JAUTĀ EKSPERTAM: CITA ELEKTRONIKA
elektronika 27/12/2012

sveiki next.Priecīgus svētkus .Un jautajusm šāds kur palicis next žurnals ?veikalos skatos un neredzu jaunako next numuuru.)...

Atbild eksperts » Mix_
? 06/11/2012

Kadu variantu Google nexus 7 Jus ieteiktu?varbut gaidit uzlaboto versiju?kadi plusi un minusi shiem modeliem?Paldies.))...

Atbild eksperts » Mix_
garantija un remonts 22/10/2012

Labdien! Interesē vai minētā aparatūra tiek remontēta(ja tiek tad kur) pēc garantijas termiņa beigām.)...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
PLUSI
Lakonisks, taču patīkams dizains
Plaša funkcionalitāte
Savas cenas kategorijai laba skaņa
MĪNUSI
Bluetooth audio kvalitāte gan ir tā-un-tā
TEHNISKIE PARAMETRI
Pieslēgvietas 1 x HDMI izeja (tikai DVD video), 1 x iPod/ iPhone (doks), 1 x USB (priekšējā panelī), 1 x Ethernet (LAN), 1 x 3,5 mm audio izeja, 1 x 3,5mm audio ieeja, 1 x kompozītā video izeja, 1 x antenas pieslēgvieta, 1 x AS-BT200 Bluetooth adaptera (ir komplektā) pi 
Funkcijas DVD un CD atskaņošana, MP3, WMA, DivX, JPEG failu atskaņošana no diska, MP3, WMA, MPEG4 AAC, WAV, FLAC failus no USB, DLNA vai AirPlay, Bluetooth Audio (adapters ietilpst koplektācijā), iPod, iPhone, iPad audio un video, FM Radio, Interneta radio (vTuner) 
Skaļruņu skaits 4 (2 pasīvie radiatori) 
Jauda 20W + 20W (8 omi) 
Izmēri un svars 520,4 x 218,3 x 155,6 mm; 2,06 kg 
Aptuvenā cena Ls 225 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Mix_ | 19/01/2012
Balso: ***** (2)

Mūzikas kombains ne tikai ābolu ievākšanai (207)

Pioneer X-SMC5-K

Mēs dzīvojam dažādu knubiņu ielenkumā – teju katram mājās ir vairāki datori, mobilie telefoni, kur nu vēl planšetes un citi brīnumi. Katrā no šīm ierīcēm tiek glabāts arī multimediju saturs un visam klāt vēl interneta labumi. Kā lai visu šo lērumu ērti izbauda vienā vietā? Nē, šoreiz nerunāsim par samērā dārgiem un komplicētiem multimediju serveru risinājumiem, bet gan par multimediju centru mobilā telefona cenā – Pioneer X-SMC5-K.

Fasāde

Par Pioneer X-SMC5-K dizainu ir grūti pateikt kaut ko negaidītu un pārsteidzošu, un tas ir labākais, kas var piemist šāda tipa ierīcei, jo galu galā tā nav iecerēta kā telpā lecīgi dominējošs dizaina objekts, bet gan kā neuzkrītoša, taču atskaņotā un atrādītā multimediju satura dēļ visur klātesoša moderno tehnoloģiju, kā smejies, parādība. No otras puses, atturīgi elegantais melnais korpuss ar metāla ielaidumiem un krāsu LCD vadības displeju neliks vilties arī tiem, kas tomēr vēlēsies to apskatīt ar piekasīgu aci. Izvēlēto meteriālu un to salikuma kvalitāte ir nevainojama – kopējais vizuālais iespaids stiprina pārliecību, ka iegādāta laba manta. Un ko tad īsti tā spēj?

Funkcionalitāte

Izrādās, tā spēj praktiski visu, ko vien varētu prasīt no ierīces, kas paredzēta skaņas klausīšanai un kustīga vai nekustīga attēla skatīšanai. Lai izmēģinātu Pioneer 

X-SMC5-K spējas pilnā to spektrā, ierīces uzstādīšanu sākam ar tās pievienošanu lokālajam datortīklam, izmantojot Ethernet kabeli vai Wi-Fi. Patiesībā pievienošana Wi-Fi arī ir tā darbība, kura prasa visvairāk piepūles gadījumā, ja jūsu datortīkls aizsargāts ar garumgaru paroli, jo tad  tās ievadīšana, lietojot tālvadības pulti, prasa krietnu devu pacietības (tie, kuri kādreiz vienojuši Wi-Fi tīklam drukas iekārtu, zinās, par ko ir runa). Labā ziņa ir tā, ka tas nav jādara katru dienu. Un vēl labāka ziņa ir tā, ka tagad Pioneer X-SMC5-K ir gatavs rādīt visu, ko tā spēj, sākot ar interneta radiostaciju atskaņošanu un beidzot ar audio un video satura straumēšanu no Apple iOS ierīces vai Mac datora ar AirPlay palīdzību vai DLNA v1.5 atbalsta likšanu lietā, lai straumētu tīkla datu glabātavas vai Windows Media Server saturu jūsu televizorā. Protams, lai kaut ko redzētu, ierīce ir jāpieslēdz televizoram, un te noderēs ierīces HDMI pieslēgvieta. Ja vēlamies, varam skatīties arī DVD diskus, pie tam SMC5 to mūslaikiem pieticīgo izšķirtspēju pārrēķinās 1080p. Jā, Blu-ray un Blu-ray 3D šim skaņas-bildes-kombainam nav, taču nevajadzētu pārāk daudz prasīt no ierīces, kura maksā nepilnus divstimtdivdesmit latus, jo galu galā saraksts, ko Pioneer X-SMC5-K spēj, ir ievērojami garāks par to, ko tā nevar. Ja ar līdz šim pieminētajām shēmām nepietiek, tad varu piebilst, ka ierīce atbalsta arī ar Bluetooth palīdzību straumēta audio atskaņošanu, piemēram, no jūsu mobilā tālruņa.

