<
Google Programnodrošinājums
 
505 Games Sniper Elite V2 Programnodrošinājums
 
Apple iBooks Author Programnodrošinājums
 
Apple Programnodrošinājums
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: DATORI
Ko darīt? 29/05/2013

Nopirku Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ,pēc mēneša pēkšņi izslēdzās un neslēdzās iekšā.Aizvedu lai salabotu ar garantiju,itkā visu salaboja,bet...

Atbild eksperts » Mix_
GoClever TAB R76.2 foto uzstādījumi 22/05/2013

Vai ir iespējams atrast lietošanas pamācību un uzstādījumus fotografēšanai? Fotografējot bildes sanāk šķibas un fragmentalas. )...

Atbild eksperts » Mix_
nevaru ruterim nomainit paroli 22/05/2013

Labvakar! Kad iegadajos ruteri tp link wr841n iegaju adrese 192.168.1.1 pieregistrejos , nomainiju paroli. nodega vecais pc. tagad gribeju ieiet...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
PR | 17/06/2013

Piecas zvaigznes: Kaspersky Internet Security 2013 saņēmis augstāko apbalvojumu MRG Effitas testā (56)

Kaspersky 

Kaspersky Lab vadošajam risinājumam mājas lietotāju aizsardzībai Kaspersky Internet Security 2013 ir piešķirts augstākais «pieczvaigžņu» apbalvojums testā Real World Protection Test, ko 2013. gada pirmajā ceturksnī veica neatkarīgais pētniecības uzņēmums MRG Effitas. Programma sekmīgi atklāja un bloķēja 100% ekspertu piedāvāto apdraudējumu, uzrādot vienu no labākajiem testa rezultātiem.

 

Pārbaudījuma gaitā MRG Effitas speciālisti pētīja dažādu antivīrusu risinājumu spēju atklāt un bloķēt kaitīgas programmas. Testiem eksperti atlasīja visaktuālākos kaitīgo programmu paraugus, tas ir, tās programmas, ar kurām parasts lietotājs riskē sastapties, strādājot ar internetam pievienotu datoru, tādēļ testa komplektā tika iekļautas dažādu veidu sāndurvis (programmas, kas nodrošina iespēju attālināti pārvaldīt datoru), finanšu ļaunprogrammatūras (paredzētas finanšu informācijas zagšanai), programmas izspiedējas, kaitīgās programmas ar sistēmlaužņa funkcijām un citu bīstamu veidu ļaunprogrammatūras. Papildus pārbaudījuma autori instalēja datorā populāru lietojumprogrammu kopu, kuru ievainojamības hakeri regulāri izmanto upuru datoru inficēšanai.

 

Kopumā testā piedalījās 17 pazīstamu ražotāju aizsardzības risinājumi. Kaspersky Internet Security 2013 bloķēja visus piedāvātos apdraudējumus bez izņēmuma, tādējādi izpelnoties MRG Effitas augstāko apbalvojumu — piecas zvaigznes. Bez Kaspersky Lab risinājuma tādu pašu rezultātu spēja sasniegt tikai vēl divi izstrādājumi, kas piedalījās pārbaudījumā.

 

«MRG Effitas augstākais apbalvojums ir godpilns sasniegums, taču paši rezultāti drīzāk ir savdabīgs marķieris, kas ļauj pazīt kvalitatīvu risinājumu. Ikvienam aizsardzības risinājumam ir jāprot galvenais — norobežot lietotāju no reāliem, bīstamiem apdraudējumiem, piemēram, sāndurvīm, finanšu ļaunprogrammatūrām, programmām izspiedējām, sistēmlaužņiem un tā tālāk. Ja izstrādājums to nedara, diezin vai to var saukt par aizsardzības risinājumu,» norādīja Kaspersky Lab Antivīrusu pētījumu laboratorijas vadītājs Oļegs Išanovs.

 

Kaspersky Internet Security 2013 turpina krāt apbalvojumus dažādos neatkarīgajos testos, kas imitē reālus izstrādājuma izmantošanas apstākļus. 2013. gada martā un aprīlī risinājums uzrādīja augstu efektivitāti līdzīgā neatkarīgās laboratorijas AV-Comparatives rīkotajā testā. Turklāt Kaspersky Internet Security 2013 ir vairākkārt saņēmis augstāko novērtējumu citos prestižos pārbaudījumos, tostarp tajos, ko organizē laboratorijas AV-Test unMatousec.

 

Ar salīdzinošās testēšanas rezultātiem sīkāk var iepazīties MRG Effitas mājaslapā.

 

Līdzīgi produkti // DATORI » Programnodrošinājums
DATORI » Programnodrošinājums
 
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

Sasniedz karjeras virsotnes! (4)
2010-01-23
Skaties video
 

Microsoft elastīgas sievietes stingrajās rokās (1)
2009-12-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: DATORI
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT DATORI RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system