<
Nokia Lumia 820 Viedtelefoni
 
Apple Viedtelefoni
 
LG P880 4x HD Viedtelefoni
 
Apple Viedtelefoni
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: MOBILIE
remonts 30/05/2013

Sakiet lūdzu cik izmaksā telefona ekrana stikliņš ,skārienjūtīgais ekrāns darbojās tikai plaisas stiklinā?)...

Atbild eksperts » Mix_
... 28/05/2013

LABDIEN , man ir SAMSUNG GALAXY S II tad ka , mēģinu zvanīt kādam rāda Mobīlais tīkls nav pieejams...

Atbild eksperts » Mix_
ERROR 27/05/2013

Problēma - telefons neslēdzas iekšā, rāda ka kļūda, un uz ekrāna android robotiņš. Domāju ka vainīga baterija, nomainīju -...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
PLUSI
Īpašas programmas sportistiem
Pilnībā personalizējami sākuma ekrāni
MĪNUSI
Ekrāns mēdz nereaģēt uz pieskārienu
Tālrunis nav tik mitrumizturīgs, kā solīts
Ierīce mēdz uzkārties un bezjēdzīgi vibrēt kādu brīdi
TEHNISKIE PARAMETRI
Izmēri un svars 92 × 55 × 16,5 mm; 111g  
Ekrāns 3 collas, skārienjutīgs, ar 320 x 480 (HVGA) izšķirtspēju 
Kamera 5 Mpix  
Operētājsistēma Android 2.3  
Savienojamība USB, Wi-fi, Bluetooth  
Atmiņa iebūvēts 1 GB (brīva vieta līdz 320 MB); atmiņas karte – līdz 32 GB MicroSD 
Aptuvenā cena Ls 230 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Elīna Rode | 04/06/2012
Balso: ***** (5)

Sporta kluba biedrs (207)

Sony Ericsson Xperia Active

Kurš gan vēlu vakarā, stāvēdams uz ielas lietainā laikā bez lietussarga, nav vēlējies pēc iespējas ātrāk izsaukt taksometru vai vismaz piezvanīt un palūgt, lai mājinieki sagaida ar siltu tēju? Tad, lūk, tālrunis Xperia Active piedāvā šādu iespēju, turklāt vēl saskaita, cik reižu esat pārlēcis pāri peļķei, steidzoties nokļūt sausākā vietā. 

Mazs, ar maināmu aizmugurējo daļu

Kopš 2010. gada kompānija SonyEricsson  savā darbībā uzsvaru liek uz viedtālruņu ražošanu, bet modeļu līnijas nosaukumu Xperia pirmo reizi izmantoja 2011. gadā, lai šādi nodēvētu tālruni Xperia X1. Kopš šī modeļa izlaišanas  tikai viens šīs līnijas tālrunis – Xperia Pureness – nevar lepoties ar viedtālruņa nosaukumu. Līnijas nosaukums radies no angļu valodas vārda experience, kas bija viens no atslēgvārdiem X1 pārdošanas sauklī. 

Xperia Active ir viens no jaunākajiem šīs līnijas modeļiem un noteikti vairāk iederas izklaides tālruņu nekā dizaina vai biznesa sakaru rīku kategorijā, lai gan tam ir maināmi aizmugures paneļi un, protams, iekļautas arī elektroniskā pasta programmas. 

Telefons Xperia Active ir mazs (92 × 55 × 16,5 mm) un diezgan viegls (111g). Tā priekšpusē iestrādāts 3 collas liels skārienjutīgais ekrāns un apakšējā daļā trīs vadības pogas (Atpakaļ, Atgriešanās sākuma ekrānā un Iespējas). Kreisajā sānu malā pieejama tālruņa ieslēgšanas/izslēgšanas poga un ekrāna atbloķēšanas poga, bet labajā sānu  malā – skaļuma regulācijas poga (augšpusē) un kameras vadības pogas (apakšpusē). Tālruņa lejasdaļā novietotas USB (izmanto arī telefona akumulatora uzlādēšanai), kā arī austiņu pievienošanas ligzdas un neliels izvirzījums, lai tālruni būtu iespējams arī karināt kaklā. Aizmugurējais panelis ir melns (iespējams nomainīt pret baltu) un veidots no mīkstas, matētas plastmasas, lai samazinātu iespēju ierīcei izslīdēt no plaukstas. 

