<
Google Programnodrošinājums
 
505 Games Sniper Elite V2 Programnodrošinājums
 
Apple iBooks Author Programnodrošinājums
 
Apple Programnodrošinājums
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: DATORI
Ko darīt? 29/05/2013

Nopirku Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ,pēc mēneša pēkšņi izslēdzās un neslēdzās iekšā.Aizvedu lai salabotu ar garantiju,itkā visu salaboja,bet...

Atbild eksperts » Mix_
GoClever TAB R76.2 foto uzstādījumi 22/05/2013

Vai ir iespējams atrast lietošanas pamācību un uzstādījumus fotografēšanai? Fotografējot bildes sanāk šķibas un fragmentalas. )...

Atbild eksperts » Mix_
nevaru ruterim nomainit paroli 22/05/2013

Labvakar! Kad iegadajos ruteri tp link wr841n iegaju adrese 192.168.1.1 pieregistrejos , nomainiju paroli. nodega vecais pc. tagad gribeju ieiet...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Mix_/PR | 29/10/2013

Siltums ģimenē un mājā, kā arī citi surogātpasta izplatītāju solījumi 2013. gada septembrī (56)

Kaspersky 

Kaspersky Lab turpina novērot pasaules surogātpasta daļas samazināšanos. 2013. gada septembrī uzņēmuma analītiķi ir reģistrējuši šī rādītāja pazemināšanos par 1,4% — tādējādi surogātpasta līmenis e-pasta datplūsmā bija 66,2%. Tajā pašā laikā nevēlamo sūtījumu skaita samazināšanās nenozīmē ļaundaru aktivitātes kritumu: viņi joprojām cenšas ekspluatēt kārtējās sezonas aktuālākos tematus un izvēlas jaunus ļaunprogrammatūru izplatīšanas aizsegus.

Līdz ar pirmajām rudens salnām internetā plašu izplatību ieguva mēstules, kas piedāvā dažnedažādus līdzekļus siltuma saglabāšanai mājoklī un izdevumu samazināšanai par gāzi, ūdeni un elektrību. Surogātpasta izplatītāji piedāvāja interneta lietotājiem saules bateriju un īpašu energotaupības gaismekļu uzstādīšanas, kā arī māju siltināšanas pakalpojumus. Bieži vien šādi sūtījumi pienāca no automātiski ģenerētām adresēm, kas sastāv no bezjēdzīgas burtu kombinācijas.

 

Septembrī Kaspersky Lab analītiķi ievēroja vairākus kaitīgus sūtījumus, kas lietotāju krāpšanai izmanto ārzemju interneta un tālruņu pakalpojumu sniedzēju nosaukumus, ko ļaundari reti izvēlas savu uzbrukumu piesegšanai. Piemēram britu telekomunikāciju uzņēmuma BT Group nosaukumu surogātpasta izplatītāji izmantoja, lai izplatītu Trojas zirgu Dofoil, kas upura datorā lejupielādē un palaiž ļaunprogrammatūras. Viltotajā vēstulē tika paziņots, ka lietotājs savā kabinetā nesen ir nomainījis e-pasta adresi un tagad tā tiks izmantota informēšanai par izmaiņām un atjauninājumiem. Lai iegūtu sīkāku informāciju, vēstules saņēmējam tika piedāvāts ielūkoties pielikumā, kur tad arī bija noslēpts Trojas zirgs. Lai saņēmējs noticētu, ka vēstule ir īsta, ļaundari izmantoja pirmajā acu uzmetienā leģitīmu nosūtītāja adresi un saiti uz uzņēmuma oficiālo mājaslapu.

 

Visā pasaulē izplatītā surogātpasta izcelsmes valstu saraksta pirmais trijnieks ir palicis nemainīgs. Pirmajā vietā joprojām atrodas Ķīna (22%) — salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi tās rādītājs ir palielinājies par 1%. Otro vietu ieņem ASV (18%) — no šīs valsts nosūtītā surogātpasta daļa, gluži pretēji, samazinājusies par 1%. Trešajā vietā ir Dienvidkoreja (14%) — tās rādītājs samazinājies par 1,4%. Kopumā no šīm trim valstīm septembrī tika nosūtīti 54% pasaules surogātpasta.

 

«Kā vienmēr, šajā mēnesī surogātpasta izplatītāju uzmanībai nepaslīdēja garām sezonai raksturīgās iezīmes, no kurām ir atkarīga reklamēto preču un pakalpojumu potenciālo patērētāju aktivitāte. Piemēram, septembrī palielinājās ar elektroenerģijas taupīšanu un ēku siltināšanu saistīto piedāvājumu skaits. Un jau nākamajā mēnesī mēs paredzam ar jaungada tematiku saistītā surogātpasta daļas pieaugumu. Kārtējo reizi gribam pievērst lietotāju uzmanību tam, ka surogātpastā reklamētie organizāciju un privātpersonu pakalpojumi var viņiem izmaksāt pārāk dārgi — iespējams, ka šīs mēstules sūta krāpnieki,» norāda Kaspersky Lab vecākā surogātpasta analītiķe Tatjana Ščerbakova.

 

Līdzīgi produkti // DATORI » Programnodrošinājums
DATORI » Programnodrošinājums
 
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

Sasniedz karjeras virsotnes! (4)
2010-01-23
Skaties video
 

Microsoft elastīgas sievietes stingrajās rokās (1)
2009-12-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: DATORI
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT DATORI RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system