JAUTĀ EKSPERTAM: AUTO-MOTO
auto pirksana Itālijā 07/09/2012

Velos pirkt auto Itālijā un vēlos uzzināt kā tas notiek Itālijā.Cik maksā pārrakstīšana un vai vēl kas vajadzīgs ja...

Atbild eksperts » Aldis Bite
Vispārējs viedoklis par Opel Vectra 1,7TD (1996.03.) 20/03/2012

Esmu iegādājies Opel Vectra 1,7TD (1996.03.)un gribu zināt kāds ir šī auto raksturojums kopumā, kādas varētu būt raksturīgākās problēmas...

Atbild eksperts » Aldis Bite
auto italija 08/03/2012

gribu pirkt auto italija un dzit uz latviju. cik sarežģīti tas ir un kas nepieciešams. kas ar tranzīta numuriem?...

Atbild eksperts » Aldis Bite
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Aldis Bite/PR | 05/11/2013

Volkswagen „elektrizē“ sērijveida automobili: tagad e-up! var iegādāties arī Latvijā (56)

VW 

Starptautiskajā autoizstādē (IAA) Frankfurtē prezentētais elektriskais automobilis e-up! tuvojas Latvijai. Tas nozīmē, ka Eiropā veiksmīgākais automobiļu ražotājs sērijveida modeli ir ievedis elektrisko automobiļu ērā. Automobilis ir ļoti praktisks ikdienas lietošanā, tam ir četras durvis un bagātīgs aprīkojums. Standarta komplektācijā iekļauta automātiskā klimata kontrole ar autonomo apsildi un ventilāciju, radionavigācijas sistēma, priekšējo sēdekļu un vējstikla apsilde, kā arī LED dienas braukšanas gaismas. Šis jaunpienācējs ir arī līderis energoefektivitātes jomā: e-up! patērē vien 11,7 kWh elektroenerģijas uz 100 km, kas to padara par jauno pasaules čempionu efektivitātē.

Ražots Vācijā. Inovatīvas piedziņas tehnoloģijas ir galvenais Volkswagen darbības virziens. Tieši tāpēc modeļa e-up! elektriskais dzinējs, transmisija un litija jonu akumulators tiek izstrādāts un ražots Vācijā.

Īsts Volkswagen. Visi Volkswagen automobiļi ir ļoti praktiski, komfortabli ikdienas lietošanā un ir likumsakarīgi, ka, visas šīs īpašības piemīt arī zīmola jaunajam elektriskajam automobilim e-up!. Automobiļi tiek ražoti, izmantojot tās pašas sērijveida automobiļu ražošanas sistēmas kā to līdziniekiem ar iekšdedzes dzinējiem.

Par e-up!. e-up! ir Volkswagen atbilde nākotnes tehnoloģiju ieviešanai tagadnē. Klientiem tagad tiek piedāvāta iespēja izvēlēties tehnoloģiski pilnīgu, drošu un praktisku  elektrisko transporta līdzekli, kas piedāvā visus tos komforta un kvalitātes standartus, kurus cilvēki sagaida no Volkswagen.

Jaunais e-up! tiek darbināts pilnībā ar elektrisko enerģiju, nodrošinot pārvietošanos neradot kaitīgās emisijas. Nobrauktais attālums var sasniegt 160 km ar vienu uzlādi. Tā ir pietiekama distance ikdienas lietojumam, ja ņem vērā, ka aptuveni  80 % no visiem motorizēto transportlīdzekļu lietotājiem vidēji nobrauc līdz 50 km dienā.

e-up! apgāž stereotipu, ka elektriskie transporta līdzekļi nespēj nodrošināt augstu veiktspēju. Tā maksimālā jauda ir 60kW (82 Zs) un tūlītējs 210 Nm griezes moments. E-up! spēj sasniegt  130km/h maksimālo ātrumu un no 0 līdz 100 km/h ieskrienas 12.4 sekundēs.

e-up! piedāvā vēl citas priekšrocības: ekspluatācijas izmaksas ir būtiski zemākas kā automašīnām iekšdedzes dzinējiem. E-up! patērē 11.7 kWh elektroenerģijas uz 100 kilometriem, kas to padara par vienu no visefektīvākajām  elektriskajām automašīnām.

Ātra uzlāde. Ātrākās kombinēto uzlādes sistēmu lādēšanas stacijas (līdzstrāvas) saīsina laiku, kas nepieciešams, lai e-up! akumulatoru uzlādētu par 80%, līdz aptuveni pusstundai.

 

Piedziņas daļu un degvielas stratēģija. Pēdējo desmit gadu laikā Volkswagen jau ir sistemātiski ieskicējis piedziņas daļu un degvielas stratēģijas nākotnes plānu, kurā iekļauti arī punkti par tādu elektrisko transportlīdzekļu kā e-up! ražošanas uzsākšanu. Šajā scenārijā pilnībā elektriskās piedziņas sistēmas, ko demonstrēs e-up! modelis, veido vienlīdz svarīgu un noderīgu papildinājumu. To pamato tas, ka elektriskie automobiļi lielajās pilsētās ļauj nodrošināt atjaunojamo enerģijas avotu izmantošanu un nerada izmešus. Neskatoties uz to, Volkswagen arī nākotnē turpinās pilnveidot izstrādāt dažādu efektīvu piedziņas sistēmu kombinācijas.

Braukšana lielpilsētu ritmā. Ir skaidrs, ka elektrisko automobiļu mērķauditorija kļūst plašāka, jo standarti mainās. Ilgtspējīga mobilitāte arvien vairāk ietekmē cilvēku rīcību. Tomēr produktiem, kas rada izpratni par vides aizsardzību, jābūt arī praktiskiem un patīkamiem – tādiem kā e-up! , kas ātri pielāgojas pilsētu dzīves ritmam. Tādējādi jaunajiem bezizmešu Volkswagen modeļiem ir potenciāls neatgriezeniski mainīt elektrisko automobiļu tirgus segmentu ar inovatīvām tehnoloģijām, praktiskumu ikdienas lietošanā un dinamiskām braukšanas īpašībām.

 

Volkswagen e-up! pasūtāms no š.g. novembra un tā cena ir 25 585 EUR (t.sk.PVN).

 

Līdzīgi produkti // AUTO-MOTO » Hečbeki
vote: (6)
vote: (5)
AUTO-MOTO » Hečbeki
 
JAUNĀKIE VIDEO
Daudzšķautņainais Premium (3)
2010-05-07
Skaties video
 

Tagad ar Lancer degungalu (0)
2010-05-07
Skaties video
 

Četru riteņu spēks (7)
2010-03-27
Skaties video
 

Ženēvas autošovam - 80. jubileja (0)
2010-03-18
Skaties video
 

Audzējot pašvērtējumu (0)
2010-03-11
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: AUTO-MOTO
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT AUTO-MOTO RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system