<
Google Programnodrošinājums
 
505 Games Sniper Elite V2 Programnodrošinājums
 
Apple iBooks Author Programnodrošinājums
 
Apple Programnodrošinājums
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: DATORI
Ko darīt? 29/05/2013

Nopirku Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ,pēc mēneša pēkšņi izslēdzās un neslēdzās iekšā.Aizvedu lai salabotu ar garantiju,itkā visu salaboja,bet...

Atbild eksperts » Mix_
GoClever TAB R76.2 foto uzstādījumi 22/05/2013

Vai ir iespējams atrast lietošanas pamācību un uzstādījumus fotografēšanai? Fotografējot bildes sanāk šķibas un fragmentalas. )...

Atbild eksperts » Mix_
nevaru ruterim nomainit paroli 22/05/2013

Labvakar! Kad iegadajos ruteri tp link wr841n iegaju adrese 192.168.1.1 pieregistrejos , nomainiju paroli. nodega vecais pc. tagad gribeju ieiet...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
PR | 27/02/2013

Pēdējais bastions: šifrēšanai datu aizsardzības nolūkā sāk uzticēties arvien vairāk uzņēmumu (56)

Kaspersky 

Uzņēmuma B2B International 2012. gadā1 veiktās aptaujas dati liecina, ka šifrēšana ir kļuvusi par piekto populārāko informācijas aizsardzības tehnoloģiju. Šis fakts apstiprina, ka pieaug IT speciālistu interese par šo drošības rīku: vēl pirms gada šifrēšana tik tikko spēja iekļūt pieprasītāko tehnoloģisko risinājumu pirmajā desmitniekā. Turklāt aptaujas dalībnieki norādīja, ka viņi grasās aktīvi attīstīt un izmantot šifrēšanas tehnoloģijas. Vēl lielāku uzmanību IT dienesti gatavojas veltīt tikai aizsardzībai pret kaitīgajām programmatūrām.

 

Būtībā šifrēšana ir pēdējā aizsardzības līnija: pat ja ļaundarim ir izdevies sekmīgi īstenot uzbrukumu uzņēmuma IT infrastruktūrai un iekļūt sistēmā, viņa izredzes iegūt piekļuvi šifrētajai informācijai ir ārkārtīgi mazas. Tomēr lielākā daļa uzņēmumu vēl nav ieviesuši pilnīgu šifrēšanu. Aptaujā noskaidrots, ka informācijas šifrēšanu, kas pazīstama arī kā Full-Disk encryption, izmanto tikai trešdaļa (36%) speciālistu. 44% izmanto tehnoloģiju vienīgi izšķiroši svarīgas informācijas aizsardzībai. Savukārt datu šifrēšanu ārējās ierīcēs, piemēram, USB datu nesējos, izmanto tikai 32% aptaujāto.

 

Iespējams, iemesls, kāpēc šifrēšanas tehnoloģiju izmantošana pagaidām nav īpaši populāra, slēpjas grūtībās, kādas IT speciālisti izjūt, izvēršot šādas informācijas aizsardzības sistēmas: aptaujā 34% respondentu atzina, ka uzskata šifrēšanu par pārāk sarežģītu tehnoloģiju. Šādi rezultāti liecina, ka uzņēmumiem ir vajadzīgas ne vien efektīvas, bet arī samērā vienkārši īstenojamas informācijas aizsardzības sistēmas. 

 

«Šifrēšana ir viena no visperspektīvākajām tehnoloģijām, kas ļauj samazināt svarīgu datu noplūdes risku. Lai vienkāršotu šifrēšanas tehnoloģijas izvēršanas procesu, mēs iesakām to izmantot kompleksas korporatīvās infrastruktūras drošības sistēmas sastāvā,» norādīja Andis Šteinmanis, Kaspersky Lab rīkotājdirektors Baltijas valstīs, Ungārijā, Čehijā un Slovākijā, piebilstot, ka šifrēšanas tehnoloģija ir pieejama korporatīvajā izstrādājumā Kaspersky Endpoint Security for Business.

 

Līdzīgi produkti // DATORI » Programnodrošinājums
DATORI » Programnodrošinājums
 
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

Sasniedz karjeras virsotnes! (4)
2010-01-23
Skaties video
 

Microsoft elastīgas sievietes stingrajās rokās (1)
2009-12-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: DATORI
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT DATORI RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system