JAUTĀ EKSPERTAM: MOBILIE
remonts 30/05/2013

Sakiet lūdzu cik izmaksā telefona ekrana stikliņš ,skārienjūtīgais ekrāns darbojās tikai plaisas stiklinā?)...

Atbild eksperts » Mix_
... 28/05/2013

LABDIEN , man ir SAMSUNG GALAXY S II tad ka , mēģinu zvanīt kādam rāda Mobīlais tīkls nav pieejams...

Atbild eksperts » Mix_
ERROR 27/05/2013

Problēma - telefons neslēdzas iekšā, rāda ka kļūda, un uz ekrāna android robotiņš. Domāju ka vainīga baterija, nomainīju -...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
PLUSI
Paplašina Jūsu SE tālruņa funkcionalitāti
MĪNUSI
Ierobežota savietojamība
TEHNISKIE PARAMETRI
Savietojamība Xperia ™ arc, arc Xperia ™ S, Xperia ™ pro, Xperia ™ active, Xperia ™ mini, Xperia ™ mini pro, Xperia ™ ray, the Xperia ™ neo, Xperia ™ neo V un Sony Ericsson Walkman ™ Live  
Aptuvenā cena Ls 45 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Kaspars Brīvers | 23/08/2012
Balso: ***** (3)

Kā mobilo tālruni pārveidot par mājas datoru (207)

Sony Ericsson LiveDock

Tālruņu ražotāji ik pa laikam piedāvā kādu savdabīgu savu mobilo sakaru rīku papildierīci. Sony Ericsson šajā ziņā ir starp līderiem, jo izgudro ne vienu vien interesantu savu tālruņu papildaprīkojumu. Šajā numurā NEXT apskata papildierīci, kas mobilo tālruni palīdz pārveidot par nelielu datoru, lai izmantotu to izklaidei un darbam.

Dizains

Lai arī pats ražotājs apgalvo, ka LiveDock ir skaista ierīce, tomēr jāsecina, ka realitātē tā nemaz neizskatās tik labi kā bildēs. Gaišās krāsas plastmasa atgādina datoru pirmsākumos izmantoto materiālu, turklāt tā nav praktiska – ātri nosmērējas un ir grūti tīrāma. Galdstacijas virpusi klāj gumija, un tai ir izveidots atverams atbalsts tālrunim, jo bez šī stiprinājuma neviens tālrunis uz tās stingri neturas. LiveDock aizmugurē iestrādāta lādētāja pievienošanas ligzda un viena USB ieeja, kas paredzēta ārējo ievadierīču pieslēgšanai.

Kad viss nokomplektēts un tālrunis ir novietots uz galdstacijas, skatam paveras kaut kas līdzīgs Mikimausa galvai. Šāds savienojums nav nedz īpaši pievilcīgs, nedz arī ļoti stabils. Turklāt nav skaidrs, kāpēc Sony Ericsson kā piemēru nav izmantojuši konkurentu izveidotās galdstacijas un izveidojuši kontaktu tālruņa apakšā, kas ļautu to eleganti uzsēdināt uz LiveDock, nelietojot vadu. 

Lietojums

Sony Ericsson inženieri paredzējuši, ka tālruni var viegli pārveidot par nelielu datoru vai spēļu konsoli. Tas arī būtu gandrīz izdevies, taču tikai gandrīz, jo, lai to pilnvērtīgi izmantotu, lietotājam bez šīs galdstacijas būs nepieciešamas arī saderīgas ievadierīces – tastatūra, pele un spēļu kontrolleris. Problēma slēpjas tajā, ka ir tikai viena USB ligzda, tātad, lai pieslēgtu un izmantotu visas ievadierīces vienlaicīgi, lietotājam būs nepieciešams LogitechUnifying uztvērējs un ar to saderīgas ierīces. Arī Sony Ericsson videorullītī ir skaidri redzams, ka tiek izmantotas jaunākās Logitech bezvadu palīgierīces. Protams, var pievienot arī vecākas iekārtas, taču tikai pa vienai, kas mazliet apgrūtina lietošanu, kā arī ideja vairs pilnībā netiek īstenota. 

Kad ir pieslēgtas nepieciešamās iekārtas, tālrunis tās tūlīt atpazīst, tādēļ nerodas nekādas grūtības. Pievienojot peli, arī tālruņa ekrānā parādās mazs kursors, ar kuru tad ir diezgan viegli pārvaldīt visu, kā arī komandas Turp un Atpakaļ tiek realizētas ar peles kreiso un labo taustiņu. Protams, rakstīt tekstu, lietojot reālu tastatūru, ir nesalīdzināmi ērtāk, nekā izmantot tālruņa ekrāna virtuālo tastatūru, kā arī spēlēt spēles ar īstu kontrolleri ir neatsverami. Kā mīnusu var minēt vienīgi samērā nelielo izšķirtspēju, kas noteikti nespēj līdzināties īstai spēļu konsolei vai datoram, taču, tā kā LiveDock daudzas funkcijas apvienotas vienā ierīcē, tad tas ir labs risinājums, ja spēles tiek spēlētas reizi gadā. Tiesa, NEXT interesanto LiveDock izmēģināja kopā ar jaudīgo Arc S, bet varbūt ar kādu vājāku modeli iespaids nebūtu tāds. 

Vēl jāteic, ka Android Market pieejamas arī īpaši šai papildierīcei izstrādātas programmas, kurām lietojumu katrs atradīs pats pēc saviem ieskatiem.


Secinājumi
Kaut arī LiveDock mazliet smieklīgi izskatās, tomēr šai tālruņa papildierīcei ir sava odziņa. Un tādā gadījumā, ja lietotājam ir saderīgas ievadierīces, šāda galdstacija reizēm var lieti noderēt. Protams, Sony Ericsson varēja piedāvāt arī saderīgu ievadierīču sarakstu, kā arī parūpēties, lai savienojums ar tālruni būtu parocīgāks.
 

Līdzīgi produkti // MOBILIE » Aksesuāri
MOBILIE » Aksesuāri
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
Raunds pa raundam: BlackBerry Torch (Bold 9800) pret iPhone 4 (20)
2010-11-29
Skaties video
 

DUELIS: iPhone 4 VS BlackBerry Torch (Bold 9800) - drīzumā (10)
2010-11-24
Skaties video
 

iPhone 4 BŪS (7)
2010-07-09
Skaties video
 

Fērbijs? Nē, Corby! (6)
2009-10-16
Skaties video
 

Mūzikas ģēnijs (3)
2009-08-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: MOBILIE
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT MOBILIE RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system