JAUTĀ EKSPERTAM: VIDEO
3D BluRay +3D projektors 15/01/2013

Labdien eksperti! Ir vēlme uztaisīt 3D kinozāli mājās,ar 3D BluRay atskaņotāju,3D videoprojektoru un 3D filmām.Jautājumi:1.Vai 3D filmās ir ierakstīta...

Atbild eksperts » Mix_
bluray vai HD? 23/06/2012

Kuram ir labāka atēla kvalitāte full/ultra HD vai blu-ray un ar ko tie atsķiras?)...

Atbild eksperts » Mix_
3d blu ray dvd 12/04/2012

ir interese par PHILIPS BDP-3282/05 3D BLU-RAY DVD PLAYER ,jo ir philips 55 led 7606/2 TV un ir vēlme...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
PLUSI
Veiksmīgs dizains
Wi-Fi un USB savienojumi
iPod/iPhone dokstacija
Plašas multimediju iespējas
MĪNUSI
Neatskaņo visus video formātus
Cena liek šaubīties
TEHNISKIE PARAMETRI
Skaļruņu sistēma 2,1 
RMS jauda 400 W 
Video formāti BD 3D, BD, DVD, Xvid HD, MPEG4 AVC 
Audio formāti AAC, MP3, WAV, WMA 
Audio dekoderi LPCM, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Prologic, DTS, DTS96/ 24, DTS-ES, Matrix 6.1, DTS-ES Discrete 6.1, DSD, Dolby True HD, DTS-HD HR, DTS-HD, MA, DTS-HD LBR 
USB ieeja 2x 
HDMI ieeja 2x 
LAN ir. 
Wi-Fi ir. 
DLNA ir. 
Atskaņotāja izmēri 480 x 46 x 232 mm 
Akustisko sistēmu izmēri 123 x 470 x 137 mm 
Sabvūfera izmēri 272 x 392 x 285 mm 
Aptuvenā cena 500 Ls 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Ģirts Rozners | 02/04/2012
Balso: ***** (0)

Kompakta bezvadu 3D kinozāle (207)

Sony BDV-L800M

Stilīgs disku atskaņotājs, kas piekarams pie sienas turpat zem milzīgā televizora. Nekas neliecina par askētiskās ierīces patiesajām spējām līdz brīdim, kad to ieslēdz. Ja meklējat kompaktu, bet gudru mājas kinozāles sistēmu, šis noteikti ir vērā ņemams variants. Kinozāles sistēma sastāv no četrām vienībām – atskaņotāja (patiesībā resīvera), divām nelielām akustiskajām sistēmām un sabvūfera –, no kurām katra ir veidota, īpaši akcentējot dizainu. Atskaņotājs ir plakanas formas un novietojams trīs dažādos veidos – piekarot pie sienas, noliekot plauktā guļus vai stateniski. Tam pēc izvēles paredzēta speciāla atbalsta kāja vai sienas stiprinājuma kronšteins. Atskaņotāja priekšējais panelis izveidots no reljefas alumīnija krāsas plastmasas. Apakšējā daļā zem tumši tonēta stikla paslēpts displejs. Akustiskās sistēmas ir cilindra formas ar augšējo frekvenču skaļruņiem pavērstiem uz augšu pret skaņu kliedējošiem konusiem. Vidējo frekvenču skaļruņi iemontēti cilindriskā korpusa sānos. Sabvūfers izveidots kā melns kubs, kurā iebūvēts zemo frekvenču skaļrunis. Kuba pamatnē ievietots 24 bitu ciparu pastiprinātājs, pie kura jāpievieno divas pārējās akustiskās sistēmas. Līdzās pieslēgvietām redzama arī ventilatora reste, kas paredzēta papildu dzesēšanai lielākas slodzes apstākļos.  Visu sistēmu vada, izmantojot klasisku tālvadības pulti.

