JAUTĀ EKSPERTAM: VIDEO
3D BluRay +3D projektors 15/01/2013

Labdien eksperti! Ir vēlme uztaisīt 3D kinozāli mājās,ar 3D BluRay atskaņotāju,3D videoprojektoru un 3D filmām.Jautājumi:1.Vai 3D filmās ir ierakstīta...

Atbild eksperts » Mix_
bluray vai HD? 23/06/2012

Kuram ir labāka atēla kvalitāte full/ultra HD vai blu-ray un ar ko tie atsķiras?)...

Atbild eksperts » Mix_
3d blu ray dvd 12/04/2012

ir interese par PHILIPS BDP-3282/05 3D BLU-RAY DVD PLAYER ,jo ir philips 55 led 7606/2 TV un ir vēlme...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
PLUSI
grozāma
nakts redzamība
plaša funkcionalitāte
MĪNUSI
reizēm aplikācija kameru pazaudē un to nākas meklēt no jauna
problēmas pieslēgties no "ārpasaules"
aplikācijas interfeisu varētu vēlēties labāku
TEHNISKIE PARAMETRI
Svars 1 kg 
Gabarīti 22 x 16,5 x 14 cm 
Savietojamība Apple iOS ierīces (iPad, iPhone, iPod touch), PC 
Video izšķirtspēja līdz 640 x 480 @ 30 fps 
Savienojamība WiFi 802.11 b/ g/ n 
Maksimālais strāvas patēriņš 6W 
Pieslēgvietas Ethernet, 3,5 mm mikrofona un skaļruņu pieslēgligzdas 
Kameras pagriešanas iespējas 350° horizontāli, 70° vertikāli 
Aptuvenā cena Ls 145 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Mix_/Juta | 16/08/2012
Balso: ***** (4)

Dzīvības attīstības novērošanas īpatnības ar iBaby monitor (207)

iHealth Lab iBaby monitor

Kāmēr NASA sūtītais Curiosity robots pēta iespējamās dzīvības pēdas uz Marsa, pametam skatu un apkārt, ka – ak, tu brīnums – arī uz mūsu pašu Zemes atkal un atkal esam liecinieki dzīvības attīstībai, un ir īpašas ierīces, ar kurām to novērot :). Jā, tieši tā – NEXT testētāju rokās nonācis iHealth Lab ražotais iBaby monitor. Šoreiz, kā jau nopratāt, uzdevums prasa ko vairāk par prastu ierīces  ieslēgšanu un funkciju izpēti – lai nodrošinātu apskatam ticamības momentu, ir nepieciešams bērns… Par laimi, tepat, NEXT tuvās aprindās atrodas lielisks, testā iesaistīties gatavs bērns un ne mazāk lieliski un atsaucīgi vecāki – viss tālākais apskats ir balstīts uz viņu gūtajiem iespaidiem un novērojumiem. Tātad – kas īsti ir iBaby monitor? -Ja tā īsi, tad tā ir ar Apple iOS ierīces (iPad, iPhone, iPod touch) vai datora palīdzību darbināma novērošanas sistēma, kura, kā jau vairums ar bērniem saistīto produktu, ir paredzēta… vecāku ērtībai :).  Tā jau ir – bērna ienākšana tā pa īstam ļauj novērtēt retos un neparedzamos nosacītā miera brīžus, kurus vecāki var veltīti miegam paši sev. Iedomājieties, cik labi būtu tā vietā, lai, riskējot pamodināt mazuli brīkšķinātu durvis bērnistabā un klūpot pret pa zemi rosīgi izmētātajām bumbām un astoņkājiem, vienkārši paņemt rokās savu iPad un apskatīties, vai bērns guļ, vai nav nospārdījies u.tml.! Ķeramies klāt.

Komplektācija un ārējais izskats

iBaby monitor ir uz motorizēti grozāmas platformas montēta tīmekļkamera, kura aprīkota ar infrasarkanās gaismas diodēm (nakts redzamībai), kustību sensoru un, saprotams, iespēju pieslēgt to a/b/g/n standartu WiFi tīklam. 

