<
Google Programnodrošinājums
 
505 Games Sniper Elite V2 Programnodrošinājums
 
Apple iBooks Author Programnodrošinājums
 
Apple Programnodrošinājums
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: DATORI
Ko darīt? 29/05/2013

Nopirku Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ,pēc mēneša pēkšņi izslēdzās un neslēdzās iekšā.Aizvedu lai salabotu ar garantiju,itkā visu salaboja,bet...

Atbild eksperts » Mix_
GoClever TAB R76.2 foto uzstādījumi 22/05/2013

Vai ir iespējams atrast lietošanas pamācību un uzstādījumus fotografēšanai? Fotografējot bildes sanāk šķibas un fragmentalas. )...

Atbild eksperts » Mix_
nevaru ruterim nomainit paroli 22/05/2013

Labvakar! Kad iegadajos ruteri tp link wr841n iegaju adrese 192.168.1.1 pieregistrejos , nomainiju paroli. nodega vecais pc. tagad gribeju ieiet...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
PR | 05/03/2013

Kaspersky Lab iestājas starptautiskajā mobilā satura nozares asociācijā (56)

Kaspersky 

Kaspersky Lab ir kļuvis par starptautiskās mobilā satura un komercijas asociācijas MEF biedru. Uzņēmums paziņoja par iestāšanos šajā organizācijā lielākās starptautiskās mobilo tehnoloģiju izstādes Mobile World Congress 2013 ietvaros MEF preses īssaietā, kas bija veltīts drošības un konfidencialitātes jautājumiem mobilajā vidē. Dalība MEF ļaus Kaspersky Lab ciešāk mijiedarboties ar pasaules vadošajiem mobilā tirgus spēlētājiem un veicināt šīs nozares attīstību.

 

«Mūsu uzdevums ir atbalstīt MEF biedrus pasaules mobilās ekosistēmas ietvaros. Lietotāju uzticēšanās ir mūsu nozares pamata jautājums. MEF nesenā pētījuma rezultāti liecina, ka 35% lietotāju nav gatavi pirkt vairāk mobilo preču un pakalpojumu, jo neuzticas tiem. Šajā sakarā īpaša nozīme ir Kaspersky Lab eksperta pozīcijai, kas tika parādīta mūsu preses īssaietā Mobile World Congress 2013 ietvaros,» sacīja asociācijas MEF vadītāja Rimma Perelmutere (Rimma Perelmuter).

 

«Ļoti priecājos, ka Kaspersky Lab ir pievienojies asociācijai MEF. Mobilo ierīču drošība un pārvaldība kļūst par šīs nozares galvenajiem uzdevumiem: gala lietotāji un veseli uzņēmumi izjūt vajadzību aizsargāt savus viedtālruņus un planšetdatorus, kā arī saglabāt personiskos un korporatīvos datus,» komentēja Kaspersky Lab Mobilo risinājumu nodaļas vadītājs Kirils Zeļenskis. «Kaspersky Lab ir plaša mobilo ierīču aizsardzības nodrošināšanas pieredze, un es esmu pārliecināts, ka sadarbība ar citiem mobilā tirgus spēlētājiem dos mums iespēju dalīties ar savām zināšanām šajā jomā.»

 

Kaspersky Lab piedāvā kompleksus mobilo ierīču drošības risinājumus, kas ietver antivīrusu tehnoloģijas un plašu rīku kopumu viedtālruņos un planšetdatoros saglabāto datu aizsardzībai. Mājas lietotājiem uzņēmums piedāvā jaunos risinājumus Kaspersky Mobile Security un Kaspersky Tablet Security. Uzņēmumu vajadzībām Kaspersky Lab ir izstrādājis platformu Kaspersky Security for Mobile, kas nodrošina augstākās klases antivīrusu aizsardzību un satur mobilo ierīču uzraudzības un pārvaldības rīkus.

 

Līdzīgi produkti // DATORI » Programnodrošinājums
DATORI » Programnodrošinājums
 
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

Sasniedz karjeras virsotnes! (4)
2010-01-23
Skaties video
 

Microsoft elastīgas sievietes stingrajās rokās (1)
2009-12-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: DATORI
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT DATORI RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system