Iespējas

Atskaņotājam ar akustiskajām sistēmām ir bezvadu savienojums. Vienīgais, kas tam jāpievieno ar vadu, ir televizors un barošanas spriegums. Disku ievade notiek no sāniem. Ievietojot disku īpašajā spraugā, atskaņotājs to uzreiz ierij. Tie var būt visdažādākie diski – Blu-ray, DVD, CD – ar atšķirīgu saturu, ieskaitot 3D.

Atskaņotāja otrajā sānā ir USB pieslēgvieta, kurai var pievienot zibatmiņu ar dažāda veida saturu (bildes, audio, video) vai arī komplektā ietilpstošo iPod/iPhone dokstaciju. Atskaņotājs atbalsta arī Wi-Fi savienojumu ar internetu. Lietojot to, atskaņotājs piedāvā ātru piekļuvi dažādiem interneta resursiem (YouTube, Eurosport, Berliner Philharmoniker u.c.) vai arī vienkāršu interneta pārlūka iespēju, kur navigācija un adrešu ievadīšana notiek ar tālvadības pulti. Vēl ierīce atbalsta arī bezvadu multimediju savienojumu (DLNA) ar citām iekārtām, un tajā ir iebūvēts FM radio ar 20 staciju atmiņu.

Akustiskās sistēmas kopā veido 2.1 konfigurāciju, kurā nekādi aizmugures un centra skaļruņi nav paredzēti. Stereo pārim ir pietiekami gari vadi, lai to varētu brīvi novietot uz zema plaukta abās pusēs televizoram, bet sabvūferu kaut kur uz grīdas.

Darbībā

Atskaņotājam ir klasiskā SONY Xross Media Bar izvēlne, kurā iespējams ātri orientēties. Tajā ir skaidri nodalīts audio, video un cita veida saturs, atsevišķi izdalīts FM radio, interneta pārlūks un kopējā Setup izvēlne. Viss notiek vienkārši un ātri. Izmēģinājām gan Blu-ray saturu, gan piedāvātās interneta iespējas.

Sistēma piedāvā lielisku 2D un 3D attēlu. Secinājām, ka ierīce netiek galā ar visiem video formātiem, ko tai piedāvā. Ja ar WMV un MP4 nebija problēmu, tad AVI (DivX) formāts bija aizliegto sarakstā. Interneta pārlūks, tālvadības pults ierobežoto iespēju dēļ, ir nedaudz kokains – adrešu ievade notiek lēni, sērfošana prasa pacietību. Pamēģiniet savā datorā sērfot internetā, nelietojot peli, tad sapratīsit! Skaņas kvalitāte ir pieņemama. Kvlitatīvā sabvūfera dēļ dzirdami diezgan zemi basi, taču ar nosacījumu, ka iestatījumos uzreiz pārregulē tā skaļumu no 0 uz +6 dB. Augšējās frekvences ir pietiekami skanīgas, bet vidējās frekvences varēja būt sabalansētākas. Mūsuprāt, kopējā skaņā ir par maz tā saucamie augšējie vidi, kas skanējumu padarītu dzidrāku un telpiskāku. Diemžēl nekādas smalkākas skaņas korekcijas (jeb ekvalaizeri) iekārta neparedz. Piedāvātie music, sport, movie un games skaņas varianti problēmu neatrisina. Taču, piemēram, radio klausīšanās ir pavisam citādāka – kompresētā FM radio skaņa visu saliek savās vietās.


Secinājumi
Ļoti stilīga un daudzpusīga iekārta tiem, kuri necieš vadu mudžekļus un meklē kaut ko neparastu savai dzīvojamai istabai. Ja nu jums ir 3D televizors, kurš neatbalsta Wi-Fi savienojumu, tad šī kinozāle būs vēl noderīgāka.
 

Līdzīgi produkti // VIDEO » Blu-ray
VIDEO » Blu-ray
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
IFA live: Panasonic HDC-SDT750 video apskats (4)
2010-09-06
Skaties video
 

Sony Centram jauns vadītājs (8)
2009-10-09
Skaties video
 

Portretu meistars (0)
2009-04-06
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: VIDEO
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT VIDEO RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system