<
Asus VE228 Monitori
 
EC
07/11
BB
07/11
>
JAUTĀ EKSPERTAM: DATORI
Ko darīt? 29/05/2013

Nopirku Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ,pēc mēneša pēkšņi izslēdzās un neslēdzās iekšā.Aizvedu lai salabotu ar garantiju,itkā visu salaboja,bet...

Atbild eksperts » Mix_
GoClever TAB R76.2 foto uzstādījumi 22/05/2013

Vai ir iespējams atrast lietošanas pamācību un uzstādījumus fotografēšanai? Fotografējot bildes sanāk šķibas un fragmentalas. )...

Atbild eksperts » Mix_
nevaru ruterim nomainit paroli 22/05/2013

Labvakar! Kad iegadajos ruteri tp link wr841n iegaju adrese 192.168.1.1 pieregistrejos , nomainiju paroli. nodega vecais pc. tagad gribeju ieiet...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
PLUSI
Iebūvēts televīzijas dekoders
3D funkcija
Skaists dizains
MĪNUSI
Nav VGA izejas
TEHNISKIE PARAMETRI
Ekrāns 23 collas. 
Izšķirtspēja 1920 x 1080 
Ekrāna malu attiecība 16:9 
Atbildes laiks 5 ms 
3D funkcija Ir 
TV funkcija Ir 
Aptuvenā cena Ls 500 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Edgars Bīberis | 21/11/2011
Balso: ***** (0)

Divdesmit trīs collu skaistulis (207)

Samsung T23A750

Jauna, inovatīva dizaina līnija, lielisks iespēju klāsts un, pats galvenais, 3D – tāds ir Samsung 750. sērijas klasiskais un 950. sērijas asimetriskais monitors. Šādas īpašības vienaldzīgu neatstās nevienu lietotāju. Turklāt šis monitors spēj ātri pārvērsties televizorā un otrādi, tātad nodrošināt kinoteātri jūsu mājās. Samsung monitors liks pārdomāt klēpjdatoru iespējas par labu šim 23 collu skaistulim.

Klasisks un bez liekiem izskaistinājumiem

Izvērtējot tirgus tendences, novērojama kāda izteikta nianse – monitoru tirgus samazinās, jo to vietā lietotāji izvēlas klēpjdatorus, kas ir ērtāki un ergonomiskāki. Mūsdienīgam monitoram ir jāspēj visas šīs īpašības pārspēt ar jaunām inovācijām un risinājumiem. Samsung šo problēmu ir apsvēris no dažādiem skata punktiem un, lūk, lietotājiem tiek piedāvāti divi inovatīvi, estētiski un funkcionāli monitori.

Šajā apskatā tiks analizēts un vērtēts viens no jaunās sērijas brašuļiem – 23 collu monitors Samsung T23A750.

Monitoram ir melns korpuss, priekšējais vadības panelis. Pirmais iespaids par šo tehnikas sasniegumu šķiet neapšaubāms – tas ir monitors ar stingri ieturētu klasisko dizainu, bez liekām noapaļotām malām un citiem izskaistinājumiem. Uz tā priekšējā paneļa ir izvietota skārienjutīgo vadības pogu rinda, kas sākas ar ieslēgšanas/izslēgšanas pogu, turpinās ar navigācijas (uz augšu, uz leju) pogu, izvēlnes, akceptēšanas un skaļuma regulēšanas pogām un noslēdzas ar pārslēgšanās no 2D uz 3D režīmu pogām. Šāds pogu izkārtojums lieliski iederas monitora kopējā koncepcijā, jo papildina tā dizainu.

 

Tehnisko iespēju pilnība

Kvalitātes ziņā Samsung T23A750 varētu būt viens no līderiem savā klasē, jo tam ir 23 collas liels ekrāns ar HD izšķirtspēju, kas filmu skatīšanos padara līdzīgu mājas kinoteātrim. Tā ekrāns ir košs, kā arī, mainot skata leņķi, attēla kvalitāte nemazinās. Monitoram ir 1920 x 1080 pikseļu izšķirtspēja. Tāpat dokumentu un citu failu aplūkošana ir ērta, attēls ir dzidrs un ļoti kvalitatīvs.

