JAUTĀ EKSPERTAM: SADZĪVES TEHNIKA
Elektriskā tējkanna 17/12/2012

Sveiki! Gribēju zināt, vai arī elektriskajām ūdens vārāmajām tējkannām ir norādīta elektroenerģijas klase, līdzīgi kā tas ir citai sadzīves...

Atbild eksperts » Mix_
satrauc! 31/07/2012

liels sudraba krasa ar radijumiem uz durvim,kas rada ka viss ir norma,bet satraukumu rada tas ka ledusskapja abi sani...

Atbild eksperts » Mix_
plaisas 05/12/2011

tagad pamaniju plaisas ledusskapja iekspuse,un tas nav no durvju puses.garantija nu jau gadu ka beigusies.ko man tagad darit?vai varu...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
PLUSI
Kluss
Uzgaļi ērti mazgājami
Simpātisks un ergonomisks
MĪNUSI
Salīdzinoši neliela motora jauda
Plastikāta korpuss
TEHNISKIE PARAMETRI
Motora jauda 300W 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Regīna | 30/08/2010
Balso: ***** (0)

Samiksēs tieši tev (207)

Braun MR430 Multiquick Deluxe

Kad meklējam rokas blenderi, tad, šķiet, vispirmām kārtām gribam, lai tas būtu izturīgs – mēs nepērkam to tikai vienu svinību vajadzībām, un mazāk par visu vēlamies, lai tas izjuktu, maisītājs kārtīgi neturētos pie korpusa vai, vēl sliktāk – lektu nost. Otra būtiska lieta – tam jābūt pietiekami jaudīgam, lai īsā laikā sasmalcinātu pat cietākās gatavotā maišījuma sastāvdaļas.

No otras puses - ir skaidrs, ka ne katrs ir gatavs mājas lietošanai iegādāties profesionālu blenderi, un, jāteic godīgi – ja vien nepieķerat sevi blendējot katru dienu, tas nemaz arī nav nepieciešams – ja vien izvēlamies prātīgi, varam par samērīgu cenu iegādāt blenderi, kurš kalpos ja ne mūžīgi, tad ilgu laiku gan.

Kopš Makss Brauns 1921. gadā dibināja, kā jau būsit uzminējuši, firmu Braun, kompānijas podukti arvien bijuši labs kvalitātes, izturības un samērīgas cenas apvienojums. Domājams, tieši ši iemesla dēļ Braun MR430 Multiquick Deluxe ir kļuvis par tik iecienītu blenderi. Multiquick sērijā ietilpst trīs komplektācijā un tehniskajā aprīkojumā atšķirīgi modeļi – Deluxe/Classic, Harmony/Advantage un Artiste/professional.
Lai arī Braun MR430 Multiquick Deluxe ir lētākais no sērijas modeļiem, tas nebūt nenozīmē, ka tā iegādi nav vērts apsvērt – ar savu 300 W jaudu, pārslēdzamajiem ātrumiem un trim dažādiem uzgaļiem (maisāmā slotiņa, blenderis ar trauciņu un blenderis) tas ir piemērots vairumam virtuvju, atstājot Harmony/Advantage prasīgākajām mājsaimniecēm, bet Artiste/professional – tiem kuriem nepieciešama uz pusi lielāka jauda profesionālajām vajadzībām.

Pie Braun MR430 Multiquick Deluxe plusiem varam pieskaitīt kluso motoru, mājas vajadzībām piemēroto varējumu, eleganto dizainu un iespēju mazgāt uzgaļus trauku mazgājamā mašīnā.
Trūkumi – neprofesionālajiem budžeta cenas kategorijas blenderiem raksturīgās izturības problēmas –  ierobežotas jaudas motors, korpuss no plastikāta arī uzgaļu resurss arī nav mūžīgs. Tomēr – mājas ir mājas, un mēs taču nemēģināsim savā virtuvē ieviest restorāna cienīgus iemītniekus: Braun MR430 Multiquick Deluxe ir teicama izvēle vairumam no mums.
Secinājumi
Pie Braun MR430 Multiquick Deluxe plusiem varam pieskaitīt kluso motoru, mājas vajadzībām piemēroto varējumu, eleganto dizainu un iespēju mazgāt uzgaļus trauku mazgājamā mašīnā.
 

Līdzīgi produkti // SADZĪVES TEHNIKA » Gatavošanai
SADZĪVES TEHNIKA » Gatavošanai
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Drīzumā: NEXT dodas neceļos ar Garmin un JS GPS karti (1)
2010-12-02
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

IFA live: Panasonic HDC-SDT750 video apskats (4)
2010-09-06
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: SADZĪVES TEHNIKA
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT SADZĪVES TEHNIKA RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system