JAUTĀ EKSPERTAM: TV
neizdodas pieslēgt internetam 04/01/2013

Sveiki. Iegādājos Samsung PS60e550D1, mēģinu pieslēgties netam ar LAN Kabeli caur ruteri, bet neizdodas. rāda izveidots savienojums ar...

Atbild eksperts » Mix_
LCD tv un UPS 17/12/2012

Vai iegādājoties dārgu LCD televizoru būtu prātīgi/lietderīgi iegādāties papildus UPS? Esmu dzirdējis, ka LCD televizori ir jūtīgi uz strāvas...

Atbild eksperts » Mix_
Vai ir vērts iegādāties LED? 10/12/2012

Labdien,Jau kādu ilgāku laiku esmu vērojis tehnoloģiju attīstību un beidzot esmu nolēmis iekāpt šajā vilcienā. Vēlos iegādāties LED televizoru...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
PLUSI
Ērts interfeiss
Interneta un datora multimēdiju straumēšana TV
Plaša satura pieejamība iTunes
MĪNUSI
Maksimālā izšķirtspēja 720p…
TEHNISKIE PARAMETRI
Gabarīti 98 x 98 x 23 mm, 270 g 
Pieslēgvietas HDMI, Optiskā audio ligzda, 10/ 100BASE-T Ethernet, Infrasarkanais ports (tālvadības pultij), Micro-USB (servisam) 
Sistēmas prasības Bezvadu vai vadu interneta pieslēgums, iTunes lietotāja konts (satura iegādei vai nomāšanai), datorā (Mac vai Win) – iTunes 10.2 vai jaunāka. 
Cena Ls 89 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Mix_ | 01/12/2011
Balso: ***** (1)

VIDEO apskats: Apple TV gada laikā atnāk arī līdz mums… (207)

Apple Apple TV

Smejies vai raudi, ierīču integrācijai ar pakalpojumiem ir arī savas ēnas puses, proti, ja kāds pakalpojums teritorijā, kur tu dzīvo, nav pieejams, tad nav pieejama arī ar to saistītā ierīce. Par spīti tam, ka šai ierīcei atrastos pielietojums arī bez šī pakalpojuma… Tā tas notika ar Apple TV – lai arī jaunais ierīces modelis parādījās 2010. gada septembrī, līdz mums tas nonāca tikai 2011. gada novembra beigās, kad Latvijā pilnvērtīgi sāka darboties iTunes veikala mūzikas un filmu sadaļas. Labā ziņa šī ilgā ceļa nobeigumā – gan Apple TV, gan iTunes Store beidzot ir parādījušās. 

Iemesls, kāpēc Latvijā dzīvojoši cilvēki pirka Apple TV ārzemēs, bija ierīces mestais tilts starp datoru, iPhone, iPad un viņu TV. -Kāpēc gan neskatīties un neklausīties datora (vai tā mobilā līdzinieka) atmiņā glabāto multimēdiju saturu televizora lielajā ekrānā, pie tam, iztiekot bez kaitinošo vadu staipīšanas pāri istabai?

Kam Apple TV paredzēta, un, kas svarīgi – kam NAV paredzēta?

IR paredzēta: datora iTunes Library glabātā multimēdiju satura skatīšanai TV ekrānā un klausīšanai mājas kinozālē vai audiosistēmā, ši paša satura atskaņošanai/rādīšanai TV ar iPad, iPhone vai iPod touch AirPlay funkcijas palīdzību, kā arī YouTube, Vimeo, Flickr u.c. interneta satura vietņu skatīšanai TV ekrānā. Protams, arī iTunes Store iegādātā satura (pirkt vai nomāto filmu) baudīšanai lielajā ekrānā. Arī pašu iegādes procesu iespējams veikt, pie TV ekrāna sēžot.

NAV paredzēta: patstāvīgai (bez datora iesaistas) filmu pumpēšanai no interneta un glabāšanai ierīcē (ierīces 8GB flešatmiņa tiek izmantota straumētā satura buferēšanai un lietotājam nav pieejama), .mkv, .avi u.tml. video failu apskatei bez iepriekšēhas konvertēšanas u.t.t.

 

Lūdzu, īss video apskats:

 

Secinājumi
Apple TV ir maza, glīta un ļoti ērti lietojama kastīte, kas internetā vai jūsu datorā, Apple planšetē vai telefonā esošo multimēdiju saturu – filmas, mūziku, podkāstus un foto – ļauj skatīt lielā ekrānā un klausīt lielās skandās. Nav dārgi, un arī kastīte pietiekami maza, lai to ērti pastumtu zem eglītes :)
 

Līdzīgi produkti // TV » Aksesuāri
TV » Aksesuāri
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
Sony Centram jauns vadītājs (8)
2009-10-09
Skaties video
 

Kur kavējas digitalizācija? (9)
2009-07-20
Skaties video
 

Liela viera (5)
2009-04-06
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: TV
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT TV RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system