Komplektācijā ietilpst pati kamera, dažādi knubiņi tās piestiprināšanai, WiFi antena, strāvas adapters un Ethernet vads, kurš ne visai skaidru iemeslu dēļ ir nepieciešams, lai iBaby monitor pieslēgtu WiFi tīklam. 

Jāteic, ka iHealth Lab dizaineri ir centušies, atpakaļ daudz neskatoties, lai visa parikte ārējā izskata ziņā atbilstu tam, ko sagaidām no mazuļa aprīkojuma dizaina – bērnišķīgi mīļas, apaļas formas. Lai arī nekas negaidīts un neoriģināls, tomēr skaisti, patīkami un miljonsreiz pārbaudīti.

Pirmais darbs ir lejupielādēt bezmaksas iBaby Monitor BM aplikāciju no Apple AppStore, un mēs nevaram noturēties nepieminot, ka te nu dizaineri acīmredzot nav spējuši apstāties un naivi bērnišķīgo dizainu stūrgalvīgi turpinājuši arī tai iBaby monitor daļā, kas bērnam nav paredzēta – aplikācijas interfeisu, ja vēlamies saglabāt tīru sirdsapziņu, citādi, kā par infantilu un ar ierīces visai plašo funkciju klāstu kontrastējošu, nodēvēt ir grūti. Interesanti, ka ierīcei līdzidotajā programmnodrošinājumā redzam tikai Windows PC programmas versiju, kas, zinot plašo Mac lietojumu iOS ierīču īpašnieku vidū, šķiet tāda mērena neizdarība esam. Iespējams, iHealth Lab ļaudis par galveno uzskata ierīces pielietojuma nodrošinājumu no iOS ierīcēm, un principā viņiem var arī piekritst – plācenis, iPod touch vai iPhone jaunās māmiņas vai tēta rokās ir krietni ērtāks rīks par sēšanos pie datora. Galu galā – dators ierīces uzstādīšanai nav nepieciešams. 

Kopumā ierīces uzstādīšana, lai arī ne bez negludumiem, jaunajiem vecākiem noteikti būs pa spēkam un nevienu palīgā saukt nenāksies.    

iBaby monitor darbībā

Pieslēgt iBaby monitor nebija grūti, taču praksē reizi pa reizei aplikācija mājas videonovērošanas robotu pazaudē, un nākas to vairākkārt meklēt un pievienot no jauna. Nekas briesmīgs, taču pilnīgi noteikti arī nekas tāds, ko vēlamies. Ko tur slēpt – no iOS aplikācijām parasti gaidām, lai tās darbojas tā, kā paredzēts, un tieši tāpēc pat mazākās aiztures un negludumi kaitina. Taisnības labad jāteic, ka galu galā kamera vienmēr tiek atrasta, un aplikācijas ekrānā visā krāšņumā redzam desmit mēnešu veco dārgumu. Tas, ko tā arī neizdevās paveikt, ir pieslēgties kamerai no citām vietām (neesot lokālajā tīklā) – lai arī ražotājs viennozīmīgi šādu iespēju ir paredzējis, aizbraucot uz darbu un atstājot mazuli vecāsmammas vai auklītes pieskatītu, ekrānā neko neredzēsim… Jāpiemetina, ka nekādi netradicionāli un tāpēc ar roku rūtera ugunsmūrī atverami porti dokumentācijā nav minēti. Jācer, ka ražotājs šo kļūmi izlabos vai vismaz papildinās Help sadaļu aplikācijā – kā nekā, iespēja piekļūt iBaby monitor, neatrodoties mājās, ir ļoti vēlama lieta.

