JAUTĀ EKSPERTAM: AUTO-MOTO
auto pirksana Itālijā 07/09/2012

Velos pirkt auto Itālijā un vēlos uzzināt kā tas notiek Itālijā.Cik maksā pārrakstīšana un vai vēl kas vajadzīgs ja...

Atbild eksperts » Aldis Bite
Vispārējs viedoklis par Opel Vectra 1,7TD (1996.03.) 20/03/2012

Esmu iegādājies Opel Vectra 1,7TD (1996.03.)un gribu zināt kāds ir šī auto raksturojums kopumā, kādas varētu būt raksturīgākās problēmas...

Atbild eksperts » Aldis Bite
auto italija 08/03/2012

gribu pirkt auto italija un dzit uz latviju. cik sarežģīti tas ir un kas nepieciešams. kas ar tranzīta numuriem?...

Atbild eksperts » Aldis Bite
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
APTUVENĀ CENA
Ls 18410
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Aldis BITE | 10/05/2010
Balso: ***** (9)

Tagad ar Lancer degungalu (207)

Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander, kas pirmajā paaudzē savā dzimtenē Japānā tika iepazīts ar nosaukumu Mitsubishi Airtrek, starptautisko debiju piedzīvoja 2001. gada  NAIAS izstādē Detroitā, kur gan debitēja kā ASX jeb Active Sports Crossover koncepts.

Sākot ar 2005. gadā paradīto otro paaudzi auto visā pasaulē saucas vienādi - Outlander. Šī SUV sākotnējo dizainu veidojis Francijas un Britu karaliskā mākslas skolu izglītību ieguvušais Olivjē Buljē(Olivier Boulay). Pēc tam, kad Daimler AG 2004. gadā pārtrauca aliansi ar Mitsubishi, francūzis darbu pie japāņu modeļiem pārtrauca. Viņa slavenākie Mitsubishi dizaini ir minivens Grandis un krosovers  Outlander. Šobrīd Buljē ir Daimler AG Pekinas dizaina centra vadītājs Ķīnā. Kopš 2005.g ada zināmajam modelim tiek izmantoti Mitsubishi, Volkswagen un PSA Peugeon Citroen motori.  

Outlander ir divi Eiropas ražotāju dvīņu brāļi - Peugeot 4007, un Citroen C-Crosser. Japāņu kvalitātes cienītājiem būtiski, ka visus šī projekta auto ražo Mitsubishi rūpnīcās, izmantojot Mitsubishi GS platformu. Tikmēr Eiropai domātais Outlander 2010. gada, jeb kārtējā facelift modelis tiek ražots Nīderlandē, Bornas rūpnīcā. Būtībā tā ir turpmākā 2008. gada modeļa atjaunošana, kuras gaitā Outlander ieguvis šobrīd aktuālo Mistubishi Colt un Lancer priekšgala dizainu, ar abiem nosauktajiem līdzīgu radiatora resti, galvenos starmešus un motora pārsega dizainu, kā arī durvju noformējumu.

Pamatīgākas izmaiņas skārušas interjeru, jo 2010. gada Outlander ieguvis pilnībā jaunu galveno paneli, citu mērinstrumentu bloku un tā apgaismojuma toni, kā arī atšķirīgus durvju paneļus. Auto tiek izmantoti divi MIVEC 2,4 l un 3,0l sistēmas Mitsubishi benzīna motori, kā arī 140ZS 2,0 VW izgatavotais TDI un PSA ražotais 2,2 litru 165 ZS HDI dīzeļdzinēji. Auto pieejams kā ar dažādām manuālajām, tā automātiskajām transmisijām , arī CVT variatoru. Latvijā nopērkamā versija ar 2,4 litru benzīna MIVEC motoru  tiek komplektēta tikai ar CVT variatoru.

Faktam, ka auto ilgstoši ir ražošanā ir daudz priekšrocību, jo Outlander neslimo ar tehniskām problēmām, ir bagātīgi aprīkots jau bāzes versijā. Tagad panelis apšūts kā luksusklases auto. Arī stūre dizainā atkārto jauno Lancer, turklāt, lietotājam ērti, ka rata atrodami arī variatora pārslēgšanas slēdži. Outlander priekšrocība vienmēr bijusi attīstītāka pilnpiedziņas sistēma nekā citiem kompaktajiem sport utility auto.

Trīs dažādi transmisijas režīmi ļauj braukt tikai ar priekšējo piedziņu vai, gluži otrādi, ar sabloķētu pilnpiedziņu. Outlander ir piecu gadu garantija. Atkarībā no aprīkojuma līmeņa šo SUV piedāvā arī versijā 5+2, ar trešo sēdekļu rindu, kas ielocīta bagāžniekā. Vietas gan tajā ir ļoti maz. Kopējais secinājums par auto joprojām ir nemainīgs: izskatīgs, ērts un viegli vadāms auto, kas jaunākajā versijā ieguvis arī ļoti viegli transformējamas divas aizmugurējās sēdekļu rindas. Vājās īpašības: par papildus komfortu tiek prasīta augsta cena, tā atņemot Outlander visas prioritātes salīdzonoši ar konkurentiem. K

lientiem, kam svarīga ir cena pietiks ar bāzes versiju, jo pat tajā papildus aprīkojuma un komforta saraksts ir visai garš. Laikā, kamēr Mitsubishi cīnās ar sava dīzeļa izstrādi, klientiem ir jāsamierinās ar PSA 2,2 litru dīzeli, kura 165ZS, ja vien  nestartējiet rallija trasē, pietiek ar uzviju.

 

Līdzīgi produkti // AUTO-MOTO » Krosoveri
AUTO-MOTO » Krosoveri
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
Daudzšķautņainais Premium (3)
2010-05-07
Skaties video
 

Tagad ar Lancer degungalu (0)
2010-05-07
Skaties video
 

Četru riteņu spēks (7)
2010-03-27
Skaties video
 

Ženēvas autošovam - 80. jubileja (0)
2010-03-18
Skaties video
 

Audzējot pašvērtējumu (0)
2010-03-11
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: AUTO-MOTO
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT AUTO-MOTO RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system