JAUTĀ EKSPERTAM: DATORI
Ko darīt? 29/05/2013

Nopirku Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ,pēc mēneša pēkšņi izslēdzās un neslēdzās iekšā.Aizvedu lai salabotu ar garantiju,itkā visu salaboja,bet...

Atbild eksperts » Mix_
GoClever TAB R76.2 foto uzstādījumi 22/05/2013

Vai ir iespējams atrast lietošanas pamācību un uzstādījumus fotografēšanai? Fotografējot bildes sanāk šķibas un fragmentalas. )...

Atbild eksperts » Mix_
nevaru ruterim nomainit paroli 22/05/2013

Labvakar! Kad iegadajos ruteri tp link wr841n iegaju adrese 192.168.1.1 pieregistrejos , nomainiju paroli. nodega vecais pc. tagad gribeju ieiet...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
PLUSI
Elegants dizains
Ērta un vienkārša vadība
Wi-Fi savienojums
Laba drukāšanas kvalitāte
MĪNUSI
Nav latviešu valodas atpazīšanas (OCR) iespējas
Ja vēlēsieties skanēt augstākajā kvalitātē, tas notiks ļoti ilgi
TEHNISKIE PARAMETRI
Drukas izšķirtspēja Līdz 4800 x 1200 dpi 
Skenera izšķirtspēja Līdz 1200 dpi 
Kopēšanas izšķirtspēja 300 x 300 dpi M/ B, 600 x 600 krāsu 
Savienojamība USB, WiFi 
Maksimālā mēneša slodze Līdz 3000 lapām 
Dokumentu padeve skenerim/kopētājam Gan rokas, gan automātiska 
Aptuvenā cena 75 Ls 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Mikus K. | 02/08/2012
Balso: ***** (3)

Ofiss bez problēmām (207)

HP Officejet 4620

Katrā birojā, un droši vien arī daudzās mājās ir iekārtas, kuru eksistenci mēs lielā mērā pat nepamanām, un atceramies par tām tikai tad, ja vajag ko specifisku. Tādas pēdējo gadu vai gadu desmitu laikā ir kļuvušas All-in-One vai viss vienā biroja ierīces. Tagad vairumā gadījumu liekas pat dīvaini, ja ir tikai printeris, tikai fakss, tikai skeneris vai arī tikai kopētājs. Visas šīs funkcijas organiski apvienojas vienā veselumā, un kalpo kā viena iekārta. Šoreiz apskats par vienu no jaunākajām HP viss vienā iekārtām HP Officejet 4620.

Izskats un iespējas

Patīkams ir tas fakts, ka daudzfunkciju iekārtas savos izmēros pēdējo gadu laikā ir kļuvušas tik kompaktas, ka aizņem vietu tieši tik daudz, lai netraucētu citām iekārtām, kuras parasti atrodas nelielā biroja vai mājās. Patīkami arī tas, ka šī multifunkcionālā iekārta savā dizainā ir tik korekta, ka to neieslēgtā veidā var arī nepamanīt. Ražotājs ir pacenties tās izskatu un arī lietošanu padarīt maksimāli elegantu un vienkāršu.

Man parasti nepatīk, ka ierīce ir aprīkota ar lielu daudzumu dažādu fiziski spiežamu taustiņu un ekrāniem, kuri padara tās priekšējo paneli nelīdzenu un vienlaikus arī ļoti pievilcīgu dažādiem putekļiem un netīrumiem. Šeit tā visa nav, ir tikai viena ieslēgšanas/izslēgšanas poga, kura fiziski atdalīta no kopējās virsmas. Visi pārējie taustiņi ērti iestrādāti virsmā un atrodas zem nosedzoša, plēvei līdzīga materiāla. Ierīces korpusa izgatavošanā izmantota labas kvalitātes, matēta, melna plastmasa. Viss ir samontēts maksimāli precīzi un nav ne mazāko pazīmju, ka kaut kas varētu nevajadzīgi kustēties vai ļurkāties. Ekrāns nav liels taču pietiekami informatīvs un saprotams. Uzreiz ir pieeja skenēšanas, faksa un kopēšanas pamatfunkcijām. Navigācija pa aparāta izvēlni izmantojot ekrānu ir vienkārša un saprotama. Taču krietni vien ērtāk ir visu šo saimniecību vadīt izmantojot datoru un tajā uzstādīto HP Printer Assistant programmu.

Tās lejupielādēšana un uzstādīšana ir kā obligāts nosacījums darba sākšanai ar iekārtu. Tajā komplektācijā kādā iekārta nopērkama veikalā, līdzi tiek dots arī disks ar šo programmu, man gan nebija, taču nav jau nekādu problēmu to lejupielādēt no interneta. Kad nu tas ir izdarīts, un programma uzinstalēta, viss norisinās ļoti ātri un vienkārši. Printeris ir aprīkots ar bezvadu Wi-Fi savienojumu, un tas nozīmē tikai to, ka varēsiet printeri novietot tur kur vēlieties, un jums ir ērti, nevis turēt piesietu kabeļa garumā pie datora. Bet variet izmantot arī USB kabeli, lai pievienotu printeri datoram.

Dators pēc programmas instalēšanas printeri atrod gandrīz momentāni, un arī printeris par to, ka ir savienots ar tīklu un datoru, signalizē ar zilas krāsas diodi uz priekšējā paneļa.

Tālāk jau variet veikt visas nepieciešamās darbības faksa konfigurēšanai, izvēlēties vai faksus sūtīsiet no datora vai arī izmantojot iekārtu pa tiešo. Un tāpat arī var izvēlēties kā faksus saņemsiet. Vai nu tie tiks uzreiz drukāti, vai arī nonāks datorā un tikai tad pēc izskatīšanas izdrukāsiet pašu nepieciešamāko. Papīra un tintes ekonomija sanāk visai pamatīga.

