JAUTĀ EKSPERTAM: MOBILIE
remonts 30/05/2013

Sakiet lūdzu cik izmaksā telefona ekrana stikliņš ,skārienjūtīgais ekrāns darbojās tikai plaisas stiklinā?)...

Atbild eksperts » Mix_
... 28/05/2013

LABDIEN , man ir SAMSUNG GALAXY S II tad ka , mēģinu zvanīt kādam rāda Mobīlais tīkls nav pieejams...

Atbild eksperts » Mix_
ERROR 27/05/2013

Problēma - telefons neslēdzas iekšā, rāda ka kļūda, un uz ekrāna android robotiņš. Domāju ka vainīga baterija, nomainīju -...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
PLUSI
Laba skaņas kvalitāte
Darbojas ar visām ierīcēm
Stilīgi izskatās
MĪNUSI
Mikrofona kvalitāte viduvēja
Nav R un L marķējuma
TEHNISKIE PARAMETRI
Izmēri un svars 193 x 182 x 74 mm; 285 g 
Pretestība 32 omi 
Frekvenču diapazons un jutība 20 HZ ~ 20 kHz, 113 dB±3 dB 
Spraudnis 3,5 mm viedtālruņu, pāreja uz 3,5 mm mikrofona un 3,5 mm austiņu 
Aptuvenā cena 25 Ls 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Raitis Misa | 19/10/2012
Balso: ***** (3)

Viedtālruņu draudzenes (207)

Trust Urban Revolt Headset – Bazz

Kad saplīsušas kārtējās budžeta klases austiņas, ir īstais laiks padomāt, vai nav vērts investēt dažus desmitus latu izstrādājumā, kas kalpos ilgāk un, godīgi sakot, arī skanēs labāk. Ja turklāt vēl ir kāda papildu odziņa, tad tā tikai nāk par labu šādai izvēlei. NEXT apskata austiņas Trust Urban Revolt Headset – Bazz, kas domātas ne tikai viedtālruņu lietotājiem.

Ar vērīgām acīm

Trust austiņas ievietotas, kā jau daudzas šāda tipa ierīces, grūti saplēšamā plastmasas iepakojumā, kur bez austiņām ir vien pārejas vads no viedtālruņa spraudņa uz datora atsevišķajiem austiņu un mikrofona pieslēgumiem un lapiņa ar īsu pamācību pieslēgšanā.

Paņemot austiņas rokā, uzreiz jau skaidrs, ka tās ir pamatīgi veidots izstrādājums. Pēc sajūtas austiņas šķiet robustas un patīkami atšķiras no līdzīgām budžeta klases ierīcēm, radot patīkama glancējuma efektu. 

Komplektā iekļauts arī viedtālruņa tipa vada pārejas posms, kas acīmredzot domāts dažādu tipu viedtālruņu pieslēgšanai, jo vads ir īss, kā arī ar viedtālruņa vada formāta ieeju un izeju (mehāniski). Tātad tas paredzēts, lai samainītu vadu pievienošanas kārtību saslēgumā. Šo pāreju gan izmantot neizdevās, jo tiem dažiem viedtālruņiem, kurus izmantojām austiņu testēšanai, tās varēja pieslēgt, lietojot austiņu standarta spraudni.

Mazliet neizprotams šķiet fakts, ka ne uz austiņām, ne instrukcijā, ne arī tīmeklī nav atrodama informācija, kura austiņa kurai ausij domāta, jo nav tik ierasto simbolu L un R. To izdodas noskaidrot, tikai sazinoties ar ražotāju, kas paskaidro, ka tā austiņa, pie kuras piestiprināts vads, liekama uz kreisās auss.

Klausāmies un zvanām

Tā kā Trust Urban Revolt Headset – Bazz radītas mobiliem mūzikas klausītājiem, kas šim mērķim ikdienā lieto viedtālruni, tad austiņas ir ne vien stilīgas un glītas un, pa ielu ejot, piesaista garāmgājēju uzmanību, bet arī to lietotājam sagādā prieku ar kvalitatīvu skanējumu.

