JAUTĀ EKSPERTAM: MOBILIE
remonts 30/05/2013

Sakiet lūdzu cik izmaksā telefona ekrana stikliņš ,skārienjūtīgais ekrāns darbojās tikai plaisas stiklinā?)...

Atbild eksperts » Mix_
... 28/05/2013

LABDIEN , man ir SAMSUNG GALAXY S II tad ka , mēģinu zvanīt kādam rāda Mobīlais tīkls nav pieejams...

Atbild eksperts » Mix_
ERROR 27/05/2013

Problēma - telefons neslēdzas iekšā, rāda ka kļūda, un uz ekrāna android robotiņš. Domāju ka vainīga baterija, nomainīju -...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
PLUSI
Spožs dizains
Kvalitatīvs korpuss
Samērā zema cena
MĪNUSI
Kamera varēja būt labāka
Nav 3G un Wi-Fi savienojumu
TEHNISKIE PARAMETRI
Izmēri un svars 106 x 53 x 13.9 mm, 105 g 
Aprīkojums 2,4 collu, 256 tūkst. krāsu TFT ekrāns ar 240 x 320 izšķirtspēju; 2 Mpix kamera ar fiksētu fokusu; GPRS 12. klase; Bluetooth 2.1 ar A2DP un EDR atbalstu; MP3 atskaņotājs; stereo FM radio, 5 MB iebūvētās atmiņas ar iespēju pievienot microSD atmiņas karti 
Aptuvenā cena Ls 100 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Kaspars Brīvers | 03/10/2011
Balso: ***** (1)

Vienkāršais un glamūrīgais (207)

Motorola GLEAM

Mūsdienu viedtālruņu mānijas dēļ, kad teju visi ražotāji cenšas piedāvāt jaudīgākus, spožākus un arī dārgākus tālruņus, arvien grūtāk ir atrast vienkāršu un tajā pašā laikā elegantu tālruni. Šī iemesla dēļ bieži vien tiek iegādāts dārgs tālrunis, kura funkcionalitāte pilnībā nemaz netiek izmantota, tādējādi mēs maksājam par to, ko nemaz nelietojam. Par laimi, ir ražotāji, kuri vēl uzdrošinās piedāvāt vienkāršu tālruni, neupurējot tā izskatu.

Kad galvenais ir izskats

Motorola jau sen pazīstama kā pievilcīgu tālruņu ražotāja. Īpaši tas sakāms par atvāžamā tipa tālruņiem, starp kuriem ir tādi bestselleri kā V3, V3i un V8. Patiesībā arī jaunais GLEAM ir zināmā mērā līdzīgs šiem tālruņiem, tikai tā korpuss nav darināts no alumīnija un tam nav divu pilnkrāsu erkānu. Taču tas ir saprotams, jo tie savulaik tika pozicionēti kā imidža klases modeļi, bet GLEAM ir pieskaitāms sākuma klases segmentam. Par spīti tam, tas tik un tā ir ļoti pievilcīgs – tā korpusa augšējo daļu klāj spīdīgs materiāls – un pieejams vairākās krāsās. NEXT testēja šo modeli ar grafita pelēku (graphite grey) korpusu, kas gan vairāk izskatījās pēc mazliet violetīga, bet vienalga izskatījās ļoti pievilcīgi. Tālruņa augšpusē, vidū, iestrādāta neliela kameras acs, bet zem tās novietots diožu bloks, kas gan pamanāms tikai tad, kad notiek kāda darbība. Piemēram, ieslēdzot/izslēdzot, saņemot zvanu vai gaidīšanas režīmā, nospiežot kādu malējo pogu, uz tā skaisti izgaismojas pulksteņa rādītais laiks. Diemžēl tādos gadījumos, kad kāds piezvana, tālruņa ekrānā parādās tikai skaista animācija, nevis zvanītāja vārds, bet visu jau nevar gribēt. Tālruņa apakšējā daļa ir mazliet garāka, tāpēc no priekšpuses redzams uz tās izveidotais Motorola logo, kas pārklāts ar caurspīdīgu plastmasu. Kā izrādās, lietotājam veicot dažādas darbības, tajā mirgo baltas LED gaismiņas, kas vistiešāk raksturo tālruņa nosaukumu GLEAM (no angļu valodas – atspīdums, udzirkstīt).

