<
Google Programnodrošinājums
 
505 Games Sniper Elite V2 Programnodrošinājums
 
Apple iBooks Author Programnodrošinājums
 
Apple Programnodrošinājums
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: DATORI
Ko darīt? 29/05/2013

Nopirku Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ,pēc mēneša pēkšņi izslēdzās un neslēdzās iekšā.Aizvedu lai salabotu ar garantiju,itkā visu salaboja,bet...

Atbild eksperts » Mix_
GoClever TAB R76.2 foto uzstādījumi 22/05/2013

Vai ir iespējams atrast lietošanas pamācību un uzstādījumus fotografēšanai? Fotografējot bildes sanāk šķibas un fragmentalas. )...

Atbild eksperts » Mix_
nevaru ruterim nomainit paroli 22/05/2013

Labvakar! Kad iegadajos ruteri tp link wr841n iegaju adrese 192.168.1.1 pieregistrejos , nomainiju paroli. nodega vecais pc. tagad gribeju ieiet...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
PR | 16/07/2013

Saglabājam savu digitālo mantojumu (56)

Kaspersky 

Visticamāk, ikvienam interneta lietotājam tīmeklī ir daudz vairāk vērtīgu aktīvu, nekā viņam šķiet. Tie ietver gan e-pastu, gan sociālo tīklu kontus, gan internetbanku, gan digitālās multivides kolekcijas (filmas, mūziku, fotogrāfijas) un pat iemiesojumus spēļu serveros un ceļotāja uzkrāto jūdžu skaitītāju. Visai šai bagātībai ir vajadzīga savlaicīga aprūpe un aizsardzība. Kaspersky Lab eksperti dod padomus, kā to vislabāk izdarīt.

 

Pirmām kārtām pārbaudiet visus savus kontus. Pilnīgi iespējams, ka jūs daudzus vairs neizmantojat, bet tie joprojām darbojas. Piemēram, jūs jau sen neapmeklējat «Facebook» vai reiz aizsākāt emuārus, bet tā arī neturpinājāt, pametāt. Šādā gadījumā atjaunojiet aizmirsto kontu piekļuves paroles (ja esat tās nozaudējis) un dzēsiet nevajadzīgos kontus. Tādējādi meklētāji pārtrauks jūs uzrādīt tur, kur jūs to nevēlaties, un jūsu rokās būs pilns pašreizējo kontu saraksts pakalpojumos, kurus jūs regulāri apmeklējat.

 

Neaizmirstiet par drošību virtuālajā vidē. Izmantojiet stipras paroles. Veidojiet tās no garām burtu un ciparu kombinācijām, nelietojot vārdus, kas sastopami vārdnīcās. Dažādos resursos izmantojiet atšķirīgus lietotājvārdus un paroles. Savas paroles drošumu varat pārbaudīt tīmekļa vietnēhttp://www.drosaparole.lv.

 

Neaizmirstiet, ka nevajag lietot līdzīgus akreditācijas datus. Finanšu darījumiem, pirkumiem, maksājumiem un tamlīdzīgām lietām izmantojiet tam īpaši atvēlētu pastkasti, kur pienāk tikai šī informācija. Protams, agrāk vai vēlāk jums būs grūti iegaumēt visu šo kombināciju, paroļu un saišu gūzmu, tāpēc ieteicams izmantot paroļu pārvaldnieku, kas ir iekļauts jebkurā sevi cienošā drošības kompleksā. Piemēram, Kaspersky PURE 3.0 ir ietverts spēcīgs rīks darbam ar visvisādiem kontiem, bet Kaspersky Internet Security 2013 jūs pasargā tajā laikā, kad atrodaties tīmeklī, veicot maksājumus vai pirkumus.

 

Visa sava digitālā mūža gaitā jūs kaut ko darāt, atstājot aiz sevis milzīgas pēdas. Arī tā ir jūsu mantojuma daļa, tāpat kā viss, ko esat ieguvis šajā dzīvē. Un tieši tāpat kā īstajam mantojumam, arī virtuālajam ir vajadzīgi mantinieki, tāpēc pieņemiet lēmumu par to, kam un kādi jūsu resursi būs pieejami, ja kaut kas atgadās. Un ko darīt ar jūsu kontiem: turpināt kā dzīves laikā, veikt piemiņas ierakstu vai slēgt un dzēst pavisam. Neaizmirstiet arī norādīt, kas varēs rīkoties ar jūsu digitālo multivides arhīvu un finanšu kontiem.

 

«Lai gan ar digitālās informācijas izmantošanu saistītie likumi vēl ir nepilnīgi un advokātiem pagaidām ir ne pārāk nopietna attieksme pret virtuālo mantojumu, tomēr ir ieteicams jau savlaicīgi izturēties pret savu interneta mantojumu tāpat kā pret parastu mantojumu,» norāda Kaspersky Labizpilddirektors Baltijas valstīs Andis Šteinmanis.

 

Līdzīgi produkti // DATORI » Programnodrošinājums
DATORI » Programnodrošinājums
 
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

Sasniedz karjeras virsotnes! (4)
2010-01-23
Skaties video
 

Microsoft elastīgas sievietes stingrajās rokās (1)
2009-12-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: DATORI
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT DATORI RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system