JAUTĀ EKSPERTAM: CITA ELEKTRONIKA
elektronika 27/12/2012

sveiki next.Priecīgus svētkus .Un jautajusm šāds kur palicis next žurnals ?veikalos skatos un neredzu jaunako next numuuru.)...

Atbild eksperts » Mix_
? 06/11/2012

Kadu variantu Google nexus 7 Jus ieteiktu?varbut gaidit uzlaboto versiju?kadi plusi un minusi shiem modeliem?Paldies.))...

Atbild eksperts » Mix_
garantija un remonts 22/10/2012

Labdien! Interesē vai minētā aparatūra tiek remontēta(ja tiek tad kur) pēc garantijas termiņa beigām.)...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
PLUSI
Var pievienot divus austiņu pārus
Ekrānu iespējams pagriezt par 360 grādiem
Teicams baterijas darbības laiks
MĪNUSI
Samērā smags
Savienojot ar lielāku ekrānu, zūd attēla kvalitāte
Nevar skatīties televīziju internetā
TEHNISKIE PARAMETRI
Izmēri un svars 4 x 20,4 x 25,9 cm; 1530 g 
Atbalstītie formāti BD-R/ RE, BD-ROM, Blu-ray, CD-DA, CD-R/ RW, CD-ROM, DVD+R/ +RW, DVD-R/ -RW, DVD-ROM 
Autonomija 5 stundas 
Ekrāns 10.1 collas 
Ekrāna izšķirtspēja 1024 x 600 pikseļi 
Savienojamība USB 
Aptuvenā cena Ls 250 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Elīna Rode | 02/01/2012
Balso: ***** (0)

Līdzi ņemams zilais stars (207)

Sony Blu-ray Disc BDP- SX1

Sen jau pagājis laiks, kad , braucot ekskursijā, ceļotāji pa logu vēroja dabasskatus. Lielākajai daļai parasti ir citas nodarbes – spēlītes telefonā, mūzikas klausīšanās vai viesošanās sociālajos tīklos,  lietojot jebkuru atbilstošu ierīci, turklāt nu jau samērā daudzi auto aprīkoti ar DVD atskaņotāju un televizoru. Tad kāpēc vēl vajadzīgs arī portatīvais DVD atskaņotājs? Tāpēc, ka Sony BDP-SX1 atbalsta Blu-ray diskus un  tam var pievienot divus austiņu pārus. 

Smagā artilērija

Blu-ray (BD) ir alternatīvi optiskie datu uzglabāšanas diski, kas izmēra ziņā ir tādi paši kā pierastie DVD un CD diski. Blu-ray diskā iespējams saglabāt 25 GB katrā līmenī, tātad 50 GB divu līmeņu diskā, kas ir pietiekami labas filmas uzglabāšanai. 

Pirmos Blu-ray disku prototipus izgatavoja 2000. gada oktobrī, bet pirmo Blu-ray diksu atskaņotāja prototipu tikai 2003. gada aprīlī Japānā. Pirmie BD-ROM atskaņotāji (piemēram, Sony BDP-S1) tika izlaisti pārdošanā 2006. gada jūnijā. Savukārt BDP-SX1 ir pirmais Sony portatīvais Blu-ray disku atskaņotājs. 

Izskata ziņā portatīvais Blu-ray disku atskaņotājs ir diezgan liels (4 x 20,4 x 25,9 cm) un smags (1530 g). Ļoti parocīgs ir tā par 360 grādiem pagriežamais 10,1 collu ekrāns, kura lejasdaļā novietotas vadības pogas (komplektācijā ietilpst arī tālvadības pults), bet aizmugurējā daļa veidota no spīdīgas melnas plastmasas un izrotāta ar mazliet gaišākām izliektām līnijām. Labajā sānā novietotas visas savienošanas ligzdas, ieskaitot USB portu un divas atveres austiņu pievienošanai, kuras īpaši jāizceļ, jo iespējams baudīt filmu kopā ar vēl kādu, netraucējot apkārtējos. 

360 grādi četrām ausīm

Sony BDP-SX1 neaprobežojas tikai ar disku atskaņošanu, jo, izmantojot USB kabeli, iespējams arī skatīties bildes un klausīties mūziku, bet atšķirībā no citiem Sony Blu-ray atskaņotājiem, nevar skatīties televīziju internetā. Taču ir iespējams savienot ierīci ar televizoru un skatīties visu lielākā ekrānā, lai gan tad pasliktināsies attēla kvalitāte. 

Patīkami, ka iestatījumos iespējams izvēlēties gan skaņas atskaņošanas veidu, piemēram, Dynamic Surround vai Dialogue, gan filmas ekrāna izmēru, piemēram, 4 : 3. 

Ierīces akumulatora darbības ilgums ir aptuveni piecas stundas, kas ļauj noskatīties apmēram divas filmas, turklāt komplektācijā iekļauts arī ar automašīnas piepīpētāja ligzdu savienojams lādētājs.

Secinājumi
Sony BDP-SX1 kā līdzi ņemama ierīce ir diezgan paliela, taču atbalsta Blu-ray diskus (nav daudz šādu ierīču). Noderēs pārsvarā tiem, kuri daudz laika pavada ceļā ar privāto auto un kuriem visērtāk šķiet uzglabāt filmas diskos, nevis datorā vai kā citādi. Atskaņotājs iemontējams arī automašīnā.
 

Līdzīgi produkti // CITA ELEKTRONIKA » Video
vote: (2)
vote: (1)
CITA ELEKTRONIKA » Video
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
Drīzumā: NEXT dodas neceļos ar Garmin un JS GPS karti (1)
2010-12-02
Skaties video
 

Ar vēlmi palīdzēt citiem (0)
2009-12-10
Skaties video
 

Sony Centram jauns vadītājs (8)
2009-10-09
Skaties video
 

VIDEO: Tēma: spēles (0)
2009-06-15
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: CITA ELEKTRONIKA
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT CITA ELEKTRONIKA RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system