Sportisko aktivitāšu asistents

SonyEricsson Xperia Active, kā jau noprotams pēc nosaukuma, ir sportošanai speciāli pielāgots tālrunis. Tā sākuma ekrāna labajā stūrī novietots īpašo sporta rīku komplekts – kustību skaitītājs (rāda, cik daudz esat kustējies dienas vai nedēļas laikā), tiešā piekļuve interneta mājaslapai, kurā varat reģistrēt savas aktivitātes, un sportošanai domātās mūzikas saraksts (īpaši ērti ar komplektācijā iekļautajām austiņām, kam noņemamas ausu cilpas). Turklāt sākuma ekrānā ir pieejamas piecas ar pirksta pārslidināšanu pāršķiramas pilnībā personalizējamas lapas, lai visas nepieciešamās funkcijas būtu vienmēr pa rokai. Jāpiebilst, ka tālruņa komplektācijā ietilpst arī pie rokas stiprināma somiņa, kas pasargās ierīci no skrāpējumiem un ļaus labāk darboties kustību skaitītājam un pulsometram tieši sportošanas laikā.

Kā viena no īpašākajām šī tālruņa fīčām tiek minēta aizsardzība pret mitrumu un pat dubļiem, taču ņemt līdzi tālruni uz niršanas nodarbībām vai dubļu vannā, kā izrādās, nebūtu ieteicams, jo tālrunī ieprogrammētajā lietošanas instrukcijā norādīts, ka ierīci nedrīkst pakļaut pārmērīgai putekļainas vai mitras vides ietekmei, papildinot teikto ar izteiksmīgiem zīmējumiem, kuros netiek atļauta ne niršana, ne peldbaseins, ne smiltis un dubļi... Bet labā ziņa ir tāda, ka lietus laikā taksometru izsaukt tik un tā izdosies par spīti visam, jo Xperia Active reaģē arī uz slapju pirkstu pieskārieniem. 

Papildus visām jau pierastajām mūsdienu tālruņa funkcijām un īpašajām sporta programmām SonyEricsson Xperia Active ir aprīkots arī ar kompasu, apgaismojuma programmu, mūzikas meklētāju (ieraksti tuvumā skanošās dziesmas fragmentu un atrodi gan izpildītāju, gan vārdus), svītrkodu lasītāju un citiem niekiem, turklāt programmatūru visu laiku iespējams papildināt un mainīt, kā jau ierasts Android tālruņiem. 

Xperia Active iebūvēta arī kamera ar skatu atpazīšanas funkciju, iespēju fotografēt panorāmas skatu (gan parastu, gan 3D), smaida noteikšanu un iespēju knipsēt ar pieskārienu ekrānam, nevis tikai ar speciālo kameras pogu. Taču, lai visas šīs ekstras izmantotu pilnībā, prasītos mazliet vairāk par piedāvātajiem 5 megapikseļiem. 


Secinājumi
Visus labumus jau gribēt nevar, un droši vien, ka ir vērts piekāpties kameras mīnusiem par labu sporta fīču bonusiem. Kaut arī Xperia Active ir patīkams pēc izskata un taustes, kā arī funkciju ziņā, tomēr nepamet sajūta, ka šādas pašas īpašās sportošanas palīgierīces būtu iespējams ielādēt arī gandrīz jebkurā citā Android tālrunī, lai gan būtu grūti atrast citu mitrumizturīgu viedtālruni.
 

Līdzīgi produkti // MOBILIE » Viedtelefoni
MOBILIE » Viedtelefoni
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
Raunds pa raundam: BlackBerry Torch (Bold 9800) pret iPhone 4 (20)
2010-11-29
Skaties video
 

DUELIS: iPhone 4 VS BlackBerry Torch (Bold 9800) - drīzumā (10)
2010-11-24
Skaties video
 

iPhone 4 BŪS (7)
2010-07-09
Skaties video
 

Fērbijs? Nē, Corby! (6)
2009-10-16
Skaties video
 

Mūzikas ģēnijs (3)
2009-08-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: MOBILIE
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT MOBILIE RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system