<
Google Programnodrošinājums
 
505 Games Sniper Elite V2 Programnodrošinājums
 
Apple iBooks Author Programnodrošinājums
 
Apple Programnodrošinājums
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: DATORI
Ko darīt? 29/05/2013

Nopirku Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ,pēc mēneša pēkšņi izslēdzās un neslēdzās iekšā.Aizvedu lai salabotu ar garantiju,itkā visu salaboja,bet...

Atbild eksperts » Mix_
GoClever TAB R76.2 foto uzstādījumi 22/05/2013

Vai ir iespējams atrast lietošanas pamācību un uzstādījumus fotografēšanai? Fotografējot bildes sanāk šķibas un fragmentalas. )...

Atbild eksperts » Mix_
nevaru ruterim nomainit paroli 22/05/2013

Labvakar! Kad iegadajos ruteri tp link wr841n iegaju adrese 192.168.1.1 pieregistrejos , nomainiju paroli. nodega vecais pc. tagad gribeju ieiet...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
Mix_ | 21/06/2013

Stīva Džobsa monetizācija un Microsoft loterija — lasiet maija surogātpasta apskatā (56)

Kaspersky 

Saskaņā ar Kaspersky Lab aprēķiniem surogātpasta īpatsvars kopējā pasaules e-pasta plūsmā maijā bija 69,7%, kas ir par 2,5% mazāk nekā aprīlī. Salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi nedaudz pieaudzis pikšķerēšanas vēstuļu īpatsvars, bet vēstuļu ar kaitīgiem pielikumiem daļa palielinājusies par 0,4%, kopumā veidojot 2,8% no visiem elektroniskajiem paziņojumiem.

 

Surogātpasta izplatītāji kārtējo reizi parādīja izdomu, līdztekus tradicionālajām «svētku» lamatām sagatavojot jaunu ēsmu interneta lietotājiem. Lai to veiktu, krāpnieciskajos un reklāmas sūtījumos maijā aktīvi tika izmantoti slavenu cilvēku vārdi un zīmolu nosaukumi. Piemēram, tika novērots liekpasts no «Apple Corp», kam patiesībā nebija nekāda sakara ar uzņēmumu Apple, bet kas tomēr aicināja godināt Stīva Džobsa piemiņu, nopērkot iCoinmonētas ar viņa attēlu.

Uzņēmuma Microsoft nosaukums ar dažādiem ieganstiem tika izmantots vairākos pikšķerēšanas sūtījumos, kas bija nomaskēti par vēstulēm no klientu apkalpošanas dienesta, un paziņojumos par uzvaru neeksistējošās loterijās. Upurim, kas iesaistījās sarakstē, pēc tam tika lūgts pārskaitīt naudu laimesta noformēšanas izmaksu segšanai.

Par uzņēmuma Microsoft sūtījumu nomaskētas pikšķerēšanas vēstules piemērs

Maijā ievērojama daļa pasaules surogātpasta joprojām tika izplatīta no divām valstīm — Ķīnas (21,43%) un ASV (16,31%), taču trešo vietu ieņemošās Dienvidkorejas rādītājs (12%) turpināja pieaugt un valsts ir nonākusi vēl tuvāk otrajai pozīcijai. Tajā paša laikā gandrīz puse Eiropas surogātpasta tiek izsūtīta no Dienvidkorejas, bet tai sekojošās ASV un Vjetnama ievērojami atpaliek.

Kaitīgo vēstuļu īpatsvars bija 2,8% no kopējās e-pasta plūsmas. Turklāt, lai piespiestu lietotāju atvērt pielikumu, surogātpasta izplatītāji visbiežāk atdarināja paziņojumus no populāriem interneta veikaliem un loģistikas uzņēmumiem. Pikšķerēšanas uzbrukumu skaita ziņā, kā jau tika prognozēts, maijā vadošo pozīciju saglabāja sociālie tīkli.

«Atcerieties, ka neviens oficiālais serviss nekad saviem klientiem neprasa, lai viņi ievadītu un apstiprinātu savu personisko un bankas informāciju, noklikšķinot uz saites vēstulē, un, protams, nedraud klientiem slēgt kontus vai profilus. Nekādā ziņā neklikšķiniet uz saitēm, ko bloķē antivīrusu programma vai pārlūks. Pievērsiet uzmanību vēstulē doto saišu resursu autentiskumam un uzticamībai. Ja jums rodas šaubas par paziņojuma īstumu, labāk sazinieties ar tās organizācijas, kuras vārdā pienākusi vēstule, klientu apkalpošanas dienestu un noskaidrojiet, vai šādi sūtījumi patiešām ir izplatīti,» savos ieteikumos dalās Kaspersky Lab vecākā surogātpasta analītiķe Tatjana Ščerbakova.

Ar visu pārskatu par surogātpastu 2013. gada maijā var iepazīties tīmekļa vietnē.

 

Līdzīgi produkti // DATORI » Programnodrošinājums
DATORI » Programnodrošinājums
 
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

Sasniedz karjeras virsotnes! (4)
2010-01-23
Skaties video
 

Microsoft elastīgas sievietes stingrajās rokās (1)
2009-12-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: DATORI
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT DATORI RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system