Izmēģinām mūziku klausīties gan no viedtālruņa, gan datora, gan arī no mobilām mūziku atskaņot spējīgām iekārtām. Visos gadījumos skaņa ir ne tikai kvalitatīva (protams, cik kvalitatīvs jau ir pats ieraksts), bet arī pietiekamā skaļumā. Tas liecina, ka ražotājs mērķtiecīgi veidojis austiņas tā, lai tās būtu labi salāgotas ar mobilajām ierīcēm. Kā zināms, šo ierīču austiņu izejas pastiprinātāju jauda ne vienmēr ir tā augstākā, tāpēc, piemēram, televizoram paredzētas austiņas, pievienotas mobilajām ierīcēm, mēdz skanēt klusi.

Ērts ir arī vadā iebūvētais mikrofons, kas papildināts ar pogu tiešai saziņai. Nospiežot šo pogu, var uzsākt sarunu ar zvanītāju, nenoņemot austiņas, kā arī neko tālrunī nespaidot, ja viedtālrunis to nodrošina. Turklāt risinājums, ka mikrofons ir integrēts vadā, ir ļoti patīkams, jo diezgan interesanti izskatītos, ja, pa ielu ejot, tiktu izmantots atlokāms mikrofons. Ne viens vien pretimnācējs varētu padomāt, ka saticis kādu spiegu vai apsardzes aģentu.

Saziņas kvalitāte

Zvanot pa tālruni, kam pievienotas Trust austiņas, dzirdamība ir laba, jo austiņas skan labi arī tad, ja atskaņo sarunu. Nedaudz bēdīgāka aina ir ar sarunu biedru. Nav jau tā, ka tas nedzirdētu, ko saka austiņu lietotājs, vai arī viņa teiktais skanētu klusi, tikai problēma ir, ka austiņu vadā esošais mikrofons rada metāliskas balss efektu. Citiem vārdiem sakot – spēj uztvert samērā šauru skaņas frekvenču diapazonu. Tas jāņem vērā lieliem pļāpātājiem, jo kādai īsai sarunai lielu traucējumu nebūs.

Arī pieslēdzot datoram, izmantojot komplektā iekļauto pāreju, austiņu skanējums ir labs, kā arī pamēģinot runāt Skype, sarunu biedrs atzīst, ka balss varēja skanēt dabiskāk. Bet saruna var notikt, un lielu problēmu sarunu biedriem vienam otru saprast nav. Ir dzirdēts sliktāks sniegums.

Ergonomikas ziņā Trust austiņas pirmajā brīdī šķiet stingras, bet par spīti tam, klausoties pat vairāk nekā stundu, nerada lielu diskomfortu, kāds piedzīvots, izmantojot ne vienas vien stingras austiņas. Iespējams, ka tas ir tādēļ, ka katras austiņas polsterējums aptver visu ausi un uz to nespiež. Protams, austiņām ir regulējams izmērs, taču to mazākais izmērs labi derēs tieši palielas galvas īpašniekam. Iespējams, ka cilvēkam ar nelielu galvu tās pat būtu par lielu, bet vienalga tās nost nekristu.


Secinājumi
Mūsu secinājums ir viennozīmīgs: austiņas Trust Urban Revolt Headset – Bazz domātas tieši mūzikas atskaņošanai. Tātad, ja savu viedtālruni izmantojat arī kā mūzikas atskaņotāju un, atrodoties ceļā, kāda tālruņa saruna notiek tikai laiku pa laikam, Trust austiņas ir labi piemērots ceļabiedrs. Toties, ja tālruni izmantojat vairāk sarunām, nevis mūzikas atskaņošanai, tad jāizvēlas cits risinājums. Taču jāņem vērā, ka šīs austiņas gan skan, gan arī izskatās daudz labāk nekā tās par dažiem latiem, ko dažs labs pieradis mainīt ik pēc pusgada. Un to cena jau nemaz nav tik liela.
 

Līdzīgi produkti // MOBILIE » Aksesuāri
MOBILIE » Aksesuāri
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
Raunds pa raundam: BlackBerry Torch (Bold 9800) pret iPhone 4 (20)
2010-11-29
Skaties video
 

DUELIS: iPhone 4 VS BlackBerry Torch (Bold 9800) - drīzumā (10)
2010-11-24
Skaties video
 

iPhone 4 BŪS (7)
2010-07-09
Skaties video
 

Fērbijs? Nē, Corby! (6)
2009-10-16
Skaties video
 

Mūzikas ģēnijs (3)
2009-08-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: MOBILIE
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT MOBILIE RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system