JAUTĀ EKSPERTAM: TV
neizdodas pieslēgt internetam 04/01/2013

Sveiki. Iegādājos Samsung PS60e550D1, mēģinu pieslēgties netam ar LAN Kabeli caur ruteri, bet neizdodas. rāda izveidots savienojums ar...

Atbild eksperts » Mix_
LCD tv un UPS 17/12/2012

Vai iegādājoties dārgu LCD televizoru būtu prātīgi/lietderīgi iegādāties papildus UPS? Esmu dzirdējis, ka LCD televizori ir jūtīgi uz strāvas...

Atbild eksperts » Mix_
Vai ir vērts iegādāties LED? 10/12/2012

Labdien,Jau kādu ilgāku laiku esmu vērojis tehnoloģiju attīstību un beidzot esmu nolēmis iekāpt šajā vilcienā. Vēlos iegādāties LED televizoru...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
ZIŅAS » TV » LCD » Sony
PR | 17/06/2013

Sony 2013.gada BRAVIA televizori nopērkami Latvijā (56)

Sony 

Pēc jaunās TV sērijas izziņošanas CES izstādē 2013.gada janvārī, Sony paziņo par to, ka jaunie BRAVIA® HD televizoru modeļi nu nopērkami Latvijas veikalos. Jaunie LED televizoru modeļi ir izstrādāti skatītājiem, kas meklē TV ar augstas izšķirtspējas izklaides iespējām. Televizoru W sērija piedāvā unikālu Sony tehnoloģiju un satura pakalpojumu apvienojumu, nodrošinot reālistisku attēla kvalitāti un “iegremdējošu” skaņu. Televizori ir nopērkami Sony Centros un labākajos elektronikas veikalos visā Latvijā, to cenas – sākot no Ls 375.

 

Sony Centros Brīvības ielā 40 un t/c Alfa Rīgā, kā arī Daugavpilī, t/c Solo ir pieejams pilns Sony jaunāko BRAVIA TV klāsts, kas piedāvā pircējiem patiesas krāsas un novatoriskas tehnoloģijas. Līdz jūlija vidum ir spēkā īpašais piedāvājums Ideālais pāris - tie, kuri iegādāsies W8 vai W9 sērijas televizorus, dāvanā saņems attiecīgi Xperia L TM vai Xperia ZTM viedtālruni. Xperia ZTM apvieno labākās Sony tehnoloģijas Full HD viedtālrunī.

 

Sony turpina ieviest novatoriskas tehnoloģijas, lai patērētājiem nodrošinātu lielisku attēla kvalitāti ar bagātīgu un dinamisku attēlu, kas „atdzīvina” TV," sacīja Kentaro Matsumoto, Sony Europe mājas izklaides vecākais produktu menedžeris. "Šogad Sony televizoros izmanto savas unikālās audio tehnoloģijas, kā arī viena pieskāriena spoguļošanu, kas ļauj uzreiz parādīt saturu no sava NFC tālruņa uz lielā ekrāna. Aicinām veikalos par to pārliecināties pašu acīm."

 

Inovācijas nodrošina vairāk iespēju 

BRAVIA LED televizoru W sērijā ir šādas variācijas: W9, W8, W65 un W60. Visiem W sērijas modeļiem ir iebūvēts Wi-Fi uztvērējs, un tie izmanto Sony atzinīgi novērtēto X-Reality PRO attēlu procesoru, kas nodrošina vēl nebijušu detalizāciju un pārsteidzošas krāsas neatkarīgi no satura avota. Šī sērija tāpat izmanto Motionflow XR™ labākai kvalitātei, skatot ātras darbības ainas un spēlējot spēles.  

 

Šī gada jaunums ir W9 modeļos sastopamā TRILUMINOS tehnoloģija, kas nodrošina bagātīgas, autentiskas krāsas ar smalkiem toņiem, kā arī precīzi ataino grūti reproducējamās sarkanās, zilās un zaļās krāsas. Apvienojot Quantum Dot* tehnoloģiju ar Sony unikālo ekrāna tehnoloģiju, W9 sniedz ievērojami plašāku krāsu gammu un nodrošina daudz dabiskākas un spilgtākas krāsas un izteiktāku dziļuma sajūtu.

 

Visbeidzot, W9 modeļiem tiek izmantots unikāls ievērojama izmēra rezonators. Garais 1,2 m skaļruņa rezonators ir atjautīgi „ielocīts” aiz televizora ekrāna. Lai gan skaļruņi ir paslēpti, jaunais skaļruņu korpuss atveido bagātas basu un zemāko vidējo frekvenču skaņas, piešķirot papildu dziļumu asa sižeta filmām, mūzikai un dialogiem un radot tādu pašu basu paplašinājumu kā daudz lielāki skaļruni.

 

Visiem W sērijas TV modeļiem ir ekrāna spoguļošanas iespēja, izmantojot Wi-Fi, W9 un W8 modeļu komplektācijā ir NFC pults – pilnvērtīgs risinājums viena pieskāriena savienojumam. Turklāt, visi jaunie modeļi nodrošina MHL spoguļošanas iespējas, izmantojot speciālo MHL kabeli (nopērkams atsevišķi).  

Sony Entertainment Network padara šos televizorus par izcilu ciparu izklaides centru ar piekļuvi interneta pārlūkam un tiešsaistes lietotnēm, piemēram, YouTube™, Twitter, Skype un Facebook®.

 

W9 modeļi nopērkami ar 55, 46 un 40 collu ekrānu par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu, sākot no Ls 1100. W8 modeļi ir nopērkami ar 55, 47 un 42 collu ekrānu, un to cenas ir, sākot no Ls 700. W65 modeļi nopērkami ar 32 un 42 collu ekrānu par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu, sākot no Ls 375.  

 

Līdzīgi produkti // TV » LCD
TV » LCD
 
JAUNĀKIE VIDEO
Sony Centram jauns vadītājs (8)
2009-10-09
Skaties video
 

Kur kavējas digitalizācija? (9)
2009-07-20
Skaties video
 

Liela viera (5)
2009-04-06
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: TV
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT TV RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system