JAUTĀ EKSPERTAM: SADZĪVES TEHNIKA
Elektriskā tējkanna 17/12/2012

Sveiki! Gribēju zināt, vai arī elektriskajām ūdens vārāmajām tējkannām ir norādīta elektroenerģijas klase, līdzīgi kā tas ir citai sadzīves...

Atbild eksperts » Mix_
satrauc! 31/07/2012

liels sudraba krasa ar radijumiem uz durvim,kas rada ka viss ir norma,bet satraukumu rada tas ka ledusskapja abi sani...

Atbild eksperts » Mix_
plaisas 05/12/2011

tagad pamaniju plaisas ledusskapja iekspuse,un tas nav no durvju puses.garantija nu jau gadu ka beigusies.ko man tagad darit?vai varu...

Atbild eksperts » Mix_
Uzdod savu jautājumu ekspertam »
 
Ja vēlies ziņot par kļūdu tekstā vai lietotāju komentāriem - iezīmē ar peli tekstu, par kuru vēlies ziņot redaktoram un spied Ctrl+Enter, lai nosūtītu ziņu. Paldies!
PR | 13/02/2013

Panasonic jaunā mikroviļņu krāsns piedāvā ātru, efektīvu un universālu ēdienu gatavošanu (56)

Panasonic 

Balstoties uz savu pusgadsimtu ilgo pieredzi mikroviļņu krāšņu ražošanā, Panasonic paziņo, ka izlaiž Eiropas tirgum domātu jaunu kompaktu kombinētu mikroviļņu krāsni NN-DF383B, kas būs nopērkama 2013. gada maijā.

 

Jaunajai krāsnij ir 23 l tilpums un plaša ēdienu gatavošanas iespēju izvēle, lai iegūtu vienkāršus, ātrus un iespaidīgus rezultātus. Ierīcei ir ļoti daudz mūsdienīgu funkciju, to ir viegli lietot un tīrīt, turklāt jaunajai mikroviļņu krāsnij ir mūsdienīgs, bet ārpus laika esošs dizains, tādējādi tā ideāli iederas jebkurā modernā virtuvē. 

 

Panasonic NN-DF383B mikroviļņu krāsns no iekšpuses salīdzināma drīzāk ar planšeti, nevis ar grozāmo galdu. Tas ne vien palielina telpu ēdienu gatavošanai, bet ari nozīmē, ka krāsnī var ievietot jebkuras formas traukus. Atšķirībā no grozāmā galda, kurš ir jānoņem, planšetes konstrukcija atvieglo krāsns tīrīšanu. Papildu ērtībai no iekšpuses jaunā krāsns ir pārklāta arī ar fluoru, lai novērstu ēdiena piedegšanu un pielipšanu.

 

Panasonic jaunākajai mikroviļņu krāsnij ir arī gudrais Sensor Cooking režīms, kas padara vieglāku perfektu ēdienu gatavošanu. Jums vajag tikai izvēlēties ēdiena veidu, ko vēlaties pagatavot, bet sensors noteiks mitrumu un darīs jums zināmu, tieši kurā brīdī ēdiens ir gatavs ēšanai. Nav neieciešams uzstādīt laiku, jaudu vai svaru, par to visu jūsu vietā padomās NN-DF383B.

 

NN-DF383B piedāvā jums izvēlēties no visdažādākajiem ēdienu gatavošanas režīmiem, apmierinot ļoti dažādas ēdienu gatavošanas prasības. Sinhronais kombinētais režīms Simultaneous Combination Cooking Mode apvieno Micro Power un Grila režīmu, lai iegūtu ātru un teicamu rezultātu, nepasliktinot kvalitāti. Izmantojot kombinēto režīmu, 600 g cāļa gaļas gabaliņu var pagatavot vien 15 minūtēs, salīdzinot ar 25 minūtēm parastajā mikroviļņu krāsnī*. Vēl vairāk, pateicoties efektīvajai invertora tehnoloģijai, NN-DF383B taupa ne tikai laiku un telpu, bet arī enerģiju un naudu. 

 

Savukārt pateicoties dubultajam sildelementam (augša & apakša), jūs varat uzstādīt mikroviļņu krāsnij 220° C temperatūru un tādu pašu rezultātu, kā gatavojot ēdienus parastajā krāsni. Tas ir perfekts režīms kūkas vai lielu gaļas gabalu cepšanai. 

 

Jaunā mikroviļņu krāsns ir lietotājam draudzīga, tai ir stilīga ciparnīca un minimālisma stilā ieturētais panelis ar taustiņiem, uz kuriem nepaliek pirkstu nospiedumi. Arī navigācija dažādās izvēlnēs ir vienkārša, patiecoties Word Prompt displeja lietošanai. 

 

Jaunajai mikroviļņu krāsnij, kuras izmēri 483mm x 396mm x 310mm, ir elegants, mūsdienīgs izskats, ko nodrošina unikāls dizains, kurā izmantots spogulis. Pie NN-DF383B priekšrocībām minamas arī nolaižamas durvis, kas ne vien lieliski izskatās, bet var arī nolikt uz tām karstus ēdienus, kā parastā krāsnī. 

 

*Balstoties uz Panasonic iekšējiem testiem

 

Līdzīgi produkti // SADZĪVES TEHNIKA » Gatavošanai
SADZĪVES TEHNIKA » Gatavošanai
 
JAUNĀKIE VIDEO
Stilam un nebaltām dienām (0)
2010-12-22
Skaties video
 

Drīzumā: NEXT dodas neceļos ar Garmin un JS GPS karti (1)
2010-12-02
Skaties video
 

Video: Jaunie Apple MacBook Air (1)
2010-11-08
Skaties video
 

IFA live: iPad konkurenta meklējumos (5)
2010-09-13
Skaties video
 

IFA live: Panasonic HDC-SDT750 video apskats (4)
2010-09-06
Skaties video
 

PARTNERI

JAUNUMI: SADZĪVES TEHNIKA
ZIŅAS


Pieraksties jaunumiem | Reklāma NEXT.LV | Kontakti | Par mums | NEXT RSS | NEXT SADZĪVES TEHNIKA RSS | Atradi kļūdu? 

Lietošanas noteikumi | Visas tiesības rezervētas © 2001—2018 SIA PIF International, Rīga, Brīvības gatve 214b, 4. stāvs.
Tālr: (371) 67383499. Fakss: (371) 67383099. E-mail: secretary@next.magazine.lv
Latvijas Rallija Portāls RALLYLV.COM | BESTRIGA.COM Tourist Guide | SK Media | FOTOKURSI | PC WEEK | WWW.CRN.COM.UA | FORBES Latvia

Orphus system