Atvāžot GLEAM, redzama milzīga tastatūra, kas veidota tipiskā Motorola stilā, un tālruņa apakšējās daļas augšpusē iestrādāts 2,4 collu krāsu ekrāns. Godīgi sakot, tikai īsts tālruņu pazinējs spēs patiesi novērtēt, cik šāds tālrunis maksā, jo tas nemaz neizskatās pēc sākuma klases tālruņa, jo tajā nav neviena elementa, kas uz to tieši norādītu. Tastatūras taustiņi ir lieli, precīzi un kvalitatīvi izgaismoti, ko tumsā lieliski papildina tālruņa apakšējā daļā tieši  zem tastatūras iestrādātās diodes. Taču nelielas šaubas rada tālruņa ekrāns, kas, lai arī pietiekama izmēra, tomēr nav pats kvalitatīvākais, bet tas nav sliktāks, kā viena otra ražotāja tālruņiem par divreiz lielāku cenu.

GLEAM korpusa aizmugurējā daļa ir klāta ar gumijotu (soft touch) pārklājumu, tādēļ rokā tālrunis iegulst patīkami un nerodas sajūta, ka tas varētu izslīdēt un nokrist zemē. Sānu malās savukārt iestrādātas skaļuma regulēšanas pogas un 3,5 mm audio izejas ligzda. Atvēršanas mehānisms Motorola tālrunim ir izveidots precīzi, tādēļ nečīkst un neļogās nedz atvērtā, nedz aizvērtā stāvoklī.

Tālrunis šī vārda tiešā nozīmē

Tehniski GLEAM kādam ne visai varētu šķist pievilcīgs, taču tas noteikti tā liktos tikai kādam viedtālruņu superamānam, bet cilvēkam, kam pārāk modernas lietas neinteresē, pilnīgi pietiks ar tām funkcijām, ko Motorola tālrunis GLEAM spēj piedāvāt. Un jāteic, ka tālruņa funkciju klāstā ir pilnīgi visas, kas nepieciešamas, lai tas spētu kvalitatīvi veikt tālrunim paredzētos uzdevumus. Piemeram, ir pieejama ietilpīga 800 ierakastu tālruņa grāmata, kurā katram kontaktam var pievienot vairākus numurus, individuālu attēlu un zvana signālu. Tāpat ir arī ērta īsziņu pārvaldība, iespēja uzstādīt e-pastu, pārlūkot internetu, klausīties mūziku (atbalsta populārākos audiostandartus) un FM radio, skatīties videoklipus (MP4 un H.263 formātā) un uzspēlēt kādu Java spēlīti. 

Tālrunī uzstādīts arī ļoti labs zvanu pārlūks, kurā var redzēt ne tikai zvanītos numurus un zvana laikus, bet arī katras sarunas ilgumu, kas nemaz nav pieejams visos tālruņos. Savukārt fotokamera GLEAM ir tikai kā blakus iespēja, jo tai ir mūsdienās niecīga – 2 Mpix – izšķirtspēja un nekādu īpašu papildiespēju, kas tiešām noder tikai kaut kam ārkārtējam. Ir arī Java atbalsts, tāpēc, ievietojot atmiņas karti, iespējams ielādēt kādu papildu programmu. Protams, talrunī pieejams arī kalkulators, uzdevumu plānotājs, kalendārs, valūtu konvertors, hronometrs, modinātājs u.c.

Ja tas viss minētais šķiet pārāk sarežģīts, varam nomierināt, ka GLEAM izvlēnes ir vienkāršas un tajās neapmaldīsies pat cilvēks, kurš pirmo reizi tur rokās Motorola tālruni. Par laimi, tās nav izveidotas bērnišķīgos toņos, kas ir diezgan raksturīgi šī cenu segmenta tālruņiem, bet gan vienkārši elegantas, turklāt ļoti loģiski sakārtotas.


Secinājumi
Ja meklējat vienkāršu tālruni, bet nevēlaties iegādāties rotaļlietai līdzīgu plastamasas gabalu, tad Motorola GLEAM ir tieši tas, kas nepieciešams. Nevar noliegt, ka spožā dizaina, krāšņo diožu un bagātīgās skaņas dēļ tas sievietes rokās varētu izskatīties labāk, jo tieši dāmas ir tās, kuras vairāk pievērš uzmanību tālruņa izskatam, nevis funkcionalitātei. Un kas var būt labāks par pievilcīga un iekārojama izskata tālruni par tikpat pievilcīgu cenu!
 

Līdzīgi produkti // MOBILIE » Stila
vote: (0)
vote: (1)
MOBILIE » Stila
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
Raunds pa raundam: BlackBerry Torch (Bold 9800) pret iPhone 4 (20)
2010-11-29
Skaties video
 

DUELIS: iPhone 4 VS BlackBerry Torch (Bold 9800) - drīzumā (10)
2010-11-24
Skaties video
 

iPhone 4 BŪS (7)
2010-07-09
Skaties video
 

Fērbijs? Nē, Corby! (6)
2009-10-16
Skaties video
 

Mūzikas ģēnijs (3)
2009-08-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: MOBILIE
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT MOBILIE RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system