<
Google Programnodrošinājums
 
505 Games Sniper Elite V2 Programnodrošinājums
 
Apple iBooks Author Programnodrošinājums
 
Apple Programnodrošinājums
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: DATORI
Ko darīt? 29/05/2013

Nopirku Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ,pēc mēneša pēkšņi izslēdzās un neslēdzās iekšā.Aizvedu lai salabotu ar garantiju,itkā visu salaboja,bet...

Atbild eksperts » Mix_
GoClever TAB R76.2 foto uzstādījumi 22/05/2013

Vai ir iespējams atrast lietošanas pamācību un uzstādījumus fotografēšanai? Fotografējot bildes sanāk šķibas un fragmentalas. )...

Atbild eksperts » Mix_
nevaru ruterim nomainit paroli 22/05/2013

Labvakar! Kad iegadajos ruteri tp link wr841n iegaju adrese 192.168.1.1 pieregistrejos , nomainiju paroli. nodega vecais pc. tagad gribeju ieiet...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
PR | 25/02/2013

Surogātpasts 2013. gada janvārī: jaunajā gadā ar jauniem sasniegumiem (56)

Kaspersky 

Jaunais 2013. gads ir tikko sācies, taču jau kļuvis ievērojams ar svaigiem sasniegumiem cīņā ar surogātpastu. Kaspersky Lab apkopotā informācija liecina, ka janvārī nevēlamo sūtījumu īpatsvars e-pasta plūsmā turpināja samazināties un sasniedza 58,3%, kas ir par 7,7% mazāk nekā decembrī.

 

Garo Jaungada brīvdienu dēļ janvāris tradicionāli tiek uzskatīts par ne visai aktīvu mēnesi interneta reklāmas jomā, taču reizē ar darba ikdienas sākumu surogātpasta izplatītāji parasti cenšas atgūt nokavēto un pārplūdina e-pastu ar tuvākajiem svētkiem veltītiem sūtījumiem. Šis gads nebija izņēmums, vienīgā atšķirība, ka bez ziedu un dažādu «vīriešu» suvenīru reklāmas ir pieaudzis mēstuļu skaits ar tūrisma un izklaides piedāvājumiem.

 

Surogātpasta izcelsmes valstu ģeogrāfija nav būtiski mainījusies, taču valstu saraksta ietvaros ir notikusi neliela liekpasta plūsmu pārdale. Ķīna joprojām atrodas pirmajā vietā no tās teritorijas izplatīto nevēlamo sūtījumu apjoma ziņā, lai gan pats apjoms ir samazinājies par 5%. Tajā paša laikā no ASV, kas ieņem otro vietu, izsūtīto mēstuļu daudzums, gluži pretēji, ir palielinājies par 3,7%. Kopā no abām šīm valstīm ir izplatīti 48,1% pasaules surogātpasta.

 

Pagājušajā mēnesī ir notikušas nozīmīgas pārmaiņas pikšķerētāju uzbrukumiem visvairāk pakļauto organizāciju kategoriju pirmajā piecniekā. Visbiežāk lietotāji ir pakļauti šim apdraudējumam sociālajos tīklos, kuru rādītājs ir pieaudzis par 9,71% un veido 39,62%. Turklāt ļaundari izmantoja populāru pakalpojumu lielapjoma e-pastu viltojumus. Janvārī tika novērots jauns šādu vēstuļu ar kaitīgiem pielikumiem vilnis, kas tika izplatīts pazīstamās viesnīcu rezervēšanas vietnes booking.com vārdā. Šajā reizē hakeri centās izvilināt no lietotājiem kredītkaršu datus.

 

«Janvāris pilnīgi atbilda mūsu prognozēm, un mēs konstatējām turpmāku nevēlamo sūtījumu daudzuma samazināšanos e-pasta plūsmā. Turklāt saglabājas arī pikšķerēšanas un kaitīgo vēstuļu skaita samazināšanās tendence surogātpasta plūsmā. Tomēr turpmāk reizē ar komercdarbības aktivizēšanos e-pastā var gaidīt reklāmas sūtījumu daudzuma pieaugumu,» komentē Kaspersky Lab vecākā surogātpasta analītiķe Tatjana Ščerbakova. «Īpaši uzmanīgiem ir jābūt visiem, kas pieraduši izmantot biļešu un viesnīcu rezervēšanas pakalpojumus internetā. Šādu resursu popularitātes pieaugums pēdējā laikā neizbēgami piesaista tiem arī ļaundaru uzmanību, kas nodarbojas ar informācijas zagšanu par lietotāju maksājumu kartēm. Lai nekļūtu par krāpšanas upuri tīmeklī, ir svarīgi ne vien izmantot tehniskos aizsardzības līdzekļus, bet likt lietā arī veselo saprātu.»

 

Ar visu pārskatu par surogātpastu 2013. gada janvārī var iepazīties vietnē http://www.securelist.com/en/analysis/204792282/Spam_in_January_2013.

 

Līdzīgi produkti // DATORI » Programnodrošinājums
DATORI » Programnodrošinājums
 
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

Sasniedz karjeras virsotnes! (4)
2010-01-23
Skaties video
 

Microsoft elastīgas sievietes stingrajās rokās (1)
2009-12-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: DATORI
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT DATORI RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system