JAUTĀ EKSPERTAM: CITA ELEKTRONIKA
elektronika 27/12/2012

sveiki next.Priecīgus svētkus .Un jautajusm šāds kur palicis next žurnals ?veikalos skatos un neredzu jaunako next numuuru.)...

Atbild eksperts » Mix_
? 06/11/2012

Kadu variantu Google nexus 7 Jus ieteiktu?varbut gaidit uzlaboto versiju?kadi plusi un minusi shiem modeliem?Paldies.))...

Atbild eksperts » Mix_
garantija un remonts 22/10/2012

Labdien! Interesē vai minētā aparatūra tiek remontēta(ja tiek tad kur) pēc garantijas termiņa beigām.)...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
PLUSI
Visas modinātāja iespējas
Divas dažādas elektrības vada kotaktdakšas – piemērotas dažādām kontaktligzdām
MĪNUSI
Varēja jau izdomāt ko labāku ar to antenu, bet tā būtiski netraucē
Nevar uzstādīt citu snaudas laiku, tikai oriģinālās 10 minūtes
TEHNISKIE PARAMETRI
Aprīkojums FM radio, modinātājs ar snaudas funkciju, iemigšanas funkcija, AUX ports, austiņu pieslēgvieta 
Savietojamība iPod/ iPhone 
Aptuvenā cena Ls 70 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Elīna Rode | 14/05/2012
Balso: ***** (0)

Ideālais gultas biedrs (207)

Logitech  S400i

Jau pēc saspringtas darba dienas, nemaz nerunājot par saspringtu darba nedēļu, gribas tikai un vienīgi atpūsties. Kļūstot pieaugušākam, aizvien biežāk jāizvēlas – izklaidēties vai tomēr izgulēties? Logitech, izlaižot jauno dokstaciju S400i, piedāvā apvienot abas šī lieliskās iespējas, ja vien ar izklaidēšanos saprot ne tikai traku dancošanu klubos, kas bieži vien nogurdina vēl vairāk, bet arī mājas ballītes vai klusus vakarus uz dīvāna ar labu grāmatu un vēl labāku mūziku fonā.

Muzikāls ķieģelis

Logitech S400i iepakojumu rotā uzraksts Made for iPod/iPhone, kas uzreiz jau liecina par kvalitāti, un tas savukārt  kārtējo reizi ļauj secināt, ka Logitech varbūt ražo tā saukto perifēriju, bet paši jau nu gan nav ne no kādas nomales – viņu produkcijas kvalitāte ir vispār atzīta un nav apstrīdama, ja pats Apple jau uzskata to par labu esam.  S400i pats par sevi nav nekas unikāls, tā teikt – ja ir pieprasījums, tad ir arī piedāvājums un, šķiet, katrs atradīs sev ko piemērotu jau starp Logitech ražotajām dokstacijām vien, nemaz neņemot vērā pārējos ražotājus. Jāpiebilst gan, ka šī ir no Logitech dārgā gala (pēc ražotāja ieteiktajām cenām), kas gan nav nekas nesamaksājams, ja ir vēlme pēc lādētāja/radio/pulksteņa. 

Pēc izskata S400i ir samērā mazs ( 5,5 x 8,9 x 7,4 collas), stabils (mazliet atgādina kluci ar noapaļotām malām) un izskatās diezgan labi. Tas ir melns ar priekšpusē iestrādātu pulksteņa displejuju, kas spīd spilgti oranžs (spilgtums ir regulējams) un labi redzams arī  naktī, uztrūkstoties no miega, lai pārliecinātos, vai nekas nav nokavēts. Blakus displejam novietoti skaļruņi, katrā pusē pa vienam. Ierīces augšpusē iebūvēta iPod/iPhone pieslēgvieta, kas noslēpta aiz atverama vāciņa, kā arī vadības pogas un liela, apaļa skaļuma regulēšanas poga. Aizmugurē, kā ierasts, iestrādāts AUX ports, austiņu un elektrības vada pieslēgvietas (komplektā ir divi strāvas adapteri dažādām kontaktligzdām) un vads, kas sākumā mazliet mulsina, bet beigās izrādās radio antena.  

Iemidzina, lai modinātu

Lai gan S400i mūziku atskaņo diezgan pieklājīgi, tas tomēr labāk novietojams guļamistabā, nevis kādā citā telpā, un lietojams vairāk kā precīzs modinātājs, nevis lielisks mūzikas atskaņotājs ballītē. Viena no šīs ierīces labākajām īpašībām ir iespēja kā modinātāja signālu uzstādīt gan kādu no savām iemīļotākajām dziesmām, kas ielādētas iPod (kaut vai katru dienu citu!), gan kādu no iecienītākajām radiostacijām. Iespējams uzstādīt  arī parasto pīkstuli – jau iebūvēto modinātāju, kas bez apstājas modinās 20 minūtes un pēc desmit minūšu pārtraukuma turpinās atkal. Jebkurš cits no izvēlētajiem signāliem skanēs stundu, tad uz desmit minūtēm pārtrauks, lai pēc tam atkal stundu darbotos ar jaunu sparu, bet ir jābūt tiešām izcilam gulētājam, lai šī funkcija tiktu kādreiz izmēģināta.  Taču visvisjaukākā iespēja ir tiem, kuriem patīk pagulēt vēl mazliet un aizmigt, klausoties jebkāda veida šūpuļdziesmas, jo S400i pavisam oficiāli ļauj atlikt modinātāju par kādu brīdi un tam ir funkcija, kas ļauj uzstādīt taimeru. Pats lieliskākais – pilnīgi viss ir izdarāms ar tālvadības pulti.

Labi zināma ir patiesība, ka lietošanas instrukcijas izmanto vien retais, bet S400i ir viena no tā ierīcēm, kad jāpriecājas, ka pamācība ir arī latviešu valodā, citādi paietu ilgāks laiks, līdz kļūtu skaidrs, kas un kā jādara, lai gan, protams, pēc instrukcijas izlasīšanas izrādās, ka nekā sarežģīta jau nav.


Secinājumi
S400i ir gandrīz vai ideāls gultas biedrs – aizņem maz vietas guļamistabā, iemidzina ar tevis izvēlētu šūpuļdziesmu, maigi modina, stāstot jaunākās ziņas, atļauj pagulēt vitāli nepieciešamās vēl 10 minūtes (jo tiešī šāds laiks ir uzstādīts snaudas funkcijai un nav maināms), turklāt palīdz uzkrāt spēkus arī tavam Apple.
 

Līdzīgi produkti // CITA ELEKTRONIKA » Audio
CITA ELEKTRONIKA » Audio
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
Drīzumā: NEXT dodas neceļos ar Garmin un JS GPS karti (1)
2010-12-02
Skaties video
 

Ar vēlmi palīdzēt citiem (0)
2009-12-10
Skaties video
 

Sony Centram jauns vadītājs (8)
2009-10-09
Skaties video
 

VIDEO: Tēma: spēles (0)
2009-06-15
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: CITA ELEKTRONIKA
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT CITA ELEKTRONIKA RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system