Iepriekšminētās īpašības nevar uzskatīt par reti sastopamām, jo tirgū ir pietiekami daudz dažādu dizainu un klašu monitoru ar tādām pašām īpašībām. Tāpēc apskatīsim labāk iespējas, kādas tik bieži nemaz nenodrošina monitori. Piemēram, 3D, jo šis simbols nosaka ierīces inovatīvo raksturu. Taču jāpiebilst, ka Samsung monitoram ir veiksmīgi izveidota un lietojama funkcija, kas nodrošina pārslēgšanos no 2D režīma uz 3D. Tās ieslēgšanas  podziņa atrodas uz skārienjutīgā vadības paneļa. Monitora komplektā ietilpst arī 3D brilles, kas filmu skatīšanos padara par lielisku un neatkārtojamu piedzīvojumu. Tieši 3D kvalitāti pēc piecu ballu skalas varētu novērtēt ar 4 zvaigznēm, kas mājas monitoram ir loti labs rādītājs. Attēla kvalitāte nav tāda, kādu esam pieraduši redzēt kinoteātros, bet tā ir pietiekami laba, lai izvēlētās pārraides varētu lieliski izbaudīt mājas apstākļos. Līnijas ir pietiekami asas, un kur nu vēl sajūta, ka filmas vai animācijas varonis tev pasniedz roku vai mēģina pat pieskarties. 

Samsung monitors pārsteidz arī ar to, ka pat tad, ja jums mājās ir portatīvais dators, tas, vienalga, ir domāts jums, jo atbalsta arī TV funkciju un tā ekrāns ir pietiekami liels, lai jūs lieliski spētu vērot savas iecienītākās sporta vai ziņu pārraides. Monitora aizmugurē iestrādāta  televīzijas antenas pieslēgvieta, kā arī ir iebūvēts dekoders, kas televīzijas izmantošanu atvieglo līdz minimumam, jo nav nepieciešams iegādāties speciālus signālu pārveidojošos tehniskos palīglīdzekļus. Monitorā ir iebūvēti arī skaļruņi, tādēļ par skaņu nav jāuztraucas, jo tā ir ļoti kvalitatīva – dzidra un skaidri saprotama.

Blakus antenas pieslēgvietai un iebūvētajam dekoderam izveidotas arī divas HDMI izejas, video un audio pieslēgvietas, divi USB 2.0 porti, austiņu izeja un LAN pieslēgvieta. Kā vienīgo mīnusu var minēt VGA pieslēgvietas trūkumu, jo tas mazliet apgrūtina datora, kuram nav HDMI izejas, sinhrozinēšanu ar monitoru. Komplektā ir iekļauti visi nepieciešamie vadi, lai, iegādājoties T23A750, jums nebūtu jāuztraucas par vajadzīgo vadu iegādi, iekļautas 3D brilles un monitora pults, kā arī nepieciešamās baterijas un uzkopšanas drāniņas. 


Secinājumi
Iegādājoties Samsung monitoru, tas kopumā jums neliks vilties nevienā tā niansē, jo ir ļoti labas kvalitātes, tāpēc ka ražotājs ir parūpējies par katru sīkumu, lai atvieglotu darbu ar to. T23A750 iederēsies jebkuras telpas interjerā, jo Samsung pat tā dizainu ir labi pārdomājuši. Monitors ir stabils, līdz ar to nebūs jābaidās, ka tas varētu nokrist vai neveiksmīgi sašūpoties. Tā kā arī tehniskā puse ir nostrādāta perfekti, tad nekas cits neatliek, kā aut kājas un doties uz veikalu pēc šī tehnikas sasnieguma. Izbaudiet darbu ar to, jo monitora piedāvātās iespējas ir neaprakstāmas!
 

Līdzīgi produkti // DATORI » Monitori
vote: (0)
vote: (1)
vote: (0)
DATORI » Monitori
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

Sasniedz karjeras virsotnes! (4)
2010-01-23
Skaties video
 

Microsoft elastīgas sievietes stingrajās rokās (1)
2009-12-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: DATORI
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT DATORI RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system