JAUTĀ EKSPERTAM: CITA ELEKTRONIKA
elektronika 27/12/2012

sveiki next.Priecīgus svētkus .Un jautajusm šāds kur palicis next žurnals ?veikalos skatos un neredzu jaunako next numuuru.)...

Atbild eksperts » Mix_
? 06/11/2012

Kadu variantu Google nexus 7 Jus ieteiktu?varbut gaidit uzlaboto versiju?kadi plusi un minusi shiem modeliem?Paldies.))...

Atbild eksperts » Mix_
garantija un remonts 22/10/2012

Labdien! Interesē vai minētā aparatūra tiek remontēta(ja tiek tad kur) pēc garantijas termiņa beigām.)...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
PLUSI
Stilīgs dizains
Dažādas īpaši dejotājiem piemērotas funkcijas
MĪNUSI
Smaga, ņemot vērā, ka pārnēsājama
Nav iebūvēta akumulatora
TEHNISKIE PARAMETRI
Izmērs un svars 632 x 245 x 221 mm; 7,4 kg 
Savienojamība iPod/ iPhone termināls, USB, mini USB, divi 3,5 mm AUX porti 
Atmiņa 4 GB 
Ekrāns 3,5 collas, LCD 
Aptuvenā cena 215 Ls 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Elīna Rode | 20/04/2012
Balso: ***** (0)

Muzikālā hantele (207)

Pioneer STZ-D10Z-R

Šķiet, gandrīz visiem ir zināma sajūta, kad, piemēram, skatoties kādu filmu par dejotājiem, kļūst mazliet tā kā žēl, ka bērnībā tika pamests deju pulciņš vai vidusskolā tomēr nesaņēmies noorganizēt savu rokgrupu, tāpēc, kautrēdamies no plašākas publikas, lielākā daļa no mums dzied tikai dušā un dejo automašīnā, īsinot laiku sastrēgumos, kad radio skan tikai pašas iemīļotākās dziesmas. Pavasarī līdz ar saules atgriešanos arī mūs atkal vilina nepiepildītie bērnības sapņi. Un mūzikas ierīce Pioneer STZ – D10Z-R (to nevar viennozīmīgi nosaukt tikai par atskaņotāju) šo sajūtu tikai pastiprina. 

Stilīgais

Nav jābūt melomānam, lai  nosaukums Pioneer nesaistītos ar padomju laikos sarkanos kaklautus nēsājošiem mazajiem paraugpilsoņiem. Jau kopš 1937. gada, kad Pioneer dibinātājs Nozomu Matsumoto izgudroja savu pirmo dinamisko skaļruni, šī korporācija atbilstoši nosaukumam, kura pirmā nozīme saskaņā ar skaidrojošo vārdnīcu ir cilvēks, kas aizsāk kaut ko jaunu kādā nozarē; celmlauzis, ļoti bieži bijusi saviem konkurentiem soli priekšā, piemēram, 1990. gadā iepazīstinot pasauli ar pirmo automašīnas GPS navigācijas sistēmu vai 1999. gadā nākot klajā ar pasaulē pirmo DVD ierakstītāju, kas atbalsta DVD-RW formātu. Šoreiz STZ-D10Z-R gan ne tuvu nav ne pirmais cilvēcei zināmais mūzikas atskaņotājs vai dokstacija un pat ne pirmā tik labas kvalitātes skaņas ierīce, taču tā ir lieliska un daudzu funkciju ziņā tai būs grūti atrast līdzinieku. 

Pirmais pārsteigums, ko sagādā šis pionieris, ir tā svars. Lai gan pārnēsājams, tas tomēr izrādās diezgan smags (7,4 kg) mūsdienu vieglās, plānās un smalkās tehnikas pasaulē, bet šai ierīcei tas noteikti ir piedodams, jo tajā iebūvētie atskaņotāji (2 augsto frekvenču atskaņotāji, 1 subvūfers (zemo frekvenču atskaņotājs) un 1 viens vidējo frekvenču atskaņotājs) taču nav bezsvara! 

Izskata ziņā Pioneer mūzikas ierīce ir smagnēja, masīva, melna, ar spīdīgi sarkanām detaļām un formas ziņā atgādina milzīgu hanteli. Vārdu sakot, tā ir stilīga un noteikti neiederēsies klasiskā interjerā, drīzāk gan hiphopa tekstus rakstoša jaunieša istabā vai vislabāk – pašam savā deju zālē, kur vietējie jaunieši izmēģina jaunākos deju soļus, nevis nāk mācīties kāzu valsi.

Mazi skaļruņi, spēcīga skaņa un citas labas lietas

Lai gan STZ-D10Z-R tiek klasificēta kā iPod un iPhone dokstacija, daudz pareizāk to būtu saukt par mūzikas sistēmu, turklāt tieši sistēmu, nevis atskaņotāju, jo papildus ekselentajai skaņas kvalitātei to var izmantot arī vēl daudz kam citam, ne tikai iecienītāko dziesmu atskaņošanai. Mums ļoti patika opcija DJ Mix – iespēja miksēt dziesmas un sajusties kā īstam dīdžejam, jo neviens no mums nav tik profesionāls dejotājs vai mūziķis, lai pilnībā spētu izmantot visas piedāvātās iespējas, piemēram, Auto Battle Mode un Tempo Control. Tiesa gan, lai visu piedāvāto izmantotu pilnībā, dziesmas jāieraksta ierīcē iebūvētajā atmiņā, kas ir pietiekami liela – 4 GB. Turklāt, lietojot USB, ierīci iespējams savienot ar datoru, kas ļauj sinhronizēt abas ierīces un pilnībā izmantot programmas Mixtrax sniegtās iespējas. 

Par zināmu mīnusu varētu uzskatīt lādējama akumulatora trūkumu, jo parastās AA baterijas var izbeigties jebkurā brīdī, bet elektrības kontaktligzda ne vienmēr ir pieejama, taču jauki, ka komplektā iekļauta arī tālvadības pults. Lai gan visas nepieciešamās vadības pogas izvietotas arī uz ierīces pārnēsāšanas roktura, ērtāk tomēr ir nepamest deju grīdu treniņa vidū, lai pārslēgtu mūziku.


Secinājumi
Ja pavisam godīgi vērtējam, tad Pioneer STZ-D10Z-R izraisa vēlmi no prieka sist plaukstas, kā bērnībā parasti dara cilvēki, tāpēc šķiet, ka profesionāli dejotāji vai topošie mūziķi būs vēl priecīgāki. Pioneer jaunā mūzikas sistēma ir izstrādāta, apvienojot lielisku skaņu un stilīgu dizainu, kas noteikti daudzos muzikālos gangsteros radītu vēlmi jums to nozagt.
 

Līdzīgi produkti // CITA ELEKTRONIKA » Audio
CITA ELEKTRONIKA » Audio
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
Drīzumā: NEXT dodas neceļos ar Garmin un JS GPS karti (1)
2010-12-02
Skaties video
 

Ar vēlmi palīdzēt citiem (0)
2009-12-10
Skaties video
 

Sony Centram jauns vadītājs (8)
2009-10-09
Skaties video
 

VIDEO: Tēma: spēles (0)
2009-06-15
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: CITA ELEKTRONIKA
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT CITA ELEKTRONIKA RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system