Teoriju – praksē!

Jāteic godīgi – nereti šādām, it kā visu varošām ierīcēm, izturēt pārbaudi ar lietojamības ērtuma olekti neizdodas, jo ražotāji sabāž ierīcē vai visu, kam pieticis vietas korpusā, un pārāk maz padomājuši par to, kā daudzās tehniskās iespējas sadzīvos savā starpā un vai lietotājs tiks tām klāt un pratīs iestatīt un izmantot.  Par laimi, Pioneer X-SMC5-K nav pamata likt vienā rindā ar šādiem negatīvajiem konverģences piemēriem. Kā jau teicu, ķēpīgākais posms ierīces sagatavošanas posmā ir Wi-Fi paroles ievadīšana, viss pārējais notiek pats no sevis – gan interneta raidstacijas atrodas pašas no sevis, pie tam glīti un saprotami tiek sašķirotas pēc mūzikas žanriem, gan nerodas ne mazākās grūtības atskaņot kādu dziesmu vai video no iPhone vai iPad. Uz 1080p pārrēķināts DVD video izskatās patiešām labi (ja vērtēšanas nosacījumos ierakstām nosacījumu negaidīt brīnumus), to pašu varam teikt par no iPad straumētu 720p saturu. Vienīgais brīdis, kad īsti nepatiks tas, ko dzirdam, būs tad, kad tiks atskaņota mūzika ar Bluetooth starpniecību, jo kvalitātes zudumi ir pārāk jūtami, lai vairāk par fona aizpildīšanu no šīs metodes neprasītu.

Protams, kā jau ar Apple Dock Connector aprīkota  ierīce, Pioneer X-SMC5-K spēj atskaņot mūziku un video no iPod un iPhone, vienlaikus tos arī uzlādējot. 

Pioneer ir izstrādājuši arī aplikāciju Air Jam, kuru lietojot mājas iemītnieki vai viņu viesi var kopīgi sastādīt svētku muzikālo programmu, liekot skanēt te vienai, te citai dziesmai no mājinieku vai viesu līdzpaņemto iOS ierīču atmiņas pēc kopīgi sastādīta atskaņošanas saraksta.

Visumā Pioneer X-SMC5-K nodrošinātās skaņas kvalitāti varam raksturot kā labu šāda kalibra ierīču vidū. Mūžseno strīdu par mākslīgo telpiskuma radīšanu ar elektroniskām metodēm ignorēsim, jo tad, ja nepatīk, slēdzam ārā, ja patīk – tieši otrādi. Tas, ka ražotājs šādu iespēju ir nodrošinājis, ir labi, bet tādā gadījumā, ja arī atsevišķiem tīrās skaņas estētiem tā nav pa prātam, lai tā paliek viņu pašu problēma. Kā nekā – viens high-end vads maksā dārgāk par visu Pioneer X-SMC5-K kopā. Katram savs, un lielākajai daļai mājas lietotāju, kas meklē šādu multimediju tiltu starp mobilajām ierīcēm, datoriem un televizoriem, šī ierīce lieliski noderēs.


Secinājumi
Pioneer X-SMC5-K kalpos kā uzticams un daudzfunkcionāls tilts starp jūsu portatīvajās ierīcēs un datoros glabāto multimediju saturu un jūsu mājas dzīves centru. Neatkarīgi no tā, vai izmantosit to mūzikas baudīšanai, vai slēgsit klāt arī televizoru, Pioneer X-SMC5-K precīzi aizpildīs plaisu, kas neglābjami paliek vietā, kur mobilā laikmeta elektronika satiekas ar mājas stacionāro omulību. Īpaši noderēs Apple iOS ierīču īpašniekiem.
 

Līdzīgi produkti // CITA ELEKTRONIKA » Audio
CITA ELEKTRONIKA » Audio
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
Drīzumā: NEXT dodas neceļos ar Garmin un JS GPS karti (1)
2010-12-02
Skaties video
 

Ar vēlmi palīdzēt citiem (0)
2009-12-10
Skaties video
 

Sony Centram jauns vadītājs (8)
2009-10-09
Skaties video
 

VIDEO: Tēma: spēles (0)
2009-06-15
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: CITA ELEKTRONIKA
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT CITA ELEKTRONIKA RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system