<
Google Programnodrošinājums
 
505 Games Sniper Elite V2 Programnodrošinājums
 
Apple iBooks Author Programnodrošinājums
 
Apple Programnodrošinājums
 
>
JAUTĀ EKSPERTAM: DATORI
Ko darīt? 29/05/2013

Nopirku Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo ,pēc mēneša pēkšņi izslēdzās un neslēdzās iekšā.Aizvedu lai salabotu ar garantiju,itkā visu salaboja,bet...

Atbild eksperts » Mix_
GoClever TAB R76.2 foto uzstādījumi 22/05/2013

Vai ir iespējams atrast lietošanas pamācību un uzstādījumus fotografēšanai? Fotografējot bildes sanāk šķibas un fragmentalas. )...

Atbild eksperts » Mix_
nevaru ruterim nomainit paroli 22/05/2013

Labvakar! Kad iegadajos ruteri tp link wr841n iegaju adrese 192.168.1.1 pieregistrejos , nomainiju paroli. nodega vecais pc. tagad gribeju ieiet...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
PR | 19/02/2013

Epicor risinājumu „Eagle Mobile Manager” TMC žurnālā „CUSTOMER” nodēvē par 2012. gada produktu (56)

EPICOR 

Epicor Software Corporation, kas ir vadošais biznesa vadības programmatūru piegādātājs ražošanas, vairumtirdzniecības, mazumtirdzniecības un pakalpojumu uzņēmumiem, paziņo, ka nesen TMC žurnālā „CUSTOMER” Epicor Eagle Mobile Manager nosaucis par 2012. gada produkta balvas ieguvēju, vērtējot tādus kritērijus kā risinājumu vīzija, vadība un uzcītība.

 

"Mums ir prieks tikt atzītiem par 2012. gada produkta balvas ieguvējiem, novērtējot mūsu centienus piedāvāt inovatīvus un uzņēmējdarbību uzlabojošus produktus mūsu klientiem," sacīja Kreigs Makolums (Craig McCollum), Epicor viceprezidents un mazumtirdzniecības risinājumu nodaļas vadītājs. "Eagle Mobile Manager mazumtirgotājiem nodrošina pielāgojamību, ļaujot uzņēmumam ātri reaģēt uz savu klientu vēlmēm, tādējādi paaugstinot to lojalitāti. Epicor ir gandarīts par iespēju piedāvāt šādu inovatīvu risinājumu, kas mazumtirgotājiem ir vajadzīgs, lai pārvaldītu un attīstītu savu biznesu.”

 

Jaunākā Eagle Mobile Manager versija izlaista 2012.gadā, ietverot funkcijas un īpašības, kuras atbalsta iPad, iPhone, iPod Touch un Android mobilās ierīces. Eagle Mobile Manager nodrošina piekļuvi reāla laika datiem, tai skaitā krājumu atlikumiem un realizācijas datiem, kā arī klientu informācijai. Vadītāji var saņemt brīdinājumus, atbildēt uz ignorētiem pieprasījumiem un pieņemt uz informāciju balstītus lēmumus, tādējādi vēl efektīvāk pārvaldot savu biznesu no jebkuras vietas.

"Epicor tika izvēlēts kā 2012. gada produkta balvas ieguvējs par tā sasniegumiem, paaugstinot klientu pieredzi vadības tehnoloģijās. Eagle Mobile Manager ir pierādījis gan izcilību, gan piemērotību investīciju atdevei (ROI) uzņēmumiem, kas to izmanto," teica Ričs Tehrani (Rich Tehrani), TMC izpilddirektors. "Mēs apbalvojam inovatīvus uzņēmumus jau 15 gadus, un Epicor ir nopelnījis savu vietu šajā sarakstā.”

 

Līdzīgi produkti // DATORI » Programnodrošinājums
DATORI » Programnodrošinājums
 
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

Sasniedz karjeras virsotnes! (4)
2010-01-23
Skaties video
 

Microsoft elastīgas sievietes stingrajās rokās (1)
2009-12-10
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: DATORI
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT DATORI RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system