JAUTĀ EKSPERTAM: TV
neizdodas pieslēgt internetam 04/01/2013

Sveiki. Iegādājos Samsung PS60e550D1, mēģinu pieslēgties netam ar LAN Kabeli caur ruteri, bet neizdodas. rāda izveidots savienojums ar...

Atbild eksperts » Mix_
LCD tv un UPS 17/12/2012

Vai iegādājoties dārgu LCD televizoru būtu prātīgi/lietderīgi iegādāties papildus UPS? Esmu dzirdējis, ka LCD televizori ir jūtīgi uz strāvas...

Atbild eksperts » Mix_
Vai ir vērts iegādāties LED? 10/12/2012

Labdien,Jau kādu ilgāku laiku esmu vērojis tehnoloģiju attīstību un beidzot esmu nolēmis iekāpt šajā vilcienā. Vēlos iegādāties LED televizoru...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
PLUSI
Internets televizorā
Kvalitatīvs 2D un arī 3D attēls
Nav nemaz tik dārgs
MĪNUSI
Peles trūkums sērfošanu internetā padara sarežģītāku
TEHNISKIE PARAMETRI
Ekrāns 46 collu (116 cm) LED 
Izšķirtspēja 1920 x 1080 (Full HD) 
Aprīkojums 3x USB ieeja, 4x HDMI ieeja, 2x SCART, 1x PC ieeja, DVB-T uztvērējs, CI saskarne, Wi-Fi, DLNA, masa bez kājas 12, 5 kg, izmēri bez kājas – 1048 x 606 x 29 mm 
Aptuvenā cena Ls 1100 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Ģirts Rozners | 17/11/2011
Balso: ***** (5)

Nākotne jau šodien (207)

Samsung UE46D7000LS

Jaunie Samsung televizori tiek piedāvati ar nosaukumu Smart TV. Līdzīgi kā starp mobilajiem telefoniem radās viedtelefoni, tāpat arī starp televizoriem sāk iezīmēties jauns virziens – viedtelevizori.

Samsung Smart TV sērijā ietilpst vairāki dažādu televizoru modeļi ar atsķirīgu izmēru ekrāniem. NEXT bija izdevība tuvāk iepazīties ar 46 collu modeli – Full HD izšķirtspējas 3D un LED tehnoloģijas televizoru, kas burtiski ir piebāzts ar neskaitāmiem jaunumiem un uzlabojumiem. Iepazīstoties ar to tuvāk, rodas sajūta, ka sākotnējā vienkāršā televizora funkcija ir palikusi kaut kur aizmugurējā plānā un kā prioritāte izvirzīta pēc iespējas lielāka daudzveidība darbībās, ko vēl ar televizoru iespējams izdarīt. Un iespējas tiešām ir iespaidīgas. Ar Smart TV jūs varat skatīties DVD, Blu-ray un 3D filmas, kā arī DivX filmas un fotogrāfijas no zibatmiņas, varat brīvi sērfot internetā un, izmantojot bezvadu DLNA savienojumu, skatīties tajā foto vai video no jebkuras citas šo standartu atbalstošas iekārtas un galu galā lietot Skype un citas īpaši televizora sistēmai pielāgotas programmas. To skaits pamazām pieaug.

Patīkama ierīce ir īpaši televizoram radītā universālā skārienjutīgā tālvadības pults, kas atgādina viedtelefonu. To var ieprogrammēt vadīt arī citas ierīces, ne tikai televizoru.

 

Tehnoloģijas

Vispirms par galveno – attēlu. Ir patīkami, ka sākotnēji visai nepilnīgā 3D attēla kvalitāte tiek pastāvīgi uzlabota. Pirmajos modeļos ilgstoša šāda attēla aplūkošana bija nogurdinoša, bet nu jau dažādās papildu tehnoloģijas padara šo procesu arvien patīkamāku. Modelī D7000  iebūvētās tehnoloģijas – 3D HyperReal Engine, Micro Dimming un 3D Auto Contrast – nodrošina gan attēla detalizāciju, asumu un dabiskumu, gan arī krāsu dabiskumu un dzīvīgumu. Tas viss ir jūtams, skatoties 3D filmas.

Tāpat ir domāts arī par skaņas uzlabojumu. Lai gan televizors ir ļoti plāns un šķiet līdzīgs gleznai, tomēr pārsteidzoši, ka tajā ir iebūvēti pietiekami labas kvalitātes Down Firing skaļruņi, kas skan neparasti labi. Papildus izstrādātā tehnoloģija Samsung 3D Sound Effect palīdz skatītāja prātā savienot 3D attēlu ar tikpat telpisku skaņu.

 

Papildu iespējas

Samsung televizors atbalsta funkciju AllShare, kas izveidota, izmantojot DLNA bezvadu multimediju savienojuma tehnoloģiju. Tā ļauj visas mājas ierīces, kas atbalsta šo tehnoloģiju, savienot vienotā tīklā un savstarpēji apmainīties un straumēt tajās gan audio, gan video, gan fotogrāfijas. 

Kā jau visiem jaunākajiem televizoriem, arī Samsung UE46D7000LS ir USB ieejas, turklāt veselas trīs, kurām var pieslēgt dažādas ierīces un skatīties ekrānā foto vai video.

Izmantojot tālvadības pults taustiņu SmartHUB, jūs ieejat jaunajā SmartTV pasaulē, kur, lietojot televizoram īpaši radītu pārlūkprogrammu, iespējams sērfot internetā. Sevišķi patīkams ir fakts, ka televizors atbalsta ne tikai LAN, bet arī bezvadu Wi-Fi savienojumu. Tātad nav obligāti līdz tam jāvelk interneta pieslēguma vads, jo pietiks, ka ieviesīsit mājās bezvadu rūteri, ja tāda jums vēl nav.

Interesanti, ka Samsung Smart TV interneta pārlūks atbalsta arī drošo savienojumu, piemēram, ar internetbankām. Tāpat ir pieejamas arī ātrās piekļuves dažādiem sociālajiem tīkliem – Facebook, Twitter, YouTube –, un, protams, nekas netraucē arī ieiet draugiem.lv. Televizoram iespējams pieslēgt tīmekļkameru (kas gan jāiegādājas atsevišķi), un tad varat sazināties ar saviem draugiem Skype, turklāt to iespējams darīt, nepārtraucot skatīties televizoru.


Secinājumi
Patiešām neparasts televizors, kas paver pavisam jaunu nākotnes iespēju pasauli jau šodien. Acīmredzot tas ir virziens – viedums (smart)–, kurā tiks attīstīstīti modernie televizori. Iespējams, ka nākotnē mums mājās vairs nebūs datori un televizori, bet viss būs apvienots vienā ierīcē, kas piedāvās pilnīgi visu. Bet šobrīd Samsung UE46D7000LS lietotājiem nodrošina lieliskas kvalitātes attēlu un vēl nebijušas papildu izklaides iespējas.
 

Līdzīgi produkti // TV » LCD
vote: (0)
vote: (0)
vote: (5)
TV » LCD
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
Sony Centram jauns vadītājs (8)
2009-10-09
Skaties video
 

Kur kavējas digitalizācija? (9)
2009-07-20
Skaties video
 

Liela viera (5)
2009-04-06
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: TV
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT TV RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system