JAUTĀ EKSPERTAM: AUTO-MOTO
auto pirksana Itālijā 07/09/2012

Velos pirkt auto Itālijā un vēlos uzzināt kā tas notiek Itālijā.Cik maksā pārrakstīšana un vai vēl kas vajadzīgs ja...

Atbild eksperts » Aldis Bite
Vispārējs viedoklis par Opel Vectra 1,7TD (1996.03.) 20/03/2012

Esmu iegādājies Opel Vectra 1,7TD (1996.03.)un gribu zināt kāds ir šī auto raksturojums kopumā, kādas varētu būt raksturīgākās problēmas...

Atbild eksperts » Aldis Bite
auto italija 08/03/2012

gribu pirkt auto italija un dzit uz latviju. cik sarežģīti tas ir un kas nepieciešams. kas ar tranzīta numuriem?...

Atbild eksperts » Aldis Bite
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Aldis Bite/PR | 29/10/2013

Toyota Corolla: populārākais automobilis pasaulē (56)

Toyota Corolla

Toyota Motor Corporation (TMC) šodien paziņojusi, ka kopējais Toyota Corolla – pasaulē populārākā automobiļa – pārdošanas apjoms pasaulē jūlijā pārsniedzis 40 miljonus, sasniedzot 40,01 miljonus pārdotu eksemplāru. Šis rezultāts Toyota ilggadīgajam, globālajam automobilim Corolla nozīmē vēl vienu vēsturisku sasniegumu.

1966. gada novembrī Toyota atklāja jaunu ražotni Takaokā, Aiči prefektūrā, kas bija paredzēta tikai un vienīgi Corolla ražošanai. Divus gadus vēlāk, liekot uzsvaru uz reģionāli pielāgotiem automobiļiem, ražošana tika uzsākta arī Austrālijā un Malaizijā. No 1965. līdz 1968. gadam Toyota vairāk nekā dubultoja Corolla kopējo gada produkciju – no 480 000 līdz 1,1 miljonam automobiļu, kas liecina par Corolla būtisko ieguldījumu uzņēmuma izaugsmē. 

 

Katrs piektais Toyota 76 gadu laikā pārdotais automobilis ir Corolla, kas pašlaik tiek ražota 15 rūpnīcās visā pasaulē.

 

Corolla eksportēšana uz Ziemeļameriku tika uzsākta 1968. gadā, un acumirklīgie pārdošanas panākumi šajā tirgū palīdzēja sasniegt automobiļa kopējo globālo pārdošanas apjomu 1 miljona apmērā tikai četrus gadus pēc modeļa izlaišanas. 1997. gadā Corolla vārds kļuva par sinonīmu pasaulē vislabāk pārdotajam automobilim, jo kopējais globālais pārdošanas apjoms pārsniedza 22,65 miljonus vienību. Kopš 2002. gada katru gadu tiek pārdoti vairāk nekā 1 miljons automobiļu. Pērn vairāk nekā 150 valstīs un reģionos ik dienas tika pārdoti 3180 Corolla automobiļi.

 

Atzīmējot sasniegto, Corolla galvenais inženieris Šiniči Jasui (Shinichi Yasui) teica: „Man ir sajūta, ka šo automobili ir lolojuši cilvēki visā pasaulē, un es esmu ļoti lepns, ka varēju sniegt savu ieguldījumu tā veidošanā, un pateicīgs visiem, kam ir piederējusi un kas ir mīlējuši savu Corolla. Corolla panākumu atslēga ir uzticība oriģinālajam izstrādes konceptam, ko izveidoja Tatsuo Hasegava (Tatsuo Hasegawa): ka Corolla jāsniedz laime un labklājība cilvēkiem visā pasaulē.”

Sākotnēji Corolla tika radīta, lai apmierinātu mainīgās 1960. gadu japāņu braucēju prasības. Toreiz galvenais inženieris Tatsuo Hasegava saprata, ka, paplašinoties Japānas rūpniecībai, vairumam patērētāju laiks, kas ik dienas tiek pavadīts ceļā uz darbu, aizvien pieaug. Tāpēc pieauga arī nepieciešamība pārvietoties ar personīgo automobili, un šī atklāsme lika Hasegavam radīt pirmās Corolla konceptu, kuras principi joprojām tiek ievēroti: vienmēr attīstīt un pielāgot automobili, lai tas atbilstu ikviena tirgus patērētāju vajadzībām.

 

Kad no ražotnes izripoja pirmā Corolla, daudzas no pamata drošības funkcijām ietilpa papildaprīkojumā. Vēlāk, lai apmierinātu ģimeņu vajadzības, Toyota nolēma daudzas drošības funkcijas iekļaut standarta aprīkojumā. Toyota apņemšanās sasniegt aizvien augstāku kvalitātes līmeni un turpināt papildināt mērenās cenas Corolla ar aizvien jaunu standarta aprīkojumu ir palīdzējusi panākt to, ka ģimenes visā pasaulē joprojām daudz biežāk dod priekšroku tieši šim modelim.

 

Aizvien pilnveidotās Corolla, kas aprīkota ar jaunām tehnoloģijām un kvalitātes uzlabojumiem, vēsture ir Toyota centienu paraugs, kā paredzēt klientu vajadzības un nodrošināt aizvien labākus automobiļus.

 

Vairāk par Corolla vēsturi TE>

 

Līdzīgi produkti // AUTO-MOTO » Hečbeki
AUTO-MOTO » Hečbeki
 
@ Seko mums Twitter @NextLv!
JAUNĀKIE VIDEO
Daudzšķautņainais Premium (3)
2010-05-07
Skaties video
 

Tagad ar Lancer degungalu (0)
2010-05-07
Skaties video
 

Četru riteņu spēks (7)
2010-03-27
Skaties video
 

Ženēvas autošovam - 80. jubileja (0)
2010-03-18
Skaties video
 

Audzējot pašvērtējumu (0)
2010-03-11
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: AUTO-MOTO
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT AUTO-MOTO RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system