<
Google Programnodrošinājums
 
505 Games Sniper Elite V2 Programnodrošinājums
 
Apple iBooks Author Programnodrošinājums
 
Apple Programnodrošinājums
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: DATORI
Ko darīt? 29/05/2013

Nopirku Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ,pēc mēneša pēkšņi izslēdzās un neslēdzās iekšā.Aizvedu lai salabotu ar garantiju,itkā visu salaboja,bet...

Atbild eksperts » Mix_
GoClever TAB R76.2 foto uzstādījumi 22/05/2013

Vai ir iespējams atrast lietošanas pamācību un uzstādījumus fotografēšanai? Fotografējot bildes sanāk šķibas un fragmentalas. )...

Atbild eksperts » Mix_
nevaru ruterim nomainit paroli 22/05/2013

Labvakar! Kad iegadajos ruteri tp link wr841n iegaju adrese 192.168.1.1 pieregistrejos , nomainiju paroli. nodega vecais pc. tagad gribeju ieiet...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Mix_/PR | 09/10/2013

Labi aizmirsts vecais: daudzi lieli uzņēmumi ir pakļauti pērnajiem apdraudējumiem (56)

Kaspersky 

Kaspersky Lab un privātā auditoruzņēmuma Outpost24 eksperti veica vairāku Eiropas organizāciju pārbaudi, lai atklātu nenovērstas ievainojamības un novērtētu vispārējo IT drošības līmeni. Analīzes rezultāti parādīja, ka, neraugoties uz «nulles dienas» uzbrukumu skaita pieaugumu, ļaundari joprojām plaši izmanto zināmas ievainojamības. Tas ir saprotams: vidēji uzņēmumiem aizsardzības «cauruma» aizvēršanai ir nepieciešams 60–70 dienu — pietiekami ilgs laiks, lai uzbrucējiem būtu iespēja to izmantot. Vēl pētījums atklāja, ka kibernoziedzniekiem nav katrā ziņā jāuzlauž pati drošības sistēma — pietiek koncentrēt uzmanību uz to pārvaldošajiem darbiniekiem.

Parasti uzņēmumos nosaka trīs mēnešu termiņu, kurā ir jānovērš nopietnas ievainojamības, taču saskaņā ar Outpost24 informāciju 77% draudu, kas netika padarīti nekaitīgi norādītajā laikā, atradās tīklā veselu gadu pēc to atklāšanas. Kaspersky Lab un Outpost24 komanda kopīgajā pētījumā sastapās ar 2010. gada ievainojamībām, kā arī sistēmām, kas bija atvērtas vairākiem apdraudējumiem pēdējos trīs gadus. Šāda situācija ir īpaši kritiska, ņemot vērā veco ievainojamību izmantošanas vienkāršību un iespējamo seku mērogu. Turklāt jāteic, ka tika atrastas dažas korporatīvās sistēmas, par kuru aizsardzību neviens nav rūpējies desmit gadus, lai gan vadība piešķir līdzekļus drošības uzraudzības pakalpojumiem.

 

Kad tika pabeigta informācijas vākšana kopā ar Outpost24 komandu, Kaspersky Lab eksperts Deivids Džeikobi nolēma veikt papildu eksperimentu, lai noskaidrotu, cik viegli ir pievienot USB ierīci datoriem valsts iestādēs, viesnīcās un privātos uzņēmumos. Tērpies lietišķā uzvalkā, Deivids 11 organizāciju sekretāriem palūdza no savas USB ierīces izdrukāt savu CV PDF formātā, kas viņam vajadzīgs pārrunām pavisam citā vietā. Izlasē iekļuva dažādu tīklu viesnīcas, valsts iestādes un pāris lielu privāto uzņēmumu. Divās no trim viesnīcām atteicās pievienot USB ierīci. Privātajos uzņēmumos arī tika saņems atteikums, bet četrās no sešām valsts organizācijām piekrita palīdzēt. Turklāt divos gadījumos izrādījās neiespējami pievienot USB ierīci, bet ierēdnis piedāvāja pārsūtīt datus pa e-pastu, tādējādi nodrošinot plašas iespējas izmantot ievainojamības programmās, kas strādā ar PDF formātu.

 

«Mūsu veiktā drošības audita rezultāti attiecas uz visu valstu uzņēmumiem, jo visur pastāv laika starpība starp ievainojamības atklāšanu un tās novēršanu. Eksperiments ar USB datu nesēju ir vēl viens iemesls kļūt domīgiem visiem tiem, kas meklē aizsardzību no «nākotnes draudiem». Tas parādīja, ka nav jēgas dzīties pakaļ vienīgi tehnoloģijām bez darbinieku apmācības. Pārsteidza, ka viesnīcās un privātos uzņēmumos ir daudz labāk informēti par draudiem nekā valsts iestādēs — tā ir nopietna problēma, kas paver piekļuvi iedzīvotāju personas datiem,» sacīja Kaspersky Lab eksperts Deivids Džeikobi.

 

Ar visu pārskatu par pētījuma rezultātiem var iepazīties, noklikšķinot uz saites>>

 

Līdzīgi produkti // DATORI » Programnodrošinājums
DATORI » Programnodrošinājums
 
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

Sasniedz karjeras virsotnes! (4)
2010-01-23
Skaties video
 

Microsoft elastīgas sievietes stingrajās rokās (1)
2009-12-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: DATORI
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT DATORI RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system