<
Nokia Lumia 820 Viedtelefoni
 
Apple Viedtelefoni
 
LG P880 4x HD Viedtelefoni
 
Apple Viedtelefoni
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: MOBILIE
remonts 30/05/2013

Sakiet lūdzu cik izmaksā telefona ekrana stikliņš ,skārienjūtīgais ekrāns darbojās tikai plaisas stiklinā?)...

Atbild eksperts » Mix_
... 28/05/2013

LABDIEN , man ir SAMSUNG GALAXY S II tad ka , mēģinu zvanīt kādam rāda Mobīlais tīkls nav pieejams...

Atbild eksperts » Mix_
ERROR 27/05/2013

Problēma - telefons neslēdzas iekšā, rāda ka kļūda, un uz ekrāna android robotiņš. Domāju ka vainīga baterija, nomainīju -...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Raitis Misa | 14/03/2014

TickApp mobilā telefona aplikācija klienta karšu lietotājiem (56)

 

TickApp - mobilā telefona aplikācijas klienta karšu lietotājiem - lietotāju skaits pēdējā mēneša laikā ir trīskāršojies. Lietotāji ar aplikācijas palīdzību izmanto klienta kartes un seko līdzi saviem iemīļotajiem uzņēmumiem. Ir arī palielinājies aplikācijā pieejamo uzņēmumu skaits, kā arī ir iespēja saņemt piedāvājumus no dažādākajām nozarēm.

Tiem, kam ir aktuāli atbrīvoties no savu karšu smaguma naudas makos, iesakām sekot Facebook.com, www.tickapp.eu vai lejupielādēt aplikāciju, lai zinātu, kādas kartes vēl būs pieejamas. Lejupielādējot aplikāciju TickApp ir iespēja piekļūt kartēm vai atbrīvoties no tām savā makā, atvieglojot ne tikai savu naudas maku, bet arī nodrošinot karšu ērtāku lietošanu, tām vienmēr esot līdzi Tavā mobilajā telefonā.

Tickapp lietotāja priekšrocības!

TickApp lietotājs var ne tikai apvienot klienta kartes un uzkrāt bonusus, iepazīties ar veikalu piedāvājumiem un izmantot atlaides, bet arī iegādāties preces vai pakalpojumus. Turklāt, kļūt par jaunas klienta kartes īpašnieku ir pavisam viegli. Nav jāiet uz veikalu un jāizņem karte. Lai kļūtu par TickApp lietotāju nepieciešams lejuplādēt aplikāciju AppStore vai GooglePlay veikalā, izveidot savu personīgo profilu, pievienot interesējošo klienta karti un uzrādīt pārdevējam karti telefonā.

Uzņēmuma priekšrocības!

Uzņēmējiem aplikācija TickApp ir izdevīga, jo sniedz vairākas modernas iespējas, kas ir ne tikai laikietilpīgāk, bet arī ļauj uzņēmumiem ietaupīt tā budžetu. Ir iespēja izstrādāt savu lojalitātes sistēmu, atbrīvojoties no plastikāta kartēm, apzināt klientu iepirkšanās paradumus un maksismāli ātri nogādāt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem. Uzņēmums SIA MoBuy, kas izstrādājis TickApp, rūpējas par to, lai uzņēmējam nebūtu jāinvestē lieli līdzekļi un piedāvā tehnoloģiskus risinājumus atbilstoši maksātspējai. Piemēram, klientam nav jāiegādājas atbilstoši kases sistēmas skeneri uzreiz, sākotnēji var izvēlēties vienkāršāku karšu identificēšanas paņēmienu, kas neprasa lielus ieguldījumus.

SIA MoBuy vadītājs Jānis Sproģis apgalvo, ka TickApp komanda arī turpmāk strādās, lai klients un uzņēmējs būtu ieguvēji. Esam radoša komanda un neapstāsimies pie līdzšinējām idejām, bet ieviesīsim daudz jaunu inovāciju, kas atvieglos visu mūsu ikdienu.

 

Līdzīgi produkti // MOBILIE » Viedtelefoni
MOBILIE » Viedtelefoni
 
JAUNĀKIE VIDEO
Raunds pa raundam: BlackBerry Torch (Bold 9800) pret iPhone 4 (20)
2010-11-29
Skaties video
 

DUELIS: iPhone 4 VS BlackBerry Torch (Bold 9800) - drīzumā (10)
2010-11-24
Skaties video
 

iPhone 4 BŪS (7)
2010-07-09
Skaties video
 

Fērbijs? Nē, Corby! (6)
2009-10-16
Skaties video
 

Mūzikas ģēnijs (3)
2009-08-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: MOBILIE
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT MOBILIE RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system