēgties tīkla failu sistēmām (CIFS).

Tiesa nedaudz vēlāk šo izdodas atrasināt nedaudz dīvainā veidā. Veicam iekārtas programmatūras versijas pazemināšanu (downgrade). Kad tas paveikts, iekārta pati piedāvā veikt programmatūras jaunināšanu, kam arī piekrītam. Un tavu brīnumu, visas vadu tīkla problēmas ir pārgājušas. Kļuvuši pieejami arī samba tīkla diski.

Tas, ka bezvadu tīkla izmantošana sagādā problēmas, samazina iekārtas izmantošanas iespējas, bet gan jau ir atrisināms un pieslēgums tomēr ir iespējams, tikai veicot apskatu, tas neizdodas.

Iekārtas tālvadības pults šķiet liela, bet to paņemto rokā kļūst skaidrs, ka tā ir ērta. Iekārtas lietotājam jārēķinās ar to, ka galvenā iekārtas izeja ir HDMI un tā radīta, lai pieslēgtu televizoram vai monitoram ar šādu ieeju. Lai iekārtu tomēr varētu izmantot arī vecāku televizoru īpašnieki, ir pieejama arī kompozītsignāla izeja, bet nav S-Video izejas, kas būtiski uzlabotu attēlu kvalitāti tiem lietotājiem, kuru rīcībā nav aparāta ar HDMI ieeju.

Bez problēmām iespējams pieslēgties arī tīmekļa resursiem. Viss notiek automātiski un lielas problēmas, pretstatā tīkla disku izmantošanai, nerada.

Tīmeklī iespējams pieslēgties arī YouTube un Vimeo, un skatīties šajos tīmekļa servisos pieejamos video. Facebook lietotāji ar iekārtas palīdzību varēs pieslēgties savam kontam, lasīt sienas tekstus, rakstīt sienā, skatīties bildes utt. Ir nodrošināta  tāda vienkāršota funkcionalitāte.

Ir pieejams arī accuweather.com spraudnis, kas ļauj skatīties pašreizējos laika apstākļus un prognozes, tāpat tas rāda pašreizējos laika apstākļus ekrāna stūrī, kad tiek izmantotas citas iespējas.

Google Picasa klients, ļauj skatīties bildes, pieslēgties savam google kontam un skatīties savus albumus.

Ir izmantojams SHOUTCAST radio klients, kas ļauj klausīties visas pieejamās (ļoti daudz) interneta radio stacijas.

Interesanta iespēja, kas ir uzskatāma par retu ir iespēja mainīt ekrāna tuvinājumu (virtuālā tālummaiņa). Tas aktuāli ir vecāku televizoru īpašniekiem, kas apgriež redzamā attēla malas. Tad var uzlikt tuvinājumu uz 97% un redzēt visu attēlu.


Secinājumi
Ja vēlaties savā īpašumā iegūt mēdiju atskaņotāju, kas spēj atskaņot praktiski visus video formātus, visus populārākos audio formātus un arī ģimenes albuma bildes parādīt TV ekrānā, tad WD TV Live ir laba izvēle. Tomēr jārēķinās ar iespējamajām problēmām lokālo tīkla disku izmantošanā.
 

Līdzīgi produkti // CITA ELEKTRONIKA » Home Entertainment
CITA ELEKTRONIKA » Home Entertainment
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
Drīzumā: NEXT dodas neceļos ar Garmin un JS GPS karti (1)
2010-12-02
Skaties video
 

Ar vēlmi palīdzēt citiem (0)
2009-12-10
Skaties video
 

Sony Centram jauns vadītājs (8)
2009-10-09
Skaties video
 

VIDEO: Tēma: spēles (0)
2009-06-15
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: CITA ELEKTRONIKA
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT CITA ELEKTRONIKA RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system