<
Papildaprīkojums
 
JAUTĀ EKSPERTAM: AUTO-MOTO
auto pirksana Itālijā 07/09/2012

Velos pirkt auto Itālijā un vēlos uzzināt kā tas notiek Itālijā.Cik maksā pārrakstīšana un vai vēl kas vajadzīgs ja...

Atbild eksperts » Aldis Bite
Vispārējs viedoklis par Opel Vectra 1,7TD (1996.03.) 20/03/2012

Esmu iegādājies Opel Vectra 1,7TD (1996.03.)un gribu zināt kāds ir šī auto raksturojums kopumā, kādas varētu būt raksturīgākās problēmas...

Atbild eksperts » Aldis Bite
auto italija 08/03/2012

gribu pirkt auto italija un dzit uz latviju. cik sarežģīti tas ir un kas nepieciešams. kas ar tranzīta numuriem?...

Atbild eksperts » Aldis Bite
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Aldis Bite/PR | 17/07/2013

Autosalons piedāvā jaunu pakalpojumu lietderīgākai atvaļinājuma plānošanai (56)

 

Lai veicinātu savu klientu lietderīgu laika izmantošanu, Inchcape Motors Latvia sadarbībā ar Rīgas Taksometru parku piedāvā klientiem jaunu pakalpojumu Ford/Mazda Transfer. Jaunais pakalpojumus piedāvā klientiem ietaupīt laiku un resursus dodoties ceļojumā, atstājot remontam vai apkopei savu Ford vai Mazda markas automašīnu Inchcape salonā, kamēr taksometrs nogādās auto īpašnieku uz lidostu un atpakaļ bezmaksas.

 

Jaunais pakalpojums paredz, ka ikviens Ford vai Mazda auto īpašnieks, dodoties ceļojumā var atstāt remontam vai auto apkopei automašīnu Inchcape salonā Skanstes ielā 4a. Īpašnieka prombūtnes laikā, auto tiks savests kārtībā, kā arī tam tiks nodrošināta bezmaksas auto bremžu un ritošās daļas pārbaude, bezmaksas stāvvieta uz īpašnieka prombūtnes laiku, auto virsbūves noskalošana, kā arī profesionāla apkalpošana, atbilstoši ražotāja standartiem. Turklāt auto īpašniekam tiks nodrošināti Rīgas Taksometru parka bezmaksas taksometra pakalpojumi no salona līdz lidostai, kā arī pēc ceļojuma – no lidostas līdz salonam. 

 

„Esam ņēmuši vērā klientu vēlmes un piedāvājam šādu pakalpojumu tiem steidzīgajiem, kuri nevēlas atvaļinājuma laiku izmantot auto remontēšanai, bet gan atpūtai kopā ar ģimeni. Ford/Mazda Transfer pakalpojuma galvenā priekšrocība ir tā, ka auto, profesionālu servisa darbinieku uzraudzībā, tiks saremontēts īpašnieka prombūtnes laikā. Līdz ar to, atgriežoties no ceļojuma – nebūs lieki jātērē laiks, remontdarbiem,” uzsver Inchcape Motors Latvia mārketinga vadītāja Jana Garanča. 

Ford/Mazda Transfer serviss ceļojuma laikā pieejams visiem Ford/Mazda auto Inchcape privilēģiju karšu īpašniekiem bez nobraukuma un ražošanas gada ierobežojumiem. Lai izmantotu Ford/Mazda Transfer servisu ceļojuma laikā auto jāpiesaka apkopei vai remontam, zvanot pa tālruni 67303020 vai www.ford.lv un www.mazda.lv

Tāpat arī turpinot sadarbību ar Rīgas Taksometru parku, visiem Inchcape lojalitātes kartes īpašniekiem, taksometru pakalpojumi pieejami ar 10% atlaidi. 

 

Līdzīgi produkti // AUTO-MOTO » Papildaprīkojums
AUTO-MOTO » Papildaprīkojums
 
JAUNĀKIE VIDEO
Daudzšķautņainais Premium (3)
2010-05-07
Skaties video
 

Tagad ar Lancer degungalu (0)
2010-05-07
Skaties video
 

Četru riteņu spēks (7)
2010-03-27
Skaties video
 

Ženēvas autošovam - 80. jubileja (0)
2010-03-18
Skaties video
 

Audzējot pašvērtējumu (0)
2010-03-11
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: AUTO-MOTO
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT AUTO-MOTO RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system