<
Google Programnodrošinājums
 
505 Games Sniper Elite V2 Programnodrošinājums
 
Apple iBooks Author Programnodrošinājums
 
Apple Programnodrošinājums
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: DATORI
Ko darīt? 29/05/2013

Nopirku Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ,pēc mēneša pēkšņi izslēdzās un neslēdzās iekšā.Aizvedu lai salabotu ar garantiju,itkā visu salaboja,bet...

Atbild eksperts » Mix_
GoClever TAB R76.2 foto uzstādījumi 22/05/2013

Vai ir iespējams atrast lietošanas pamācību un uzstādījumus fotografēšanai? Fotografējot bildes sanāk šķibas un fragmentalas. )...

Atbild eksperts » Mix_
nevaru ruterim nomainit paroli 22/05/2013

Labvakar! Kad iegadajos ruteri tp link wr841n iegaju adrese 192.168.1.1 pieregistrejos , nomainiju paroli. nodega vecais pc. tagad gribeju ieiet...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
PR | 02/07/2013

Gards kumoss: katrs piektais pikšķerēšanas uzbrukums ir vērsts pret bankām (56)

Kaspersky 

Katrs piektais no 2012. gada maija līdz 2013. gada aprīlim reģistrētais pikšķerēšanas uzbrukums bija vērsts pret bankām un finanšu iestādēm. Tādējādi kopumā 20,64% visu pikšķerēšanas uzbrukumu šajā laikposmā piedzīvoja finanšu tīmekļa resursi. Pie šāda atzinuma nonāca Kaspersky Lab speciālisti, pamatojoties uz mākoņpakalpojuma Kaspersky Security Network datiem veiktā pētījuma «Pikšķerēšanas draudu evolūcija» gaitā.

 

Kaspersky Lab pētījuma secinājumus netieši apstiprina arī pašas bankas. Piemēram, saskaņā ar analītiskās aģentūras B2B International kopīgi arKaspersky Lab šā gada pavasarī veiktās globālās aptaujas rezultātiem aptuveni 37% banku ir bijušas pakļautas pikšķerēšanas uzbrukumiem vismaz vienu reizi pēdējo 12 mēnešu laikā.

 

Hakeru pastiprinātā uzmanība pret bankām un interneta tirdzniecības jomu nepārsteidz. Ja pikšķerētāji vilto, piemēram, meklēšanas vai e-pasta pakalpojumu mājaslapas, viņi var gūt nelikumīgus ienākumus, pārdodot šo uzbrukumu upuru personas datus. Savukārt, ja kibernoziedznieki vilto pašu interneta banku sistēmu vai populāru interneta veikalu mājaslapas, tad viņi parasti uzreiz iegūst naudu.

 

Neuzķerties uz pikšķerētāju āķa palīdz aizsardzības risinājumi, kuru sastāvā ir iekļautas tehnoloģijas, kas garantē visu internetbankas sistēmā veikto darbību drošību. Kaspersky Lab izstrādājumos tiešsaistes finanšu operāciju aizsardzības funkcijas ir īstenotas tehnoloģijas «Droši maksājumi» ietvaros, kas ir pieejama arī mājas lietotājiem paredzētajos risinājumos Kaspersky Internet Security 2013 un Kaspersky PURE 3.0.

 

Līdzās citiem aizsardzības rīkiem «Drošajos maksājumos» ir ietvertas progresīvas pikšķerēšanas novēršanas funkcijas. Piemēram, tehnoloģija neļauj izpildīt jebkādu potenciāli bīstamu kodu pārlūkā, tādējādi aizsargājot lietotāju no XSS uzbrukumiem un mēģinājumiem automātiski lejupielādēt kaitīgu programmatūru no inficētas vietnes. Turklāt tehnoloģija pārbauda tīmekļa resursu leģitimitāti pēc pastāvīgi atjaunināmas uzticamu mājaslapu un pikšķerēšanas saišu datubāzes. Papildus Kaspersky Lab programmā integrētie heiristiskie mehānismi ļauj efektīvi atklāt kaitīgas saites, pat ja to nav datubāzē.

 

Līdzīgi produkti // DATORI » Programnodrošinājums
DATORI » Programnodrošinājums
 
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

Sasniedz karjeras virsotnes! (4)
2010-01-23
Skaties video
 

Microsoft elastīgas sievietes stingrajās rokās (1)
2009-12-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: DATORI
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT DATORI RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system