Tāpat arī variet iestatīt skenēšanas parametrus. Komplektā ietilpstošā programma piedāvā skenētā teksta atpazīšanas (OCR) iespējas. Dīvaini gan, ka kā jau vienmēr lietuviešu un igauņu valodas atpazīstamo starpā ir, bet latviešu nav. Liekas nedaudz mulsinoši. Taču lielākā tiesa no mums pie tā jau ir pieraduši. Nav tās latviešu valodas un nav.

Printerī tiek izmantoti četri krāsu kārtridži - melns, dzeltenas, ciāna un fuksīna krāsas, jeb oriģinālā black, yellow, cyan, magenta.

Saskaņā ar ražotāja specifikāciju, to pietiek, lai varētu izdrukāt aptuveni 300 lapas krāsu variantā. Katrā gadījumā ņemot vērā HP kārtridžu plašo pieejamību un salīdzinoši nelielās izmaksas, šis aparāts ir pat ļoti taupīgs.

Drukāšanai tiek lietota HP Thermal Inkjet tehnoloģija.

Lietošana un kvalitāte

Printeris pēc ieslēgšanas ir gatavs darbam pēc aptuveni 20 sekundēm. Brīdis pēc ieslēgšanas iespējams arī ir tas, kad aparāts ir pats skaļākais, jo tiek pārbaudīts kā jūtas kārtridži un vai viss ir O.K. Tiek veikta pašdiagnostika. Pēc tam jau darba process ar ļoti lielu vai pat jūtamu skaļumu neizceļas.

Drukāšanas ātrums melnbaltajā variantā ir 8 lapas minūtē, bet krāsainajā 7,5 lapas minūtē. Te gan ir runa par to, ka tiks izmantots vislabākās kvalitātes režīms. Taču laika un tintes ekonomijas nolūkos ir iespējams izmantot arī mazāk kvalitatīvu variantu, tā saukto draft, un tad jau jūs iegūsiet 23 melnbaltas vai arī 22 krāsu lapas minūtē. Turklāt birojā bieži vien arī nav lielas nepieciešamības pēc augstākās kvalitātes izdrukām.

Papīru normāli var ielikt aptuveni 80 loksnes, savukārt skenējamos vai pa faksu sūtāmos dokumentus var ielikt automātiskajā padevējā iekārtas augšpusē līdz 35 loksnēm.

Izdruku kvalitāte ir ļoti labā līmenī, un nav novērojams, ka printerim piemistu vēlme vai spēja padarīt attēlus dzeltenākus, zaļākus, vai vēl kādā citā nokrāsā. Foto izdrukām vairāk kvalitāti nosaka tas kādu fotopapīru jūs izmantosiet.

Jauka iespēja ir arī aparātā izmantotā Apple AirPrint tehnoloģija, kura ļauj iPad, iPhone, vai iPod touch iekārtu īpašniekiem pieslēgties pie printera pa tiešo un drukāt savus attēlus uzreiz no telefona, planšetes vai kādas citas portatīvās iekārtas. Izmēģināju, un jāatzīst, ka darbojas perfekti. Nekādu problēmu savus e-pastus vai tiem pievienotos dokumentus izdrukāt bez datora starpniecības. 

Vēl arī tik pat interesanta un noderīga ir arī HP ePrint tehnoloģija. Tās būtība ir tāda, ka reģistrējoties kompānijas vietnē, jūsu printerim tiek piešķirta sava, unikāla e-pasta adrese. Un tālāk jau jūs variet nosūtīt uz šo adresi savus dokumentus, un tie tiks izdrukāti. Protams, pastāv iespēja, ka neilgu laiku jūsu dokumenti klejos interneta plašumos, taču kopuma jāsaka, ka man ikviena izdruka šādā variantā bija pieejama jau aptuveni minūtes laikā.

Skenēšana HP Officejet 4620 izpildījumā ir ļoti interesants process, jo tur viss ir atkarīgs no jūsu izvēlētās kvalitātes. Ikdienai ieteiktu izmantot ne pārāk lielu izšķirtspēju, jo pretējā gadījumā jums var pēkšņi nepietikt pacietības gaidīt, kamēr aparāts pabeigs savu darbu. Bet dara viņš to rūpīgi, palēnām, taču jāteic, ka ar atzīstamu kvalitāti.


Secinājumi
Mūsdienās ne mājās, ne arī birojā iztikt bez iekārtas, kura veic visus šos drukāšanas, skenēšanas, kopēšanas un reizēm arī faksa pienākumus nevar iztikt, vai vismaz tādu var ievajadzēties ik pa laikam. Konkrētais HP Officejet 4620 ar savu visai humāno un saprātīgo cenu, kura ir aptuveni Ls 75, būs labs pirkums un neliks vilties potenciālajam tā īpašniekam. Izdruku un kopiju kvalitāte ir labā un ļoti labā līmenī, un arī tintes kārtridži ir vienkārši un pietiekami lēti nopērkami. Tāpat arī iespēja novietot šo aparātu praktiski jebkurā vietā un izmantot bezvadu savienojumu ir patīkama. Varu tikai rekomendēt HP Officejet 4620 tiem, kuri nevēlas izdot pārāk lielu naudu, bet vēlas lai viss notiktu un strādātu bez problēmām.
 

Līdzīgi produkti // DATORI » Printeri
DATORI » Printeri
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

Sasniedz karjeras virsotnes! (4)
2010-01-23
Skaties video
 

Microsoft elastīgas sievietes stingrajās rokās (1)
2009-12-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: DATORI
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT DATORI RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system