<
Nokia Lumia 820 Viedtelefoni
 
Apple Viedtelefoni
 
LG P880 4x HD Viedtelefoni
 
Apple Viedtelefoni
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: MOBILIE
remonts 30/05/2013

Sakiet lūdzu cik izmaksā telefona ekrana stikliņš ,skārienjūtīgais ekrāns darbojās tikai plaisas stiklinā?)...

Atbild eksperts » Mix_
... 28/05/2013

LABDIEN , man ir SAMSUNG GALAXY S II tad ka , mēģinu zvanīt kādam rāda Mobīlais tīkls nav pieejams...

Atbild eksperts » Mix_
ERROR 27/05/2013

Problēma - telefons neslēdzas iekšā, rāda ka kļūda, un uz ekrāna android robotiņš. Domāju ka vainīga baterija, nomainīju -...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
PR | 06/06/2013

Viedtālrunis HTC One par dizainu un inovācijām saņem starptautisku „Computex Taipei” zelta medaļu (56)

HTC 

Kompānija HTC kā pasaules līderis mobilo ierīču inovācijās un dizainā ir ieguvusi starptautisku atzinību par jaunāko viedtālruni HTC One. Pēc Pasaules mobilo tehnoloģiju kongresā iegūtās GSMA balvas par labāko jauno mobilo tālruni, ierīci vai planšetdatoru, jūnija sākumā gada tālrunis HTC One ir saņēmis arī „Computex Taipei 2013” zelta medaļu par dizainu un inovācijām.

 

Šogad no visiem 254 produktu pieteikumiem, kas tika iesniegti izskatīšanai, ekspertu žūrija lēmusi, ka „ārkārtīgi sarežģītā detalizācija ļauj tieši viedtālrunim HTC One izcelties neskaitāmo viedtālruņu vidū, ņemot vērā, ka tā ir pietiekami sīvas konkurences produktu kategorija. Viedtālrunim HTC One ir ne tikai patīkami pieskarties un turēt to rokās, bet arī lietot, un tas viennozīmīgi ir labākais no visiem šī gada pieteikumiem.”

 

„Vēl viena starptautiska atzinība ir apliecinājums tam, ka zīmols HTC pierāda sevi gan produkta dizainā, gan lietotāja pieredzē, ieviešot mobilo ierīču industrijā aizvien jaunas lietas. Mēs turpināsim radīt inovācijas un piedāvāt lietotājiem augstas kvalitātes produktus,” norāda HTC mārketinga izpilddirektors Bens Ho (Ben Ho).

 

„Computex Taipei” ir otra lielākā izstāde pasaulē, kur katru gadu tiekas tehnoloģiju cienītāji, ražotāji un eksperti. Taizemes Ārējās tirdzniecības attīstības padome (TAITRA) sadarbībā ar if (International Forum Design), kas rīko šo apbalvošanu ar „Computex d&i” balvām, ir viens no augstākajiem apbalvojumiem. Kompānijai HTC to pasniedza Taivānas prezidents Ma Jindzju (Ma Ying-jeou).

 

Viedtālrunis HTC One jau ir saņēmis GSMA balvu kategorijā „Labākais jaunais mobilais tālrunis, ierīce vai planšetdators” Pasaules Mobilo tehnoloģiju kongresā, kā arī atzinību no „Tech Radar” („Best Phone” kā labākais tālrunis un „Best in Show” kā labākā ierīce darbībā) un „Mobile Geeks” („Best Smartphone” kā labākais viedtālrunis).

 

Līdzīgi produkti // MOBILIE » Viedtelefoni
vote: (6)
MOBILIE » Viedtelefoni
 
JAUNĀKIE VIDEO
Raunds pa raundam: BlackBerry Torch (Bold 9800) pret iPhone 4 (20)
2010-11-29
Skaties video
 

DUELIS: iPhone 4 VS BlackBerry Torch (Bold 9800) - drīzumā (10)
2010-11-24
Skaties video
 

iPhone 4 BŪS (7)
2010-07-09
Skaties video
 

Fērbijs? Nē, Corby! (6)
2009-10-16
Skaties video
 

Mūzikas ģēnijs (3)
2009-08-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: MOBILIE
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT MOBILIE RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system