Ja neskaita šo ar tīkla lietām saistīto mazo kaprīzi, iBaby monitor darbojas teju vai nevainojami – skatāmies ekrānā, bakstām ar pirkstu, un kamera paklausīgi pagriežas vēlamajā virzienā. Ne gluži tik momentāni un bez aiztures, kā varētu vēlēties, un zināms iOS lietotājiem svešais androīdiski mazohistiskais akcents tomēr iezogas, taču ne tuvu tām 14 minūšu aizturēm, ar kurām nākas rēķināties NASA inženieriem Curiosity vadīšanā uz Marsa. Galu galā, iBaby monitor nav kritiski svarīga medicīnas iekārta un no tās neprasām momentānu reakciju un milimetru precizitāti.

Viena no vislabākajām iBaby monitor funkcijām noteikti ir nakts redzamība – ar infrasarkanām diodēm izgaismotais mazulis netraucēts un gluži skaidri redzams arī pilnīgā tumsā. Taisnības labad jāsaka, ka pilnīga tumsa bērna istabā tomēr nevalda – par to parūpējas mirgojošais kustību sensors, kurš iesākumā uztrauca vecākus, taču, kā pierādīja novērojumi, bērnam ir pilnīgi vienaldzīgs. Ja atgriežamies pie novērošanas funkcijas, tad jāpiezīmē, ka iBaby monitor aplikācija nenovēršami pārslēdzas pilnekrāna režīmā, kolīdz noliekam ierīci ainavas orientācijā, un, ja vēlamies tikt pie vadības pogām, tad vienīgā iespēja ir pagriezt savu iPad atpakaļ portreta orientācijā, kas ne vienmēr ir tas ērtākais veids.

iBaby monitor ir virkne ar tiešo – novērošanas – uzdevumu tieši nesaistītu funkciju, piemēram, kaitinoši mirgojoši kustību sensoru var likt lietā, iestatot trauksmes notifikāciju. Proti, bērns sāk spārdīties, un vecāki ar nelielu aizturi saņem trauksmes ziņojumu. iBaby monitor iespējams pieslēgt arī skaļruņus un mikrofonu, kas ļautu attālināti sarunāties ar mazuli, ja tāda vēlēšanās rodas. Praksē gan radās iespaids, ka svarīgākā un vajadzīgākā funkcija ir novērošana dienā un naktī ar kameras attālinātas vadīšanas (grozīšanas) iespēju, kāmēr bez pārējām lietām – kaitinoši mirgojošā kustību sensora, visādiem alertiem, audio un citus brīnumiem – pavisam mierīgi varētu iztikt, pie tam padarot iBaby monitor cenu pieejamāku. 


Secinājumi
iBaby monitor nenoliedzami padarīs ar iOS ierīcēm aprīkotu vecāku dzīvi ērtāku – par spīti atsevišķām nepilnībām, tas tomēr darbojas labi un savu darbiņu paveic. Ja vēl ražotājs atrisinātu problēmas ar pieslēgšanos ierīcei, neesot lokālajā tīklā, būtu pavisam lieliski. Lai arī ierīce nav lēta, tā tomēr ietaupa aizņemtajiem un jaunas dzīves kārtības nomocītajiem vecākiem laiku un nervus, un, ja godīgi, uz kopējo jaunās dzīves nodrošināšanas izmaksu fona nepilni 150 lati izkūst, kā saldējums, un ja pāri paliek kamera, kuru var izmantot arī turpmāk (brālīšiem, māsiņām, vai radu/draugu bērniem), tad nav nemaz tik traki. Katrā ziņā, iBaby monitor ir laba dāvanas ideja vecvecākiem un citiem radiem, kuri nevēlas iesaistīties mīksto rotaļlietu un citu ne visai noderīgu brīnumu dāvināšanas sacensībās.
 

Līdzīgi produkti // VIDEO » Ne HD
VIDEO » Ne HD
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
IFA live: Panasonic HDC-SDT750 video apskats (4)
2010-09-06
Skaties video
 

Sony Centram jauns vadītājs (8)
2009-10-09
Skaties video
 

Portretu meistars (0)
2009-04-06
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: VIDEO
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT VIDEO RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system